Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

טראמפ מטריל אבל עושה עבור העם, וזה מה שצריך, לא איזה סנילי שמגמגם מילים והתקשורת מלקקת לו. 

מצטער אבל החיים היום הרבה פחות טובים ממה שהם היו לפני 6 שנים, הירידה באיכות בעקבות עליית ביידן לשלטון מורגשת, הצעד הראשון של ביידן היה עצירת כל ייצור הנפט המקומי, מה שהביא לעליות מחירי הדלק וזה משפיע על מחירי השילוח, הייצור וכן הלאה, נוסיף על זה את הדפסת הכסף חסרת האחריות והנה לך שחיקת המטבע והמעמד המוך, הבינוני וגם הגבוה. 

מדינה צריכה קודם כל לדאוג לטובת אזרחיה ורק לאחר מכן להתעסק עם מדינות אחרות, זה מרגיש כאילו השלטון הנוכחי עושה הכל בשביל להרוס את המדינה. 

אגב טראמפ, לפני שהוא הושבע לתפקיד התחזיות היו: 

מלחמת עולם שלישית

מלחמה עם צפון קוראיה

מלחמה עם רוסיה 

קריסת הבורסה 

רשימת הדברים שלא קרו ארוכה כל כך... ואז ביידן הגיע והראה לכולם איך אפשר להרוס הכל.

• אהבתי 4

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.1.2024 בשעה 19:54, בנצי כתב:

טראמפ מטריל אבל עושה עבור העם

מה בדיוק טראמפ עשה עבור העם? אולי אם אתה מתכוון לעורכי הדין אותם הוא מפרנס יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו בדיחה המשפט האחרון - 83 מיליון דולר פיצויים, על ספק אונס לפני 30 שנה 😅

נשמע כמו משהו תקדימי, או שמערכת המשפט שלהם מטורללת לגמרי. איך אפשר לטעון משהו נגד הישראלית כשיש את זו של ארה״ב…

אולי פשוט יתנו לו דוח חניה על 100 מיליארד כדי להכניס אותו לכלא בגלל חוסר יכולת לשלם…

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להתייחס לסיפור של טראמפ, שאיני מכיר אותו, הרי מערכת המשפט האזרחי שלהם מטורללת לגמרי, לפחות בנושא פיצויים. אם אנחנו מדברים בשרשור מקביל על מערכת הבריאות שלהם הרי שהפיצויים האלה הם חלק מהבעיה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2024 בשעה 22:10, eladts כתב:

מה בדיוק טראמפ עשה עבור העם? אולי אם אתה מתכוון לעורכי הדין אותם הוא מפרנס יפה.

וואו... 

הוא הבטיח שמס החברות ירד, לפני שהוא נבחר המס עמד על 35 אחוזים, בשנה הראשונה שלו כנשיא המס ירד ל21 אחוזים. 

הוא הבטיח לצאת מהסכם הסחר עם סין (Trans-Pacific Partnership trade agreement) ולהכנס למשא ומתן לגבי התנאים של NAFTA כחלק מהצורך להגברת הייצור המקומי. 

הוא עשה זאת ישירות (חתימת עסקאות סחר חדשות) ובעקיפין (הטבות מס לחברות שמשקיעות בשוק המקומי), מה שגרם לחברות אמריקאיות להקפיא העברת מפעלים למקסיקו/קנדה ולהעלת הייצור המקומי, ע"ע חברת המיזוג קארייר. 

הוא הבטיח להחזיר את ארצות הברית לעצמאות בתחום האנרגיה ואיך שנכנס לתפקיד דחף את הקמת צינורות הגז Keystone XL ודקוטה אקסס, אשר נחסמו על ידי אובאמה ונתן אישורים לקידוחי נפט (עוד דבר שנעצר בשלטון הקודם). 

מה שיצר מקומות עבודה וגרם להוזלת מחירי הדלק, מחירי דלק יורדים -> מחירי השינוע יורדים-> מחירי המזון יורדים, הציבור שמח. 

אחד הדברים החשובים שהוא הבטיח וקיים היה הטיפול בכל המערכת של החיילים המשוחררים. 

הגוף הזה היה רקוב, עובדים היו תחת "קביעות" ואיכות השירות הייתה נוראית, הוא חתם על רפורמה ששינתה את התמונה, פתאום עובדי מדינה שנמצאים במערכת כן נמדדים באיכות עבודתם וכן יכולים לאבד את מקום עבודתם וכן הקצה תקציבים נחוצים מאוד. 

הוא הבטיח להעביר את שגרירות ארצות הברית בישראל לירושלים

העביר. 

הוא הבטיח להכנס בדאעש וכשנכנס לתפקיד הוא נתן לפיקוד הצבאי יד חופשית יותר ואכן הצבא התקדם משמעותית באיזור. 

הוא הפעיל סנקציות על איראן (זוכר איך אובאמה העביר להם כסף במזומן ממש בסוף כהונתו?) ותזכיר לי מי הוריד את סולימאני?, טראמפ היה מאוד טוב לישראל. 

ברוח הנוכחית... טראמפ הפסיק את העברות הכספים לUNWRA...

אני יכול להמשיך אבל זה מיותר, אנשים מקשרים את הפוליטיקה בישראל לזאת שבאמריקה, ימין ושמאל, שמאל וימין, טראמפ הוא זה שבא מבחוץ וב2 הצדדים ניסו ועדיין מנסים לשים לו רגליים, אני לא משתייך לאף מפלגה, אני אוהב אנשים מסוימים מ2 המפלגות ומתעלם לחלוטין ממה שהמדיה מנסה לפמפם לי לראש, במקום לתת לצופים מידע הם נותנים להם מסקנות, ססמאות ושקרים. 

בדיוק כמו במקרה של התביעה האחרונה, תקרא קצת מי האשה, איך התיק הזה כבר נזרק מבתי המשפט, איך הכל מבוסס על תמונה אחת שלה איתו ב1987 ואיך החברות הקרובות שלה העידו נגדה ואמרו שהיא מעולם לא דיברה על זה, ולא שהיא איזו מישהו שקטה ומכונסת, הבחורה סוטה רצינית שצייצה דברים שיגרמו לך להקיא בפה. 

Screenshot_20240128_035419_Chrome.jpg

• אהבתי 2

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביומיים האחרונים קפצו לי 2 סרטונים, על שניהם בדקתי בגוגל והיו אמת.

מ-6 הנשיאים האחרונים היחידי שאיבד הון היה טראמפ, כל האחרים הרוויחו עשרות מיליונים.

סרטון שני היה גם פיקנטי:

More than 100 U.S. political elites have family links to slavery - Congresswoman Julia Brownley (house.gov)

"In addition, President Joe Biden and every living former U.S. president – except Donald Trump – are direct descendants of slaveholders: Jimmy Carter, George W. Bush, Bill Clinton and – through his white mother’s side – Barack Obama. Trump’s ancestors came to America after slavery was abolished."

אפילו ברק אובמה השחור הגיע משושלת שהיו בעלים של עבדים. העיקר טראמפ הוא הבעייתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, יובל .מ. כתב:

More than 100 U.S. political elites have family links to slavery

אתה מאמץ את הטענות של השמאל הפרוגרסיבי?

כי זה בדיוק סוג הטענות שלהם נגד השיטה ונגד המנהיגים ונגד כח ופריוולגיות שעוברים בירושה ונובעים מעוולות של דורות קודמים.

אני לא נוקט פה איזשהי עמדה. רק משקף לך.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה היה בהמשך למה שרשם בנצי על כך שכולם שונאים את טראמפ כי הוא בא מבחוץ.

דבר שני, לא הבנתי מה הבעיה עם זה. אני נגד שמישהו יעשה X רק כי אבא שלו היה X. אם הוא טוב, בהצלחה, אם לא ביי. 

השמאל הפרוגרסיבי מבלבל את השכל על זה שאני צריך לקבל את המחשבה של ילד בן 15 שהוא צריך לחתוך לעצמו את הבילבל או שילדה בת 8 יכולה להחליט שהיא חתולה. אתה שוב רץ למקומות הלא נכונים.

אני לא הולך עם אף צד באופן מוחלט, יש דברים שאני יכול להסכים עם מרצ והעבודה, ויש דברים שאני יכול להסכים ב-100 אחוז עם בן גביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, בנצי כתב:

אני יכול להמשיך אבל זה מיותר

יש במקרה אולי אתר שמרכז את הדברים שטראמפ עשה? 

ואולי גם אתר על מה הוא הולך לעשות בקדנציה הקרובה?

לא משנה מצאתי את האתר שלו

https://www.donaldjtrump.com/agenda47

שאלה של הדיוט - האג'נדה 47 זה בעצם מה הוא מתכנן לעשות בקדנציה שלו במהלך ה4 שנים?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.10.2023 בשעה 08:53, פינדר כתב:

ההבדל בין מנהיג לבין נרקסיסט.

לביידן יש חשבון אישי עם ביבי והוא מתעב את ממשלת הימין הקיצונית הזו. זה לא מנע ממנו לשים את זה בצד ולעמוד מאחורי ישראל במליון אחוז. גם במילים וגם במעשים.

לטראמפ גם יש חשבון אישי עם ביבי. אז הוא מנצל את שעתה הקשה ביותר של ישראל, כדי לדרוך על ביבי וגם על מדינת ישראל, בנאום רצוף שקרים.

https://x.com/MeidasTouch/status/1712273555294232879?s=20

מה הוא אמר שם? (בהקשר של מדינת ישראל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, פינדר כתב:

image.thumb.png.ac07382fc853faef0874bafec457da1e.png

אהבתי ששמת קישור לוידאו שנערך בכדי לצייר את טראמפ לרעה ולא לוידאו המלא שמצורף פה: 

ביידן דאג יפה מאוד לאיראן. 

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך הסרטון הזה משנה את מה שטראמפ אמר על ביבי בסרטון השני.

אני לא חי באמריקה, אז אני לא יכול להעיד מי יותר טוב לאמריקאי הממוצע.

אחותי חיה מעל 20 שנה בקליפורניה ואני שומע ממנה בערך את אותן התלונות שאתה מעלה פה. היא ובעלה הצביעו לטראמפ.

אבל אני חושב שברגע האמת, באספקט הצר של ה8.10, ביידן נתן לישראל הרבה וטראמפ פשוט לעג לנתניהו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפי המכרים שלי בארה"ב, ביידן הוא חתיכת כישלון. הרבה לא אוהבים את טראמפ בגלל האישיות שלו אבל מודים שהיה עדיף בתקופת כהונתו הקודמת. 

המשפחה של אשתי, ברחו לשם בשנות ה90 מרוסיה והיו מצביעים לדמוקרטים קבוע אבל עכשיו הם אומרים שהם מאד מאוכזבים מביידן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, פינדר כתב:

אבל אני חושב שברגע האמת, באספקט הצר של ה8.10, ביידן נתן לישראל הרבה וטראמפ פשוט לעג לנתניהו.

כי לטראמפ ב-8.10.2023 לא הייתה שום השפעה של הסיוע האמריקאי לישראל.

הבן אדם העביר את השגרירות האמריקאית לירושלים בזמן שכל העולם, המערבי והערבי ביחד, ואפילו אנשי שמאל ישראלים, אמר לו שזה יעורר גל טרור. אתה חושב שהוא לא היה מראה תמיכה בישראל אם הוא היה נשיא? נראה לך שהוא היה נותן למישהו בכלל לצייץ על תנאים לישראל בלחימה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...