Jump to content

idan94

 • הודעות

  100
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  The Spaghetti island
 • איזה רכב יש לך?
  Kia Niro EX 2018, Honda Civic EX 1994
 • מקצוע
  טכנאי PC

צפיות אחרונות בפרופיל

3,038 צפו בפרופיל

הנקודות של idan94

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

6

מוניטין

 1. אני ממליץ לך לבדוק גם את השקע USB בטלפון עצמו, לי למשל כל כמה חודשים נכנסת כמות של לכלוך, שמונעת מהכבל להתחבר בצורה מייטבית. זה מה שבעיקר גורם אצלי לניתוקים.
 2. למסירה רדיו מקורי של פיזו 107, סיטרואן C1 וטויוטה איגו נמצא באיזור ראשון לציון
 3. ההיתי לי בעייה דומה במיציבושי ASX, ולבסוף הסתבר שכל מי שהיה בגובה שלי +- 5 ס"מ סבל ממנה, אך אנשים בגובה שונה לא הרגישו אותה כלל. ההיתי ממליץ לך לרשום את הגובה שלך ולבדוק רכבים דומים (אולי למצוא חבר פורום שגר בסביבתך מוכן לעזור), ולתת לאנשים בגבהים שונים לשבת ולראות אם הם מרגישים אותו הדבר.
 4. אל תשכח לשים נוזל צפרדעים לצרפתיות מתרוממות
 5. תצבע את הרכב הישן בורוד זוהר, כל גנב יחשוב פעמים אם הוא רוצה לנסוע ברכב מאוד בולט 😂
 6. הסיפור השתלשלות של הרכב המקורי, הבעלים של הסופרה הזאת שימש כיועץ להפקה בענייני רכבים, בשלושת הסרטים הראשונים. כמו כן קיים אצלו בערוץ מלא מידע על הרכבים וההפקה של הסרטים הראשונים
 7. אתה מוזמן להיעזר באתר הזה https://www.wheel-size.com/ קישור ישיר ל-i25 2018 קישור ישיר ל-i10 2015 בכל מקרה נראה שהרוחב אותו הדבר, אך האופסט של הג'אנט של ה-i10 גדול יותר, מה שיגרום לו היראות שקוע יותר כלי פנים הרכב, ויתכן ויפגע ביציבות.
 8. הכוונה ההיתה שבגודש תנועה אין לך את הגמישות כח שיש לרכב יותר חזק, וזה דורש ממך ללחוץ יותר ע"מ להיות בקצב אחיד יותר עם התנועה, אף אחד לא אמר שעל 110 לרכב נגמר הכח אני גם רשמתי כך בהודעה קודמת. אין צורך לתקוף ולנסות להעליב אותי, בכל זאת מדובר בדעות.
 9. בסך הכל רכבי מיני מיועדים לנסיעות קצרות בתוך העיר, אך אין שום מניעה לעשות גם נסיעות ארוכות מחוץ לעיר הרכב מסוגל לזה בלי בעייה, אך לא בטוח שהנהג כן. 😀 אותי ה-107 שברה אחרי שנתיים ו-כ30 אלך קלימוטרים, התחיל לכאוב לי הגב. מה שכן עם רכבים קטנים נפתחות מלא אופציות לחנייה.
 10. באיזור 10 11 בלילה התנועה שם יותר מהירה, בכביש 1 בשעות האלה התנועה זורמת אפילו מהר יותר
 11. ל- חולה רכב#1 ההיתה לי כשנתיים פיזו 107, הרכב הגיע בסוף לסוף הסקאלה (170 קמ"ש) בידידה 😂, ואכן זה היה מפחיד אבל במשפחתית בת 26 זה יותר מפחיד. ה-107 דווקא התנהגה יותר טוב ממה שציפיתי ממנה במהירות הזאת, דווקא הצד היותר מפחיד של הרכבים האלו הוא לזרום עם תנועה גדושה באיילון כאשר כולם מסביבך נוסעים על כ-110, שם אתה ממש מרגיש בהעידר בכח שכולם נוסעים עליך.
 12. טעיתי בניסוח, התכוונתי רק לMG ZS EV, הנתונים שהבאת מעלי מדברים רק על המסירות של MG ZS EV או של כלל המותג? בסך הכל ניסיתי דרך הנתוני מסירות להצביע על כך, שגם חברות בארץ מתחילות לאמץ רכבים חשמלים, ואכן נראה שקצת הגזמתי ושכחתי להגיד שמדובר בהשארה של,י על סמך מה שאני רואה שנוסע על הכביש.
 13. אני יותר דיברתי על כלל המסירות של MG (חרגתי מהשרשור), נוכחות של רכבי MG חשמלים ברשויות מורגשת מאוד בעיקר בערים הגדולות
 14. מוזר לי שאנשים לא לוקחים בחשבון / לא מודעים, שחלק נכבד מהמסירות של MG זה לרכבי סיור לרשויות עירוניות, ולא בדיוק מדובר בקנייה של לקוח פרטי. כך גם קיים עם אופנועי Blitz 3000 בדומינוס פיצה
×
×
 • תוכן חדש...