Jump to content

wzo4

 • פרסום הודעות

  62
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

2 נייטרלי

אודות wzo4

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הם עובדים בין היתר עם מוסך שהומלץ כאן:שאפט, והיום גם קיבלתי הצעה דרכם ל"מוסך המהיר" בתל-אביב ב550 ש"ח, האם זה נחשב כמוסך אמין?. תודה
 2. אלו פרטי הרכיבים שהם מספקים, הם טוענים שהחלקים הם מקוריים או תואמי מקוריים, קראתי המלצות עליהם בכל מיני מקומות. האם יש בעיתיות עם אחד מהרכיבים האלו? האם הם ברמה נמוכה? הרכב בקושי נוסע, והוא גם בן 5, יד שניה שנקנה מליסינג משלמה סיקסט (כמובן אחרי בדיקה והכל היה תקין), כך שאני לא בטוח ששלמה בעצמם השתמשו בחלפים מקוריים ואין איתו שום בעיה עד כה (טפו טפו טפו). אשמח לחוות דעת על הרכיבים:
 3. אני מרמת-גן. מניח שגובים על זה עלות נוספת (פחות מפריע בגלל המצב), מה שכן יכול להפריע זה האמינות: אפילו כשהולכים לטיפול במוסך פיזית באופן רגיל, יושבים על יד הרכב, שואלים שאלות, מוודאים שמחליפים חלקים וכו'...איך אפשר לסמוך אם כך על מוסך שיקח את הרכב "על עיוור" ויבצע את הטיפול והטסט בצורה אמינה? (יחליף באמת מה שצריך, לא ידחוף דברים מיותרים ש"היה חייב להחליף" בשביל הטסט וכו') יש אפשרות לסכם מראש על מחיר ועבודה מבלי שיהיו הפתעות אם רוצים שינוע והעברת טסט?
 4. שלום, אני מברר לגביי עלות טיפול 90K במוסכים לפיקנטו 2015 אומטמית, יוצא שאני מקבל הצעות של כ~1200 ש"ח, ובעוד באתר https://www.autority.co.il/ זה יוצא כ600 ש"ח, כרגע ספציפית לא זמין לבחור שם 90K, אבל השוותי עבור קילמטרזים אחרים וזה תמיד יוצא כמעט פי 2 פחות. מה הסיבה? האם יש catch? מה שהכי מוזר זה, שאפילו התקשרתי ישירות למוסך שבאוטוריטי הפנו אליו ב600 ש"ח והוא נתן הצעה של 1200 ש"ח (מבלי לומר לו את המחיר באוטוריטי כמובן). יש למישהו הסבר?
 5. קצת בעיתיי לעשות לבד, לא ממש מנוסה וצריך להזמין חלקים שיקח להם זמן להגיע. מהן השעות המתות במכון הטסטסים?
 6. זהו שהרכב לא נוסע הרבה בכלל, בסביבות 3K ק"מ בשנה ועכשיו בגלל הקורונה הרבה הרבה פחות אגב, שאלה חשובה נוספת, בגלל הקורונה, האם יש פתרון לטיפול רכב וביצוע טסט מבלי לצאת מהבית או עם חשיפה מינימאלית לאנשים? (כמו שעושים משלוחים מהסופר למשל), אני פשוט עוזר לאנשים בקבוצת סיכון ומפחד להדבק. תודה חב'רה!
 7. שלום, לגביי ביצוע טיפול 90K לפינקטו שנת 2015 אוטומט, הרכב בקושי נוסע, אולי כמה אלפי קילומטרים בשנה, הוא נקנה ב2018 מליסינג יד שניה, נסע המון לפני שקניתי אותו אבל הוא במצב מעולה, עשיתי לו טיפול קטן בכ85K~ בינואר 2019, בדיוק שנה אחרי הטיפול הקודם. כאמור עכשיו הוא צריך טיפול נוסף כבר יש כ90K ועברה שנה וחצי מהטיפול הקודם (לא שמתי לב לתאריך לצערי, בדר"כ רגיל לטפל בסמוך לטסט וברכב הזה הטיפול נעשה 4 חודשים לפני הטסט שעכשיו אני צריך לגשת אליו) 1) כמה אמור לעלות טיפול כזה בערך? 2) עד כמה נורא האיחור של 4 חודשים בטיפול? האם אפשרי למנוע מהמוסך העלאת מחיר עקב איחור הטיפו
 8. ואם הוא נשאר עד שהוא מתרוקן לגמריי או אם פשוט אנתק אותו כשהוא ממש חלש, זה אומר שהוא ימות ואי אפשר לטעון אותו מחדש אחרי כמה חודשים? מדוע כ"כ חשוב לנתק אותו כשהוא מלא? עירונית תופס? סליחה על השאלות המציקות, פשוט אני מעדיף כמה שפחות לצאת החוצה, וגם יש המון משטרה ומחסומים, כי אני קרוב לבני ברק ולא רוצה שיתחילו לעצור אותי ולשאול שאולת, קניות אני מזמין הביתה כי לא רוצה ללכת פיזית ולהסתכן.
 9. אני מצליח למצוא סיבה לנסיעה של 15 דק כל שבוע-שבועיים ונראה שזה סוגר את הפינה של הרכב שלי. הבעיה עם הרכב של ההורים שלי, נסעתי להביא להם מצרכים ועל הדרך בדקתי להם אותו, הוא עמד כחודש ועכשיו הוא לא מניע - המצבר מאוד חלש כי הנורות והחשמל בסדר, אבל הוא לא מצליח לגרום להנעה (שומעים תקתוקים) מה כדאי לעשות? יש לי בוסטר, כדאי להניע איתו, לעשות נסיעה של 20 דק ולנתק את המצבר עד שתגמר התקופה הזו? משהו אחר?. האם מצד שני זה כ"כ נורא לתת למצבר (שהוא גם ככה בן שנתיים) למות וכשהכל יחזור לשגרה (בתקווה) אז פשוט להחליף אותו וזהו? מה בעצם החסרון בזה? שהרכב עומד זמן רב ללא תנועה וזה מזיק לרכיבים של
 10. נראה לכם שיהיה קביל להגיד לשוטר שאני עושה סיבוב כדי להטעין את המצבר או שאחטוף קנס על זה כי זה לא משהו הכרחי\חיוני מספיק?
 11. מישהו יודע לגביי קיה פיקנטו 2015 ו2018? אלו דגמים מאוד נפוצים, אשמח אם מישהו יודע. ומה לגביי מובילאיי, יש מצב לצורך בכיול מחדש עקב ניתוק מצבר?
 12. ואם יש לי רק jump starter או בשמו השני בוסטר, מניח שזה לא מה שצריך? אם כך, נסיעה בכביש מהיר כחצי שעה תספיק? (אם בכלל יהיה מותר...). ובקשר לרכב של ההורים, הם גם ככה בשגרה בקושי נוסעים, במצב שלנו, בהחלט יכולים לעבור כמה חודשים טובים לפחות בלי תזוזה, ולא חושב שיהיה אפשר לנתק את המצבר מחשש לבריאותם. מה הנזק שיכול להגרם למצבר ולרכב והאם הוא הפיך?. מודה שוב!.
 13. תודה, אבל סתם כי חבל לי על מצבר ממש חדש שבדיוק עכשיו החלפתי, האם התרוקנות שלו (גם חלקית מאי תזוזה) יכולה להזיק לו\להוריד מאורך חייו?. נשאל אחרת, אחרי כמה זמן של אי הנעה, כבר ממש מומלץ לנתק מצבר?
 14. אצלי זה לא בעיה, הענין הוא שיש לי גם הורים מבוגרים שלא יוצאים מהבית בכלל וגרים באזור אחר, והם לא יוכלו לנתק את המצבר שלהם, עד כמה זה מזיק? האם שימוש בjump starter כשירצו להניע בעתיד יהיה בסדר או שריקון המצבר בגלל העמידה יזיק לו?
×
×
 • Create New...