Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הדף והדי הפיצוצים בעזה מגיעים לשפלה (100 ק"מ קו אווירי) ?

GTאי

פוסטים מומלצים

הערב, מעט לפני 23:00 הזכוכית רעדה, זה הרגיש בדיוק כמו הדף של פיצוץ רק שאני גר 100 ק"מ מעזה.

האם יתכן שבמרחק כזה יורגש הדף שיגרום לתזוזה קלה של חלון? מה לגבי הדי פיצוצים בשעות הלילה?

אשתי אומרת שאני מדמיין או הלום קרב (במצב קל), אני בטוח שאני צודק.

*אולי העיתוי נשמע מוזר 7 חודשים לתוך המלחמה, אבל את כל החודשים הראשונים ביליתי בעזה אז רק עכשיו השאלה התעוררה :)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גר בצור הדסה, אמנם מרחק אוירי מצפון הרצועה כ60 ק"מ אבל בתקופות של הפצצות ובמיוחד בתחילת המלחמה זה הרגיש כאילו אני בעוטף, שומעים ומרגישים הכל, כל הבית והחלונות רועדים מההדף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, omricn כתב:

גר בצור הדסה, אמנם מרחק אוירי מצפון הרצועה כ60 ק"מ אבל בתקופות של הפצצות ובמיוחד בתחילת המלחמה זה הרגיש כאילו אני בעוטף, שומעים ומרגישים הכל, כל הבית והחלונות רועדים מההדף.

אתה אומר את זה בגלל שלא היית בעוטף.

ואתמול היה פיצוצ כלשהו שלפי איך שהוא נשמע היה בגובה רב. דבר כזה שומעים באיזור נרחב מאוד.

דו"צ הוציא הודעה שזה בום על קולי אבל בום על קולי גם נשמע אחרת וגם לאור ניסיון העבר לא נוטה יותר מידי להאמין לו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Night Driver כתב:

אתה אומר את זה בגלל שלא היית בעוטף.

כמה שאתה צודק, כשתרגיש את איברי הבטן זזים תבין שאתה בעוטף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, omricn כתב:

כמובן שההגזמה היתה לשם אנלוגיה, לא משווה כלל וכלל. מתנצל אם לא במקום.

דברים שרואים מכאן לא רואים משם הוא משפט מאוד נכון לעוטף.

לפחות על עצמי אני יכול להעיד שעד שלא הייתי שם מעולם לא הבנתי מה תושבי העוטף חווים, וגם התיאורים בתקשורת או שיחות עם מקומיים לא מעבירים את החוויה היום יומית.

מה שרשמת לגיטימי מהמקום שאתה נמצא בו, וגם התגובה כזו... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, omricn כתב:

כמובן שההגזמה היתה לשם אנלוגיה, לא משווה כלל וכלל. מתנצל אם לא במקום.

אין על מה להתנצל. לא אתה יצרת את המציאות ההזויה הזו שחייל מילואים צעיר משדרות או מהעוטף לא מכיר מציאות ללא טילים ולא יודע מה זה ללכת ברחוב בלי לתכנן ציר עם מרחבים מוגנים.

ולצחוק זה בריא וטוב. אם נבכה הרי רק נרגיש פחות טוב אז לחות נצחק על מה שאפשר.

• אהבתי 4

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהדף פיצוץ של חנ"מ סטנדרטי בגובה פני קרקע יגיע למרחק של 100 ק"מ. במיוחד אם בדרך יש אזורים מיושבים אשר סופגים ומקטינים את ההדף..

יותר סביר להניח שיש סוללת תותחנים או עמדה של חץ במרחק כמה ק"מ ממך, ואז אתה מרגיש את ההדף של הירי שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, guya72 כתב:

יותר סביר להניח שיש סוללת תותחנים או עמדה של חץ במרחק כמה ק"מ ממך, ואז אתה מרגיש את ההדף של הירי שלהם.

בביטחון של 99.99% זה לא זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה בום על קולי. לא היו טילים ולא היה איום כלשהוא.

לפני 21 שעות, GTאי כתב:

הדי פיצוצים בשעות הלילה

יותר מתאים שזה יגיע מכיוון איו"ש.

לפני 9 שעות, Night Driver כתב:

חייל מילואים צעיר משדרות או מהעוטף לא מכיר מציאות ללא טילים ולא יודע מה זה ללכת ברחוב בלי לתכנן ציר עם מרחבים מוגנים.

True 

כשנגיע לחיזבאללה (לפחות ככה אני מקווה) זה יהיה משחק אחר לגמרי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, DareDevil כתב:

יותר מתאים שזה יגיע מכיוון איו"ש

אני גר צמוד לשטחים (אולי לא צמוד למוקדי הפעילות) ובדרך כלל הרעש הוא יותר בכיוון של יריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...