Jump to content

Lucifer66

 • הודעות

  266
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מאדים
 • איזה רכב יש לך?
  מאזדה 2

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Lucifer66

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

6

מוניטין

 1. קיבלתי את הדוח של השמאי הנגדי של חברת הביטוח, שהגיע לראות את הרכב לאחר התיקון. כרגע יש הפרש של כ 900 ש"ח כולל מע"מ, בין גובה התביעה לבין הסכום שאושר, בנוסף יש הפרשים באחוזי ירידת הערך, איכשהו בדוח השמאי הנגדי לא נלקח בחישוב ירידת הערך שיפוץ וצביעת הפגוש האחורי. @ישה קראתי כי קיים מנגנון בוררות של שמאי מכריע, האם כדאי לנסות את הכיוון הנ"ל טרם פניה למפקח או התעסקות עם תביעה?
 2. טוב, אז להלן ההתפתחויות לא הצלחתי לתפוס את דן בשום מדיה אפשרית, הדבר היחידי שלא ניסיתי זה ללכת אליהם פיזית למשרדים. העברתי את הכל לטיפול של חברת הביטוח שלי, אבל כצפוי גם להם דן לא מיהרו לענות. רק אחרי כחודש דן הגיבו לי למייל, עם הפנייה למוסך הסדר שלהם, אותי זה הצחיק. עניתי להם ולא קיבלתי תגובה עד היום. הבנתי כי זה לא הולך להיגמר בזמן הקרוב, והייה ברור לי שנסחב עם זה לבית משפט. מכיוון שיש לי דברים חשובים יותר לשרוף את הזמן שלי אליהם, החלטתי לתבוע את הפוליסה שלי, לספוג את עלות ההשתתפות העצמית ולגמור עם העניין. חשבתי שבזה זה יגמר, אבל הייתי אופטימי מידי. חברת הביטוח לא כל כך אהבה שלקחתי שמאי פרטי ומוסך שהוא לא בהסדר והם לא מסכימים על אחוז ירידת הערך, עלות התיקון ומנסים בשיטת המצליח להמנע מהחזר מלא של שכ"ט השמאי. עכשיו אני מוצא את עצמי מתווכח איתם על סכומים מגוחכים. לפחות ימי הפקס מאחורינו והתקדמנו לדואר אלקטרוני. לא מבין את ההגיון שלהם, באמת עדיף להם אבד לקוח קיים שמשלם כמה אלפי שקלים בשנה בגלל כמה מאות שקלים?! הרי אחרי הטרטור הזה אין מצב שאני מחדש אצלהם פוליסה.
 3. סטרימר Mi Box במצב כמו חדש, מעודכן ל Android TV 9.0. מגיע עם כל הכבילה המקורית ובנוסף נמכר כחבילה ביחד עם: - מתאם USB to ETH/USB3.0 - מאפשר חיבור רשת קווי והרחבת הזיכרון/תוספת כונן חיצוני. - SideClick - שלט IR המתלבש על השלט של ה MiBox, ניתן לתיכנות פשוט כך שיחליף שלט של כל טלוויזיה. מחיר מבוקש על כל החבילה - 250 ש"ח. איסוף מתל אביב, אפשרות לאיסוף מנוף הגליל או פתח תקווה בתאום מראש.
 4. רלוונטי. יש גמישות במחיר
 5. עדיין רלוונטי. - יש גם אפשרות לאיסוף מנוף הגליל או פתח תקווה בתאום מראש.
 6. במצב כמו חדש, מגיעים עם השלט וכל הכבילה שהגיע איתם במקור. נמכרים עקב חוסר שימוש. מחיר מבוקש - 400 ש''ח. איסוף מתל אביב.
 7. וואו, לא תיארתי לעצמי שהפוסט שלי יגרור דיון כ"כ יסודי. היום הרכב הוכנס למוסך ונלקח שמאי שמומלץ פה ברחבי הפורום. נכון לרגע זה אין כל מענה מחברת דן. ברגע שיהיו בידי כל הקבלות והמסמכים בתחילת שבוע הבא, אגיש תביעה לחברת הביטוח שלהם. מבטיח לעדכן בהתפתחויות.
 8. @ישה אוקיי, ונגיד קורה מצב ואני מחליט לא להציג את הסרטונים. ואנחנו מסתמכים על סמך התמונות בלבד לאחר התאונה? אני טוען כי הרכב לא בלט על סמך התמונות, זאת ההוכחה שלי. אם לדן יש ראיה אחרת שמראה אחרת, אז שיציגו אותה. הרי בזמן שהוא לכאורה "מנסה להשתכל" הייה ביכולתו למנוע את התאונה אילו רק הייה מתבונן במראות ושם לב כי הוא לא מצליח לעבור.
 9. צודק. ובמידה ואני תובע את צד ג' ישירות, אני מוותר על תביעה עתידית של הפוליסה שלי על המקרה הנ"ל? או שכל עוד לא הגעתי להסכם מולם נשמרת לי האפשרות לוותר על התביעה הישירה וללכת דרך חברת הביטוח שלי?
 10. @m3x7r3m3 מה אתה אומר בעצם, שאני צריך לתבוע את צד ג' בעצמי ולא דרך חברת הביטוח שלי?
 11. @sperial אדע מחר בבוקר ברגע שאכניס את הרכב למוסך. אבל בטוח מעל גובה ההשתתפות העצמית.
×
×
 • תוכן חדש...