Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 57.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4735

• SlowRide

4546

• פינדר

3579

• m3x7r3m3

2926

@oryo סליחה אם זה אישי וישיר מדאי.

אבל אני מרשה לעצמי כי אתה בכל הודעה ובערך בכל נושא אתה מגיע לנקודה שכיון שאתה מצליח כלכלית יותר מהממוצע דעתך חשובה יותר.

אני רק שאלה - באמת אתה חושב שהצלחה כלכלית זה המדד להשכלה/חכמה?

יכול להיות שאני טועה ואתה מתפרנס מייעוץ אסטרטגי במדיניות/ חברות ביטחוניות/אנאעארף.

אבל לפחות מהיוטיוב שלך נראה שעיסוקך הוא "מתווך" נראה שאתה עושה את זה מצוין ומרויח היטב, אבל זה לא הטייטל להתהדר בו כחכם מכל אדם.

ואם בדוגמאות עסקינן אני רואה באופן יומיומי בעלי עסקים טיפשים ובורים בכל מדד אפשרי שמרויחים הרבה יותר מהייטקיסט ממוצע- על מה זה מעיד בדיוק?

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, yd b-4 כתב:

אני רק שאלה - באמת אתה חושב שהצלחה כלכלית זה המדד להשכלה/חכמה?

כשאתה חושב על הצלחה במשהו, אפשר לסכם את זה ביכולת שלך לזהות נקודה מסוימת, נקודה שבה אתה יכול להיות יותר טוב ממישהו אחר, להבין במה אתה יכול להיות יותר טוב ולדעת גם לנצל את זה נכון ולעשות את השינוי הנדרש על מנת שתוכל למקסם את הנקודה הזו. זה לא משנה אם זה נגינה על כינור או מכירת נכסים. 

מה גם הצלחה טומנת בתוכה את הצורך להיות כזה שהולך להשקיע את כל כולו רק בזה. ללמוד להתפתח, ללמוד את התחום וגם להתפתח איתו, לדעת מה השחקנים האחרים עושים ומה אחרים שיותר מצליחים ממך (גם בתחומים אחרים) עושים ולעשות כמוהם.

ותדע אף אחד לא יותר חכם ממך או יותר ממני או יותר מאור. זה גם לדעת שאתה טיפש יותר מאחרים, גם אם אתה כותב שכולם טיפשים... זה מצחיק כי כמה הודעות קודם כתבתי את זה 😆.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

ויש פה כאלה שעדיין חושבים שעם הרפובליקנים היה יותר גרוע..

צריכים להסכים להפסקת אש עד נובמבר לחכות שהם יחזרו. 

יובל, אתה לא באמת רואה שזה הכל דיבורים של תקופת בחירות?

לא שיש לי משהו נגד הרפובליקנים, אישית אני מעדיף אותם בגלל שיש שם פחות מטורללי woke אבל בוא...

אני בטוח שאם המצב היה כל כך גרוע וישראל היתה חייבת את המשלוח הזה כדי להמשיך להגן על עצמה, היו מעבירים אותו בלי למצמץ.

זה הכל הצגות לבוחרים. בדיוק כמו שעושים אצלנו, רק שאנחנו לא ה-sugar daddy של איזו מדינה קטנה מוקפת אוייבים.

אני מסכים שזה פוגע בתדמית של ארה"ב, ועלול אפילו לגרום לסעודיה לחשוב פעמיים אם להיכנס להסכם הגנה עם שותפה כזו, אבל אל תשכח שהאיזנהאוור בדרך לפה שוב ושהאמריקאים ירטו איזה 20% מהמתקפה האיראנית.

כרגע מה שחשוב לביידן זה לנצח בבחירות. ככה זה. כדי לעזור באמת לישראל, הוא חייב קדנציה נוספת.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמאס הקדים את סעודיה וחתם על הסכם הגנה, כמו שכתבתי לפני כמה עמודים.
יש פה אנשים שעדיין חושבים שהאמריקאים רוצים לראות תוכנית פינוי לרפיח. בולשיט. האמריקאים פשוט לא מסכימים שניכנס לשם כי פרוגרסיבים או כל שיט צבוע אמריקאי אחר.
מה צריך לעשות? לדעתי להכנס אתמול ולסיים את זה מהר ככל האפשר.

אין שום סיכוי להסכם לצערי. החבוב סינוואר מושך אותנו כבר 3 חודשים עם העלק דיבורים בדיוק בשביל להרוויח זמן ועוד לחץ על ישראל והביוב כמובן משתף איתו פעולה כי הוא רוצה למשוך את זה עד כמה שאפשר כדי שחס וחלילה לא יצטרך לעמוד מול ועדת חקירה או מבחן הקלפי.
טרוריסט מוצהר וטרוריסט לא מוצהר שגורמים לנו נזק.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, יובל .מ. כתב:

האמריקאים אחושר*וטה מטומטמים, אפס הבנה של המזרח התיכון אפס הבנה של משא ומתן, אחראים במו ידיהם להמשך הרג של ישראלים ופלשתינאים ומטומטמים.

עריכה: @mikyl גם אתה.

אחושר*וטה מטומטמים תגיד לילדים שלך ולא לי. למזלי אני לא אחד מהם. ומי שאחראית קודם כל על הרג ישראלים זאת ממשלת האפסים שאתה בחרת. אמריקאים מספקים לך נשק, תחמושת, מאכלים אותך והרבה דברים אחרים. הם לא חייבים לך כלום, נאדה. אז תגיד תודה על הכל מה שקיבלת עד היום ותשתוק.

יש כבר ארגון שלקח אחריות ופרסם איזה סרטון לפי מה שהבנתי.

הסרטון בינתיים בבדיקה ואני כבר כתבתי שאין לי מושג מה היא האמת.

מה שנקרא: יש לי הצעה להשקעה באופציות בינאריות בשבילך שלח לי הודעה פרטית אם אתה מעוניין.

הפעם אתאפק ולא אגיד לך מה לעשות עם ההצעה הזאת. אבל אני בטוח שאתה יודע.

לפני 5 שעות, MostlyWicked כתב:

במבחן התוצאה הוא היה עקבי הרבה יותר מביידן. לא תחרות בכלל. בכל מהלך הקדנציה שלו הוא תמך בישראל ללא פשרות, פעם אחר פעם, במשך 4 שנים. ביידן לעומת זאת התהפך כמו פנקייק בשנייה שהבייס הפעיל עליו את הלחץ המינימלי ביותר. אלה הן העובדות.

במבחן התוצאה ביידן תמך בישראל מתחילת המלחמה בנשק, תחמושת, סיועה כלכלי, השתתפות בהדיפת מתקפה איראנית. וזה הרבה יותר משגרירות בירושלים. אני גם בטוח שאם לטראמפ ישתלם הוא ימכור ישראל בלי לחשוב פעמיים. אלה הן העובדות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, יבגניפ כתב:

3. כמו אור, אני מאמין שפלסטין תהיה חור תחת. ואני מאמין בשני דברים נוספים: אם לא תהיה פלסטין, גם ישראל תהיה חור תחת, כי היא תסומן כמדינת אפרטהיד עי העולם בין אם תתן זכויות לערבים ביוש לבין אם לא. ואמונתם של ישראלים כמו אלי שיוש זה חלק מישראל זה צעד בכיוון. ואם תהיה פלסטין בלי say ישראלי ובלי הסדר, זה ידפןק אותנו מאוד חזק, כי זה ישמר את הקונפליקט

4. כמו שכתבנו הוא ואני, מספר פעמים, קל להוכיח שהמוני ישראלים מתנגדים לפשרה טריטוריאלית לא בגלל שיקולים בטחוניים. לכתוב בפעם המאה שיש נאצים בצד השני לא רלוונטי לזה. זה לא מה שמקבע את ההתייחסות לפינוי התנחלויות כ"טרנספר".

3. פלסטין תהיה חור תחת אבל לא רק לעצמה. הם יעשו הכל כדי להאשים את ישראל ולהפיל אותנו. אתה מסכים איתי שכבר מ 47 היה להם אין ספור הזדמנויות להקים מדינה והם לא עשו את זה? אתה זוכר את נאום בר אילן של נתניהו? 

גם אנחנו וגם העולם הבאנו אותם עד לשוקת, הם רק צריכים לשתות.

4. אתה מתבלבל בין סיבה לתוצאה. אחרי שנים של נסיונות להגיע להסכמי שלום הבינו כולם למה אי אפשר להגיע לפשרה איתם. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, yd b-4 כתב:

אתה בכל הודעה ובערך בכל נושא אתה מגיע לנקודה שכיון שאתה מצליח כלכלית יותר מהממוצע דעתך חשובה יותר

שקר א': אם כבר להיפך - בתור אדם שלא חי בישראל דעתי חשובה פחות, כתבתי את זה מספר פעמים. כמו כן גם אם הייתי חי בישראל לדעה שלי אין משקל יתר. מה שכן, זה מגחך את הטיעון שלך ושל חבריך שאני (או אחרים מקב' הייחוס שלי) מטומטם. 

לפני 6 שעות, yd b-4 כתב:

זה לא הטייטל להתהדר בו כחכם מכל אדם

שקר ב': מעולם לא כתבתי כאן שאני חכם יותר מכל אדם. אני מתעלם לרגע מזה שאתה, אדם זר, מעיד עלי אישית בלי שיש לך מושג מי אני ו/או מה אני עושה, ומדבר על טייטל מדומיין כי צפית ביוטיוב. פשוט בניגוד אליך אני לא מתחבא מאחורי אליאס, אז אתה מרשה לעצמך לדבר עלי אישית, עבריין מקלדת חצוף. 

לא אכנס להשוואות אישיות כי בוא, שנינו יודעים איך זה נגמר בכל מדד אובייקטיבי ולפחות אחד מאיתנו קרא את החתימה שלי. רק תגיד, איך קוראים לאנשים שמשקרים פעמיים בהודעה אחת..? יפה, אין לי כאלו בפיד, החיים קצרים מדי בשביל לקרוא אנשים שלא מכבדים את עצמם. 

וכמובן ע"מ לצאת ידי חובה סליחה אם זה אישי וישיר "מדאי". מקווה שהפעם לא אקבל מחיקה אחרי שעב"מ משקר ומטנף עלי אישית, מה נסגר?! 🤮

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, mikyl כתב:

אחושר*וטה מטומטמים תגיד לילדים שלך ולא לי. למזלי אני לא אחד מהם. ומי שאחראית קודם כל על הרג ישראלים זאת ממשלת האפסים שאתה בחרת. אמריקאים מספקים לך נשק, תחמושת, מאכלים אותך והרבה דברים אחרים. הם לא חייבים לך כלום, נאדה. אז תגיד תודה על הכל מה שקיבלת עד היום ותשתוק.

מה הקטע שלך להכניס ילדים כל פעם יא גמור? מה אתה איציק זרקא?

המטומטמים זה לאמריקאים, לא לך. תראה את הרשימה שתייגתי שמגינה עליהם, ערכתי והכנסתי גם אותך כי שכחתי ממך פשוט.

ואיזה כיף זה לדבר כמו ערס באינטרנט? כי אני שם משכורת שנתית שלא היה לך אומץ להגיד לי את זה בפנים.

לפני 3 שעות, mikyl כתב:

הפעם אתאפק ולא אגיד לך מה לעשות עם ההצעה הזאת. אבל אני בטוח שאתה יודע.

מה לעשות שאתה תמים? יש לי גם נסיך ניגרי שרוצה להביא לך ירושה דבר איתי אם אתה מעוניין.

לפני 6 שעות, SlowRide כתב:

כרגע מה שחשוב לביידן זה לנצח בבחירות. ככה זה. כדי לעזור באמת לישראל, הוא חייב קדנציה נוספת

בקצב הזה כשביידן ייבחר שוב ישראל תהיה מוכה, נכנעה לחמאס, ומזמינה את המתקפה הבאה מצפון.

אלא אם חושבים פתאום שיהיה אישור להשתמש בפצצת מימן בלב ביירות או משהו בדצמבר 24.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, עדי-אל כתב:

3. פלסטין תהיה חור תחת אבל לא רק לעצמה. הם יעשו הכל כדי להאשים את ישראל ולהפיל אותנו. אתה מסכים איתי שכבר מ 47 היה להם אין ספור הזדמנויות להקים מדינה והם לא עשו את זה? אתה זוכר את נאום בר אילן של נתניהו? 

גם אנחנו וגם העולם הבאנו אותם עד לשוקת, הם רק צריכים לשתות.

4. אתה מתבלבל בין סיבה לתוצאה. אחרי שנים של נסיונות להגיע להסכמי שלום הבינו כולם למה אי אפשר להגיע לפשרה איתם. 

3. סביר להניח. וסביר להניח, שוב, שהיכולת או האפשרות שלהם לעשות את זה תגזר מאיך שפלסטין תוקם. יכול להיות שהיא גם לא תוקם. והם פשוט יעדיפו לדרוש לעצמם זכויות פוליטיות בישראל. מה שהם כמובן לא יקבלו. ואני מקווה שברור לך לאן זה יוביל.

4. זה לא כל כך נכון. היסטורית זה לא נכון כי ההתנחלויות קמו לפני שבכלל נוהל מו"מ כלשהו עם הפלסטינאים ומישהו חשב על זה. לוגית זה לא נכון כי זו לא "סיבה ותוצאה". ההתייחסות לפינוי היפותטי של אלפי ישראלים מיו"ש כ"טרנספר" לא נגזרת מהסיכוים לשלום. הסיבה והתוצאה כאן, אם כבר, הן הפוכות ממה שאתה מציג. התנחלויות מבטיחות שהשטח שאתה יכול לתת לפלסטינאים הולך ומצטמצם. וכמובן גם נוכחותם בשטח של "צדיקים" שלאט אבל בטוח נכנסים לרשימות שחורות במערב, לא תורמת דבר ליציבות באיזור או סיכוי למשהו שהוא לא מלחמה אין סופית.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, mikyl כתב:

במבחן התוצאה ביידן תמך בישראל מתחילת המלחמה בנשק, תחמושת, סיועה כלכלי, השתתפות בהדיפת מתקפה איראנית. וזה הרבה יותר משגרירות בירושלים. אני גם בטוח שאם לטראמפ ישתלם הוא ימכור ישראל בלי לחשוב פעמיים. אלה הן העובדות.

במבחן התוצאה ביידן מונע מישראל נשק שחיוני להמשך הלחימה.

אתה פשוט נאחז בהזיות. לא יכול לחכות כבר שטראמפ ייבחר בנובמבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 23 דקות, MostlyWicked כתב:

במבחן התוצאה ביידן מונע מישראל נשק שחיוני להמשך הלחימה.

אתה פשוט נאחז בהזיות. לא יכול לחכות כבר שטראמפ ייבחר בנובמבר.

אין לך מושג אם זה נשק חיוני להמשך הלחימה. 

אף אחד פה לא יודע מה מצב המלאי בבונקרים של צה"ל. כל מה שכותבים פה זה שטויות של פרשנים ממלאי מקום בין הפסקות פרסומות.

שלא תחשוב שאני אוהד של ביידן, אבל לא צריך לבלוע כל הצגה שמאכילים אותנו.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלחמה הזו החלה עם שתי מטרות מוצהרות:

- מיטוט שלטון החמאס

- הצלת החטופים

ואפשר להתווכח מה סדר העדיפויות בין שתי המטרות. יש טיעונים טובים לפה ולפה.

בפועל נוספה מטרה נוספת, בעדיפות עליונה: שימור הקואליציה ושיקום התדמית של נתניהו.

רואים את זה בכל צעד ובכל פעולה של הממשלה הזו.

המחיר שאנחנו משלמים בזירה הבין לאומית הוא תוצאה של ההחלטה הזו. כולנו משלמים את המחיר הזה.

מי שחושב שטראמפ, שהוא נרקיסיסט עוד יותר גדול מביבי, היה נותן לו להתנהל בצורה כזו שמשרתת את ביבי ופוגעת באיזשהו אופן בטראמפ, חי בהזיות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, SlowRide כתב:

אין לך מושג אם זה נשק חיוני להמשך הלחימה. 

אף אחד פה לא יודע מה מצב המלאי בבונקרים של צה"ל. כל מה שכותבים פה זה שטויות של פרשנים ממלאי מקום בין הפסקות פרסומות.

שלא תחשוב שאני אוהד של ביידן, אבל לא צריך לבלוע כל הצגה שמאכילים אותנו.

הוא אמר מפורשות בראיון ל-CNN שארה"ב תפסיק לספק נשק לישראל, ההתממות וההתפתלויות שלכם באמת מתחילות לעלות כבר על העצבים. תדעו להודות כשאתם טועים בבירור, זה יעשה לכם רק טוב.

לפני 55 דקות, Night Driver כתב:

אני באמת כבר לא מבין.

הימין והממשלה צועקים שארה"ב לא יתערבו וכשהם בוחרים לא להתערב זה גם לא בסדר?

הפסקת משלוחי נשק שעד כה הגיעו באופן רציף (ועוד התנייה של הגעתם בכל מני פעולות של ישראל, לא פחות) היא התערבות בוטה, לא אי-התערבות.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...