Jump to content

pipinoadar

 • פרסום הודעות

  1,433
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

22 נייטרלי

אודות pipinoadar

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  לא דובים ולא סולר..מקסימום חולר.
 • תחביבים
  מוטוריקה..אלא מה?
 • מקצוע
  עובד בהיי טק ללא משכורת של היי טק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יש הבדל מהותי מבחינתי בין גיר מגמגם לצמיגי פח אבל יאללה - קיבלתי את ההארה.
 2. פה הברכה שלנו היא הקללה שלנו...כל אדם מהרחוב שרכב מעניין לו ת'תחת פשוט יכנס לחלופי וייסע,אנחנו (יודע מה?רק אני) ישר אראה את הצמיגי TRIANGLE ואסנן קללה.
 3. הסיכוי שתקבל רכב חלופי (ולא משנה מאיזה חברה) שהוא בן 6 ותקין/מתוחזק לחלוטין הוא אפסי בארץ (אני מדבר על רפידות שהוחלפו/צמיגים ממותגים ועם בשר/בלי חופשים בהגה/רכב שלא עישנו בו וכד') אז כן - יכול להיות שתקבל רכב חלופי בן שנה ששברו לו את הצורה (בטח מאחד כמוני כמו שיובל רמז 😉 )אבל רוב הסיכויים שרכב חדש או בן שנה יהיה עדיף פי כמה וכמה על רכב בן 6 (ואני לא מדבר על רמת בטיחות שהיא שנות אור בן רכב מ2014 לבין 2020)
 4. מצפה לקבל שווה ערך עם סטייה לפה או לשם,כן - גם בשנתון.
 5. הרגיש לי כמו נגיעות של וויב שלילי,נו שוין. (נ.ב - הייתי מתחלף איתך בגיל בכל רגע נתון)
 6. איזה חברה שמכבדת את עצמה נתנה לך רכב כזה ישן?!
 7. יובל חבל על העצבים...צא החוצה ידידי השמש זורחת היום. 😆
 8. הרכב בדרך למוסך...נרא מה יהיה. בינתיים קיבלתי ספורטאג'...כיף!!😒
 9. מיץ פטל - אתה נוהג על הדגם הנ"ל/נהגת עליו לאורך תקופה ? איזה ליקויים? קראת בעצמך שזו הכלה,סתם להכניס אותה למוסך בזמן שאני יודע שרק ישימו עץ ריח? מצטער אבל לא אתרגל לגיר מגמגם בתחילת נסיעה (כל המגאנים הגיעו אלינו באותו שבוע ו2 נוספות שנהגתי עליהן גם כן גמגמו) שוב - הגעתי מאוקטביות,לא חפה מפשע אבל אין גימגוגים בכלל -משומשת בת 4 הרגישה יותר טוב מרכב בן שנה . NOKNOK כמה שאתה צודק...
 10. אני עדיין חש כאן אהבה עיוורת לצרפתיות...😆 פניתי להרץ בנושא - מעדכן שהרכב עבר טיפול ב20K כחודשיים לפני שנמסר לי במפגש הבא אני אגיע עם הרנו וארצה לראות את הפנים של האנשים כשאקרקש להם פלסטיקה/אתחיל נסיעה/אשמיע להם מוזיקה בווליום חצי גבוה/נעשה מבחן העברת מקורות וננסה יחדיו לפתוח את תא המטען (רמז - הדתיים מב"ב יחשבו שאנחנו מתפללים) תומר
 11. אולי לא הייתי ברור - יש לנו 8 בחברה (הפסיקו לחלק בשל צריכת דלק מוגזמת) כולן פחות או יותר על הספקטרום יש שמן מנוע - לגבי הגמגומים מה עניין שמיטה אצל הר סיני ? צמיגים - מישלן מקוריים עם הרבה בשר( לא זוכר דגם) סמארטפון - כמו שכתבתי,אשמתי -את המסכים קיסטמתי
 12. עכשיו כשאני חושב על זה...הרכב עם 25K - לפני טיפול ראשון בכלל,ז"א - עם השמן המקורי מרנו...אולי זה הגורם לגמגומים של הגיר😃 לגבי נהיגה חנונית...תסביר לי איך נהיגה זהירה ואיטית היא לרעת הרכב... לגבי תשלום - שווי שימוש בערך כמו הסקודה משומש כבד מוצלח מול משומש לייט גרוע נראה לי השוואה טובה,לא?
 13. 2 סקודות של הרץ עם יותר מ100K מקבלות את דעתי...(גם הרנו מהרץ,אני מאמין שכולן קיבלו שמן קנולה) אני מכיר את הנהג הקודם שנים...חנון מארץ החנונים וכך גם הנהיגה שלו.
 14. לגבי טיפול - לדעתי גם אם תשים שמן קנולה ופילטרים של מזגן ביתי אתה לא אמור לחוות את זה ברכב בן שנה צורת שימוש? מה אני עושה לא נכון?
 15. כח מנוע /גודל/ עלות חודשית מוזלת של הרנו (בהחלפה כבר ביקשו תוספות תשלום על רכבים וכך התחמקתי מזה)
×
×
 • Create New...