Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

https://www.instagram.com/reel/CvsgVe9Mpus/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

אגב העמוד שפירסמתי, הסרטון הזה מראה את המצב בצורה דיי טובה.

"אני יכול להתקרב לילדים שלך כי אני נאור, אתה לא יכול להתקרב לשלי כי אתה חשוך".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, David32 כתב:

ממתי שהנושא המרכזי המדובר הוא שינוי המגדר שאליו האדם משתייך ועם כול הנושאים שבדבר. ואני מופתע שזה בא ממך, כי המין שאליו שייך האדם שמולך הוא פאקטור עצום ביחסים שלך אליו.

כל זמן שאנחנו לא מזדיינים... ממש לא.

לפני 12 דקות, David32 כתב:

להתעורר בגיל 30 ולהגיד אני מרגיש אישה, אני לא יכול. יותר מזה, אני לא יכול להבין מה זה אומר להיות גבר שמרגיש כאישה.

אני גם לא מבין, אבל זו הבעיה של האדם עם עצמו. 

יש לי חבר שהוא טבעוני. מה איכפת לי שהוא טבעוני?! זה בינו ובין הקיבה שלו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, falou כתב:

אז אני כן, הגבולות שיש לי עם חברי הגברים שונים לגמרי מהגבולות עם הנשים.

לחבר אני יכול להגיד "יא מכוער", אבל לא אגיד את זה לאישה. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, falou כתב:

אני גם לא מבין, אבל זו הבעיה של האדם עם עצמו. 

יש לי חבר שהוא טבעוני. מה איכפת לי שהוא טבעוני?! זה בינו ובין הקיבה שלו.

אחת הבעיות בדרך כלל עם מי שמגלה משהו חדש על עצמו (טבעונות, פליאו, חיטוב, נטיה מינית, תואר) זה שהוא מבלבל את השכל לכולם על זה.

אני יכול להבין למה אנשים לא מרגישים עם זה בנוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, David32 כתב:

אז אני כן, הגבולות שיש לי עם חברי הגברים שונים לגמרי מהגבולות עם הנשים.

לחבר אני יכול להגיד "יא מכוער", אבל לא אגיד את זה לאישה. 

וואללה.

צ׳מע, שב בחתונה של רוסים עם חבורה של לוחמות רוסיות שהכירו בגדוד מעורב (ידועות גם כ-מפר״ס) ואחרי חמש דקות אתה תגיד לאישה דברים שאתה עדיין לא יכול להגיד לעצמך כשאתה לבד בבית...

• מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שעובד בשבילי עכשיו בתהליך שינוי. ביקש ממני שאקרא לו בשם הנשי שהוא בחר לעצמו. וזה עוד בפולין, לא בידיוק מדינה מכילה... 

חייב לציין שבגלל שההתנהלות באנגלית זה פשוט יותר, כי השפה עצמה היא נייטרלית מבחינת הטייה. לא יצא לנו לדבר לעומק, אבל זה משהו שהתבשל הרבה שנים. זה לא שהוא קם יום אחד והחליט שמעכשיו הוא מרגריטה במקום פבל. בכל מקרה, מבחינתי הדליברי שלה לא נפגע, אז שיהיה לה בהצלחה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, falou כתב:

רוסים

אני מנחש שזו הסיבה. לא הלוחמות. השפה הרוסית כל כך(!) הרבה יותר מתאימה לניבולי פה מאשר עברית שזה לפעמים מתבקש. גם היכולת הביטוי טובה יותר.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, David32 כתב:

מה זה מה יש להכיל. יש לך פה בחור שהכרתי כבחור,שביליתי איתו כבחור, שפתאום אומר לי שהוא בתהליך להיות אישה. אני לא יכול להבין את זה. אולי אתה יכול, לי זה לא מובן. לא רק שזה לא מובן לי למה לקחת החלטה כזאת, כול הבסיס מאחורי זה לא מובן לי. 

משיכה לאותו המין אני יכול להבין, משיכה לאף אחד אני גם יכול להבין. להתעורר בגיל 30 ולהגיד אני מרגיש אישה, אני לא יכול. יותר מזה, אני לא יכול להבין מה זה אומר להיות גבר שמרגיש כאישה.

לגיטימי לגמרי לנתק קשר עם אנשים שיש להם בעיות נפשיות שמשפיעות על הדינמיקה איתם. אפילו אם זה משפחה והמצב קיצוני

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, פינדר כתב:

נניח שאני מסכים לזה.

אז זה הופך את בעית ה"הייתי במלתחה עם טראנס" או "מה יקרה אם גבר בן 50 יחליט שהוא ילדה בת 8" לעוד יותר זניחה.

מה שמחזיר אותי בדיוק לשאלה המקורית שלי: למה גדי (והשמרנים) כל כך אוהבים לדון בבעיות האלו?

אתה ממשיך להתייחס לזה כאל אוסף של מקרים נקודתיים, למרות שכמו שפאלו ציין, זה הפך כבר לסוגיה פוליטית/חברתית/תרבותית.

לשאלתך למה אני אוהב לדון גם בזה, בין השאר:

1. כי זה טרלול שמתעצם מיום ליום - אתה מרגיש שאתה אישה בגוף של גבר?   מבחינתי אין בעיה, תלבש שמלה, תבקש שיקראו לך "גברת" ותשנה את השם למיסטי.

הבעיה מתחילה כשאתה כבר הופך לסוג של ישות א-בינארית, שכל יום קמה במוד אחר (בין אם זה גבר, אישה או חסר מין), כשאתה מבקש שידברו איתך ברבים (ולא מדובר פה ב"רבים" כמו בשפה הרוסית, שזה מראה על כבוד/גיל/מעמד. אין באנגלית, או בעברית, פנייה ברבים לאדם יחיד), כשאתה Triggered מכל דבר קטן, החל מזה ששאלו אותך "מה אתה", כמו בסרטון שצירפתי, דרך זה שמישהו מנופף עם הידיים וזה מפריע לך.

הבעיה העוד יותר גדולה זה שזה הפך לסוג של כפייה, כל נושא ה-LGBTQ. מתחילים להכניס חודשי גאווה לבתי ספר, ריקודים של דראג קווינס ועוד שיט שילדים לא אמורים להיחשף אליו בגיל כה צעיר. על זה שכבר מדברים על אפשרות ל"שינוי" מין בגיל צעיר אני בכלל לא מדבר.

2. כי אמריקה קרובה אלינו תרבותית/פוליטית, ולכן מעניין אותי מה קורה שם, ונראה שהאמריקאי הממוצע נעשה יותר מטומטם, יותר שמן ויותר טראנס מיום ליום. כל המגמה הזאת של "חופש בחירה" זולג גם לתחום הבריאות - מעכשיו להיות שמן (ממש שמן) זה בסדר. אנשים עם הפרעות אכילה, משקל עודף מטורף ועוד פתאום רוצים להפוך את זה לנורמלי, ולכפות על כולם לחיות עם זה. 

סקר שנערך לאחרונה בארה"ב, מצא שכמות האנשים שמגדירים את עצמם טראנסים/חסרי מין או LGBTQ גדלה מדור לדור. עכשיו מישהו יכול להגיד שכן, כל הזמן הזה היו מלא טראנסים בארון.

מישהו אחר יכול לטעון שיש פה השפעה תרבותית/חברתית, פלוס סוג של הרגשת חוסר מהות בחיים, שגורמת לצעירים בארה"ב לחפש משמעות והגשמה עצמית/עניין.

3. ובלי קשר לקרבה התרבותית/פוליטית, אמריקה רוצה לכפות את הערכים (הספק ליברלים ספק הזויים) גם על מדינות אחרות שלא מעוניינות בכך, למשל באפריקה. גם אובמה וגם ביידן הטילו (או איימו להטיל) סנקציות על מדינות באפריקה שחוקקו "חוקים נגד גייז", למרות שלא היה מדובר בחוקים נגד הקהילה הלהט"בית, אלא פשוט בחוקים שמשקפים את הדת, התרבות והלך הרוח במדינות הללו. כמו שאמר אחד ממובילי המחאה - למה חשוב לאמריקה אם גבר יכול לדפוק גבר אחר באפריקה?

4. כי כל תרבות ה-woke הזאת מקושרת לשמאל הפרוגרסיבי. מעבר לעובדה שהמטומטמים הללו הם אנטי-ישראלים, על גבול האנטישמים, הם מייצגים כל מה שהפוך ממדינה מערבית מתקדמת - סוציאליזם, החלשת כוחות המשטרה, שנאת העשירים ועוד שלל דברים שמקרבים את המדינה לאנרכיה.

5. ובעיקר כי זה פוגע בנשים אמיתיות - מדהים איך הפמיניזם המערבי זנח את רעיון הסרת "דיכוי" הנשים וקידום שוויון מגדרי לטובת קידום זכויות הטראנסים.

לא רק שטראנסים משתתפים עכשיו בתחרויות שחייה, הרמת משקולות, ריצה ועוד (כשברור שיש להם יתרון פיזיולוגי על פני נשים), הם אפילו זוכים בתחרויות יופי לנשים (מוזמן לגגל את מיס הולנד 2023). וואט דה פאק?   נעזוב את ההזייה של עצם הרעיון לתת לגבר להתמודד בתחרות יופי של נשים. כשמסתכלים על הפנים של מיס הולנד 2023 מבינים שהבחירה בה למקום הראשון הייתה אך ורק בגלל היותה טראנס, אולי כדי להראות עד כמה הם פתוחים ומתקדמים שם.

לפני 12 שעות, falou כתב:

זה בא לפתור בעיה שהיא כמעט בלתי קיימת ושעד כה היה לה פתרון פשוט: יש לך בולבול, לך למלתחות של אלו עם בולבול. אם יש לך בעיה פרטנית, תמצא לעצמך פתרון פרטני.

ברגע שהפכו את זה לסוגיה פוליטית, זה הפך לעניין עקרוני ולהצהרת כוונה. הכוונה: מגדר איננו תלוי במין והוא נתון להגדרה אישית, והסביבה חייבת להתאים את התנהלותה לקביעה של הפרט.

זה מופרך, זה מקומם, ואכן התקוממו.

אתה מציג תמונה כאילו זה נון אישיו, אבל זה לגמרי אישיו שטרנס מתחרה בתחרויות שחייה לנשים ולוקחת את כל המדליות...

זה הרי מטומטם והזוי והנה.... זה קיים. ומרשים לזה לקרות.

ואם מרשים בשחייה, אולי מחר ירשו בביצפר של הילד שלי, והופ... כולם על הרגליים האחריות.

תסלח לי, אבל בסוגיות הטרנס, השמאל ביקש את הסטירה, והיא מגיעה.

וטוב יעשו כל ארגוני הגייז והנשים בעולם שייתרחקו מזה, כי זה רק דופק מאבקים צודקים.

אי אפשר היה לרשום את זה בצורה מדויקת יותר.

לפני 12 שעות, David32 כתב:

אתה גר בארה"ב?

יש מלא נושאים שבהם השיט שואו שנקרא ארצות הברית משפיע עלינו, הטראנסים הוא לא אחד מהם לדעתי.

מעבר לכך, אפשר גם לשאוף לרסן קצת את ההשפעה התרבותית של ארהב עלינו. 

מה שכן, לא כול כך מבין מה יש לנבור במה שקורה שם אלא אם כן גרים שם או יש רצון לגור שם.

הנושא של השרשור זה "ביידן מול טראמפ", וכל הדברים הקשורים, לא?

אם בתקופת טראמפ הטיעונים פה היו ברמה של "אוי, מלניה לא החזיקה לו את היד, איזה אפס", אז לא רואה סיבה לא לדון בדברים מרכזיים שמתרחשים שם (וזה סוג של מהפכה תרבותית/חברתית).

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מזכיר לי שלא מזמן הוצאתי את הילד מהגן, וראיתי ילדים שיצאו מבית ספר יסודי לובשים חולצות שכתוב "מה אני בוחר להיות היום? יום המגדר 2023"

מטריד מאד. 

• מעניין 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SlowRide כתב:

מזכיר לי שלא מזמן הוצאתי את הילד מהגן, וראיתי ילדים שיצאו מבית ספר יסודי לובשים חולצות שכתוב "מה אני בוחר להיות היום? יום המגדר 2023"

מטריד מאד. 

וואללה?!

בזמנו רצו לשלוח את הגדולה של לשיעורי ״מגדר״ בכיתה ז׳. סוגשל שיעור ״בחירה״ שהיא לא בחרה (מקבלים בחירה אחת משתיים) ישר כתבתי לביצפר שיימצאו שיעור חלופי, כי זה היא תלמד בחטיבה.

זה היה לפני 8-9 שנים...

• מעניין 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, gadik6 כתב:

4. כי כל תרבות ה-woke הזאת מקושרת לשמאל הפרוגרסיבי. מעבר לעובדה שהמטומטמים הללו הם אנטי-ישראלים, על גבול האנטישמים, הם מייצגים כל מה שהפוך ממדינה מערבית מתקדמת - סוציאליזם, החלשת כוחות המשטרה, שנאת העשירים ועוד שלל דברים שמקרבים את המדינה לאנרכיה.

רק אתייחס לזה, כי זה מעניין:

שנאת עשירים וכו' זה משהו שאומץ גם על ידי הימין. לא יודע כמה זה פופולרי בארה"ב בכלליות, אבל באנון, האיש מאחורי ההצלחה של טראמפ, דיבר על זה מזמן. ותלמידו גדי טאוב עשה לזה לעליה לישראל. ואנחנו רואים את זה נהדר ברטוריקה הימנית פופוליסטית גם כאן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון.

טאוב אימץ את פוליטיקת הזהויות על-מלא והפך לדמות הראי של הצד שכנגד.

טראמפ הוא פופוליסט שרוכב בדיוק על הכישלון של הגדרת הבעיה של שכבות האוכלוסיה הכושלות. למשל... צריכת אלכוהול. אובדן משרות בסיסיות. התפרקות המשפחה הגרעינית (בייחוד בשכבות חלשות) וכו׳.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, יבגניפ כתב:

רק אתייחס לזה, כי זה מעניין:

שנאת עשירים וכו' זה משהו שאומץ גם על ידי הימין. לא יודע כמה זה פופולרי בארה"ב בכלליות, אבל באנון, האיש מאחורי ההצלחה של טראמפ, דיבר על זה מזמן. ותלמידו גדי טאוב עשה לזה לעליה לישראל. ואנחנו רואים את זה נהדר ברטוריקה הימנית פופוליסטית גם כאן.

גם טראמפ וגם באנון הם די אמידים (שלא לומר מאוד), אז לטעון שהם "שונאים עשירים" או משחקים על הקלף הזה?

מה שכן אפשר להגיד שהם רצו על הקלף של "מי דופק את עובד הכפיים הפשוט", בין אם זה מקסיקנים (בניית חומה), מהגרים, תאגידים, בנקים, "האליטה" וכדומה. זה ממש לא בכיוון של המחנה הדמוקרטי הפרוגרסיבי (ע"ע AOC).

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...