Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנדקרוזר או קאדילק XT5

de

פוסטים מומלצים

חברה סתם התענינות מה נראה לכם בשקלול הכל רכב מועדף שכולל בתוכו אמינות נוחות וכו טיוטה לנד קרוזר או קאדילאק XT5 מה עדיף לקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי חיות שונות. אחת ״חיית״ כביש השניה חיית שטח .

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל גם הרבה טיוטות לנד קרוזר שאני מכיר הם רק בכביש כמו כך את שירות הביטחון רק לנד קרוזר אם עכשיו הייתי רוצה לקנות אחד משתיהם מה היית ממליץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לכן הסתפקתי אולי טיוטה יש לה את היתרונות שלו אמינות וכו וגם פוזה  אבל קאדילאק יש בו נוחות כל הבנייה שלו הרבה יותר יוקרתית מטיוטה אני מתכווין הפנימית אם היום הייתי נותן לך אופציה בחירה רכב ל7 שנים קדימה מה היית לוקח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות , איכות ויוקרה - קאדילק 

שמירת ערך , סחירות - טויוטה

בסך הכל הקאדילק עם מנוע v6 היא אמינה באופן סביר בתחזוקה טובה 

השאלה מה אתה מחפש רכב פרקטי שטח עממי יותר או רכב יוקרה שמפנק יותר עם יכולות שטח פחותות

עריכה אחרונה על ידי nissan1211
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בכלל שוקל קדילאק והוא מתאים לך - חבל לך להוציא כסף על הלנדקרוזר.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאדילאק הרבה הרבה יותר מפנקת
הנעה מרחוק
מראה שהיא מסך שמחובר למצלמה האחורית
חימום מושבים קירור מושבים
מסאג׳
וכמובן כל החומרים שבפנים כולל המושבים

טויוטה מאוד מאוד גניבה אבל תתן יכולות שטח וזה הפלוס העיקרי לטעמי למעט האמינות של טויוטה שלא צריך להוסיף עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון קצת קשה להשוואה, זה כמו שתגיד קורולה מול E קלאס כל אחת יותר טוב במשהו אחר. הקרוזר יגיע למוסך אחרי 20 שנים רכב מאד אמין וגם שורד בשטח הרבה יותר טוב מה5 (גם ל5 יש קצת יכולות שטח בכ"ז אבל הוא בעיקר רכב פרימיום-יוקרה ולא מיועד לשטח.

בקשר למחיר-ה5 נעה סביב 350 - כמו הקרוזר. (תלוי גם איזה יד אתה רוצה).

אם זה למשפחה- הייתי ממליץ על הקרוזר שיש לו גם 7 מקומות ליחס ל5 שכשמו כן הוא 5 מקומות.

אם אתה שועל שטח תבחר בקרוזר, אם אעתה עכבר אספלט או קיצור אחד שלא צריך גלגל חילופי 🙂 ויותר הולך לצד הפרימיום -5.

צריכת הדלק של הקרוזר הרבה יותר מה5 (11.3-6.5)...

בקיצור השוואה זה לדוגמה פאג'רו-קרוזר או קודיאק-5008 אבל ככה זה לא עובד. תוכל לבדוק השוואות באתר אוטו

בהצלחה

סקודה פאביה סטיישן 2013 1.2 T 

"להפסיק לעשן זה הדבר הכי קל בעולם. מי כמוני יודע. עשיתי את זה אלף פעם." מארק טווין

"אל תיקח עצות מאנשים זקנים" ביל גייטס 😁

בתאריך 22.4.2024 בשעה 18:25, EliC25 כתב:

איזה מרצדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנדקרוזר הוא לא רכב נוח.

הוא בעל יכולות שטח מעולות,  והוא רכב נוח יחסית לרכבי שטח.

לעולם לא אבין אנשים שקונים את הלנדקרוזר היקר ולא מתכוונים להשתמש בו בשטח.

לפני 21 שעות, ברונקו כתב:

הקרוזר יגיע למוסך אחרי 20 שנים

מה זה המשפט הזה? כל רכב צריך תחזוקה, והתחזוקה של לנדקרוזר לא זולה בכלל. מערכת 4x4 ומנוע דיזל מסילה משותפת.

מעבר לזה הלנדקרוזר גם נחשב למאוד גניב, מה שמצריך עלויות ביטוח גבוהות. ברכב משומש הכיסוי הביטוחי חסר מכיוון שהן נסחרות הרבה מעל המחירון.

את הקדילק אני ממש לא מכיר, אבל ברור שהוא בנוי יותר לפינוק מאשר לעבודת שטח קשה.

• מעניין 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקאדילאק מתאים לך*

*אם היית צריך לנדקרוזר בשביל היתרונות של הלנדקרוזר, לא היית בכלל שואל את השאלה הזו.

ולכן, הקאדילאק יתן לך את המענה הנכון לצרכים שלך. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...