Jump to content

tepic

 • הודעות

  1,140
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של tepic

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

92

מוניטין

 1. רק על מנת לודא, אתה מכיר את זה שמזגן נייד סה"כ זורק קור לכיוון ספציפי ולא באמת מקרר את החלל עצמו נכון? (מעשית הוא מחמם אותו, בממוצע)
 2. "חביבי", הכלל הוא על פותח הדיון, לא על המגיבים.
 3. תן לי רגע להבין, אתה מצפה מהמשתמשים לבצע חיפוש לפני כל תגובה שהם מגיבים על דיון שהם ראו בפורום? בוא נציע הצעות להמשך, על מנת להגיב בפורום על כל משתמש לודא שהוא משתמש באופן מושלם ב"בגד כפת בראש מילה" וכמובן באותיות "אהוי".
 4. יש לקחת בחשבון ששמשות הרכב מסננות הרבה מהתחום הבלתי נראה 'ל קרינת השמש, קרי הרבה מהקרינה שפוגעת במתכת הרכב כלל לא מגיעה לריפודים.
 5. אין לי איך לעזר אך אני משתתף בצערך. אני רואה את זה יותר בתור מחלה מדבקת הנמצאת במגמת עליה מאשר צמיחת צמחי בר.
 6. אני בנאדם שלא אוהב שמבלבלים לו בשכל. אם מתקשרים אלי ומתחילים לבלבל תשכל עם סיפורי סבתא אני עוצר אותם ומבהיר "זה הרכב מצוין שמור וקיבל הרבה אהבה, זה המחיר שלו וזהו זה, כן כן, לא לא" אני לא משאיר לאנשים את הפתח לבלבל תשכל. כמו שלא מעניין אותם כל מערכת השיקולים שלי ואיזה רכב יש לחברים שלי - אז ממש לא מעניין אותי מי הם החברים שלו ואיזה רכבים הם קנו ובכמה.
 7. אם שולחים היום הזמנות לחתונה בוואטסאפ... כנראה שגם את זה בסדר לעשות בוואטסאפ
 8. בגדול אני מאד מבסוט על המערכת אבל מבחינת סאונד לא הצלחתי להגיע לאיכות של המקורית אפילו עם כיוון ה"DSP" עם מיקרופון כיול. אין את אותה הפרדת צלילים ולא את אותו הפאנצ' של הסטריאו המקורי. כדי לשים את הדברים במקומם - הסאונד אחלה (עדיף בהרבה מהג'אז של האשה) אבל מבאס ביחס למה שהיה. מכיוון שהשימושיות של הסטריאו מצוינת - אני עדין מבסוט מאד. הסטריאו יצטרך פלסטיקה אחרת כדי לשבת על פוקוס
 9. הסיבה לכך היא ביצועים גרועים במבחן ה"small overlap front: driver side" שם היא קיבלה לפי ה iihs את הציון הנמוך ביותר: poor. https://www.iihs.org/ratings/vehicle/mitsubishi/mirage-4-door-hatchback/2015
 10. עוד לרעה - הוא נחשב לרכב עם הכי הרבה הרוגים פר כמות מדידה, על פי איגוד חברות הביטוח בארה"ב. מסתמן שהיתה שם פאדיחה הנדסית.
 11. ישנו הבדל משמעותי מבחינת ביצועים לטובת הספארק, כמו כן סוג הגיר עדיף לטעמי לנסיעות בינעירוניות. ציינת שאתה מתכוון להיות על קו ירושלים-ת"א, בתוואי כזה אני מאמין ששיקול המנוע\גיר עשוי להיות משמעותי בבחירת רכב. אמנם גם הi10 תעשה את העליות בגבורה אך לא כיף להרגיש שהאוטו שלך בקושי סוחב בעליה. מבחינת עלויות תחזוקה הן צפויות להיות דומות.
 12. אצטרף להמלצה על הספארק לאחר 2016. מדובר על רכב קטן, פרקטי ובעל מנוע שיצליח יפה בעליות. הוא נחשב לאמין ונסחר במחירים הגיוניים ביד 2.
 13. נכון לעכשיו לא מצאתי אפשרות לבצע חיפוש בפורום ספציפי. האם האפשרות הזאת עדין איתנו?
 14. פיאסטה 1.25 ידנית - מזגן עושה את העבודה אבל יכול לקחת לו זמן מכובד להשתלט על החום ברכב שחנה הרבה בשמש.
 15. בוא לא נשכח שאנו עוסקים כאן במנוע סטנדרטי של רכב סטנדרטח, לא מנוע עם טכנולוגיה בתולית או ביצועים חריגים. לראיה קיימים לא מעט מנועי טורבו מצוינים שמראים אמינות מצוינת מבלי שהלקוח צריך לדאוג לו בצורה חריגה. כל נסיון להפיל את האשמה על הלקוח או המוסך משול לאשה מוכה שלוקחת על עצמה עת האשמה למכות שהיא מקבלת. אני כמהנדס מכני אחראי על קביעת הוראות טיפול למוצרים שבאחריותי, ואם הן חריגות בדרישות או שלא מספיקות על מנת שהמוצר יעבוד כהלכה אז זאת הפאדיחה שלי. לא של הלקוח ולא של נותן השירות.
×
×
 • תוכן חדש...