Jump to content

Lucifer66

 • פרסום הודעות

  256
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

4 נייטרלי

אודות Lucifer66

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מאדים
 • איזה רכב יש לך?
  מאזדה 2

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. במצב כמו חדש, מגיעים עם השלט וכל הכבילה שהגיע איתם במקור. נמכרים עקב חוסר שימוש. מחיר מבוקש - 400 ש''ח. איסוף מתל אביב.
 2. וואו, לא תיארתי לעצמי שהפוסט שלי יגרור דיון כ"כ יסודי. היום הרכב הוכנס למוסך ונלקח שמאי שמומלץ פה ברחבי הפורום. נכון לרגע זה אין כל מענה מחברת דן. ברגע שיהיו בידי כל הקבלות והמסמכים בתחילת שבוע הבא, אגיש תביעה לחברת הביטוח שלהם. מבטיח לעדכן בהתפתחויות.
 3. @ישה אוקיי, ונגיד קורה מצב ואני מחליט לא להציג את הסרטונים. ואנחנו מסתמכים על סמך התמונות בלבד לאחר התאונה? אני טוען כי הרכב לא בלט על סמך התמונות, זאת ההוכחה שלי. אם לדן יש ראיה אחרת שמראה אחרת, אז שיציגו אותה. הרי בזמן שהוא לכאורה "מנסה להשתכל" הייה ביכולתו למנוע את התאונה אילו רק הייה מתבונן במראות ושם לב כי הוא לא מצליח לעבור.
 4. צודק. ובמידה ואני תובע את צד ג' ישירות, אני מוותר על תביעה עתידית של הפוליסה שלי על המקרה הנ"ל? או שכל עוד לא הגעתי להסכם מולם נשמרת לי האפשרות לוותר על התביעה הישירה וללכת דרך חברת הביטוח שלי?
 5. @m3x7r3m3 מה אתה אומר בעצם, שאני צריך לתבוע את צד ג' בעצמי ולא דרך חברת הביטוח שלי?
 6. @sperial אדע מחר בבוקר ברגע שאכניס את הרכב למוסך. אבל בטוח מעל גובה ההשתתפות העצמית.
 7. @m3x7r3m3 3. בדקתי, הוא כבר נדרס. הייתי חכם מספיק כדי להתקין 2 מצלמות, אבל לא מספיק כדי לשים בתוכן כרטיס זיכרון עם נפח גדול, זה משנה משהו אם הייתי מראה שהיא נעצרת שם לדקה עד לרגע התאונה? ולא לדקה וחצי או שתיים. הרי לטענתכם גם דקה זה כבר מעבר לזמן המותר. 4. "זמן קצר מאוד" זה יחסי ונתון לפירוש שונה, אם אני לא טועה החוק לא מגדיר זמן ספציפי. 5. נכון, איני יכול להוכיח, אבל גם דן לא יכולים להוכיח שכן. בנתיים דן לא עונים לי מיום חמישי, אבל אני אפילו לא שוקל ללכת למוסך שיוצא לי על ידהם כדי לתקן את הנזק. מחר מכניס את הרכב למוסך שבחרתי כדי לתקן את הנזק + שמאי שלי
 8. הסרטון נחתך אך שהוא נחתך כי לא ראיתי צורך בלגנוב מכם 3 דק' שלמות, ולכן העלתי רק את הקטע של התאונה. אני לא מבין על סמך מה ממשיכה לחזור הטענה כי הרכב בלט מחוץ למפרץ העצירה, יש תעוד מלא לכך שהרכב נמצא מעבר לקוו בתוך המפרץ, נהג האוטובוס ודן מוזמנים להוכיח אחרת. האינטרוול של הסרטון המלא מתחיל רגעים בודדים אחרי שאישתי נכנסת ועוצרת במפרץ, לצערי לא שמרתי את האינטרוול הקודם כי לא ראיתי צורך בכך, שמרתי רק את האינטרוול בו מתרחשת התאונה עצמה. אישתי עצרה במפרץ וחיכתה לי. נכון, זה לא הייה 10 וגם לא 20 שניות. קשה לתזמן את רכבת ישראל ואת התנועה בכבישי גוש דן. גם אם זמן העצירה
 9. @m3x7r3m3 מעניין לפי מה אתה קובע שהעצירה הייתה ליותר מדי זמן. לצורך השאלה בוא נגיד ואתה צודק, מה הקשר בין זמן העצירה לגודל אשמת נהג האוטובוס. אם הוא נכנס בי 10 שניות או 10 דק' אחרי שנכנסתי למפרץ.
 10. @Mr.Hybrid זה המקום והתמרור ,מדובר במפרץ להעלאת והורדת נוסעים מול הכניסה המערבית של תחנת רכבת האוניברסיטה, יש מפרץ כזה בכל אחד מצדי הכביש. אני אישית לא רואה צדק בחלוקת האשמה, חלקו האחורי של הרכב בוא האוטובוס פגע בוודאות עמד מעבר לקוו בתוך המפרץ. רואים את זה גם בסרטון וגם בתמונות שלמרות שצולמו אחרי המכה, עקב כך שהתאונה התרחשה במהירות איטית, זה לא סביר שהרכב יזוז ככ הרבה הצידה, רואים את זה גם בסרטון.
 11. אני ממש לא מתעקש, אני מנסה לצאת מזה במינימום התעסקות מבחינת זמן וכסף. תביעת צד ג' יכולה לקחת הרבה יותר מ 90 יום, אחריהם אני כבר אחוייב על התיקון.
 12. חברת הביטוח טוענת כי על שמאי פרטי שלא עובד איתם אני זכאי להחזר של 400 ש''ח בלבד. 🤔 מה שאני חושב לעשות זה לתבוע את צד ג' דרך חברת הביטוח, במידה ואני אראה כי במשך חודשיים אין התקדמות כלשהי, אתבע את הפוליסה שלי כדי לקבל את הכסף ואז אתן להם להילחם בדן בתקווה לקבל גם את ההחזר על ההשתתפות העצמית.
 13. אך בדיוק? אם יש עיקול ימינה וחלקו האחורי של האוטובוס בתוך הרכב שלי, ברור שחלקו הקידמי יהיה מחוץ לקוו. בנוגע לשמאי פרטי, האם חברת הביטוח מחוייבת לשלם לי את שכר טרחתו (כ 1000 ש''ח)?
 14. @ישה הכביש מתעקל ימינה, אם בסרטון הקידמי האוטובוס הייה בתוך הקוו הצהוב, הנזק לרכב הייה מסתכם בהרבה יותר מכנף ומראה, שלא לדבר על יושביו.
 15. מעלה וידאו ארוך יותר, גם מהמצלמה האחורית וגם מהקדמית. בזה של האחורית משניות 7-8, רואים בבירור כי האוטובוס כבר על הקו הצהוב ובעצם פולש לשטח המפרץ. בזה של הקדמית לא נראה כי היה משהו מצד שמאל שהפריע לו והכריח אותו להצמד לימין. בכל אופן, גם במקרה שנגיד והיה רכב על הנתיב השמאלי שהפריע לו למעבר זה לא מביא לו הצדקה לגלח לי את הרכב. השאלה היא אך עדיף לי לפעול במקרה הנ"ל (תקנו אותי אם אני טועה): א. לקחת שמאי שלי + מוסך שלי כדי לתקן את הנזק עם צ'קים דחויים לשניהם ל 90 יום, לתבוע את דן (דרך חברת הביטוח שלי?) ולהילחם בהם כדי להוציע מהם את הכסף? כמובן שאם אך שהדברים ע
×
×
 • Create New...