Jump to content

GOLF

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  9,891
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

31 נייטרלי

אודות GOLF

 • דירוג
  אחראי פורום

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יריעת הניילון אינה אטומה. יש בה חורים לידית פתיחה, חוטי חשמל, וכו׳. במקרה של הוצאת הדיפון לצורך תיקון כלשהו, זה מצריך לרוב את הוצאת היריעה שכבר לא חוזרת למצבה המקורי לאחר מכן.
 2. GOLF

  מבחן דרך: מרצדס EQC

  איך הביצועים ביחס ל- I-pace או etron? ההספק בשלושתם די דומה, ולא במקרה. גם המחירים די באותו האזור.
 3. המרצדס נוחה יותר מהסקודה, אך לא בהרבה. ה-W205, שהגיעה רק שנה מאוחר יותר, עדיפה משמעותית על ה-W204 מבחינת איכות חומרים.
 4. GOLF

  מבחן דרך: מרצדס GLB

  יש כמה סיבות לכך שהרנו של השכן עולה שליש מהמרצדס. המנוע הזה הוא תוצאה של שיתוף פעולה, והוא דווקא מנוע מעולה.
 5. המחיר מוגזם. פוליש נקודתי שלקח לו אולי דקה-שתיים. והחזרת מחזיר אור למקום, דבר שלא מצריך שום פירוק של פלסטיקה או קליפסים\ברגים. מחזיר האור שלם ויושב טוב במקומו, או שה"אזניים" שלו שבורות והוא הוחזר למקום רק למראית עין? לרוב מדובר בחלק שברירי מאוד.
 6. בד"כ מתווך זה מישהו שנתקלים בו ולא מחפשים אותו. בכל אופן, אף אחד לא צמוד לנוסחת ה-2% פלוס מע"מ, וזה משהו שניתן לסגור עם (כמעט) כל מתווך באופן אישי. אני בטוח שיש פה חברי פורום מאשדוד שיכולים להמליץ על אזורים כאלה ואחרים. מציע לפנות לתיווך רק כמוצא אחרון - מדובר על סכום כסף לא קטן תמורת שום דבר בערך...
 7. העובדות בשטח אכן מדברות על תרומתן של המערכות למניעת תאונות. לא מזמן אף פורסמה כתבה שמעידה על ירידה משמעותית בתאונות חזית-אחור בזכות הבלימה האוטונומית ההופכת לנפוצה יותר ויותר בכלי הרכב. בטוח שלא הכל מושלם, ופה ושם יש ״גליצ׳ים״ במערכות, אבל גם הן עוברות שדרוגים והופכות יעילות יותר ויותר. זה העתיד אין פה ספק בכלל.
 8. יש למרצדס את ה-C וה-E בתצורת 300de. יצא לי כבר לראות שתיים כאלה מסדרה E בארץ, שלמיטב הבנתי הגיעו ביבוא מקביל\אישי. עד 60 ק"מ על חשמל בלבד, ואז כשהמנוע נכנס לפעולה מדובר במנוע דיזל חסכוני למדי. מדובר שם על צריכת סולר של כ-2 ליטר למאה ק"מ. הראשונים שהיו להציע את השילוב הזה היו פג'ו עם ה-3008 הקודמת.
 9. אני דווקא כן מכין עם קמח. לביצים מוסיף קצת מיץ לימון, זה עוזר לשמור את הבשר עסיסי.
 10. למרצדס יש ליין מוצרים עצום מעבר למכוניות - החל מצעצועים לילדים ועד לכלי כתיבה וציוד גולף, אז מן הראוי שהם גם יציעו סקוטר. מרצדס גם מוכרים אופניים, ואאל"ט ניתן לקנות אותם בארץ.
 11. ה-2 היא סופר-מיני איכותית מאוד וכיפית לנהיגה. אז אין לה מנוע טורבו קטן נפח, מי ישמע.
 12. מנקים את הג'נט היטב, משייפים עם נייר גס יחסית להחלקה של פגמים, ממלאים עם alloy wheel filler אם יש צורך, משייפים שוב עם נייר דק יותר להחלקה יפה של פני הג'נט, צובעים עם פריימר ואז צבע מתאים במספר שכבות ע"פ הצורך.
 13. מצטרף להמלצה על "אוטופוינט". בשנה האחרונה אני קונה רק ממנו.
 14. "קצת" הגזמת בכותרת. אפשר לחשוב שכל מי שרוכש את הפוקוס בודק את סוג המתלה האחורי שלו. ונניח שכן, ויש גם פערי מחיר בין סוגי המתלה, אתה בטוח שהרוב ישמחו לשלם אקסטרה בשביל מתלה רב חיבורי? אני דווקא חושב שאנשים יעדיפו לשלם אקסטרה על פריטי נוחות\מותרות מאשר מתלה שבוא נודה בזה, אין להם שמץ של מושג במה הוא תורם או משפר את הנסיעה. אם אתה מתבאס ממתלה רב חיבורי וחיישני חניה קדמיים, אתה תתבאס עוד יותר כשמתיחת הפנים תגיע. נהנה מהאוטו? אם כן, זה מה שבאמת חשוב.
 15. הסתקרנתי אז חיטטתי קצת באינטרנט. נראה שהצמיג מהדגם הזה (KL21) ובמידה הספציפית הזו (215\70) הוא לא סטנדרטי. הדגם הזה לא מגיע במידה הזו כסטנדרט. יש מצב שהדגם הזה "נתפר" במידה הזו במיוחד עבור ישראל.
×
×
 • Create New...