Jump to content

D_C

 • פרסום הודעות

  168
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות D_C

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. אהלן באקסטרייל שלי מורכבת האנטנה שבתמונה. ככל הנראה לא המקורית. האם מישהו מכיר את האנטנה הספציפית? אני לא מצליח לפרק את המוט. הוא לא מתברג החוצה מהבסיס. האם יש דרך לפרק את המוט בלי להחליף את הכל כולל הבסיס?
 2. אהלן המכסה מנוע שלי קופץ מעט בזמן נסיעה. יש קצת חופש כאשר מנסים לנער ידנית. איך מווסתים את הנוהל כדי להעלים את זה? תודה
 3. אהלן ניסאן אקסטרייל 1.6 דיזל, 2018. מערכת start/stop לא עובדת, או יותר נכון עובדת לעיתים נדירות ביותר. ללא כל התרעות/הודעת בלוח המחוונים.בנוסף, לאחר עמידה של כרבע שעה עם סוויץ פתוח, הופיעה הודעה "start stop system fault" והרכב לא הניע. החשד הראשוני הוא מצבר, אבל האם יש עוד משהו לבדוק? תודה
 4. שלום לכולם בסקודה קודיאק(ואולי דגמים נוספים) קיימת מערכת voice enhancer שמתמשת במערכת המולטימדיה של הרכב על מנת להגביר את צליל הדיבור של הנהג לשורות האחוריות. האם קיימת אפשרות להוסיף פונקציה כזאת למערכת אנדרואיד aftermarket? לצורך העניין מדובר במערכת אנדרואיד בהתקנה מקומית בניסאן אקסטרייל שנת 2018.
 5. היי, מצטער שלקח זמן להגיב. חיצונית המדחס נראה תקין, ללא לכלוך או כל סממן אחר. גז עדיין לא נבדק. חידוד נוסף לתופעה, בנסיעה בסלד גבוה לעיתים גם לא מקרר טוב ולאחר לחיצה על a/c והדלקה חזרה פתאום מסתדר ומתחיל לקרר. האם זה מכוון יותר טוב במשהו לפתרון?
 6. שלום ברשותי יונדאי i30 שנת 2008 עם בקרת אקלים דיגיטלית. לאחרונה שמתי לב שהמזגן לא מקרר כמעט לך לגמרי כאשר הרכב נמצא בסרק. בנסיעה מקרר דיי טוב. מה יכולה להיות הסיבה? תודה
 7. ה long על 2.34%- קבוע ה short משתנה - מצורף גרף. מה אפשר להבין מזה?
 8. שלום לכולם יונדאי i30 1.6 אוט'. הסל"ד בסקר מרגיש נמוך(620-630) לפי הסורק, אך ללא רעידות חריגות. לעיתים רחוקות, אחת ל 20-30 נסיעות נכבה בעת עצירה. ללא נוריות או קודים בסורק. אודה לכל רעיון לטיפול.
 9. שלום יונדאי i30 מידי פעם עושה בעיות בהנעה. בסריקת תקלות ביתית קפצו קודים של חיישן קראנק. מחיפוש בפורום ראיתי שאכן זה נושא מוכר. עכשיו לשאלה, האם החלפת החיישן זה משהו בר ביצוע בתנאים ביתיים? ללא ליפט?
 10. היי,תודה לכולם על התובנות מטיול קטן המגרשים, מצאתי יונדאי i30 שנת 2008 ופלואנס 2011 1.6 שנת 2011. שתיהן יד ראשונה פרטית, 200k+ מה מהם לדעתכם אמין יותר זול לאחזקה לאורך הזמן?
 11. שלום מחפש רכב משפחתי שני לפיזור 3 ילדים ונסיעה קצרה לעבודה. מעוניין ברכב מרווח וזול וגם יחסית חדש. פחות חשוב סחירות עתידית ושמירת ערך. כרגע חושב על: פוקוס 2012-2014 שברולט קרוז סיטרואן c4 זה מה שעלה לי בראש בנתיים. אשמח לחוות דעת על הרכבים האלה, והצעות נוספות כמובן.
 12. מוזר, התופעה התחילה בנצנוצי נורית שמן. ללא עליית טמפ' כלל. גם כשהיא עלתה, העלייה היתה רגעית ולא הגיעה עד המקסימום ומיד חזרה למצב תקין. טוב, בביקור במוסך ביום ראשון יתברר הכל.
 13. תודה האם יש משהו מרכזי שיכול להסביר את שלושת התופעות יחד? משהו שמקשר בין התרעת שמן, מזגן וחום מנוע?
 14. למוסך אגיע בוודאות, רציתי לעשות קצת שיעורי בית
×
×
 • Create New...