Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, farkash7 כתב:

המציאות היא מה שאתה ואחרים כאן מסרבים לראות

תראה, אתה לא התייחסת כמעט לשום דבר שכתבתי וההצעה האופרטיבית שלך היא "להמשיך את אותו הדבר, ולהגביר" וכמובן לטעון שבעלי הברית של ישראל הם מטומטמים ומשתפים של חמאס. אני מחבב אותך מאוד, אבל אני לא מקבל את התזה שלך שזה אני שמתעלם מהמציאות, בינתיים אתה מתקרב למחנה רעיוני שמורכב מאנשים שנמצאים הרבה מתחת לרמה שלך. אני מאמין שבנק' זמן כלשהי אתה תעצור ותשאל את עצמך שאלות שכרגע הכעס והעצבים פשוט לא מאפשרים, כמובן שייתכן שלא. 

לראות אנשים ברמה שלך שהופכים למורעלים ומיואשים ("כיבוש לנצח") מפחיד אותי יותר מחמאס, בהקשר הישראלי. אני לא רואה בחמאס איום קיומי לישראל מהסיבה שהוא לא, אבל השמדת הערך והיחסים + הנצחת הכיבוש והלחימה עד אינסוף, זה מה שנקרא implosion. 

ולמען הסר ספק אני בטוח ב200% שכוונותיך טהורות ושאתה אדם טוב באופן כללי, אין כאן ביקורת אישית, זכותך המלאה והמוחלטת לדעתך - בזמן שלדעה שלי אין שום משקל בהקשר הישראלי. 

אני כן מוטרד שמעצם זה שאני, ישראלי ציוני שבקרוב יהפוך לאמריקאי, מתרחק מאוד מישראל. מיטוט הקשר הזה בין בעלות הברית ישפיע על יחסי החוץ שהילדים שלי יראו כשיהיו בגילי. במילים אחרות: אני חושש לישראל גם מהכיוון שלי. 

(פרקש ואור הדגימה לקב' ייחוס, לא כאינדיבידואלים)

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4746

• SlowRide

4549

• פינדר

3593

• m3x7r3m3

2926

לפני 25 דקות, oryo כתב:

מקבלי ההחלטות משקפים את הלך הרוח הזה, בנגביר מגיב בטוויטר כמו משתמשים כאן בפורום, המציאות מתחת לכל דמיון. 

אם אנשים כאן היו מגיבים כמוהו מזמן הם היו נחסמים.

• אהבתי 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Gosser1860 כתב:

לא ממש. ע"ע גולדה

תזכיר לי את התזה שלך: ביבי ישלם על מעשיו, אבל לא בבחירות הקרובות אלא מתישהו לאחר מכן? 

בעסקים למדתי שיעור כואב: בלי הגדרת מדידה ויעדים ברורים לא מגיעים לשום מקום. תגיד לי אתה - מהי התזה שלך, ומהי הנק' עפ"יה אתה מודד ביצוע/כישלון, ככל שיש כזו? לא נכתב בהתרסה, סקרנות כנה

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

אם אנשים כאן היו מגיבים כמוהו מזמן הם היו נחסמים.

על מה אתה מדבר? 

הוא רושם ארה"ב לב חמאס 

יש פה כמה משתמשים שרשמו את זה בדיוק, רק בלי אימוג'ים

יש לך פה מישהו שרשם לפני שני עמודים שזה הכי מוסרי בעולם לחזלש חצי מליון בני אדם... 😂😅

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, oryo כתב:

תזכיר לי את התזה שלך: ביבי ישלם על מעשיו, אבל לא בבחירות הקרובות אלא מתישהו לאחר מכן? 

האם גולדה נענשה על מעשיה? זו שאלה טובה.

אני לא בטוח אם נראה תרחיש של "צדק פואטי" במקרה של ביבי אבל ככל הנראה, לאחר הבחירות, המותג ביבי ימשיך להיחלש בין אם לחץ ציבורי (הפגנות וכו') ו\או לחץ פוליטי (מתוך ומחוץ למפלגה) עד לנקודה בה הוא יעזוב את ראשות הממשלה מסיבה פוליטית או בריאותית.

לפני 1 דקה, oryo כתב:

בעסקים למדתי שיעור כואב: בלי הגדרת מדידה ויעדים ברורים לא מגיעים לשום מקום. תגיד לי אתה - מהי התזה שלך, ומהי הנק' עפ"יה אתה מודד ביצוע/כישלון, ככל שיש כזו? לא נכתב בהתרסה, סקרנות כנה

אין בינינו מחלוקת. אני חושב שביבי והממשלה הנוכחית כשלו כשלון חרוץ על פני פרמטרים רבים. אני פשוט לא חושב שמסקנות שאפשר להקיש מעסקים אפשר להחיל בצורה ישירה על פוליטיקה ברמת ארצית (ומעלה). יותר מזה, בעיניי, ניסיון להפעיל את אותן המטריקות (הופה, פלאשבקים למרחב מטרי) על המרחב הפוליטי בעיקר מייצרת תסכול 😢

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 דקות, farkash7 כתב:

הם אחראים לעצמם מ-1948. מספיק לעצום עיניים.
איפה שהם נמצאים עכשיו הוא נטו בגלל החלטות שלהם לא שלנו.
עזה אחראית לעצמה מאז ההתנתקות, מה שהיא רצתה להעביר ממצרים אליה עבר גם בלי הסכמה של המצרים, ואם יש להם בעיה עם הסכמות של המצרים שילכו למצרים והתלוננו.
לא שמעתי שישראל פתחה את השמים לטיסות של חברות תעופה איראניות, ישראל לא צריכה לפתוח את הגבולות שלה למען תושבי עזה. שיפנו למצרים.

עזה לא אחראית לעצמה, וזה לא משנה מה קורה שם דה פקטו. עזה היא לא מדינה, ולכן כל העולם רואה בך אחראי לעזה. זה הנזק שגרמה לנו ההתנתקות, גם גירשנו אנשים מהבתים, גם הרסנו מפעלים ותעשיה, גם קיבלנו מושבת טרוריסטים עויינת על הגבול וגם לא פטרנו את עצמנו מאחריות על הישות העוינת הזאת.

העולם לא רואה בך אחראי ללבנון/ירדן/סוריה למרות שעד לפני 7.10 היה עדיף לחיות בעזה מאשר בשתי האחרונות. 

עד עכשיו רוב הטרור הגיע או מעזה או מהשטחים. 

• רעיון גרוע 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Gosser1860 כתב:

ככל הנראה, לאחר הבחירות, המותג ביבי ימשיך להיחלש בין אם לחץ ציבורי (הפגנות וכו') ו\או לחץ פוליטי (מתוך ומחוץ למפלגה) עד לנקודה בה הוא יעזוב את ראשות הממשלה מסיבה פוליטית או בריאותית

אחויה אתה בסה״כ אומר שביבי ימשיך לשלוט עד שלא, שזה בגדול שקול ללא לומר הרבה :) אני לא מבין את ההקבלה לגולדה, שכן אפשר להקביל את זה לכל פוליטיקאי אי פעם 🤷‍♂️

אני תהיתי אם יש נק׳ זמן בה התזה קורסת, לצורך העניין: אם בבחירות מחליפים את ביבי ונוצרת ממשלה יציבה ל3-4 שנים, אז התזה שלי שביבי ימשיך לשלוט קורסת בדיוק שם.

בינתיים נדמה שאני ואתה אומרים את אותו הדבר בדיוק

לפני 23 דקות, SlowRide כתב:

עד לפני 7.10 היה עדיף לחיות בעזה מאשר בשתי האחרונות

עדיף עזה על ירדן / לבנון? לא נראה לי, לפחות לאלו יש פחות הפצצות תדירות ועצמאות תעופתית...

אני לא גסטרונום אבל בגדול נדמה לי שעזה וסוריה מתחרות על מקום ראשון בפח עד ה7, ועזה לקחה את ההובלה ורצה עם זה מאז

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Gosser1860 כתב:

לאחר הבחירות, המותג ביבי ימשיך להיחלש בין אם לחץ ציבורי (הפגנות וכו') ו\או לחץ פוליטי (מתוך ומחוץ למפלגה) עד לנקודה בה הוא יעזוב את ראשות הממשלה מסיבה פוליטית או בריאותית.

מתי יהיו בחירות? כרגע נראה שרק בעוד כ3 שנים.

בינתיים הנזק והחורבן של האדונים סמוטריץ וב״ג באוצר ובמשטרה, בהתאמה, יעברו סף בלתי הפיך (או כזה שיקח שנים רבות לתקן).

האם ביבי ינצח בבחירות הבאות? לא יודע. אתמול שמעתי בקוביה לידי, חבר לעבודה מסביר לחבר אחר, למה עדיין ביבי הוא האופציה היחידה שיש לו. בחור בן 50 פלוס, ארכיטקט צ׳יפים, חילוני, תל אביבי. על המתנחלים והדתיים שעובדים איתי אני לא מדבר בכלל.

אבל הנקודה העיקרית:

ואם ביבי יפסיד, או יחלה, או ימות? לא חושב שזה משנה משהו. הציבור פה הולך לכיוון קיצוני. מספיק לראות פה את אלו שחושבים שטרנספר או רצח של מאות אלפים, זה מהלך ריאלי ו\או מוסרי.

חשבתי שהגענו לשפל בזמן המלחמה במע׳ המשפט ב23, ואז ב7.10 צללנו לעומק ומאז ממשיכים לחפור במרץ למטה. לא רואה פה עתיד טוב.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 דקות, oryo כתב:

עדיף עזה על ירדן / לבנון? לא נראה לי, לפחות לאלו יש פחות הפצצות תדירות ועצמאות תעופתית...

אני לא גסטרונום אבל בגדול נדמה לי שעזה וסוריה מתחרות על מקום ראשון בפח עד ה7, ועזה לקחה את ההובלה ורצה עם זה מאז

עזה היתה עדיפה על ירדן וסוריה.

השכר הממוצע בעזה היה גבוה יותר מבירדן בוודאות, כנ"ל רמת החיים. אם אתה פלסטיני בירדן, אתה נחשב אזרח סוג ב. יש להם מגבלות על אנשים שכתוב להם פלסטיני בת"ז. לא יודע לגבי שכר בסוריה אבל בניגוד לסוריה לא היו שם מלחמות בין מורדים לשלטון כל יום. אסד לא עושה הקש בגג לפני שהוא משטח לך את השכונה וגם לא מכניס סיוע הומניטרי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, oryo כתב:

ההקבלה לגולדה

דווקא יש לא מעט קווים מקבילים. למשל, גולדה היתה בראשות מפלגה מסואבת ועל פניו מושחתת במיוחד. בנוסף היא היתה בתפקיד ראש הממשלה תוך כדי אחד האסונות הגדולים ביותר שידעה ישראל (מלחמת יום הכיפורים). היא ניסתה למרוח ועדת חקירה ממלכתית בעניין. כמו ביבי, גם בריאותה היתה מוטלת בספק והוסתרה מהציבור. אני מניח שיש עוד לא מעט נקודות שכבר כתבתי בעבר.

לפני 31 דקות, oryo כתב:

אני תהיתי אם יש נק׳ זמן בה התזה קורסת, לצורך העניין: אם בבחירות מחליפים את ביבי ונוצרת ממשלה יציבה ל3-4 שנים, אז התזה שלי שביבי ימשיך לשלוט קורסת בדיוק שם.

צודק. אני חושב שכבר כתבתי אבל בכל מקרה: אני מהמר על בחירות בסמוך לסיום המלחמה, ככל הנראה ביבי יזכה/הליכוד יצליחו לגרד קואליציה. בטווח זמן קצר (חודשים) יהיו הפגנות שיביאו לפרישתו של הביבס.

לפני 25 דקות, פינדר כתב:

אבל הנקודה העיקרית:

ואם ביבי יפסיד, או יחלה, או ימות? לא חושב שזה משנה משהו.

יפסיד הכוונה יעזוב את הפוליטיקה? פולחן האישיות ייפסק או לכל הפחות ידעך בצורה משמעותית. אני חושב שיהיו לכך השלכות משמעותיות.

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
  • אהבתי 1
  • מעניין 1

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, Gosser1860 כתב:

צודק. אני חושב שכבר כתבתי אבל בכל מקרה: אני מהמר על בחירות בסמוך לסיום המלחמה, ככל הנראה ביבי יזכה/הליכוד יצליחו לגרד קואליציה. בטווח זמן קצר (חודשים) יהיו הפגנות שיביאו לפרישתו של הביבס.

אתה חושב שהוא יפרוש אם ינצח שוב? אין שום סיכוי בעולם. הוא לא יפרוש גם במצב של מוות קליני או מלא.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

יפרוש

על דעת עצמו? לא. אבל לחץ תוך מפלגתי בשילוב גל מחאה נרחב? אני לחלוטין רואה מצב שהוא "יפרוש".

לפני 5 שעות, falou כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, oryo כתב:

תראה, אתה לא התייחסת כמעט לשום דבר שכתבתי וההצעה האופרטיבית שלך היא "להמשיך את אותו הדבר, ולהגביר" וכמובן לטעון שבעלי הברית של ישראל הם מטומטמים ומשתפים של חמאס. אני מחבב אותך מאוד, אבל אני לא מקבל את התזה שלך שזה אני שמתעלם מהמציאות, בינתיים אתה מתקרב למחנה רעיוני שמורכב מאנשים שנמצאים הרבה מתחת לרמה שלך. אני מאמין שבנק' זמן כלשהי אתה תעצור ותשאל את עצמך שאלות שכרגע הכעס והעצבים פשוט לא מאפשרים, כמובן שייתכן שלא. 

כנראה שלא הבנת.
אתה מתאר מחנה רעיוני של אנשים הזויים לדבריך כמו בן גביר או שלל שרי פח אשפה אחרים או משתתף פורום שאומר בוא נהרוג חצי מיליון עזתים כתמונת ראי של המציאות.
כל אותם אנשים הזויים ומשתמשי פורום שלא משנה אם הם צודקים או לא לא השפיעו על המציאות, המציאות רחוקה מכך.
תיארתי לך מה קרה וקורה בפועל במציאות. ישראל עשתה מה שאף אחד מאותן בנות ברית בשקל היו עושות אם היו באותו מקום, ועדיין, זה לא בסדר.

בנקודת הזמן הזו אני חושב שאין מה לנסות לרצות, כאשר בת הברית הכי גדולה שלך אומרת לך קח את הסכם הכניעה הזה ותפסיק את המלחמה קח החלטה, או שאתה עושה מה שאתה חושב שצריך לעשות כמה שיותר מהר ומתעלם ממנה (מה שאני חושב שצריך לעשות), או שאתה נכנע.

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

אתה חושב שהוא יפרוש אם ינצח שוב? אין שום סיכוי בעולם. הוא לא יפרוש גם במצב של מוות קליני או מלא.

זה לא שהוא לא יפרוש, אי אפשר להפריש אותו. זה באג ב"חוק הנבצרות" שיוביל infinite loop.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Gosser1860 כתב:

לחץ תוך מפלגתי

ברח לי פישפיש בתחתון

• אהבתי 1
  • מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

כלומר, לאן? לבנון? סיני? ירדן? כדי שמה? יהיו ארגוני טרור במחנות פליטים שם ואז מה

מה.. אבל 2 עמודים קודם פתרנו את זה כשדיברנו על ארגוני טרור במדינת פלסטין הדנדשה.

פשוט נלחם בהם בתור מדינה

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...