Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 34 דקות, EliC25 כתב:

כמה דורות זה יכול לקחת? כי שלום עם מצרים יש לנו כבר חצי מאה, ועדיין אתמול רצחו איש עסקים רק כי הוא יהודי (אז בסדר בתקופות רגועות הולכים לנפוש בסיני.) 

האם הממשל המצרי יעשה משהו בנידון?

פעם כבשנו את מצרים? הייתה לנו אפשרות לשלוט על המערכת החינוך שלהם?

בקשר לרצח. מיצריים טוענים שזה פלילי. אני לא יודע אם זה אמת, אבל לא תמיד כאשר הורגים יהודי זאת אנטישמיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4735

• SlowRide

4546

• פינדר

3579

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, oryo כתב:

, אני בוודאי יודע שלחימה מול מדינה ריבונית אינה שקולה בשום צורה ללחימה מול אוכלוסיה אזרחית שנמצאת בשליטתך - גם אם בא לך להעמיד פנים שזה לא המצב (כמו בעזה).

כן, היא לא שקולה, היא גרועה הרבה יותר. ע"ע חיזבאללה בלבנון או חמאס בעזה.

אוכלוסיה אזרחית שנמצאת בשליטתך, כשם כן היא, נמצאת בשליטתך.

השליטה הבטחונית וחופש הפעולה של ישראל בגדה, זה הדבר העיקרי שמונע מחמאס להשתלט גם שם.

אתה ההוכחה החיה שרמת משכל או השכלה אינה מהווה מדד להבנה בגיאופוליטיקה של המזרח התיכון.

אני יכול רק לשער שבטווח הארוך, ההתנהלות של הביביסט הממוצע מול הפלשתינים תהיה עדיפה על פני ההתנהלות שאתה מציע, ברמה המדינית.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארצות הברית: "אנחנו בוחנים את הסיוע הביטחוני לישראל".

חמאס אחרי 3 דקות: "אנחנו מוכנים לדון רק בהצעה שהסכמנו אליה וערוכים להמשך לחימה".

@oryo @RK @פינדר @יבגניפ אגיד שוב:

האמריקאים אחושר*וטה מטומטמים, אפס הבנה של המזרח התיכון אפס הבנה של משא ומתן, אחראים במו ידיהם להמשך הרג של ישראלים ופלשתינאים ומטומטמים.

עריכה: @mikyl גם אתה.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יובל .מ. כתב:

האמריקאים אחושר*וטה מטומטמים, אפס הבנה של המזרח התיכון אפס הבנה של משא ומתן, אחראים במו ידיהם להמשך הרג של ישראלים ופלשתינאים ומטומטמים.

למה לא לבוא בטענות לצד הישראלי? אנחנו מבינים את המזרח התיכון?

למה אנחנו לא מתווכים לאמריקאים את המצב ואיך אמורים להתנהג?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, mikyl כתב:

בקשר לרצח. מיצריים טוענים שזה פלילי. אני לא יודע אם זה אמת, אבל לא תמיד כאשר הורגים יהודי זאת אנטישמיות.

יש כבר ארגון שלקח אחריות ופרסם איזה סרטון לפי מה שהבנתי.

מה שנקרא: יש לי הצעה להשקעה באופציות בינאריות בשבילך שלח לי הודעה פרטית אם אתה מעוניין.

לפני 2 דקות, DareDevil כתב:

למה לא לבוא בטענות לצד הישראלי? אנחנו מבינים את המזרח התיכון?

למה אנחנו לא מתווכים לאמריקאים את המצב ואיך אמורים להתנהג?

יש לי טענות לביבי, יש לנו בערך 3 אחוז יוזמה בלבד, אבל איפשהו פה טענו שהאמריקאים חושבים מהראש ועושים מה שנכון.. ברור.

ודרך אגב: כל מה שארצות הברית דרשה קרה מבחינה הומניטרית. אז שוב: מטומטמים.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

אין לי מושג, באמת, אבל יכול להיות שביידן כרגע מתעניין יותר באלקטורט שלו ובבלגן שיש אצלו בחצר האחורית, שהמלחמה יצרה, ורוצה לעצור את זה. זכותו. אני עדיין בדיעה שהנהגה ישראלית לא לעומתית, לא מובלת ע"י מנהיג ששונאים אותו בערך כל שאר מנהיגי העולם, חוץ מאולי ההוא מהונגריה ולא ע"י ימין קיצוני שעוד רגע חוטף סנקציות, היתה יכולה לנהל את זה הרבה, הרבה, הרבה יותר טוב. ואני בא בטענות להנהגה שלנו, לפני שאני בא בטענה לביידן או טראמפ, אם יבחר, או כל אחד אחר. האחריות להבין את המצב הגאופוליטי בעולם היא על נבחרי הציבור שלנו. כי את המחיר אנחנו נשלם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

אין לי דרך לוודא את זה, אבל אני יכול להעריך שאם הממשלה שלנו הייתה מורכבת מאנשים שנתפסים כרציונלים, פרגמטים ומציגה תוכנית הגיונית לסיום המלחמה, היחס של ביידן היה שונה.

אם אני במקום ביידן, ואני רואה ממשלה שמורכבת מפאנטים דתיים שמצהירים שהם הולכים למחוק את עזה ולהקים שם התנחלויות, אולי גם אני לא הייתי שש לחמש אותם לקראת כניסה לעוד עיר צפופה. בטח אם זה פוגע בסיכויי ההצלחה שלי בבחירות, בזמן שראש הממשלה הישראלי נוקט בשיקולים פוליטיים בצורה הצינית ביותר האפשרית.

ואולי הוא באמת טמבל זקן דמנטי. אבל אם זה מה שיש, צריך לדעת לעבוד עם זה. וגם בזה הממשלה הזו כשלה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, DareDevil כתב:

זה לא זה.

פשוט אלו שגרים במרכז ונמצאים גם בנקודות מפתח, לא כל כך אוהבים טילים ב3 בלילה. זה נטו הסיפור אחרת היית נכנס כבר במהלך תחילת התמרון לרפיח ולא לצפון הרצועה.

אנשים חיים בסרט, זה מה שאני אוהב פה.

מחכה כבר לטילים של חיזבאללה ולא הדרדלה שהם יורים לנו על ק"ש.

סלח לי ידידי, אבל זו מהות הביביזם.

אנשי המרכז חשובים יותר מאנשי הפריפריה המדינה מגנה רק עליהם.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, mikyl כתב:

מאוד עקבי 🤣🤣🤣🤣🤣

כאשר החברו הטוב ביבי בתור ראש ממשלת ישראל בירך (באיחור רב) את ביידן על זכייתו הוא הפך מאוהב לאויב. תאר לעצמך מה היה קורה אם ביבי ולהקתו היו שופכים עליו 1% מאותה זוהמה שהם שפכו על ארה"ב וביידן בפרט. בנוסף טראמפ הוא ביזנסמן ואם תזדמן לו עסקה טובה עם ערב הסעודית, קטאר וסנוואר הוא ימכור את ישראל בלי לחשוב פעמיים.

במבחן התוצאה הוא היה עקבי הרבה יותר מביידן. לא תחרות בכלל. בכל מהלך הקדנציה שלו הוא תמך בישראל ללא פשרות, פעם אחר פעם, במשך 4 שנים. ביידן לעומת זאת התהפך כמו פנקייק בשנייה שהבייס הפעיל עליו את הלחץ המינימלי ביותר. אלה הן העובדות.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

בוא אשאל אותך אחרת - מה התוכנית של קטאר/מצרים ליום של אחרי? מה עם ראשי חמאס?

אין לי מושג, אני לא עוקב אחריהם, זה ממש מתיש שכל הזמן גוררים את הדיון להתנהלות של ערבים. יובל, אני אולי נראה כמו ערבי, ונכון שסבא שלי הגיע מעיראק, אבל אני לא. אני ישראלי, וככזה מתעניין בישראל 🇮🇱.

למה תמיד בעלות הברית של ישראל דורשות ממנה דברים מהותיים כמו התחייבויות להקמת מדינה פלסטינית, אבל אף אחד לא מחפש להפעיל לחץ אמיתי על חמאס?

אתה מתכוון שבעלות הברית שלנו, שמאפשרות לנו מרחב תמרון בזירה הבינ״ל + מציידות אותנו באלפי פגזים וטילים בשביל לשטח את רוב עזה ולהרוג עשרות אלפי אנשים, תומכים עם נושאות מטוסים וכלי נשק כשמאיימים או תוקפים את ישראל - לא מאפשרות לנו להפעיל לחץ, בעיניך? זה מה שאתה טוען?

יובל אני מצטער אבל אני באמת לא יודע איך להתייחס לזה ברצינות, זה ממש לא סביר. הם, אובייקטיבית, מפעילים ומאפשרים לנו להפעיל הרבה יותר לחץ על החארות האלו בחמאס, פשוט זה לא אינסופי כפי שהיית רוצה, אולי כי הם רוצים שזה יהיה עבור מטרה סבירה/ברת-השגה/אסטרטגית - ולא עבור הרג נטו, ואולי כי הם פשוט סתם מטומטמים 🙄

אתה שוב חוזר לשליטה - אף אחד לא רוצה שליטה למעט בודדים אקסטרה קיצוניים, הרוב מבין שזה הכרח כרגע כדי לשלוט פה. אתה בעצם אומר "בוא ננסה", וואלה לא רוצה לנסות משהו שייתן לי עוד סכנה. יש מזה מספיק.

dude, we're saying the same thing.

אתה בהחלט רוצה לשלוט, ויש לך סיבות בגינן אתה רוצה לשלוט. אתה מנסה לזיין את אנג׳לינה ולהשאיר אותה בתולה, זה לא עובד ככה.

**

לפני שעתיים, Gosser1860 כתב:

סליחה שאני מתערב, אבל אני לא חושב שהוא כתב שהוא מעדיף, או שאנשים מעדיפים, לחיות לנצח על החרב, אלא לכל היותר בבחינת אין ברירה.

ליטרלי אותו הדבר בדיוק, אתה מעדיף את זה, כי הברירה האחרת לא טובה בעיניך. זו העדפה, בהגדרה. פשוט לומר את זה בפה מלא נשמע רע, אז מכבסים קצת מילים ומקווים שלא ישימו לב: דיסוננס קוגניטיבי.

למה אתה מתכוון?

לא מתעלם מכך אבל ההודעות שלי ארוכות ולא מספיק מעניינות, אז בוא נדלג, יכול לדבר איתי בפרטי אם מעניין אותך מספיק.

כמו החות'ים, חיזבאללה, מיליציות שיעיות בעיראק וסוריה וכמובן חמאס, מי שיילחם בישראל משטח המדינה הפלסטינית כנראה לא יהיה הצבא הפלסטיני אלא ארגון טרור "סורר". אם לבנון היא דוגמא מספיק קרובה, אז אנחנו נקבל משהו בין חיזבאללה לחמאס ואיכות/עוצמתם הצבאית תיגזר מהיכולת של איראן ושותפיה להבריח אליהם נשק ולאמן אותם. ההפרדה בין ארגון הטרור השולט על תא שטח מסוים והאוכלוסיה האזרחית שנמצאת בו היא בין הכלים המשמעותיים ביותר במלחמה א-סימטרית.

אתה צודק לחלוטין, ולכן צריך להתייחס ללבנון כמדינת אויב ולא להעמיד פנים שזה ״רק החיזבאללונים״. אם וכש חיזבאללה יתקפו, צריך להעניש את ביירות. זה מה שקרה בלבנון2, ובלבנון3 אני מעריך שאנחנו נעשה להם שם נזק בפרופורציה לכח העודף שלהם כיום - מה שיחזיר אותם לתקופת האבן.

... שזו אולי הסיבה, או חלק ממנה, שהם עדיין לא תקפו. יש להם מה להפסיד, כרגע יותר נוח להם ולאיראנים לעשות יח״צ מאשר אשכרה לתקוף ״על אמת״ ובתמורה לשטח את ביירות.

לפני שעתיים, EliC25 כתב:

ואז כשתרצה לתקוף חזרה מי שיקח או לא יקח אחריות, זו לא תהיה המדינה הפלסטינית או הרש"פ, אלא איזה ארגון טרור צעיר בשם "המוחמדים של מוחמד מחמיד מחמדאללההההה" או שיט אחר. ואז יגידו לך "אבל למההה אתה תוקף את הפלסטינים המסכנייםםם זה רק ההתנגדות של מחמדים מחמוד מחמדאלללהעכהאההה" ותהיה בלופ אינסופי שלא תוכל לצאת ממנו שאותם ארגוני טרור ממשיכים לתקוף אותך 5 ו10 קמ ממרכזי אוכלוסיה ענקיים, בלי שיש לך לגיטימציה או תמיכה מבעלות ברית, ובלי שיש "פרטנר" במדינה השכנה לך שלוקח אחריות ונוקט פעולות כנגד אותם ארגוני טרור.

פשוט קשקוש: לבנון 2 כהוכחה. היתה תמיכה גבית אדירה למה שעשינו שם, ושקט (יחסי) של עשורים לאחר מכן.

פשוט התקרבנות בשביל להוכיח את האכסיומה הזו של ״אין שום ברירה חוץ משליטה אינסופית״, שלא עובדת על אף אחד חוץ מישראלים (ולשעברים), וגם בינינו יש כבר מי שמבין שזה לא סקיילאבילי.

לפני שעה, EliC25 כתב:

אולי הקפת את עצמך באנשים שחושבים כמוך לכן אתה יכול לספור אותם על יד אחת. אני מככיר המון אנשים משכילים, מהנדסים, הייטקיסטים ואפילו רופאים רחמנא ליצלן, שתומכים בביבי. אני האמת לא מבין למה, יכול לשער שזה בגלל שהם נופלים בפח שביבי = ימין וכל מה שלא ביבי = שמאל ולכן קשה להם לשנות את הקיבעון הזה.

אגב מה זה אומר "אובייקטיבים"?

*אובייקטיבית

רשמתי: אין לי חסמי כניסה לנטוורק, אני לא שולט במי מקיף אותי, ולכן התזה שלך מתרסקת על עצמה. לגבי זה שאתה מכיר המון אנשים מוצלחים ביביסטים - מגניב, אני לא.

מה שכן: יש חסם כניסה מרחבי לנטוורק שלי שהוא אנשים שהם גם מספיק מצליחים בשביל שיוכלו להגר, וגם עצם זה שהם היגרו, וזה מעוות את הדגימה. 

אבל מה שהכי חשוב: דפוסי ההצבעה מנטרלים את האנקדוטות. יש סיבה שבמעוזי ההשכלה והעשירונים העליונים ביבי מגרד את אחוז החסימה, ואני לא אדבר על בנגסטריץ׳ כי זה כבר סתם מביך.

אבל אתה יודע מה משותף לכל האנשים האלו?

שכשקוראים להם מטומטמים זה מגוחך, מעיד בעיקר על חולשת הטיעון והטוען. יובל פה כותב כל שתי הודעות כמה ארה״ב מטומטמת, ולרגע לא שואל את עצמו אם הממשלה שלו היא-היא המטומטמת שגורמת לבעלת הברית החזקה בעולם לשנות כיוון. לא לא, זה סתם אמריקאים טיפשים לול, הרי אנחנו בישראל עם סגולה!

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 1
  • משעמם 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, EliC25 כתב:

אולי הקפת את עצמך באנשים שחושבים כמוך לכן אתה יכול לספור אותם על יד אחת. אני מככיר המון אנשים משכילים, מהנדסים, הייטקיסטים ואפילו רופאים רחמנא ליצלן, שתומכים בביבי. אני האמת לא מבין למה, יכול לשער שזה בגלל שהם נופלים בפח שביבי = ימין וכל מה שלא ביבי = שמאל ולכן קשה להם לשנות את הקיבעון הזה.

אגב מה זה אומר "אובייקטיבים"?

אחרי כל מערכת בחירות בישראל מפרסמים התפלגות לפי ישובים, אפילו לפי שכונות בערים גדולות כמו ת"א. ולכן קל מאוד למצוא פעם אחר פעם את הקשר בין מעמד סוציואקונומי לבין בחירות. זה לא אומר שאין ביביסטים עשירים ו\או משכילים. כולנו מכירים כאלו. זה פשוט לא משנה.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

"קיים סיכוי שלא יעבוד" זה תאור של איש מכירות שמנסה למכור תסריט ש"קיים סיכוי של 99% שהוא לא יעבוד ואם זה לא יעבוד אכלתם אותה ביג טיים" במקום תסריט שעובד (אולי עובד עקום) כבר 75+ שנה.
אני מעדיף להיות עם ציפור אחת ביד מאשר עם שתיים על העץ.

הייתי אומר גם שאתה קצת מרים לעצמך, "אנשים כמוני". אני מאחל לך שתמשיך להצליח מכל הלב לא צריך לדבר בסגנון "אנשים כמוני", יש כאן עוד אנשים שמרוויחים לא רע ומשלמים יותר מדי מיסים עם אזרחויות נוספות ומקצוע שמאפשר לעשות רילוקיישן די בקלות שפשוט חושבים אחרת. אתה מוצא איזה קשר ישיר בין השניים, אולי כי יש לך המון אינטרקציה עם אנשים שעושים רילוקיישן או שוקלים וכן הם בחתך של הקבוצה הזו, אבל זה לא אומר שכולם בקבוצה הזו חושבים אותו דבר.

אתה מבין אבל שמה שהיה ב 75 שנים האחרונות הוא לא מה שימשיך להיות, כן? כמות המקום בעזה חסומה. הגידול שלהם הוא אקספוננציאלי. כמות המקום בישראל חסומה, ואנשים לא רוצים לגור במדבר, וגם הגידול בישראל אקספוננציאלי.

ראינו מה עשו לנו ב 7לאוק', לצהל, הצבא הכי חזק במזרח התיכון. דמיין לעצמך מה יקרה כשבמקום 3000 מחבלים שיוצאים בידיעה שהם לא חזורים יש להם 30000 - היום הזה לא רחוק. 

בלי תמיכה בינלאומית אין לך צבא, אתה חייב להבין את זה. והסבלנות של העולם הולכת ופוקעת.

אני לא אומר תן להם מדינה כי אני אוהב את הפלסטינים - אני אומר תן להם מדינה כי אין אפשרות אחרת, ואם אתה חושב שאתה יכול להמשיך לשלוט ברצועה לנצח בזמן שהם מתרבים בקצב שהם מתרבים בו - אתה פשוט חי באשליה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, oryo כתב:

ליטרלי אותו הדבר בדיוק.

כשהברירה המוצעת היא בעלת סיכויים ששואפים לאפס (בהינתן הנתונים שיש לנו היום), אזי שהיא איננה ברירה באמת, ולכן אין באמת דיסוננס.

עכשיו שלא תבין אותי לא נכון, הכיבוש משחית וכו', אבל החלופה עלולה להיות גרועה אף יותר. אלטרנטיבה אמיתית כוללת פרטנר מספיק חזק (במובן המצרי ואפילו הירדני) על מנת שיהיה איזשהו בסיס לדיון ו/או חינוך מחדש (שכבר התייחסתי אליו בעבר). אבל אין כזה. גרוע מכך, החמאס היום זוכה לתמיכה עצומה ברחבי הגדה. 

אני לא מאשים את הישראלים על כך שהם לא סומכים על הצד הפלסטיני, ואני חושב שלצפות מהם אחרת זו טעות. ובעיניי אמון מסויים הוא בסיס נדרש כדי להתחיל בתהליך היפרדות.

לפני 13 דקות, oryo כתב:

.שזו אולי הסיבה, או חלק ממנה, שהם עדיין לא תקפו. יש להם מה להפסיד, כרגע יותר נוח להם ולאיראנים לעשות יח״צ מאשר אשכרה לתקוף ״על אמת״ ובתמורה לשטח את ביירות.

אבל הם כן תוקפים, בצורה מספיק משמעותית שאם לא הגזרה בדרום כבר היינו עמוק בלבנון. ראיה אחת לכך היא פינוי של עשרות אלפי תושבים מקו הגבול ויישובים בצפון.

לפני 13 דקות, oryo כתב:

לבנון 2 כהוכחה. היתה תמיכה גבית אדירה 

זה לא מדויק. הצרפתים (שהיו אז בעלי השפעה גדולה יותר מהיום) היו ממש נגד ישראל יחסית מההתחלה. היו גם מדינות נוספות. בהמשך הצליחו לגייס גם את בריטניה. ארה"ב בהחלט היתה לצידנו כמעט עד הסוף עם החלטה 1701 הידועה לשמצה.

לפני 13 דקות, oryo כתב:

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יובל .מ. כתב:

אתה באמת מאמין שתקום מדינה פלסטינית ועל 2 רקטות יפרקו להם את כל התשתיות?

לא יגידו שזה פשעי מלחמה?

או שצריך לחכות לפלישה מסיבית לתל אביב כדי לפרק אותם ואז בעצם מה עשינו פה?

למה אתה לא עונה מה ההבדל בין מדינת לבנון למדינת פלסטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, oryo כתב:

יובל פה כותב כל שתי הודעות כמה ארה״ב מטומטמת, ולרגע לא שואל את עצמו אם הממשלה שלו היא-היא המטומטמת

גם כל הזמן עולה פה הטענה שביידן מקריב אותנו בשביל הקולות של האגף הפרוגרסיבי.

כאילו שביידן אמור לפגוע לעצמו בסיכוי להיבחר, בזמן שראש הממשלה שלנו פועל אך ורק מתוך חישובים פוליטיים ציניים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...