Jump to content

yosefy

 • פרסום הודעות

  10
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות yosefy

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. החלון פלסטיק עם קצת שריטות אם אצל הקונה החלון תקין עניין של דקה להחליף ביניהם! 550 ש"ח יוסי 0543140062
 2. קניתי מפירוקיה ובסוף לא היה צורך להחליף! 450 ש"ח יוסי 0543140062
 3. שלום יש ברשותי מגבר דיגיטאלי של חברת ניפון דגם FSDN-4 זה המפרט הטכני שלו: RMS power @ 14.4VDC Power @ 4 Ohms 80W x 4 Power @ 2 Ohms 100W x 4 Bridged Power @ 4 Ohm 170W x 2 Min Speaker impedance 2 Ohm THD Distortion 0.1% Frequency Response 20Hk-20HKz Input Sensitivity 0.2V~6V Input impedance 10K Signal to noise Ratio 90dB Channel Separation 55dB Crossover Network Low pass filter 50Hz-500Hz High pass filter 50Hz-500Hz Bass boost 0dB~+12dB Fuse Rating 40A x1 Size L x W x 245x130x46mm 1.איך המגבר אם מישהו מכיר אותו?! לא מצאתי עליו יותר מידי מידע באינטרנט... 2.איזה כבלים אני צריך בשבילו 4/8G ? תודה מראש לעוזרים!
 4. שלום רב! בתאריך 8/2/2012 הכנסתי את רכבי מסוג פורד פיאסטה 98 למוסך "אריה את בני" בירושלים רחוב יד חרוצים 4, תלפיות להחלפת שני משולשים לחדשים. כאשר הגעתי כדי לקחתו בחזרה נדרשתי לשלם לבד ממחיר העבודה סך 80 ש"ח עבור כוון גלגלים שנעשה לאחר החלפת המשולשים. כאשר יצאתי מהמוסך הרגשתי שהרכב מושך לי לצד ימין, אינו יציב, לא בולם כמו שצריך ויש חופש היגוי. חזרתי למוסך ושטחתי את טענותי בפני בעל המוסך והוא בתגובה אמר שיבדוק ואם הרכב לא כוון כמו שצריך הוא יחזור ויכוון אותו שוב. לאחר בדיקה קצרה התברר כי אכן צדקתי בטענותיי וכי אכן הכיוון לא היה כנדרש. אולם לתדהמתי ראיתי אותו מבצע את כיוון הגלגלים ע"י מתיחת חבל בין הגלגל האחורי לקדמי וע"פ כך הוא כיוון את גלגלי הרכב. כשנשאל עבור מה הוא גבה ממני 80 שקלים בזמן שבמכון מוסמך לאיזון גלגלים המחיר זהה, ענה שהכיוון המדוייק ביותר הוא ע"י מתיחת חבל בין שני הגלגלים וזאת בגלל שמכשירי הכיוון החשמליים שמבצעים בהם את הבדיקה והאיזון במכוני הכיוון אינם תקינים ומזייפים. לא ייחסתי חשיבות מרובה לעניין מה עוד שחשתי שיש שיפור באיכות הנסיעה והבלימה. אולם כעבור כחודש וחצי בתאריך 29/3/2012 (כ- 3000 ק"מ לערך) כשהבטתי מבט חטוף לעבר צמיגי הרכב הקדמיים נדהמתי לגלות שהצד הפנימי של שני הצמיגים שחוק ומשופשף לגמרי משל היה פנימית ולא צמיג! באותו רגע נסעתי למכון לפרונט ואיזון גלגלים מוסמך ושם נודע לי שהסיבה היחידה שהצמיג הגיע למצבו הנוכחי הלקוי היא אך ורק מהכיוון גלגלים הלקוי והלא מקצועי בעליל שקיבלתי במוסך. מה עוד שהבדיקה במכון האיזון העלתה כי הגלגלים לא היו מכוונים בהפרש של 17 מ"מ כלפי חוץ וזו הסיבה לשחיקתם עד כדי סיכון חיים בנסיעה איתם. בשמעי כך נסעתי במהרה חזרה אל המוסך המטפל כדי להראות לו את מצב הצמיג הלקוי שנגרם על ידו ברשלנות. כשראה בעל המוסך את הצמיגים התנקה מכל מאשמה בטוענה שעלי המלאכה לעשות את כיוון הגלגלים לאחר החלפת המשולשים. בעודי שומע זאת התפלאתי וכי על מה שילמתי 80 ₪ והאם אחרי כיוון גלגלים של המוסך (שטען אז שהכיוון שלו הוא מדויק יותר מהמכון המוסמך לכך) אני צריך ללכת ולעשות שוב כיוון?! לאור טענותיי שהתבררו למפרע כמוצדקות ביקשתי מבעל המוסך שישלם הוא על החלפת הצמיגים, אך הוא סרב בכל תוקף אפילו, כשהצעתי שישלם רק מחצית מהמחיר של שני צמיגים דהיינו על צמיג אחד בודד ואני ישלם מכיסי את הצמיג השני המשיך לעמוד בסירובו. מיותר לציין שבסופו של דבר הוצרכתי לשלם מכיסי את מלוא סכום הצמיגים החדשים ואף את סכום האיזון במכון המורשה לכך!
 5. yosefy

  רכב שהורד מהכביש

  אוקיי מה לגבי החזר האגרת רישוי?
 6. שלום! קניתי לא מזמן רכב לאחר תאונה לחלקי חילוף, העברת בעלות לא עשיתי מה שכן עשיתי זה טופס זכרון דברים! השאלה שלי היא כזאת: לשם הורדת רכב מהכביש וזיכוי על הפרש יחסי של האגרת רישוי צריך אך ורק את בעל האוטו, האם טופס זכרון דברים מקנה לי בעלות חוקית על האוטו לגבי הורדת הרכב או שאני צריך לעשות העברת בעלות בשביל שזה יתפוס? תודה מראש לעונים!
 7. yosefy

  חלקי חילוף ללנד קרוזר 2004

  אני ישמח שתשלח לי מספר!! אגב נראה לך שיש שם מושבים??
 8. היי אני מחפש כמה חלקים ללנד קרוזר 2004 ארוך הדגם המפואר! מה שבעיקר אני צריך זה שני מושבים קדמיים (נהג ונוסע) מעור בז', טמבונים קדימה ואחורה! תודה :?
 9. היי אני מחפש כמה חלקים ללנד קרוזר 2004 ארוך הדגם המפואר! מה שבעיקר אני צריך זה שני מושבים קדמיים (נהג ונוסע) מעור בז', טמבונים קדימה ואחורה! תודה
×
×
 • Create New...