Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אאוטלנדר בעדכון אמצע החיים, מיישר קו עם הגרסה המשווקת בארה"ב וחוזר להוביל את הקטגוריה

outlander

פוסטים מומלצים

עברו כמעט שלוש שנים מאז האאוטלנדר החדש הושק (ביולי הקרוב אני סוגר שלוש שנים נפלאות, כעת הארכתי את האחריות לעוד שנתיים בעלות של 1800 שקל).

בחודשים החולפים עם הגעת משלוחים גדולים יותר של האאוטלנדר, חזרה מיצובישי להוביל את הסגמנט כאשר ברבעון הראשון של השנה נמכרו כ-1,500 רכבים.

כעת מודיעה מיצובישי על שדרוג מפרט הבטיחות של הדגם החל מרמת הגימור השניה "EXECUTIVE".

מערכות הבטיחות האקטיביות החדשות כוללות:

• LKA – מערכת אקטיבית לשמירה על מרכז נתיב הכוללת תיקון הגה.
  • LDP – מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב.
  • BSI – מערכת אקטיבית למניעת התנגשות צד בשטח מת.
  • TJA – מערכת עזר לזחילה בפקק.
  • RSA – מערכת עזר לנהג להתרעה על השארת ילדים ברכב.

המערכות החדשות מצטרפות למערכות הבטיחות האוטונומיות והמתקדמות שכבר קיימות בדגם:

• FCM – בלימה אוטונומית במצב חירום המבוססת על שילוב של מצלמה ורדאר לזיהוי וניטור רכבים והולכי רגל. 
  • BSW – מערכת לזיהוי רכבים בשטח מת על ידי רדאר אחורי. 
  • -LDW מערכת התראה על סטיה מנתיב באמצעות התראה קולית וויזואלית.
  • AHB – מערכת לשליטה אוטומטית לאורות גבוהים המזהה תנועה המגיעה ממול ומשנה את אלומת התאורה בפנסים כדי למנוע סנוור.
  • RCTA רדאר אחורי המספק התראה על תנועה חוצה בעת נסיעה לאחור בשילוב Rear AEB -בלימת חירום אוטונומית בעת בנסיעה לאחור.
  • -ACC בקרת שיוט אדפטיבית לשמירה קבועה ומוגדרת מראש של מהירות ומרחק מהרכב מלפנים עד לעצירה מלאה בעת הצורך.
  • -DAA  מערכת התראה ערנות נהג.

https://wheel.co.il/מיצובישי-אאוטלנדר-חזר-להוביל-במכירות/

ועדיין יש דבר בולט שקיים בארה"ב ולא קיים בגרסה המשווקת בארץ - אוורור למושבים (יש רק חימום).

אם תשאלו אותי - תיקון סטיה אקטיבי לא חסר לי, ואני לא סובל שמתערבים לי בנהיגה. גם נהיגה אוטונומית מפחידה אותי. אבל התראה על ילד ברכב היא חיונית.

• אהבתי 1

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הקודם על שלל מתיחות הפנים שלו היה אכן פחלנדר

הדגם החדש מ2021 אכן ראוי ויישר קו עם המתחרים

מוביל? לא יודע

כנראה הוא התכוון לנתון המכירות

אבל אני לא מתווכח, הוא גם חשב שהדגם הקודם הוא "מטוס" ואני כבר לא נסחף אחורה עם עלילות הנובירצדס

• מצחיק 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הרכבים הטובים ביחס של תמורה - מחיר.

היה לי אותו (את הישן) 4 שנים ונהניתי מכל רגע.

פות”ש - אני יודע שאתה לא מקבל תשלום מהיבואן וזה ממש לא ’פייר’☺️

• מצחיק 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור החדש פחות גרוע מהקודם.

מיצובישי כבר שנים מדשדשת במקום, סוחבת איכשהו עם מתיחות פנים בחתי נגמרות לדגמים וותיקים מאוד.

האסטרטגיה החדשה של היצרן היא להדביק את הסמל שלה על רכבים של קונצרן רנו-ניסאן.

כך זה עם האאוטלנדר שהוא ניסאן איקסטרייל וכך גם עם ה-ASX שהוא רנו קפצ'ור.

הדגם האחרון השווה של היצרן היה הפאג'רו ומשם, המצב רק התדרדר...

כשהציגו מיצובישי רת האקליפס קרוס עם מנוע טורבו - פיתחתי תקווה שיחול איזה שינוי - אך התאכזבתי לגלות שאין שום שינוי וזה היה עוד דגם עם תא נוסעים מיושן ותיבה רציפה לא נעימה...

אני חושב שלצהל חלק נכבד בעלייה במסירות האאואלנדר, כנראה בעיקר בגלל החשש מ"ריגול סיני" בטיגו 8 ועם גרסה בסיסית במיוחד שנתפרה לצבא...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, mottis כתב:

אני חושב שלצהל חלק נכבד בעלייה במסירות האאואלנדר, כנראה בעיקר בגלל החשש מ"ריגול סיני" בטיגו 8 ועם גרסה בסיסית במיוחד שנתפרה לצבא...

נכון ומדויק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"ג'יפון" הכי גרוע שנסעתי בו. מרגיש כאילו חזרתי בזמן עשור אחורה.

לא מבין איך אנשים משלמים עליו מכספם הפרטי, מילא מכריחים אותם מהליסינג, את זה עוד אפשר להבין.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.5.2024 בשעה 09:47, topop כתב:

לפני שעתיים, yahaga כתב:

נכון ומדויק

סורי לא מדוייק לגמרי, חלק מקציני המודעין שלא רשאים להשתמש בצ'רי קיבלו 5008.
ובכלל אין הרבה כאלו,

האוטלנדר נהנת ממחירים טובים יחסית בחברות הליסינג למינהם (מוניטין אמינות טובים ואחזקה יחסית זולה) ולכן האוטלנדר זוכה למחיר זול בדרך כלל מהקודיאק (לדוגמא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שאמרתי. רכב טוב לליסינג, הוא לא בהכרח רכב טוב. לא מזלזל בו ח"ו, אבל גם לא מסתער קדימה כשהוא יקרא : "אחרי..."

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקנו אותי אם אני טועה.

אבל הוא לא הכי אמין בסגמנט בפער?

כשהחסרונות שלו שזה מנוע וגיר מיושנים הם החוזקהשלו שזה האמינות, והטיפולים הזולים!?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרכב חדש אין לו יתרון כי גם השאר אמינים ובאחריות. הטיפולים לא יותר זולים מאף אחד אחר. כרכב משומש האמינות חשובה, אך אם אנחנו מדברים על 2021 שבדיוק מסיים אחריות, לא זכורות לי בעיות גדולות עם הדגמים המקבילים של הקודיאק/ טיגואן, ה 5008 והצ'רי טיגו שעולה אותו דבר - רק שנתיים יותר חדש. 

למי שמשקיע כ 150 אלף ש"ח ברכב משומש, ולא קריטי לו המרחב הפנימי ל 6 או 7 נוסעים, התנהגות הכביש, איכות המיזוג אחורה, שילוב מנוע-גיר, צריכת הדלק והבטיחות האקטיבית, מוזמן לרכוש אאוטלנדר אמין. בהחלט. גם אידי היה אמין. 

• מצחיק 4

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, מור 1 כתב:

תתקנו אותי אם אני טועה.

אבל הוא לא הכי אמין בסגמנט בפער?

כשהחסרונות שלו שזה מנוע וגיר מיושנים הם החוזקהשלו שזה האמינות, והטיפולים הזולים!?

אני אתקן אותך... ברשותך.

הפורום חוטא מעת לעת בחשיבות יחד.

מי שלא נכנס למסגרת של המיין פריים של החשיבה הזאת מוקצה ונלעג.

אני גם חושב שבניגוד לדעתו המכובדת של מר אוטלנדר, משוכנע האוטלנדר לדורותיו הוא מתת האל לאדם, והוא ממש לא.

ועדיין מדובר רכב טוב מאוד שעונה על הצרכים של מרבית ההדיוטות ואמין בצורה יוצאת דופן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...