Jump to content

bjlb

 • הודעות

  652
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אי שם פה בסביבה
 • איזה רכב יש לך?
  ניסן מקסימה 2016, פורד פיאסטה 2014

צפיות אחרונות בפרופיל

3,416 צפו בפרופיל

הנקודות של bjlb

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

22

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. הדבר האחרון שרציתי זה להכפיש מיגדר מסויים. לא זו הכוונה שלי. העלתי נתון על סמך עובדות שאני ניתקלתי בהם, באותו מקום בחודשים האחרונים. כמובן שאין לי נתוני פילוג כמה מהם גברים וכמה נשים שעוברים בכביש בטווח של השעה שמונה בבוקר. עם זה אני ממש מסכים - ואני רואה את זה על אישתי. הקטע עם הרמזור אדום משגע אותי. למה לתת גז? המחשבה שמישהו יכנס לפניה אם יש שטח פנוי משגעת אותה
 2. הלכתי למוסך מורשה תלפיות בחיפה, לקבל הצעת מחיר. כבר על ההתחלה הגישה שלהם מעצבנת. צריך להביא את האוטו, לפרק ולראות. אני מסביר לו שיש לי תמונה אם הוא רוצה ושאני יודע בדיוק מה אני רוצה להחליף. בסוף קרא לעוד יועץ שהסכים להסתכל. אמר שאשאיר פרטים ויחזרו אלי. עבר כבר שבוע וכלום. חמישי שעבר התקשרתי אמר לי שהם מאוד עמוסים ויחזרו אלי. תודה רבה לשרות קרסו.
 3. למסירה מגבר דנון בן 15, ורמקולים 5.1 jbl . המגבר עובד, אבל יש לו ריח מוזר שמתחמם. בפנים לא נראה משהו חריג. הסאב לא עובד. לא יודע אם בגלל המגבר או הסאב. פתחתי את הסאב הוא נראה נקי ויפה, ממש חדש לא נוזל שום קבל. וכמובן 4 סטלייטים וסנטר jbl. ועוד 2 רמקולים פנסוניק ישנים, אין לי מפרט. אזור העמקים. צרו קשר בפרטי.
 4. שמתי לב לתופעה הזאת לפני כמה חודשים. קבוע שאני יוצא לפיזור בבית הספר, אני מגיע מרחוב צדדי לרחוב של הבית ספר, כמה מטרים לפני הכניסה. כל בוקר יש שם פקק של ההורים שמורידים את הילידים, ושאני מגיע, ב 90 אחוז נשים פשוט לא מוכנות לוותר ולא נותנות לי להשתלב. הם גם לא מסתכלות לכיוון. כמעט תמיד מי שנותן לי להשתלב זה גבר. לי זה נראה שזה בגלל שהיא רואה שאני נהג, ו"אני לא פראיירית, שיחכה". מעניין אותי מה קורה אם זה אישה לאישה. או שיכול להיות שפשוט שבגלל שהסיכון פה הוא נמוך, זה במהירות אפס, אז הן לא מוותרות. מה אתם חושבים? ליאור.
 5. אני עברתי מלאנסר לניסן מקסימה. דלק הרבה יותר. רישיון רכב, יותר יקר. למזלי ביטוח מקיף אותו דבר. 2300 לשנה. רציתי נורא bmw. אבל המקיף שלו מטורף. בסביבות 8000 לשנה. ויתרתי, חבל כי תמיד רציתי שיהיה לי פעם אחת bmw.
 6. שוב אני אומר - מצבר. מצאתי את השרשור לי, תקרא כאן: ליאור.
 7. באלף אחוז מצבר יפתור את הבעיה, הוא לקראת הסוף. גם לי פיאסטה 2014 1.25 ידני, והיתה לי אותה תופעה בדיוק, גם כתבתי על זה כאן לפני כמה שנים. מצבר פתר את הבעיה. ליאור.
 8. תודה לכולכם. לא חושב שאעשה זאת לבד, למרות שלא נראה מסובך לפי מה שראיתי ביוטיוב. יש מכון בלמים מומלץ באיזור חיפה העמקים? או ללכת למוסך ניסן (חשבתי על תלפיות) תודה, ליאור.
 9. הייתי במוסך אתמול, והראתי לו את התמונה. אמר שאם אין נזילה, אני יכול לנסוע ככה עוד עשרים שנה, וחבל להתעסק עם זה. גם הוא התפלא שזה קרה ברכב חדש יחסית.
 10. כמו שכתבתי, גם בצד השני יש קרע ממש קטן
 11. מברג? אולי. אבל גם צד שני מתחיל, יש קרע ממש קטן, לא צילמתי. בכל מקרה, זה נראה לי כבר גדול עלי, אפנה למוסך אם כך.
 12. היי, היום החלפתי רפידות ברכב, ניסן מקסימה 2016, ועל הדרך ראיתי שהגומית אבק של הקליפר קרועה. זה דורש טיפול מיידי? או שאולי אין צורך בכלל להתעסק עם זה? תודה ליאור.
 13. בסדר. אבל מה שאני יודע, ואולי אני טועה, לא כל מערכת סראונד תיתן תוצאה טובה עבור מוזיקה מספוטיפיי, כמו ששני רמקולים מדפיים באותו תקציב יתנו.
 14. בדיוק מה שאני מחפש. שהאחוריים יהיו אלחוטי. כלומר לא משנה שיתחברו חוטית לסאב, אבל שהוא יהיה אלחוטי. יש משהו אחר בסגנון בתקציב של עד 2500 שח?
×
×
 • תוכן חדש...