Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 23 דקות, SlowRide כתב:

נדמה לי שזו בדיחה, תראה איך הוציאו את פתח תקווה.

יש את הצעת החלוקה לקנטונים אבל זה לא נראה ככה...

הלוואי וזו הייתה בדיחה.

זה היה השיח הציבורי באוגוסט 2003.

הלינק המביש:

https://newmedia.calcalist.co.il/magazine-10-08-23/m01.html

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4741

• SlowRide

4547

• פינדר

3587

• m3x7r3m3

2926

לפני 35 דקות, פינדר כתב:

בדיוק כמו לטעון שמי שעובר מפתח תקווה לקרית אונו, הוא מהגר.

סליחה, אני מקריית אונו; כל מי שמנסה להגיע אלינו מפ"ת מושלך אחר כבוד לשטח ההפקר, ואדי כביש 471.

• מצחיק 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

אויש נו עוד שקרן

לא הספיקה לך התגובה הקודמת שמחקו לך? זה כנראה מעיד על האופן שבו אתה מתנסח כלפי אנשים כאן. טיפסת על איזה עץ ממנו אתה משוכנע כנראה שכל מי שלא חושב כמוך נחות ממך (לא ברמה.. במילותיך, הנה שלא תגיד שאני שקרן). לי לפחות, ולעוד לא מעט אנשים בשרשור הזה ובשרשורים אחרים כבר די נמאס מהגישה הזו, כי זה לא נעים לנהל דיון עם אדם שמתנשא בכל הזדמנות, אבל חוסם אחרים כשלא בא לו לקרוא משהו שלא נוח לו.

אני אישית לא חוסם אף אחד, זה הפתרון הקל. בוא תתאמץ להיות פחות דוש.

לפני כשעה, Coro כתב:

רק לפני פחות משנה רבים כאן בפורום תמכו ברעיון לטרנספר את קיבוצי עוטף עזה ותושבי שדרות מחוץ למדינת ישראל אל מדינה חדשה שקראו לה "מדינת יהודה" ולהשאיר להם את בעית עזה.

גרפיקה לרענן לכל השניצלים את הזכרון.

image.thumb.jpeg.1a1c38e79c239c2fc49c3b3c1cd3234c.jpeg

זו אותה עמדה של "דעה פוליטית מחולקת אזורית מחולקת סוציו אקונומית"

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

לא זוכר שאני הצעתי את הפתרון הזה. אבל נניח וכן. אני משום מה חושב שיהיה יותר קל להלחם במדינת פלסטין הדנדשה, מלהלחם במצרים, ירדן, לבנון ושאר השכנים.

לא אמרתי שאתה

ולחשוב זה בדיוק מה שאנחנו עושים כאן, רק שכל אחד חושב אחרת 

לפני 58 דקות, DareDevil כתב:

תומך בכל פתרון שישאיר את פתח תקווה למישהו אחר...

פתח תקווה מחולקת ובשלטון בין לאומי

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, EliC25 כתב:

זו אותה עמדה של "דעה פוליטית מחולקת אזורית מחולקת סוציו אקונומית"

אז צריך להוכיח את בית שאן..

לפני 5 דקות, EliC25 כתב:

פתח תקווה מחולקת ובשלטון בין לאומי

עדיף כבר מובלעת בשלטון עצמאי מקומי..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

צריך להוכיח את בית שאן

רציפות טריטוריאלית וקירבה לצימרים

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Coro כתב:

הם פשוט יפלשו במאות אלפים ויטבחו בנו כשחצי העולם מתעלם והחצי השני מעודד.

הלוואי שיתעלמו. לא יודע עד כמה אתה מכיר סכסוכים שונים בעולם, אבל מה שהפלסטינים חווים זה ליטוף נעים לעומת מה שמתרחש בימים אלו במקומות שונים בעולם ואני אחסוך תאורים של מה שהולך שם אבל זה ברמת האדם הקדמון והקניבל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, עדי-אל כתב:

כנראה שיש הסכם..

https://news.walla.co.il/item/3662842

פעם שלישית גלידה!!!

אתה רציני שרק עכשיו גילית שיש שחרור מחבלים?

במהלך החודש האחרון שוחררו מאות מחבלים שנתפסו במהלך השביעי.

אין שום אסטרטגיה ושום כלום.

ביזיון אחד גדול וזה בלי שום הסכם או משהו שמתקרב לזה.

לפני כשעה, פינדר כתב:

מי שעובר מפתח תקווה לקרית אונו, הוא מהגר

הגירה פנימית, מכיר?

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

מעבר לזה שאתה שוב מרוקן מתוכן את הטענה שנדמה לי שגם אתה העלת, כאילו אנחנו מוכנים לפשרות אם רק נידע שזה יביא שלום, זה גם טענה שבורה מעוד שני כיוונים:

1. אף אחד לא יפנה את אריאל ומודיעין עלית. ורוב המתנחלים גרים שם, כלומר בגושי התנחלויות גדולים.

2. לפחות מאז אוסלו, וגם לפני, מי שהולך לגור בהתחנלות, יודע שהוא לוקח סיכון, כי ישראל מנהלת תהליך כלשהו שבבסיסו הסדר עם פשרה טריטוריאלית. ולא רק זה - מי שהולך לגור בהתנחלויות בערך מאז שהן קיימות, יודע שיש לזה רובד אידיאולוגי, שליחות, אם תרצה. ומי שמוכן לשחק במשחק הזה, יכול לבוא בטענות רק לעצמו. לא לאף אחד אחר.

אני לא מרוקן.

פשוט, די כרגיל, ברגע שזה יהודים, אז להעיף חצי מיליון מהבית זה שטויות, אבל טרנספר למיליון עזתים, שיעברו, תמורת תשלום נאה, לחיים טובים יותר מעבר לים, זה לא.

אפשר לקרוא לזה רילוקיישן. יציאה לשליחות מטעם המדינה הפלשתינית.

אף אחד לא יפנה את אריאל?   למה אתה חושב שהפלשתינים יסכימו לזה, ואיך בדיוק זה יעבוד?   מובלעת ישראלית בלב מדינה פלשתינית?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לכל החברה הגאונים שחושבים שישראל במשך 75 שנה סתם שיחקה בקקי להציע לפלסטינאים את הדבר הבא:
1. מדינה מפורזת עם שליטה ישראלית בטחונית בשטח ובגבול ירדן ל-20 שנה הבאות.
2. אין זכות שיבה.
3. גושי ההתנחלויות לא יפונו.
4. אין יותר תביעות.
5. הר הבית ישאר בשליטה ירדנית ל-20 שנה הקרובות ואז נראה.

נראה איזו תשובה תקבלו. בהצלחה.

אם אתם לא חושבים שהציעו להם הצעות כולל יותר טובות תשאלו את אולמרט וברק.
אם אתם חושבים שלעשות מהלך כזה חד צדדי יוביל אותנו לאנשהו תראו מה קרה בעזה, ובלבנון.

בקיצור תפנימו, עד שהחברה האלה לא יחליפו דיסקט אין לנו ממש ברירה אחרת חוץ מלחיות על החרב עם כל הצער שבדבר.
גם אני לא שמח ששני הבנים שלי כנראה ילכו לצבא וישרתו שם באותו הזמן אולי ביחידות קרביות, עד כדי כך שאני שוקל לעשות עוד ילד רק בשביל שיהיה מישהו בבית באותו הזמן, אבל זה מה יש.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, gadik6 כתב:

אני לא מרוקן.

פשוט, די כרגיל, ברגע שזה יהודים, אז להעיף חצי מיליון מהבית זה שטויות, אבל טרנספר למיליון עזתים, שיעברו, תמורת תשלום נאה, לחיים טובים יותר מעבר לים, זה לא.

אפשר לקרוא לזה רילוקיישן. יציאה לשליחות מטעם המדינה הפלשתינית.

אף אחד לא יפנה את אריאל?   למה אתה חושב שהפלשתינים יסכימו לזה, ואיך בדיוק זה יעבוד?   מובלעת ישראלית בלב מדינה פלשתינית?

מעגל עצוב.

אתה מציע לגרש את העזתים לאנשהו, בלי אזרחות שפה וכו. פינוי התנחלויןת לא מדבר על גירוש לארץ זרה. מתנחלים הם ישראלים. הוא מדבר על פינוי ישובים שהוקמו עם תפקיד ותפיסת עולם מסוימים. ומי שבוחר לגור בהם מודע לזה.

אתה מתעלם מעניין הבחירה והמעמד. מי שהולך לגור בקדומים יודע במה הוא בוחר. וגם ישראל הרשמית לא מתייחסת ליוש כמו לגוש דן או הגליל.

ואתה מתעלם מזה שמלכתחילה המדינה שולחת, או מנסה לשלוח אזרחים לחיןת בהתנחלויןת, כדי שאחכ יהיה אפשר לטעון שהסדר מדיני לא אפשרי, כי איך אפשר לפנות אנשים מהבית שלהם, שזו הבעיה הכי צינית וגדולה בזה.

אריאל נמצאת כמעט בסמיכות לקו הירוק. לא ככ יודע על איזה תסריט היפותטי אנחנו מתווכחים. הסיכוי שיפנו אותה נמוך מהסיכוי שביבי יהיה ראש ממשלה מטעם מרצ בכנסת הבאה.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהולך לגושי ההתנחלויות הגדולים יודע בוודאות שהוא לא יפונה לשום מקום, בוא לא נהיה תמימים.
חלק מהמאחזים/התנחלויות אולי לא משרתים שום דבר אבל חלק נותנים אחיזה רציפה בשטח ומרחיקים אותם ממרכז המדינה, וגם זה מרחק קצר מאוד שכל רקטה מאלי אקספרס תעבור.

בתור מישהו שגר בחבל אשכול תרום ההתנתקות מעולם הישובים שגרתי בהם לא היו קו החזית.
ברגע שפינו שם את ההתנחלויות הקיבוצים והישובים הפכו לקו החזית.
פריגן, דקל, יתד, ישובים שהיינו מסתובבים בהם חופשי חופשי בתור ילדים. בלי שום צבא באזור, בלי אזעקות.
הרגשה של המקום הכי בטוח בעולם. 

מה נראה לכם שיקרה אם תפנו התנחלויות ביו"ש? רק שזה יקרה לכפר סבא, ראש העין, לא לקיבוץ קטן.
תמכתי בהתנתקות, חשבתי שהיא הייתה רעיון טוב. חשבתי שהחברה שם יקחו את ההזדמנות שנתנו להם בשתי ידיים ויקימו לעצמם גן עדן, לא חייבים אפילו להתאמץ תראו מה עושים המצרים בסיני עם כמה חושות בשקל וחצי.
ראינו מה הם עשו...

לפחות נתנחם בזה שזה היה ניסוי בקנה מידה קטן, הוכח שאין טעם לנסות להרחיב אותו.

מי שלא מתאים לו לחיות על החרב יכול לעזוב. מבין אותו לגמרי. 

• אהבתי 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי שברח לעזוב ולא לחיות על החרב, גם נוח לו להציע פתרונות ממרחק אלפי קילומטרים, פתרונות שההשלכות הביטחוניות שלהם לא יפגעו בו ובילדיו.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פריג'י כתב:

טוב, אז כמו שכתבתי לפני חודשים, שאנחנו כפסע מאמברגו נשק אמריקאי, הנה.

היידה ביבי, תודה שרה.

"נעמוד לבד" זה ה"יחד ננצח" החדש?

ראש ממשלה מטומטם. 0 אסטרטגיה.

שמעתי את ביידן. הוא לא אמר לא לתקוף ברפיח אלא לא לתקוף ריכוזי אוכלוסייה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I made it clear that if they go into Rafah – they haven’t gone in Rafah yet – if they go into Rafah, I’m not supplying the weapons that have been used historically to deal with Rafah, to deal with the cities – that deal with that problem,” Biden said.

יש פה גם וידאו אם אתה לא מאמין
https://edition.cnn.com/2024/05/08/politics/joe-biden-interview-cnntv/index.html

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, EliC25 כתב:

ומי שברח לעזוב ולא לחיות על החרב, גם נוח לו להציע פתרונות ממרחק אלפי קילומטרים, פתרונות שההשלכות הביטחוניות שלהם לא יפגעו בו ובילדיו.

אמנם ילדים אין לו ( גם לא עבודה) אבל הכי קל להציע פתרונות מהמרפסת במיאמי....

לפני שעתיים, פריג'י כתב:

טוב, אז כמו שכתבתי לפני חודשים, שאנחנו כפסע מאמברגו נשק אמריקאי, הנה.

היידה ביבי, תודה שרה.

"נעמוד לבד" זה ה"יחד ננצח" החדש?

ראש ממשלה מטומטם. 0 אסטרטגיה.

עזוב את ה"יחד ננצח". יש את "אני אנצח" ואני לא צריך טובות מאף אחד.

אבל כשזה לא מצליח מאשימים את כולם שלא עזרו במקום לחשוב שאולי טעינו בדרך איפהשהוא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...