Jump to content

perez123

 • הודעות

  51
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

3,098 צפו בפרופיל

הנקודות של perez123

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

4

מוניטין

 1. בסוף מדובר במערכת ABS שהתקלקלה, המערכת הוחלפה והרכב חזר לחיים.
 2. היי לכולם, בזמן שעמדתי ברמזור כמה נורות החלו לדלוק בלוח שעונים. הנורות שדלקו הן נורת תקלה במערכת היגוי, תקלה במערכת ABS, תקלה במערכת ESP, תקלה במערכת בלמים ולחץ אוויר. מדובר בסקודה פאביה 2013, 1.4 גיר ידני שעומד על 117,000 ק"מ. מזל שהייתי במרחק של 2 רמזורים מהמוסך בו הרכב מטופל באופן קבוע, הדלקתי ווינקרים והתחלתי לנסוע בזהירות. יש לציין כי גם מד המהירות לא זז כל הנסיעה ונשאר על 0 קמש ובכל העברת הילוך הרגשתי את הרכב כמעט מתפרק. כרגע הרכב נשאר במוסך כי הוא לא כשיר לנהיגה ויתחילו לטפל בו ביום ראשון. למישהו קרה מקרה דומה או יכול לשער מה הבעיה?
 3. סתם שאלה תמימה, למה לא ללכת ליועץ משכנתאות (מוכר, אמין ועם ניסיון כמובן, לא אחד שסיים קורס בזום וזה התיק הראשון שלו)? הרי התפקיד שלו זה לא לבזבז לנו זמן ולהתמקח על התנאים. גילוי נאות: עדיין לא לקחתי משכנתא אבל אחותי כן והיא נעזרה ביועץ.
 4. דווקא אני שמעתי אחרת, אנשים שהיו בעת האירוע סיפרו לי שהמשאית עמדה במקום.
 5. אני תמיד מתדלק כשהמחשב דרך נותן הערכה שנשאר עוד 100 ק"מ (תדלוק מלא מתאים לי לנסיעה של עד 770 ק"מ). תמיד שם פול ברכב ותמיד סוחט ידית. משום מה, הרכב מרגיש לי יותר נמרץ שיש יותר דלק ולא סוחב כשהמיכל קרוב לסיום.
 6. אני עם פאביה 2013 ידנית. שדרוג ריאלי יהיה אוקטביה, שדרוג לא ריאלי (מבחינה כספית) יהיה סיוויק טייפ R.
 7. כל הצמיגים על הרכב כרגע של קונטי, מחר אבדוק את כל הנתונים היבשים שכתובים על הצמיגים ואשווה את החדשים שאקנה לצמיג האחרון שקניתי. תודה
 8. שלום לכולם, לאחרונה היה לי פאנצ'ר בגלגל ועכב גילו המתקדם והחתכים שהיו בו נאלצתי לקנות אחד חדש. הצמיג החדש שייך לקונטיננטל מסדרת ECO, רציתי לברר איתכם מה תהיה ההשפעה על הרכב ואיכות הנהיגה אם במקרה אחליף את שלושת הגלגלים הנותרים בצמיגים מחברה אחרת (לצורך הדוגמה מישלן, יש מבצע נהדר באוטודיפו)? הסיבה שאני מחליף את שלושתם היא גם עכב גילם ומצבם הפיזי, והסיבה שאני לא קונה מאותו אדם של הקונטי היא שהוא יקר ומוכר צמיגים בני שנה פלוס. תודה.
 9. תמיד חשבתי שלפני קבלת הרישיון צריך לעשות מבחן IQ או משהו בסגנון. אבל לנושא, אולי צריך להגביר את המודעות לדבר הזה כבר מגיל קטן, להגביר אכיפה ורענון נהיגה לעיתים תכופות יותר.
 10. ידני בא בחשבון? אם כן, זה גם יחסוך בדלק וגם לא יהיה לך חשש שהגיר ילך מהר.
 11. כשהייתי ברענון נהיגה לפני מספר חודשים, המורה שאלה את כולם למה אנחנו מתנהגים ככה בכביש? התשובה שלה הייתה " כי אנחנו מ ט ו מ ט מ י ם".
 12. תודה לכולם על התשובות! כבר עשיתי טיימינג אז הוא לא רלוונטי כרגע ואכן אשים לב למחירים בפעם הבאה.
 13. שלום לכולם, יש ברשותי סקודה פאביה 1.4 גיר ידני 2013. קיבלתי הצעת מחיר לטיפול גדול לאחר שהרכב עבר 105,000 ק"מ (אני עושה טיפולים קטנים כל 10,000 ק"מ). זהו הטיפול הגדול הראשון שאני עושה לו מרגע קבלת הרכב (אני יד 2). ביקשתי הצעת מחיר מהמוסכניק המשפחתי (לא מורשה) שנראית לי די גבוהה, תוכלו לתת את דעתכם?
 14. perez123

  מחפש רכב עד 35K

  מחזק. אני עשיתי עליה נסיעת מבחן אז בזמנו כשחיפשתי רכב, מאוד אהבתי אבל הרעשי רוח טיפה הפריעו לי. בסוף הלכתי על סקודה פאביה 1.4 ידנית שנתון 2013. גם בה יש רעשי רוח בלתי נסבלים בזמן נסיעה במהירות גבוהה, אבל מצאתי אותה בדיל מאוד מאוד משתלם.
×
×
 • תוכן חדש...