Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 51 דקות, יבגניפ כתב:

מי שהולך לגור בקדומים יודע במה הוא בוחר.

מצטער, אתה טועה. למעשה גרתי בקדומים ומכיר המון משפחה וחברים שעדיין שם, המחשבה על פינוי לא באה בחשבון. לא בקדומים, לא בקרני, לא בהר ברכה ולא בתפוח או עלי זהב. אולי בגבעות, שם הם מתמודדים עם זה בשגרה.

לפני 51 דקות, יבגניפ כתב:

אריאל נמצאת כמעט בסמיכות לקו הירוק.

ממש מרחק יריקה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4740

• SlowRide

4547

• פינדר

3587

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 45 דקות, farkash7 כתב:

בקיצור תפנימו, עד שהחברה האלה לא יחליפו דיסקט אין לנו ממש ברירה אחרת חוץ מלחיות על החרב עם כל הצער שבדבר

זה נכון, ודווקא בגלל העובדה הזאת אנחנו נהיה בעמדת יתרון אם תהיה להם מדינה. שלום לא יהיה איתם לעולם.

עם כמה שביבי האפס ירק לאמריקאים בפרצוף כמה פעמים והממשלה המחורבנת שלו עושה נזקים תדמיתיים על בסיס שעתי, לא רואה איך להצדיק את ההחלטה של ביידן כטובה למשהו. לא ברור איך זה עוזר למסע הבחירות שלו, או לתדמית של ארה"ב בעולם. סינואר בטח אונן במחילה שלו כשסיפרו לו.

זה שהם דנו עם חמאס על עסקה בלי לעדכן את ישראל זה גם מהלך מסריח. גם כן, "לא דנים עם טרוריסטים..." זה נראה כמו ניסיון נואש לסיים את המלחמה בכל מחיר כדי לרשום הישג לבוחרים, בלי להתחשב בהשלכות של זה על ביטחון בעלת הברית שלו. אז נכון שאנחנו כרגע לא במיטבנו והנציגים שלנו עולים לו על העצבים, עדיין אנחנו לא חמאס.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, EliC25 כתב:

ומי שברח לעזוב ולא לחיות על החרב, גם נוח לו להציע פתרונות ממרחק אלפי קילומטרים, פתרונות שההשלכות הביטחוניות שלהם לא יפגעו בו ובילדיו.

הוא תמיד היה איש של Virtue Signalling.

כזה ברור שהוא יהיה נגד מטרות חברתיות לא טרנדיות כמו המלחמה בטרור והאנטישמיות הגואה במערב.

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, EliC25 כתב:

טיפסת על איזה עץ ממנו אתה משוכנע כנראה שכל מי שלא חושב כמוך נחות ממך

ממשיך עם הניתוחים האישיים השקריים...? יש פה המון אנשים שלא חושבים כמוני, כנראה הרוב, יש לך סימוכין למתי בפעם האחרונה טענתי שפרקש (סתם דוגמא כי התייחסתי אליו בהודעה הקודמת) נחות ממני? רגע עזוב, יש לך דוגמא מתי טענתי שאתה ״אדם נחות״? אולי בפעם ההיא שכתבתי ש״אתה אדם טוב בהגדרה״ מה שבאמת באמת התכוונתי זה שאתה איכר טוב?

לפני שעה, EliC25 כתב:

לי לפחות, ולעוד לא מעט אנשים בשרשור הזה ובשרשורים אחרים כבר (1)די נמאס מהגישה הזו, כי זה לא נעים לנהל דיון עם אדם שמתנשא בכל הזדמנות, (2)אבל חוסם אחרים כשלא בא לו לקרוא משהו שלא נוח לו

1. תמיד זה אותו דבר ״לי ולקבוצת הייחוס שלי נמאס״ - אולי כדאי שתלמדו טריק לחיים: כשלא נעים לכם משהו, אתם יכולים להפסיק. כשהילדה שלי מספרת על בריון בגן, אני לא אומר לה להוריד לו סטירה, אני אומר לה to disengage. לאנשים עם עמוד שדרה חזק אין באמת צורך ללכת מכות, בטח ובטח מול זרים באינטרנט. אם החלטת לעשות לי ניתוח אופי אישי ולספר על לבי וכליותיי, אולי הגיע הזמן לשבת ולחשוב מה זה אומר עליך שאתה לא מצליח להתייחס עניינית וצריך ללכת לשם..? 

2. אני בהחלט חוסם אנשים שלא יודעים לנהל דיון ענייני ותוקפים אישית, או סתם ממציאים שקרים יש מאין. זה לא קשור ל״לקרוא משהו שלא נוח לי״, עד כה דווקא עניין אותי לקרוא את הדעות שלך כי אני לא נחשף אליהן ביום יום ושמח לקרוא דברים שונים, כך מדי פעם אפשר למצוא משהו מאתגר, והכי כיף זה שמוצאים משהו משכנע ומשנים דעה - level up.

... אבל איזה ערך יש לי לקבל מדיונים עם אנשים שלא יודעים לנהל דיון ענייני? מה, לריב? אגו? התבלבלת, בתור מתנשא אין לי צורך או עניין לריב עם אנשים זרים באינטרנט. בהחלט יש לי עניין לקרוא דעות שונות משלי ולנהל עליהם דיון, הנה תראה במשך שנים אני לא מסכים עם פרקש על כל מיני דברים אבל מאיזושהי סיבה לא ברורה הוא לא מקלל אותי, קטעים לא ככה? כנראה הוא פחות גברבר ממך ומהקבוצה שלך (סליחה פרקש שאני כל הזמן מתייחס אליך, בריסקט עלי מתישהו) ((לא פיזית, אל תהיה מגעיל)) 

לפני שעה, EliC25 כתב:

אני אישית לא חוסם אף אחד, זה הפתרון הקל. בוא תתאמץ להיות פחות דוש.

מצחיק שכמותך, הפתרון הקל זה לא לחסום - אלא לקלל ו/או לתקוף אישית, בטח ובטח מאחורי מסך ומקלדת וללא שום סימוכין ענייני, הרי מאחורי האליאס לא צריך להציג קבלות או לתת דין וחשבון. לכן הפתרון היעיל והנקי, לדעתי, זה לחסום ולהמנע מללכלך את הידיים, לצערי הפלטפורמה כאן לא מבצעת את זה דו-צדדית.

אני ממש לא מתכנן להתאמץ עבורך או עבור כל מיני אנשים שמחפשים לריב איתי אישית מאחורי מסך, been there, done that, grew up. ביי ובהצלחה

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • רעיון גרוע 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, SlowRide כתב:

עם כמה שביבי האפס ירק לאמריקאים בפרצוף כמה פעמים והממשלה המחורבנת שלו עושה נזקים תדמיתיים על בסיס שעתי, לא רואה איך להצדיק את ההחלטה של ביידן כטובה למשהו. לא ברור איך זה עוזר למסע הבחירות שלו, או לתדמית של ארה"ב בעולם. סינואר בטח אונן במחילה שלו כשסיפרו לו.

זה שהם דנו עם חמאס על עסקה בלי לעדכן את ישראל זה גם מהלך מסריח. גם כן, "לא דנים עם טרוריסטים..." זה נראה כמו ניסיון נואש לסיים את המלחמה בכל מחיר כדי לרשום הישג לבוחרים, בלי להתחשב בהשלכות של זה על ביטחון בעלת הברית שלו. אז נכון שאנחנו כרגע לא במיטבנו והנציגים שלנו עולים לו על העצבים, עדיין אנחנו לא חמאס.

השרים הסוררים לא קובעים שום טון.
נתניהו האפס עשה במהלך המלחמה הזו שלל מהלכים שלא הסכמתי איתם לרגע כדי לרצות את האמריקאים.
הכנסי לחלאות שם כמויות אדירות של אספקה, ודלק כשאזרחים שלנו נמקים בשבי ועוברים התעללויות. 

מה שעשה ביידן זה לירות לעצמו ברגל כי זה לא יביא לו שום אלקטורט להפך, ולשחק לידיים של נתניהו.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, עדי-אל כתב:

כמה לטעמך לא תומכי חמאס.

אני אשאל אותך כמה "חפים מפשע" אתה מוכן שיהרגו כדי לשחרר חטוף אחד?

תגדיר "תומך חמאס". יש הרבה אנשים שמבחינתם רוצים שחמאס ישלוט ברצועה כי הזרוע המדינית שלהם חזקה (תמיד הייתה חזקה יותר מהרש"פ....) ומסוגלת להחזיק תשתיות אזרחיות טוב יותר, אבל לא מעוניינים במלחמות למיניהן. איך תקרא לזה?

לגבי השאלה השניה, זו שאלה דבילית וחסרת פואנטה. אין מספר כזה. זו בדיוק הסיבה שהרג לא מכוון של חפים מפשע הוא נזק -משני-, כי זו לא הכוונה שלך ואתה מנסה להימנע מזה, אבל המציאות היא המציאות ואין דרך מוחלטת.

אין תשובה לשאלה הזו. אין מספר. כי זה לא מה שיקבע, אתה יכול להרוג עוד 10,000 חפים מפשע, זה לא יגרום שחטוף -אחד- יחזור.

(אתה יכול להרוג גם עוד 5000 חמאסניקים, גם זה לא יחזיר אפילו חטוף אחד...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

אני מציע לכל החברה הגאונים שחושבים שישראל במשך 75 שנה סתם שיחקה בקקי להציע לפלסטינאים את הדבר הבא:
1. מדינה מפורזת עם שליטה ישראלית בטחונית בשטח ובגבול ירדן ל-20 שנה הבאות.
2. אין זכות שיבה.
3. גושי ההתנחלויות לא יפונו.
4. אין יותר תביעות.
5. הר הבית ישאר בשליטה ירדנית ל-20 שנה הקרובות ואז נראה.

נראה איזו תשובה תקבלו. בהצלחה.

מלבד (1) אני חושב שזה בגדול כמעט 1:1 הדרישות הלגיטימיות שצריך לשים, ואני מסכים איתך שהם כנראה יסרבו, יש איזשהו חוסר הבנה בסיסי שאני לא יודע איך לגשר עליו - נדמה שאתה סבור שהטענה הרווחת היא שהפלסטינים הם עם מקסים וחמוד שאם רק ניתן להם הזדמנות הם ישמחו להקים מדינה יפה, ובאמת שאין דרך להקצין את השפה עוד יותר ממה שנכתב כאן לגבי הדעות לגביהם.

במילים אחרות, אם נשים הצעה דומה לזו, אני מסכים שהם כנראה יסרבו. כי הם עם פח. יופי, שיסרבו, עכשיו שברור מי מהצדדים מנסה לפתור ומי רוצה להלחם - אפשר להקל בהרבה על הלחימה עצמה. כשאתה מסביר לדוד סאם (ולשאר העולם) שאתה מאוד רוצה לסיים את זה with grace, אבל הם לא רוצים, ואתה צריך בינתיים לעשות את מה שהם רוצים שתעשה - אתה מקבל אשראי ומרווח תמרון נוסף.

מעבר לכך שאני לא מבין איך אתה מפספס את החלק הזה של הטענה, אני לא מבין משהו נוסף: אם אתה מוכן לנ״ל, ואם ההנחה שלך נכונה (כאמור- מסכים איתך), למה לא לנסות? יש לישראל מה להרוויח, אין יותר מדי מה להפסיד. למה בכח לגרור את ישראל למצב בו אפילו אנשים ציוניים פרופר לא מסוגלים לתמוך בה, קל וחומר ״סתם״ אנשים נורמליים?

לפני כשעה, farkash7 כתב:

עד שהחברה האלה לא יחליפו דיסקט אין לנו ממש ברירה אחרת חוץ מלחיות על החרב עם כל הצער שבדבר

גם זה לא ברור, אם נמשיך להצהיר ולפעול ש״לנצח נחיה על החרב״ אתה מניח שהם פשוט יתעייפו ויגידו ״טוב נהיה ערבים טובים וזהו״? זו התזה שלך?

אתה באמת מאמין שיש לה התכנות?

אתה מודע לכך שזו כמעט 1:1 התזה של חמאס? להלחם בישראלים עד שיתעייפו ויחזרו למדינות המוצא שלהם? לא שזה משנה יותר מדי, אולי זו תזה גאונית, אבל האירוניה... בכ״א אני לא השתכנעתי שיש לזה התכנות (הלוואי שכן).

לפני 7 דקות, farkash7 כתב:

מה שעשה ביידן זה לירות לעצמו ברגל כי זה לא יביא לו שום אלקטורט להפך

אני לא יודע אם ביידן עושה את הדברים משיקולים גאופוליטיים או פנימיים (או שילוב), אבל דווקא בהקשר הזה לצערי הרב אני סבור שיש לו יותר סיכוי לקושש קולות ע״י אליינציה של ישראל מאשר חיזוק. כל זה לא משנה, הבחירות האלו די גמורות, טראמפ יחזור - ואני לא חושב שכל מי שממתין לו בציפייה בישראל בהכרח יקבל את מה שהוא חושב שיקבל. טראמפ אינו פרו-ישראל, הוא פרו-טראמפ ובכלליות ג׳וקר. אני חושב שהוא ינסה לשכפל את המודל של ביבי ולהחליש את מוסדות הדמוקרטיה מבפנים הרבה יותר מאשר להתעסק במזרח התיכון וכו׳. מקווה שהדמוקרטיה כאן מספיק חזקה בשביל להתמודד עם הטורנדו שיגיע.

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאנחנו צריכים להציע להם שום דבר, זה כנראה צריך להיות עסקה שטובה לנו שמנחיתים גם עלינו וגם על הפלסטינאים. ככה שלפחות למראית העין זה לא יראה כאילו אנחנו שמחים על ההחלטה.

אז, אולי, הפלסטינאים ירגישו מורווחים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, oryo כתב:

במילים אחרות, אם נשים הצעה דומה לזו, אני מסכים שהם כנראה יסרבו. כי הם עם פח. יופי, שיסרבו, עכשיו שברור מי מהצדדים מנסה לפתור ומי רוצה להלחם - אפשר להקל בהרבה על הלחימה עצמה. כשאתה מסביר לדוד סאם (ולשאר העולם) שאתה מאוד רוצה לסיים את זה with grace, אבל הם לא רוצים, ואתה צריך בינתיים לעשות את מה שהם רוצים שתעשה - אתה מקבל קרדיט.

זה לא ישנה שום דבר. ישראל תמיד תיתפס כסרבן כובש. ראה מה קורה עם ה"עסקה" שבושלה בין האמריקאים-המצרים-חמאס עכשיו.

לא צריך להציע הצעה כדי שיהיה מה להסביר לדוד סם או לאירופאים, מספיק לתת להם את המספר של קלינטון או של ברק או של אולמרט.
אתה באמת חושב שיש כאן איזה מהלך נסתר שאנחנו יכולים לעשות כדי לזכות בנקודות, אבל לצערי אין. לא רוצה לומר נאיביות, אבל זה די זה.

המציאות היא כזו, מסתבר שלפעמים הכובש החזק הוא דווקא בסדר, למדינות קולוניאליסטיות לשעבר שרוצות לכפר על מאות שנים של ניצול והרג של נייטיבס לפעמים קשה לקבל את זה, ובטח שיש להם המון ערבי בחצר האחורית שעומד להתפוצץ עליהם.

האופציות שלנו הן בין בחירות גרועות.
הבחירה הכי גרועה היא לתת להם מדינה במהלך חד צדדי.
האופציה השניה היא לחיות על החרב ולקוות שאם נהיה מספיק נחמדים ונהרוג מספיק אנשים רעים שם עם הזמן משהו בקופסה שם השתנה.

הוויכוח הזה קצת מזכיר את הוויכוח על היום שאחרי בעזה. 
אנשים נאיביים (שרים בממשלת ישראל וראש ממשלה) שחושבים שיגיעו חייזרים שוחרי שלום ממאדים שכל מה שהם רוצים זה לנהל את עזה ויקחו אותה מידנו.
לא מבינים שבבחירה בין בחירות רעות רשות פלסטינית בעזה עם שליטה ישראלית זה עדיף על חמאס בעזה.
למי שלא מאמין שהסתכל על יו"ש ועל עזה.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

המציאות היא כזו, מסתבר שלפעמים הכובש החזק הוא דווקא בסדר

כל אחד הוא הגיבור בסיפור של עצמו, אתה ממשיך לומר שזו המציאות ולא מבין שזו המציאות שלך, אבל לא המציאות בעולם. ישראל, לצערך/י, לא מתקיימת בואקום. גם אם נכתוב עוד 100 פעמים שזו המציאות זה לא באמת ישנה את המציאות האמיתית, זו שמכתיבה בריתות סחר כלכלה וכו׳.

אני חושב שנאיביות זו המחשבה שאפשר להצהיר שישראל תשלוט בפלסטינים לנצח ולחשוב שלאף אחד לא יימאס מזה אף פעם, נחיה ונראה. הלוואי שאתה צודק.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, oryo כתב:

אלא לקלל ו/או לתקוף אישית, בטח ובטח מאחורי מסך ומקלדת וללא שום סימוכין עניינ

"תחזור לפח הזבל ממנו באת וזדיין מכאן"

שמע...

לפני 16 דקות, oryo כתב:

במילים אחרות, אם נשים הצעה דומה לזו, אני מסכים שהם כנראה יסרבו. כי הם עם פח. יופי, שיסרבו, עכשיו שברור מי מהצדדים מנסה לפתור ומי רוצה להלחם - אפשר להקל בהרבה על הלחימה עצמה.

רגע זה לא משהו שקרה כבר אין ספור פעמים?

לפני 14 דקות, David32 כתב:

אז, אולי, הפלסטינאים ירגישו מורווחים

לעולם לא

החשיבה שלהם בינארית

או 48 או להתאבד בקניונים עד שזה יקרה

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פריג'י כתב:

"נעמוד לבד" זה ה"יחד ננצח" החדש?

נעמוד לבד זה הנשלם מיסים לבד החדש..

אנשים לא מודעים לכמות החוב שנצברה רק מ7 חודשים של חוסר החלטיות.

אני יכול להבין חודש חודשיים בשביל לצאת מהשוק שהעם הזה חווה אבל בחייאת דינק להמשיך במשך עוד 5 חודשים בלי כיוון.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, oryo כתב:

אני חושב שנאיביות זו המחשבה שאפשר להצהיר שישראל תשלוט בפלסטינים לנצח ולחשוב שלאף אחד לא יימאס מזה אף פעם, נחיה ונראה. הלוואי שאתה צודק.

אני חושב שכל עוד מדינת ישראל היא מדינה מערבית מתקדמת שתורמת לעולם מדינות העולם יעדיפו לנהל איתנו קשרים מאשר להחרים אותנו בשביל איזה עם מומצא שלא תורם כלום לעולם מלבד טרור ועבודה לארגוני סיוע.

אם אנחנו מסתכלים על העולם מהזוית הזו לי ברור שנהיה בסדר.
מה שיכול לגרום לנו להפסיד זה אם תהליכים פנימיים כאן יפגעו במעמד הזה של ישראל בעולם. יותר הדתה, פחות כלכלה ופחות דמוקרטיה.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני צריך לשלם על החוסר החלטיות הזו? בשביל מה? בשביל שעוד שנתיים יהיה עוד סבב לחימה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...