Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המברגה הזו (עדיין) מומלצת?

Froyne

פוסטים מומלצים

שלום וברכה,

אני מעוניין לקנות מברגה לשימוש ביתי.

ראיתי בפורום המלצות על המוצר הזה:

https://newtools.co.il/bosch-gsr-120-li-12v-2-2-0ah/

על פניו נראה מוצר נפלא: חברה טובה וסדרה איכותית, קלאץ' שהוא לדעתי יותר נוח לשימוש ביתי ומשקל קל.

יש המלצות אחרות למוצר דומה (קלאץ', קל, איכותי)?

אולי מוצרים חדשים יותר שכדאי לבדוק?

תודה רבה.

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי אותה. 

קניתי בזמנו עם בטריה אחת ב 350 בערך. 

לשימוש ביתי היא מספקת מאוד. 

אם אתה מחפש משהו לשימוש מזדמן ולא יום יומי, ממליץ. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש אותה. בשביל שימוש בייתי להברגות וכאלה. מעולה.

רק אל תצפה ממנה ליותר ממה שהיא. לעבודות קדיחה ובטון זה לא זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, SurfHigh כתב:

יש לי אותה. 

אם אתה מחפש משהו לשימוש מזדמן ולא יום יומי, ממליץ. 

גם לי. היא המברגה הראשית שלי בכל עבודות ה-DIY שלי, שזה שימוש הרבה יותר כבד מביתי ממוצע. 

לפני 15 שעות, garicho כתב:

לעבודות קדיחה בקירות ובטון זה לא זה.

בדיוק. 

דריש, 

אני לא מכיר את האיכות של WORX מעבר לגרניק נטען שרכשתי מתוצרת זו. 

אני כן מכיר את היבואן, ועבורי זו סיבה מספיקה להימנע מהתוצרת הזו. היחס למי שצריך שירות פשוט זוועתי, מניסיוני האישי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את זאת כמו שהעלית והיא מצויינת.

אבל בנוסף יש לי את אותו דגם ללא פוטר ועם מנוע brushless. והיא עוד הרבה יותר טובה. יותר קלה ויותר קטנה בצורה משמעותית, כי הפוטר תופס הרבה מקום. הדגם הוא נדיר מאוד, כי כולם קונים מברגות אימפקט. אני ממש מעדיף מברגות קלאצ כשזה העומס הנדרש.

בשביל אימפקט, עבודות גסות שצריך הרבה כוח, אני משתמש ב2 מברגות 18V. גם כן אחת brushless ואחת רגילה.

הבעייה שאתה מתרגל לbrushless הראשונה כבר נראית לך פשוטה מידי. משתמש בה רק כגיבוי כשצריך לעבוד עם 2 כלים במקביל (2 אנשים עובדים ביחד או קידוח והברגה לסירוגין בהרכבת ארון לדוגמה).

לא מצאתי קישור בחנות ישראלית, זה הכלי:

https://www.aliexpress.com/item/1005004640018788.html?src=google&src=google&albch=shopping&acnt=494-037-6276&slnk=&plac=&mtctp=&albbt=Google_7_shopping&albagn=888888&isSmbAutoCall=false&needSmbHouyi=false&albcp=19366955016&albag=&trgt=&crea=he1005004640018788&netw=x&device=c&albpg=&albpd=he1005004640018788&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw3ZayBhDRARIsAPWzx8qy2-BnS_MdZ-SM3ac6r40Q8Ghk8o1ikU-AKzEi4PDV3-7OU3HmbpwaAlifEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&aff_fcid=49c69e0ed90f4102b3457208c78616a5-1715846703562-01524-UneMJZVf&aff_fsk=UneMJZVf&aff_platform=aaf&sk=UneMJZVf&aff_trace_key=49c69e0ed90f4102b3457208c78616a5-1715846703562-01524-UneMJZVf&terminal_id=a150c870fda34c27a319a6b389bb8445&afSmartRedirect=y

כשאתה מזמין, תשים לב שיש כלים שנמכרים ללא מטען/סוללות ויש כאלה שכן.

את הכלי הראשון כדאי לקנות עם מטען וסוללות ואת הכלים הבאים כבר תוכל לקנות בלי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

1. היא תסתדר עם קדיחה אקראית בבלוק בשביל לנעוץ דיבל? אני מניח שקידוח בעץ לא יהיה בעיה.

2. כמה משמעותי ההפרש בין המנוע הרגיל לבין הבראשלס? לזו יש (לפי הפרסום ב-KSP) מומנט של 30NM, בדיוק כמו הבראשלס (שוב, לפי KSP) שעולה בערך 180 ש"ח יותר. בכלי שבקישור של עמוס כתוב 35NM שזה נחמד, אבל לא ממש שובר שוויון. יש תועלת אחרת בבראשלס?

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודחים עם מברגה כזאת בבלוק רק אם נתקעת בטעות בלי מקדחה או פטישון. זה סיוט.

ההבדל בכלי עם הבראשלס זה לא קצת תוספת כוח, הפעולה שלו חלקה ומדוייקת והוא פחות מתאמץ.

אין שום בעיה עם הרגילה פשוט הבראשלס יותר טובה.

אגב לבראשלס אין מצב רטיטה, לזאת עם הפוטר יש, אבל כמו שאמרתי בסעיף הקידוח אין לזה שימוש בפועל. קודחים עם מקדחה אמיתית.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.5.2024 בשעה 22:05, Derish כתב:

אחלה מברגה, אבל לשימוש ביתי WORX בחצי מחיר יעשה עבודה לא פחות טובה, מבלי לרדת לרמה של מתוגי מדבקה סינים. בזמנו מכרו אותם בכל KSP.

worx עולה 200 ש"ח? 

אשמח להפניה

לפני 10 דקות, MZN כתב:

לא הייתי משלם מחיר כזה ל12v  זה דיי צעצוע

אם אין לך אף כלי הייתי הולך על סט מאמזון או סט במבצע בארץ של kress הם מותג מעולה

לדוגמא אתה מקבל פה 3 כלים ב1,100

הוא שאל על מברגה ב400 ש"ח. זה המחיר. לגבי סט - לפי ההתרשמות שלי עד כה הוא לא צריך גם אימפקט וגם קלאץ, לכן סט די מיותר. אפשר להוסיף פטישון ב500 ש"ח ולסגור סיפור בתוך משפחת בוש או מקיטה.

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב90% מהמקרים אימפקט 12V עדיפה על פוטר 12V 

לפעמים חכמת העדר מוכיחה את עצמה תנו מבט בבעלי מקצוע סביבכם כולם עובדים ב90 אחוז מהזמן עם אימפקט.

(הכותב משתמש באימפקט/פוטר 18/12 +מפתח רטיטה) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה בעל מקצוע. מרכיב ארונות כן, מרכיב מערכות סטריאו ברכב דווקא יעבוד עם מברגה כמו בכותרת. בנוסף לבעלי מקצוע בדרך כלל יש גם מברגה וגם מקדחה. חוץ מזה פוטר יעבוד עם כל מקדח/ביט בזמן שאימפקט לא. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...