Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, יבגניפ כתב:

הוא מעולם לא ההחליף פאזה

ב8.10, כשכל המדינה הייתה בהלם, הוא עוד טען בפריים טיים שאי אפשר לקבוע שהממשלה הנוכחית יותר גרועה מהממשלה "תומכת הטרור".

הוא דובר של נתניהו במסווה של פרשן.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4785

• SlowRide

4622

• פינדר

3641

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

המודיעין האיראני חשף שלסוכן המוסד שאחראי על ההתנקשות קוראים אלי קופטר.

שקרן, 

הדיווח הרשמי הוא על אסי סין. 

• מצחיק 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, פינדר כתב:

ב8.10, כשכל המדינה הייתה בהלם, הוא עוד טען בפריים טיים שאי אפשר לקבוע שהממשלה הנוכחית יותר גרועה מהממשלה "תומכת הטרור".

יש לך קישור לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Night Driver כתב:

אם היית מפציץ לא היו מעצמת טרור. בחרת להכיל.

ואם היית מסיים את העבודה ב67 או ב48 אז לא הייתה לנו בעיה עכשיו עם הפלשתינים, אבל בחרת להכיל אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, oryo כתב:

שקרן, 

הדיווח הרשמי הוא על אסי סין. 

אתה בטוח שזה אסי? 

שואל כי כבר הרבה זמן שלא ראיסי אותו מגיע לאימונים. 

• מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, gadik6 כתב:

ואם היית מסיים את העבודה ב67 או ב48 אז לא הייתה לנו בעיה עכשיו עם הפלשתינים, אבל בחרת להכיל אותם.

מתוך 76 שנים שבהן קיימת ישראל 15 מהן היו של ביבי, מספיק זמן בשביל להשפיע לכיוון מסוים.

עמידה במקום וחוסר תגובה הביאה אותנו לכל השיטסטרום הזה.

אף פעם לא חשבתי שאני אגיע למצב כזה שאני אמליץ למישהו להקים מיליציה לא חוקית ביישוב שלו, רק כי יש מצב שהמדינה לא תהיה כשהוא יצטרך..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, - XM - כתב:

אני באמת מנסה להבין את כל מה שאתם כותבים, ולא מצליח.

בוא נחזור אחורה בזמן, ונעשה את ההתנתקות בצורה המושלמת שעליה אתם חולמים.

מטרנספרים את כל האוכלוסיה שגרה בגוש קטיף, (טוב, זה עשינו), נותנים לחמאס להקים את מדינת פלסטין, שתתפקד כמובן כמדינה לכל דבר, בעזה. אנחנו מתנתקים מהם על מלא, לא סגר ולא שום דבר, יש להם מדינה לתפארת. יופי, מצויין.

חמאס מקים נמלי תעופה וים ב”מדינה” החדשה, אבל אנחנו כמובן שותקים, זכותם יש להם מדינה, לא?

אז מה אם הם מצהירים שהם לא יזנחו את המאבק עד שיגיעו לגבולות 48, זו המדינה שלהם שיעשו מה שהם רוצים. אם הם יעזו לתקוף, וואי וואי וואי מה שנעשה להם...

איראן שולחת להם כמויות של תחמושת במשלוחים ישירים. זה בסדר, יש להם מדינה זו זכותם, לא?  מדינת ישראל לא מחזיקה בארסנל אדיר של נשק?

חיילים של חמאס יוצאים לאמונים רשמיים ומסודרים על אדמת איראן, הם מקימים צבא אמיתי של ממש, אפילו כמה משלוחים של טנקים הם מקבלים דרך הנמל הימי, אבל כאמור הכל בסדר יש להם מדינה, וזכותה של כל מדינה להתחמש כדי להגן על עצמה, סה”כ לגיטימי. התנתקנו מהם לחלוטין ואנחנו לא קובעים להם בכלל מה לעשות....

ואז מגיע 07/10/23 ואתה מקבל 20,000 הרוגים ו 100,000 פצועים. וכמה אלפי שבויים.

מה הלאה?

בבקשה אל תכתוב לי שאם היינו מתנתקים מהם לגמרי הם לא היו עושים את ה 07/10...

מממממ...

מלחמת יום כיפור מצלצלת מוכר? נגד כמה וכמה צבאות בו זמנית מכמה כיוונים שונים. לא הוכרענו אז, ולא היו לנו 20K הרוגים אז. 

לבנון? מה מונע מחיזבאללה לעשות בדיוק את מה שאתה מתאר? כלום.

אתה חושב שהמצבה על העוטף היתה כל כך דלילה ועלובה אם זה היה גבול עם מדינת אויב אמיתית? אתה חושב שהיו מתייחסים למודיעין בצורה כל כך מזלזלת? אתה חושב שהמונח "חמאס מורתע" היה קיים בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

מותר לי להגיד שאנשי אוניברסיטת תל אביב הם אנטי ציונים שונאי ישראל

חופש ביטוי וזה, אבל זו עדיין תיהיה טענה שגויה. מעבר למה שנאמר, אני יכול להוסיף מהיכרות אישית שזה פשוט לא נכון. אמנם אני פחות יכול להעיד על החבוב מלימודי אסיה, אבל התגובה של האוניברסיטה לגבי ראש החוג במדמ״ח מדויקת מאוד:

ציטוט

"פרופ' סיון טולדו הביע את דעתו האישית והמליץ לחברי הסגל שלו כיצד לנהוג, מתוך רצון לבודד את התלמידים מהסחות דעת ולהקל עליהם להתרכז בלימודים".

נ.ב.

הוא לא דרש, הוא ביקש/המליץ אבל זה לא מפריע לסגל לסלף

נ.נ.ב

בזכותו יש דורות שלמים של מדמ״חניקים מצולקים ממילים כמו ״מנשק״ ו-״תהליכון״ :lol:

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, yd b-4 כתב:

אז אתה בעצם אומר בא נגביר את האיום כדי שנהיה מוכנים יותר כלפיו? 

אני אומר שאתה לא יכול לשלוט בהם לנצח. תן להם מדינה ואז כל הפעולות שלך בזירה הבינלאומית הרבה יותר מוצדקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, כוכב השחר כתב:

מממממ...

מלחמת יום כיפור מצלצלת מוכר? נגד כמה וכמה צבאות בו זמנית מכמה כיוונים שונים. לא הוכרענו אז, ולא היו לנו 20K הרוגים אז. 

לבנון? מה מונע מחיזבאללה לעשות בדיוק את מה שאתה מתאר? כלום.

אתה חושב שהמצבה על העוטף היתה כל כך דלילה ועלובה אם זה היה גבול עם מדינת אויב אמיתית? אתה חושב שהיו מתייחסים למודיעין בצורה כל כך מזלזלת? אתה חושב שהמונח "חמאס מורתע" היה קיים בכלל?

ביום כיפור לא היה לנו צבא אויב במרחק 800 מטר מעשרות ישובים.

לגבי חיזבאללה שום דבר לא מנע מהם לעשות את זה, וזה הנס הכי גדול שהיה לנו פה, כי אם בשביעי לאוקטובר חיזבאללה היה נכנס בנו בתיאום עם חמאס, כנראה היינו רואים קרבות בלימה בחיפה...

וכן, היו מתייחסים למודיעין בצורה מזלזלת, כי זה הראש שלנו. והיינו חוטפים פי כמה. א”א ליצור סיכון בכזה סדר גודל ליד הגבולות שלנו.

עריכה אחרונה על ידי - XM -

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, - XM - כתב:

ביום כיפור לא היה לנו צבא אויב במרחק 800 מטר מעשרות ישובים.

לגבי חיזבאללה שום דבר לא מנע מהם לעשות את זה, וזה הנס הכי גדול שהיה לנו פה, כי אם בשביעי לאוקטובר חיזבאללה היה נכנס בנו בתיאום עם חמאס, כנראה היינו רואים קרבות בלימה בחיפה...

וכן, היו מתייחסים למודיעין בצורה מזלזלת, כי זה הראש שלנו. והיינו חוטפים פי כמה. א”א ליצור סיכון בכזה סדר גודל ליד הגבולות שלנו.

המהות של ההנגה של הפלסטינים זה הסכסוך, אם תוציא את הסכסוך מהמשוואה, לפחות בזירה הבינלאומית, יש סיכוי שיתפתח שם משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכסוך ישאר אותו סכסוך.

מדינה לא מספקת אותם, הם רוצים מדינה בגבולות 48 לפחות.

אני לא מבין למה לעצום עיניים, אולי פשוט נקשיב להם?

זה כ”כ 06/10 לשמוע אותם מצהירים כוונות בריש גלי, אבל לחשוב שאם נעשה כך או כך הכל יהיה בסדר. מזכיר לי ששמעתי ריאיון עם תושבת בארי שסיפרה שפועלים עזתיים שיפצו לה את הבית, ותוך כדי עבודה הם כל הזמן אמרו לעצמם, מה שאנחנו עושים פה זה לא בשביל היהודים, זה בשבילנו.

שמעתי את זה - היא אמרה - אבל חשבנו שהם סתם צוחקים...

• אהבתי 1

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...