Jump to content

mazda2011

 • הודעות

  55
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

19 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לגיטימי ביותר להתחיל שיחה בווטסאפ,יש את אלה שמאותגרים טכנולוגית ויקח להם 24 שעות לענות,אז איתם עדיף לדבר בטלפון,אלה שישר אומרים לך אתה לא רציני,זה אותם אלה שכשתבקש מהם צילום רישיון רכב ותעודת זהות לא ישלחו לך. אני כשאמכור את הרכב יכין קבצי pdf של דוח סליקה,רישיון רכב,וכל הנתונים שיש לי על הרכב,תוך שניה בווטסאפ של מי ששולח הודעה.
 2. אם לא חיבר אותך לסורק תקלות תגיד לו ביי ביי וחפש מוסך קצת יותר אמין,פשוט תבקש שיחברו סורק ומשם תתקדם.
 3. לי היתה את אותה נורה שנדלקה+מנוע מגמגם במיוחד בעמידה במאזדה 3 2011,חיברו אותי לסורק תקלות וביצעו ניקוי מצערת+החלפת חיישן אויר קדמי,והעניין הסתדר.חיברו אותך לסורק?
 4. גם לי יש את הבעייה הזאת...החליפו לי במהלך אחריות ושוב חזר,נקווה שמישהו ימצא פה פיתרון קליל ומעניין.
 5. יש לי את הבוסטר הזה https://ksp.co.il/web/item/40192 אצלי כחצי שנה,הספקתי לעזור כבר ל3 נהגים תקועים,כולל מיניוואן שאני לא זוכר את הדגם(מן הסתם נפח מנוע יחסית גדול מרכב פרטי).
 6. חחחח צבא ומשטרה יחכו בסבלנות שיהיה טווח של 1000 ק"מ,הטענה של דקות ספורות בלבד,ובנוסף פריסה בכל תחנת דלק קיימת של מינימום 5 עמדות הטענה. לא רואה מצב שנהג ניידת טיפול נמרץ מעדכן את המוקדנית שהאירוע לב שהוא בדרך אליו יחכה בסבלנות כי הוא בתור להטענה עם עוד כמה טסלות בעזריאלי.
 7. אני דווקא מאוד מרוצה משנפ,הקודם החזיק לי קרוב ל4 שנים,הנוכחי מתקרב ל3 שנים.קניתי באוטו האחים,הם נמצאים בברון הירש בבני ברק,בכל מקרה אם אתה תקוע ואין לך בוסטר,תתקשר לארגון ידידים, הם מדהימים בעזרה שלהם,יש עכשו גם מתוך האפליקצייה של יילו כפתור לבקשת חילוץ. יש אנשים טובים בעולם...
 8. אוקי,מה שאתה אומר עכשו זאת קונספירציה.אני משוכנע במאה אחוז שיש אינטרס כלכלי ליצרנים לייצר רכב כמה שיותר אמין,רכב שמשדר אמינות לאורך שנים מגדיל את קהל הלקוחות,מגדיל את המכירות,מחזק את המותג לאורך שנים. ובוא אני יגלה לך "סוד",אנשים לא מחליפים רכב כי המנוע\גיר מתו אחרי מאות אלפי ק"מ,אנשים משדרגים על ימין ושמאל כל 3 שנים כי יש דגם חדש,כי הם יכולים, כי מקום העבודה שלהם משדרג וכו',אז הרעיון שמראש נותנים הוראות להחלפה\אי החלפה מסיבה שבעתיד תצטרך לקנות,ולא משיקולים טכניים אמיתיים מבחינתי זאת סתם אגדת עם\קונסיפרציה,זכותך להאמין במה שאתה רוצה.אני לא מקבל את הדברים האלה.
 9. ואת כל הדברים המלומדים שאתה אומר מהנדסי מאזדה שכחו?נטיית הלב שלי היא להיצמד להוראות היצרן. זה רכב שמגלה אמינות מופלגת,ואני סומך על מי שתיכנן את הרכב הזה.
 10. גם אני אתן את הניסיון האישי שלי עם מאזדה 3,רכשתי את הרכב ב2013 עם 50k ק"מ,כיום הוא עומד על 150k,מעולם לא הוחלף שמן גיר,והכל עובד כמו שצריך.
 11. אני האמת מבין מאוד אנשים שקונים ומוכרים דרך מגרשים גדולים,חברות השכרה,טרייד אין,אני באופן אישי קניתי את שני הרכבים ב13 שנים האחרונות דרך חברות השכרה גדולות ומוכרות,כן,רכב מליסנג בהנחה טובה,מיציתי את הקטע להסתובב בין אנשים פרטיים ולאכול סרטים. זאת גם הסיבה שאני לא שש להחליף רכב כל 3 שנים ולהתחיל שוב להתעסק בסרט הזה. בכל מקרה מצטרף להמלצות שכמה נתנו פה מעליי,ברגע שאתה מזהה לקוח וולגרי,גס,חצוף,ערס וכו' פשוט לחסום את המספר שלו,ולא לענות לחכמולוגים שמתקשרים מחסוי.
 12. מישהו כנראה השחיל לשירשור בטעות שיש אופציה לעשות טסט גם במוסכים,זה לא מוזכר בכלל בתקנה החדשה שמקדמים. https://www.gov.il/he/departments/news/test_cars
 13. מה שלא יהיה אני מקווה מאוד שלא יקרה האסון שמוסכים יבצעו טסטים,פר כורה לרמאויות,עם אינטרס ברור לתיקון "תקלות" במוסך,לעומת איזה לוחית רישוי או מנורה במכון טסטים,אני קורא פה על ימין ועל שמאל בקשה להמלצות על מוסכים אמינים,ולא כאלה שרק מחפשים לעקוץ ולעשות עליך סיבוב,אז עליהם הייתם סומכים?לא,לא תודה. אני באופן אישי מבצע טסט במכון שלא צמוד אליו שום מוסך,וגם שהיתה תקלה אף אחד לא "המליץ" לי לאן ללכת לתקן.
 14. מסכים לכל מילה שאמרת,יש לי כלל מאוד חשוב בנושאים האלה,לקבור עמוק עמוק את האגו ואת ה"גבריות",ולחשוב בהיגיון נקי,לעולם לא תדע מי מתמודד מולך,לעולם לא תדע אם זה טיפוס שישלוף מוט ברזל ויתקוף באלימות,תמיד,אבל תמיד יש מישהו שיותר "גבר גבר" ממך, אני מעדיף להמשיך לנסוע עם הכבוד האבוד שלי והאגו ברצפה,אבל לחזור הביתה בשלום,ולכל אלה שמנסים לחנך אחרים בכביש דעו לכם שאתם טיפוסים שרק מזמינים לעצמכם צרות. יש אנשים מוטרפים במוח שברגע שנדלקים מסוגלים גם לשלוף סכין ולדקור,אז קחו את הכל בחשבון,ופעם הבאה שאתם מנסים לחנך מישהו בכביש,או להגיב באצבע משולשת,או בקללת נגד,תחשבנו הכל לפני. בכביש(ובאופן כללי בחיים)תהיו חכמים,לא צודקים,לא צדקניים,ולא מחנכי הציבור.
 15. שירשור ממש ארוך,האמת לא עברתי על כולו,יש אפליקציה שנקראית שומרי הדרך,תגיד לחבר שירשם לאפליקציה וישלח להם את הסירטון. הם מטפלים ישירות מול המשטרה.
×
×
 • תוכן חדש...