Jump to content

tzahico

 • פרסום הודעות

  621
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

67 נייטרלי

אודות tzahico

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Fair Lawn, NJ
 • תחביבים
  Golf MK1
 • מקצוע
  VPNs

צפיות אחרונות בפרופיל

3,280 צפו בפרופיל
 1. כן, אתה יכול להשאיר שם את כספך בשלל מטבעות, וברגע שאתה מוכן לשלם לספקים או למשוך לחשבונך בכמעט כל מקום בעולם, כולל ישראל. בנוסף אתה מקבל מהם כרטיס דביט (אישי, לא לחברה).
 2. אשראי עסקי חוץ בנקאי - שכח מזה... גם דרך הבנק, הם ירצו בטחונות 1:1. במילים אחרות, עדיף לך לקחת הלוואה אישית דרך גוף פיננסי כלשהו (לא הצ'יינג' ברחוב...) ולהכניס לחברה את הכסף בתור הלוואת בעלים. פלטפורמה למסחר - www.wise.com - אני משתמש בהם כבר שנים לשלם משכורות לקבלנים בחו"ל ולמשוך כסף בשקלים לישראל. מומלץ מאוד.
 3. אנשי אכיפת החוק בדרום אומרים שהם אף פעם לא ראו כאלו כמויות של מהגרים לא חוקיים עוברים את הגבול, אבל מצד שני הוושינגטון פוסט מספר שאלו מספרים רגילים בהתאם לעונה, ובהתחשב ששנה שעברה באותה תקופה הייתה קורונה ולא הייתה הגירה כמעט... השאלה למי מאמינים, לשוטרים שבשטח או לכתב בעיתון? מה שבטוח, אם תמונות של תאי מעצר של קטינים צפופים עד אפס מקום היו מתפרסמות שטראמפ נשיא, הן היו פותחות את החדשות בוקר צהריים וערב. הנדסת תודעה במיטבה.
 4. tzahico

  אתר סדרות טי וי

  זו חתיכת זימבורה בשביל כמה חברות \ אתרים: https://twitter.com/moi_oliva/status/1369634441497313281
 5. אני עובד עם https://www.pstein.com/ כבר כמה שנים ומרוצה מאוד. חבר'ה מאוד מקצוענים, והעלות יחסית סבירה.
 6. רותח מהתנור: https://ag.ny.gov/press-release/2021/attorney-general-james-ends-virtual-currency-trading-platform-bitfinexs-illegal צריך עוד לעכל מה זה אומר בין השורות...
 7. קשה לי להאמין ש ISP מכובד עם הוט יחסום שירות כמו Zoom, אבל לך תדע... בכל מקרה - אלו רשימת הפורטים והכתובות IP שהתוכנה משתמשת בהם: https://support.zoom.us/hc/en-us/articles/201362683-Network-firewall-or-proxy-server-settings-for-Zoom יש כמה אפשרויות: חסימה ברמת ה DNS - האם שינוי ל 1.1.1.1 או 8.8.8.8 פותר את הבעיה? (לאחר השינוי בדוק ב DNSLeaktest.com שהקריאות אכן מגיעות ל Google או Cloudflare, ושהוט לא חוטפים לך את הקריאות DNS - בזמנו בזק בינלאומי היו עושים את זה). חסימת Port מיוחדים - ניתן לבדוק פורטים של TCP ע"י Portquiz.net - נניח http://portquiz.net:8
 8. tzahico

  שלג על עירי: נהיגת שלג

  הבעיה היא לא שלג - הילוך נמוך, צמיגים מתאימים, מהירות נמוכה מאוד, שמירת מרחק, ואתה מסודר. הבעיה היא קרח. שימו לב לסרטון הזה מהשבוע: חשוב מאוד גם לשים לב לעובדה שגשרים קופאים בקרח הרבה לפני כבישים - http://icyroadsafety.com/icybridges.shtml בקיצור, אם אתה לא ממש חייב ליסוע, ותר.
 9. נו באמת, זה כמו לשאול מה ההבדל בין Toshiba ל Toshiba Guts https://www.metacafe.com/watch/1682221/sabra_price_is_right/
 10. בינתיים כל מי שנכנס בשיא הטירוף הפסיד את המכנסיים. כמה? ביום שנפתח השרשור הזה, GME הגיעה ל 482.85 דולר. עכשיו היא שווה טיפה פחות מ 46 דולר. בסופו של דבר התברר של DeepFuckingValue הוא יועץ השקעות מוסמך, והוגשה נגדו תביעה ייצוגית: https://finance.yahoo.com/news/roaring-kitty-sued-securities-fraud-173103369.html מחר יש בקונגרס שימוע ל Hedge Funds, DeepFuckingValue ורובינהוד. הולך להיות מעניין.
 11. ב B2B זה יכול ללכת לכאן ולכאן. תלוי בהנהלה וגודל השוק עליו המנהל קשרי לקוחות מופקד - האם אלפי לקוחות שכל אחד מכניס לחברה $10-100 לחודש, או שני לקוחות שכל אחד מכניס מיליון דולר+ לחודש. מסכים איתך לגבי ההמשך - עובדת ה B2C הופכת את הדיון הזה ללא רלוונטי.
 12. מ.ש.ל. פה אני חולק עליך. יש חברות B2B שמבוססות על מאות \ אלפי+ לקוחות ולהן באמת אף מנהל שעוזב לא הולך לשנות את מאזן הכוחות. לעומת זו, ישנן חברות שמטבע הדברים בנויות על מספר קטן מאוד (נניח פחות מעשרה) של לקוחות או ספקי טראפיק משמעותיים - ופה 'עריקה' של מנהל מכירות \ קשרי לקוחות בכיר לחברה המתחרה עלולה להיות מאוד משמעותית, במיוחד אם למתחרה יש שירות או מוצר עדיף. שוב, זו לא בעיה ניהולית - אלא טבע השוק שהחברות האלו מתחרות עליו.
 13. אתה רואה את זה מצד המתכנת. זה עולם אחר. אנחנו מדברים על אנשי מכירות \ Account Managers תותחים (על הבינוניים ומטה לאף אחד לא אכפת), שבקשר טוב ואפילו אישי עם כל הלקוחות B2B הרציניים של החברה \ סטארטאפ ובמעבר שלהם למתחרה יכולים לקחת את המעסיק 'הקודם' שלהם לתהום - במיוחד אם כפי שתיאר פותח השרשור, לא מדובר במוצר המוביל בשוק. חד משמעית כן. כל נסיון (פרט בחברות עם פעילות מפוקפקת - אבל גם זה משהו אם ממש אין ברירה) עדיף על ישיבה בבית. נצל את הזמן לשיפור האנגלית העסקית, עד שתיפול על משרת מכירות שמתאימה לך. אחרי שתעבור מ B2C ל B2B תחוש הקלה...
×
×
 • תוכן חדש...