Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

המטומטמים זה לאמריקאים, לא לך. תראה את הרשימה שתייגתי שמגינה עליהם, ערכתי והכנסתי גם אותך כי שכחתי ממך פשוט.

אז תלמד לכתוב ותקרא מה שכתבת. לא היית שום בעיה להוסיף לרשימה בעריכה.

ואיזה כיף זה לדבר כמו ערס באינטרנט?

עם כל אחד בשפתו.

כי אני שם משכורת שנתית שלא היה לך אומץ להגיד לי את זה בפנים.

אנחנו מכירים? שמור על הכספך.

מה לעשות שאתה תמים? יש לי גם נסיך ניגרי שרוצה להביא לך ירושה דבר איתי אם אתה מעוניין.

אני תמים? מאחד שהצביע לבן גביר? 🤣 בהצלחה עם ירושה.

לפני 48 דקות, MostlyWicked כתב:

במבחן התוצאה ביידן מונע מישראל נשק שחיוני להמשך הלחימה.

במבחן התוצאה בלי ביידן היית עוצר לפני חצי שנה בלי תחמושת או הרבה לפני קודם כי או"ם. במבחן התוצאה ביידן לא חייב לך כלום, אז תגיד תודה רבה על כל העזרה שקיבלת עד היום.

לפני 48 דקות, MostlyWicked כתב:

אתה פשוט נאחז בהזיות. לא יכול לחכות כבר שטראמפ ייבחר בנובמבר.

במבחן התוצאה נשק ותחמושת כולל מיירטים של כיפת ברזל הצילו חיים להמון ישראלים בזמן שבלה בלה בלה שגרירות לאף אחד. ואם אתה מחכה לטראמפ בנובמבר אז תתפלל שביבי יעוף הרבה לפני. אחרת באמת נרגיש את טעמו של ח@ה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4781

• SlowRide

4614

• פינדר

3638

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 17 דקות, MostlyWicked כתב:

אמר מפורשות בראיון ל-CNN שארה"ב תפסיק לספק נשק לישראל, ההתממות וההתפתלויות שלכם באמת מתחילות לעלות כבר על העצבים. תדעו להודות כשאתם טועים בבירור, זה יעשה לכם רק טוב

חבר, ביידן הוא פוליטיקאי.

זה שהוא אומר משהו היום, לא מחייב שזה מה שהוא יעשה מחר. וגם אם זה בדיוק מה שהוא מתכוון לעשות, אין לך (או לי) שמץ של מושג כמה תחמושת יש לצה"ל בשביל לנהל מלחמה עם חמאס וחיזבלה. אין פה שום התפלתלויות, זה פשוט כמו לשמוע את ביבי מבטיח ב2009 שהוא יעצור את הקאסמים בשדרות. 

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, oryo כתב:

שקר א': אם כבר להיפך - בתור אדם שלא חי בישראל דעתי חשובה פחות, כתבתי את זה מספר פעמים. כמו כן גם אם הייתי חי בישראל לדעה שלי אין משקל יתר. מה שכן, זה מגחך את הטיעון שלך ושל חבריך שאני (או אחרים מקב' הייחוס שלי) מטומטם. 

לא יודע מי זה "אתה וחבריך"  שטוענים שאתה וקב' היחוס שלך מטומטים. אני לא חושב שאתה מטומטם, ודי בטוח שמעולם לא טענתי את זה - שקר ראשון.

לפני 3 שעות, oryo כתב:

שקר ב': מעולם לא כתבתי כאן שאני חכם יותר מכל אדם.

אתה מתחכם בשביל להוציא אותי שקרן -נו ברור שלא כתבת את זה ככה.... אבל זה הסאב טקסט וגם בהודעה הזו ממש קשה לך להיגמל מאותה פרקטיקה כמו שנראה בהמשך.

לפני 3 שעות, oryo כתב:

אני מתעלם לרגע מזה שאתה, אדם זר, מעיד עלי אישית בלי שיש לך מושג מי אני ו/או מה אני עושה, ומדבר על טייטל מדומיין כי צפית ביוטיוב.

אין לך מה להתעלם וגם אין צורך. כאחד שלא מכיר אותך אישית הדרך היחידה שלי לדעת מי אתה, זה לראות איך אתה מציג את עצמך בפלטפורמות שלך. איזה רושם היית מקבל אם היית רואה אותי מעניק טיפים לרכישת בתים ומציג כאלו למכירה שאני מדען אטום?

לפני 3 שעות, oryo כתב:

פשוט בניגוד אליך אני לא מתחבא מאחורי אליאס, אז אתה מרשה לעצמך לדבר עלי אישית, עבריין מקלדת חצוף. 

בחירה שלך למרות שאני לא חושב שאני מתחבא. 

ואוו אני ממש מרגיש עבריין ופושע שהעזתי לפנות להוד רוממותו בנוגע לדברים שכבוד מעלתו רשם בפורום ציבורי....

לפני 3 שעות, oryo כתב:

לא אכנס להשוואות אישיות כי בוא, שנינו יודעים איך זה נגמר בכל מדד אובייקטיבי ולפחות אחד מאיתנו קרא את החתימה שלי.

הדובדבן שבקצפת שמוכיח שצדקתי -מדהים כמה שאתה לא מסוגל להיגמל מהדפוס הזה.

גם לאיזה השוואות אישיות צריך להיכנס שאתה מרויח יותר ממני? נו נו ידוע.

(קטע שיש כאן גם  סתירה לוגית לפני רגע טענת שלמרות החשיפה העצמית שלך ברשת אין דרך לדעת מי ומה אתה. ועליי אתה קובע במסמרות למרות שאני מתחבא ששנינו יודעים איך זה נגמר בכל מדד אובייקטיבי- מדהים)

לפני 3 שעות, oryo כתב:

רק תגיד, איך קוראים לאנשים שמשקרים פעמיים בהודעה אחת..? יפה, אין לי כאלו בפיד, החיים קצרים מדי בשביל לקרוא אנשים שלא מכבדים את עצמם. 

דפוס נוסף לדרך הקלה שלך להרגיש צודק וחכם- כל מי שלא מתיישר לפי הדעות שלך בכל נושא אגב  נתקל באותה תגובה.

ואחרי זה תגיד שאתה לא מוצא בסביבתך אנשים עם דעה שונה :)

לפני 3 שעות, oryo כתב:

וכמובן ע"מ לצאת ידי חובה סליחה אם זה אישי וישיר "מדאי". מקווה שהפעם לא אקבל מחיקה אחרי שעב"מ משקר ומטנף עלי אישית, מה נסגר?! 🤮

לא רואה כאן שום דבר אישי- אז גם לצאת ידי חובה לא היית צריך.

לסיכום שעוברים על ההודעות שלך יש להם תבנית מאוד ברורה ומובחנת ונגעתי רק באלמנט אחד (מי שכותב תוכן מזהה את הדפוס ברגע)  היה משעשע לנתח הודעות שלך אבל זה באמת אישי אז נפסיק כאן.

image.png

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, mikyl כתב:

🤣 במבחן התוצאה ביידן לא חייב לך כלום, אז תגיד תודה רבה על כל העזרה שקיבלת עד היום.

לא מדויק. בתור הגננת של העולם לארה"ב יש אינטרס מאוד ברור לשמור על ישראל מפני הבבוניאדה של המזרח התיכון. כמו כל פוליטיקאי, ביידן אומר דברים בשביל לרצות נכון לאותה נקודת זמן את מי שצריך, אך אין הדבר אומר שבפועל לא מתרחשים דברים אחרים.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

אני באמת כבר לא מבין.

הימין והממשלה צועקים שארה"ב לא יתערבו וכשהם בוחרים לא להתערב זה גם לא בסדר?

אני באמת לא מבין למה אנשים לא יכולים להגיד "וואלה טעיתי".

בתאריך 7.5.2024 בשעה 08:03, Night Driver כתב:

שים לב שהאמריקאים לא אמרו אל תיכנסו אלא אל תיכנסו לפני שאתם דואגים להרחקת האוכלוסייה האזרחית.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, MostlyWicked כתב:

הפסקת משלוחי נשק שעד כה הגיעו באופן רציף (ועוד התנייה של הגעתם בכל מני פעולות של ישראל, לא פחות) היא התערבות בוטה, לא אי-התערבות.

רגע, התכוונתם (לא אתה אלא הנציגים שלך) בזה שאמרתם שלא יתערבו שיתנו לנו גישה חופשית לכל משאבי ארה"ב ולא יתערבו במה אנחנו לוקחים ומה אנחנו עושים עם מה שאנחנו לוקחים?

אפשר גם את מה שהם מעשנים?

• אהבתי 3
  • מצחיק 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, yd b-4 כתב:

אני רק שאלה - באמת אתה חושב שהצלחה כלכלית זה המדד להשכלה/חכמה?

חד משמעית, יש קורלציה בין IQ להצלחה כלכלית. מתאם יותר חזק נותנים פרמטרים של חריצות/התמדה במאפייני האישיות.

במקרה הזה, מדובר במישהו שעבר מדינה, עבר מקצוע, והצליח. אז כן, הוא יותר מסוגל מהממוצע. בהרבה.

לפני 11 שעות, yd b-4 כתב:

ואם בדוגמאות עסקינן אני רואה באופן יומיומי בעלי עסקים טיפשים ובורים בכל מדד אפשרי שמרויחים הרבה יותר מהייטקיסט ממוצע- על מה זה מעיד בדיוק?

בורות זה עניין של השכלה, וכאן אתה אולי טועה, אבל עוד לא פגשתי טיפש שמצליח לנהל עסק. אם כבר, אם הוא מצליח זו הוכחה ניצחת שטיפש הוא לא (לפחות לא בכל הקשור לכישורים שמאפשרים להצליח בעסק).

• אהבתי 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, farkash7 כתב:

אני באמת לא מבין למה אנשים לא יכולים להגיד "וואלה טעיתי".

במה טעיתי?

הרי ברור שאם תעשה מה שאתה רוצה ותשים ז' על מי שממן אותך בסוף יימאס לו.

חשבת שימשיכו לגבות אותך גיבוי עיוור כשאתה לא מציג תרניות ליום שאחרי ואפילו לא תכנית פינוי וסיוע הומניטארי?

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, SlowRide כתב:

זה פשוט כמו לשמוע את ביבי מבטיח ב2009 שהוא יעצור את הקאסמים בשדרות. 

בסדר נו סבלנות. וואו איזה ישראלי זה הכל כאן ומיד. תן לו קצת זמן. 

• מצחיק 7

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הטימטום היומי של ממשלת ימין על מלא.

המטורללת גוטליב מאיימת על ארצות הברית בהרג מיותר של פלסטינים והטרול בנגביר מפרסם סטטוסים בגנות ארה"ב כאילו הוא איזה מתבגר שנכנס עם הסמארטפון לשירותים ולא שר בממשלה של מדינה.

פשוט חבורה של עוכרי ישראל מסריחים. הם מסייעים לאויב יותר מפרסומים על עצירה של משלוחי נשק.

• אהבתי 6

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

חשבת שימשיכו לגבות אותך גיבוי עיוור כשאתה לא מציג תרניות ליום שאחרי ואפילו לא תכנית פינוי וסיוע הומניטארי?

אתה עדיין מפמפם לנו את הלוקש הזה שזה תלוי בפקס שלא הגיע על תוכנית פינוי? נו באמת...
מילא לא להגיד טעיתי, אבל להמשיך לפמפם שטויות?

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, SlowRide כתב:

הטימטום היומי של ממשלת ימין על מלא.

בכל הכוח: 

image.png.55ca3d6e394c4fb3171ad5cba1120d77.png

• מבאס 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, farkash7 כתב:

אתה עדיין מפמפם לנו את הלוקש הזה שזה תלוי בפקס שלא הגיע על תוכנית פינוי? נו באמת...
מילא לא להגיד טעיתי, אבל להמשיך לפמפם שטויות?

אז בוא תן תיאוריה שתסביר למה נתנו לך לכבוש את כל הרצועה תוך פגיעה מאסיבית בכל דבר שם ודווקא הנקדה האחרונה שאליה פינית את כל התושבים לא.

לפני 21 דקות, SurfHigh כתב:

בכל הכוח: 

image.png.55ca3d6e394c4fb3171ad5cba1120d77.png

כמו שנאמר, הוא מתחיל הכי חזק שלו ואז מגביר.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

אז בוא תן תיאוריה שתסביר למה נתנו לך לכבוש את כל הרצועה תוך פגיעה מאסיבית בכל דבר שם ודווקא הנקדה האחרונה שאליה פינית את כל התושבים לא.

אתה מעביר את הכדור אליי.
אתמול טענת שכל מה שהאמריקאים רוצים לראות זה פקס עם תוכנית פינוי.
בלילה ביידן אמר "אמרתי להם שאם הם יכנסו לרפיח הם לא יקבלו נשק", כל הדיבורים על תוכנית פינוי ירדו מהשיח האמריקאי כי מהתחלה היה מדובר בחירטוט שמספרים בפומבי ובחדרים אומרים דברים אחרים... 
עכשיו אני שואל אותך, טעית או לא טעית?

לגבי תאוריה, לאמריקאים נמאס סופית מהמלחמה, בהתחלה הם זרמו איתנו כי הם היו חייבים, אבל כבר מהרגע הראשון הציבו לנו קווים אדומים, כמו לא לתקוף בלבנון ולהוביל למלחמה, כמו לא לתקוף באיראן בצורה קשה כמו לא לגרום לפליטים במצרים כמו להמשיך להעביר סיוע לאוייב למרות שזה מרחיק אותו מכניעה.
בקיצור האמריקאים קשרו לנו שתי רגליים יד וחסמו לנו עין, אבל נתנו לנו פצצות... "נו טוב", אמרו לעצמם "הישראלים האלה ימאס להם מהר".
כשהם נוכחים לדעת שלא נמאס לנו (כלומר נמאס אבל מה יש לעשות?), ושהצד השני עושה מה שעושה הצד השני כי זורקים עליו אוכל, דלק וסיוע הם החליטו לעשות מחטף באופן הבא:

1. ראש הCIA מדלג בין קאטר למצרים ולא מגיע לישראל בין לבין, ו"פתאום" יוצאת הודעה של חמאס שהוא "מסכים לעסקה", רגע איזו עסקה? עסקה שבושלה ביחד עם האמריקאים.
2. יוצאים בהצהרה פומבית שאנחנו לא מסכימים לישראלים לצאת למבצע ברפיח, בעצם נמנע מהם ללחוץ עוד את החמאס כשיש "עסקה" על השולחן ונכריח אותם לחתום.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמריקאים הצילו אותנו מעצמנו. הרי מהר מאוד התגלה שאין לנו לא ציוד, לא חימוש ולא לוחמים כדי להנהל 2 זירות אז איך רצית לתקוף בכל העולם ולהישאר חי?

והם אומרים לך כל הזמן, בתנאים האלה אתה לא יכול לפלוש לרפיח ואתה מפה לקחת את זה לכיוון שאסור להילחם שם.

בינתיים הם רק עזרו לנו ואת הדשדוש והנזק הבינלאומי עושה הממשלה. בלעדיהם לא רק שלא היתה כבר מלחמה אלא בספק אם היית ממשיך לחיות פה חיים נורמטיביים.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...