Jump to content

bjlb

 • פרסום הודעות

  629
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי bjlb

 1. משתמש בזה https://www.justmotor.co.il/product/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%91%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%9D-eurol-dot-4--05l לא ידעתי שיש צמיגות לנוזל בלמים.
 2. מצאתי את החשבונית שהחליפו לי במורשה בזמנו, שהרכב עדיין היה באחריות. הכמות שחוייבתי עליה 0.5 ליטר. בקיצור, לפי מה שאתם אומרים עשיתי חצי עבודה. סעמק, צריך שוב מחדש.
 3. צפיתי למקסימום חצי ליטר. זה מה שאני רואה כל פעם כמויות בחשבוניות שאנשים מעלים של טיפולים שעשו להם. 0.4 ליטר, וכדומה. אז שהחלפתי אתמול (לבד, עם האקדח משאבה הידני) , התחלתי עם מבקבוק של 0.5, אבל לדעתי לפי הצבע ששאבתי מכל פיטמה בערך 100 מיליליטר, לא הגעתי לנוזל החדש, אז זה החשיד אותי שלא ביצעתי החלפה מלאה. ליאור.
 4. היי, מנסה למצוא ולא בטוח שהתשובה שמצאתי נכונה. מה כמות נוזל הבלמים בפיאסטה 2014, 1.25, ידני? מה שאני מצאתי זה ליטר, שלא נראה לי הגיוני. תודה, ליאור.
 5. bjlb

  מי הנהג הכי מהיר ב-F1 ?

  גם מקס יצא לא מעט פעמים, אז זה לא ממש משנה, כי הם יצאו כשלא היו בעקיפה. לגבי היציאה בעקיפה, אני מניח שאם לא היה יוצא, כנראה היה נגמר בהתנגשות ביניהם. כל הכבוד לצקו , שהגיע ממקום אחרון לחמישי. פרארי נראה שהשתפרו. מקלארן גם חזקים בתמונה. אלונסו גם לדעתי היה מסיים בעשיריה אם לא הייתה לו תקלה. ממש חבל לי על וטל. מקווה שישתפר. נראה שתיהיה אחלה עונה!!! לגבי הפרשנים בערוץ הספורט, לא עלו על העקיפה של לואיס שזה הוראה שניתנה למקס עד סוף המרוץ. מעניין אם סקי הבינו את זה באותו רגע.
 6. bjlb

  מי הנהג הכי מהיר ב-F1 ?

  אולי כי הם באותה קבוצה, אז עבור הקבוצה חשובות הנקודות של היצרן?
 7. bjlb

  מי הנהג הכי מהיר ב-F1 ?

  הפרק השלישי, על היריבות בין בוטאס להמילטון לא פחות ממדהים. לא יאמן, כמו שאמרו שם, היריב הכי גדול שלך זה החבר שלך לקבוצה. אחד פשוט שמח שהשני מפסיד, ואומר את זה בריש גלי!
 8. לגבי ברזי ניל תקפידו לקנות ברז נחל של nil ולא איזה חיקוי. יש הבדל משמעותי באיכות
 9. הי, יש מושג איך המערכת תעבוד? מה זה דורש להתקין ברכב או בכיסא? הבנתי עלות של 300-400 ש"ח. ולדעתי אין מצב שיבדקו את זה בטסט. איך הבוחן יבדוק אם יש לי ילדים או לא מתחת לגיל 4? וגם אם כן, אם יש לי 2 רכבים ורק באחד אני מסיע את הילד? תודה, ליאור.
 10. מנהלים - אפשר למחוק, ראיתי שיש שרשור בנושא, העברתי את השאלה לשם
 11. הי, יש מושג איך המערכת תעבוד? מה זה דורש להתקין ברכב? הבנתי עלות של 300-400 ש"ח. תודה, ליאור.
 12. גם אני עשיתי שם, כתבתי על זה למעלה יותר. לא החזקתי אותם שבועיים. היה לי ממש ממש לא נח
 13. אם זה כללית אז אתה יכול להגיש באתר ואין צורך לשלוח בדואר - בכל מקרה ההחזר הוא גרושים - לזכורני בסביבות מאה ש"ח. לא רשמת מאיזה אזור אתה. ואם אתה שואל אותי מנסיון - חבל על הכסף. לי עלו 800 ולא יכלתי לסבול אותם, אחרי שבועיים וכמה נסיונות כיוון במקום הקניה, התייאשתי. לא יכלתי לעמוד איתם על הרגליים יותר מעשר דקות. ליאור.
 14. הלכתי היום לשמוע הצעת מחיר במוסך מורשה פורד. הסתכל על זה המאבחן ואמר לי סע לשלום - אין מה לנגוע בזה. לטענתו יש רכבים שהבולם חשוף שהוא מתוח גם בלי שהגומיה קרועה - וזה בסדר, לבולם יש אטם משלו. ליאור.
 15. לפי הסרטון הזה, אין צורך לכווץ קפיץ. זו שיטה אחרת אני מניח, היא מורכבת יותר?
 16. אני הולך בכיוון של הגומיה, הרכב גם ככה לא נוסע הרבה, ומתוכן להחלפה בעוד שנה, שנה וחצי. את העבודה אני יכול לעשות לבד? חייב לכווץ את הקפיץ?
 17. היי, לא ממש מסכים. במקום עלות עבודה של פירוק והרכבה עבור בולם אחד, ועלות האטם, אתה מדבר תוספת של עלות עוד פירוק והרכבה, ועלות של שני בולמים. לדעתי ההפרש של לפחות אלפיה.
 18. היי, היום עשיתי טיפול לרכב, ובבדיקה של כל הגומיות ואטמים, ראיתי שהאטם סביב הבולם זעזועים הקידמי שמאלי קרוע, מצורפות תמונות שהוא מתוח, שהרכב היה מורם, וכשהוא מכווץ, שהרכב עומד נייח. מה צריך לעשות? אפשר לחיות עם זה? ואם צריך החלפה, כמה זה מסובך? תודה, ליאור.
 19. לא נורא? הכל יחסי... על מקסימה 2016, שילמתי 2700 מקיף ואלף חובה. חצי ממה שאתה משלם. ומדובר בבהמה לא קטנה... זה בדיוק היה השיקול שלי - הביטוחים בשמיים, נראה לי פסיכי להשכיב כזה מחיר על ביטוח. דרך אגב, 1/6 בעיר זה ברגיל אצלי.
 20. הי תתחדש! גם אני חשבתי מזמן על הרעיון הזה, אבל האחזקה הרתיעה אותי. ולא של הטיפולים, שגם אני נוהג לעשות לבד. הביטוחים. ממה שהתעניינתי בזמנו על סידרה 3 2014, רצו 8000 מקיף וחובה. לדעתי מטורף לחלוטין. וזה מה שסגר את הגולל על ה BMW. ליאור.
 21. אני יכול לעדכן שאתמול עשיתי את החיסון השני. כואב ביד כמו אחרי החיסון הראשון, אולי קצת יותר. חוץ מזה הכל כרגיל.
 22. כן, יש את הרגיל, שמתלבש על הזכוכית ויש אותו בכל טמבוריה. אבל אצלי, זה משהו אחר. הגומי מתלבש בתוך מסילה, שנמצאת בתוך פרופיל שיושב על הזכוכית לכל אורך שתי הדלתות, כמו בתמונות, ואני לא מצליח להשיג את זה. אל תשאלו אותי איזו חברה המקלחון, לא יודע, ככה קניתי את הבית. אמרתי לאישתי שהפורום לא יאכזב אותי. תנו בראש, איפה אני משיג כזה. חשבתי אפילו לפרק את הפרופיל הלבן הזה, ואז לקנות את הגומי מגנט הרגיל ולהלביש על הזכוכית, אבל לא יודע איך אני עושה את זה. תודה, ליאור.
 23. דיסקו, סתם לידיעה, בעיתון אוטו , כתבו בגיליון הקודם, שבניגוד לדעה הרווחת, דווקא מחוץ לעיר נסיעה ברכב חשמלי חסכונית יותר. אז אני מניח שגם בהיברידי. ליאור.
×
×
 • תוכן חדש...