Jump to content

tzahico

 • הודעות

  621
 • כאן מאז:

מוניטין

103 טוב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Fair Lawn, NJ
 • תחביבים
  Golf MK1
 • מקצוע
  VPNs

צפיות אחרונות בפרופיל

3,635 צפו בפרופיל
 1. בהצלחה! אם יש פער זמן בין סיום המשרה הנוכחית להתחלת החדשה, חשוב כל הזמן להיות בתנועה - טיולים, חדר כושר, הליכות\ריצה, חברים, בריכה, ים, בית כנסת (לשניים וחצי אנשים כאן שבעניין...) - העיקר לא להיתקע בבית מול הטוויטר. אני מניח שזה גם יקל עליך את תקופת הראיונות.
 2. יתגדל ויתקדש שמה רבה https://finance.yahoo.com/news/yellen-urges-federal-agencies-to-act-quickly-on-stablecoin-regulation-203653004.html נגמרה החגיגה.
 3. tzahico

  המלצה למדפסת בייתית

  ניסיון טוב עם סדרת 5200 של HP OfficeJet. עובדת מצויין כבר 3 שנים+. מצד שני, ניסיון אומלל עם Brother - מספיק שמיכל דיו של צבע מסויים יתרוקן ע"מ שהמדפסת תצא לשביתה כללית... גם אם כל מה שאתה רוצה זה להדפיס בשחור-לבן.
 4. משפט המפתח - 'וכל מה שנותר לכם הוא להביא את הלקוחות...' לפי מה שהבנתי, אמוזהשופ לא עלה לאוויר - או שעלה לאוויר בצורה מוגבלת שרחוקה מהאיפיון, מכיוון שפאפא דיגיטל 'דפקו אותם'. גם אם הכל היה מתקתק מבחינה טכנית - היה קשה מאוד עד בלתי אפשרי להגיע ל ROI חיובי באמצעות פרסום. כלומר, מרבית האתרים היו נותרים שוממים.
 5. יש כאן פוטנציאל לקרב ענקים - מישל טרוני מול השיכור עם יד הברזל שגרם בעקיפין לאי נוחות לכלב.
 6. מקבל את הערתך. בוא נקרא לקהל היעד 'משקיעים בתחילת דרכם'. משהו מצחיק שעלה לי בטוויטר -
 7. הבחור מבת ים - אלן מוריסון שמו - התעלל בכלב אחד למספר שעות. מעשה מכוער, אני לא טוען אחרת. לעומת זו, צמד ה-'מצילים' - מישל ודניס - הונו מאות ואולי אלפי אנשים במשך חודשים ארוכים. בהתחשב בקהל היעד שלהם - חיילים משוחררים שעכשיו כל דמי מענק השחרור שלהם ירדו לטמיון - האם זו לא התעללות נפשית בבני אדם? אז את מי צריך לשחוט? את המתעלל בכלב או המתעללים בבני אדם? או שאולי עדיף פשוט לא לשחוט אף אחד, ולתת למערכת המשפט לעשות את שלה?
 8. אתה עובר על תנאי השימוש של האתר. בתור חברה מסחרית, מה הם יכולים לעשות בעניין? המון - שעה אחר סיום ה Scraping, צפה למחלקת ימ"מ שלמה מחוץ לבית שלך עם נשקים שלופים וכדור בקנה. או שלא. ובנימה רצינית - אם ממש תעלה להם על העצבים - הם ישלחו תלונת Abuse לספק אינטרנט שלך, שבתורו יצור איתך קשר. לכן כדאי לעשות את זה דרך VPN.
 9. אני לא יודע מה לחשוב על גיא לרר. ע"י כך שהוא לקח חסות על הבריונים האלו ('הבולדוגים'), הוא קיבל אייטם שמתאים לקהל התכנית שלו כמו כפפה ליד, בטוח שלא עשה רע לרייטינג... ואולי באמת מנע כמעט-לינצ'ים פוטנציאלים באנשים שמתעללים בבע"ח, כמו האירוע הראשון בבת-ים שכמעט יצא משליטה. מצד שני, למה הוא ציפה? גם ככה כל מה שהם עשו בבת-ים היה בגבול האפור של החוק. אז נתת לצמד חמד פירסום כלל-ארצי, ועכשיו אתה מאוכזב מכך שהם ניצלו את הפירסום שנתת להם לטובת פעילות עסקית בתחום האפור של החוק? מי שהולך לישון עם כלבים, שלא יבכה שיתעורר עם פרעושים...
 10. אם פאפא-דיגיטל דפקו אותך, ולכן ללקוחות שלך אין מוצר, אז על מה בדיוק הם משלמים כסף לשיווק? אה - בשביל לשווק את עצמך ולגייס לקוחות חדשים...
 11. זהו דיון פילוסופי בפני עצמו - אבל ברמת העיקרון, אתה מדבר על מצוות שלא מקוימות מסיבות תאוצנטריות - אלא לטובתו האישית של האדם או נשמתו בהווה או בעתיד, על מנת לקבל גמול בעולם הזה או הבא (כלומר, מראיה אגואיסטית \ אנתרופוצנטרית). ביהדות זה קרוי 'מצוות שלא לשמה'. הרמב"ם די פינצ'ר את הסיפור הזה כבר לפני 800 שנה בהקדמות הרמב"ם לפרק חלק...
 12. אני חושב שמה שיעניין כאן את החבר'ה נמצא בעמודים 275-304 - דו"ח חקירת סייבר. שאר העמודים הם בעיקר תצלומים של התכתבויות וואטסאפ שכוללות את המילים אח\י \ כפרה \ נשמה \ נסיך. אה - וגם יש כמה סיסמאות Clear text בתוך ההתכתבויות האלו 🤣
 13. tzahico

  בעלי עסקים

  2-3% אם הוא מוכר מוצרים גנרים או מותגים בלי מוניטין. מי שעושה כסף רציני הם חבר'ה עם מוצרים יחודיים (לעת עתה... מספר חודשים והסינים מעתיקים אותם גם) או הבודדים שמייצגים מותגים בלעדית.
 14. tzahico

  בעלי עסקים

  צחוק צחוק, אבל עם כל ההנפקות שהולכות עכשיו בניו-יורק\נאסדק, אנחנו לא רחוקים מהיום שיהיה כאן מישהו עם קרוב משפחה \ חבר ששווה 10 ספרות... (כמובן שלא מחנות באמאזון שאותה כל אחד יכול לפתוח בכל יום נתון ולהתחרות בו).
×
×
 • תוכן חדש...