Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 שנת 2014 מנוע 1.6 אמינה?

רק ידני

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Buki כתב:

אם זה רכב שמור ומטפל עם ק"מ נמוך, אז אפשר לקנות במחיר טוב, אבל עם יש עליו כבר 180 אלף ק"מ אז הכל שם יכול להיות. 

אם יש עליו 180 אלף ק"מ הוא יהיה יותר בעייתי מרכב יפני או קוראני באותו קילומטרז'?

עריכה אחרונה על ידי רק ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איך תחזקו אותו.

בצי המשפחתי יש לנו סיטרואן C4 בת 16 עם מעל 160K ק״מ שמשרתת אותנו נאמנה, ותישאר איתנו (עם הבן שלי בעיקר) עד שתיגרט.

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, menir1 כתב:

תלוי איך תחזקו אותו

שאתה בא לקנות רכב כזה אתה תבדוק אותו (היסטוריית טיפולים וכדו') יותר בחשש מרכב יפני או קוראני אם שם של רכב אמין.

שאני בא לבדוק את הרכב הזה יש דברים שאני אמור לבדוק יותר טוב או יותר לחשוש בהשוואה לקניית רכב אמין כמו קורולה?

עריכה אחרונה על ידי רק ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר, המכלולים כאן פשוטים מאד. אין הזרקת דלק ישירה, אין טורבו, אין שום דבר מיוחד. 

מסתכל איך האוטו נראה, תא מנוע, כמות ונראות שמן, האם יש נוזל קרור או מים ומבקש לראות היסטוריית טיפולים. 

כל רכב מוזנח ולא מטופל יתנקם בבעליו. בטח נסועה כזאת. 

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.5.2024 בשעה 18:20, tza כתב:

אני לא חולק מחוסר מידע מספיק, רק משתף שהחלפתי בשתי מכוניות (אחת עם al4) שמן גיר (חלקי, בלי מכונה) באיזור 160 אק"מ ולא היו בעיות אח"כ.

התרשמתי שהסיכון בהחלפה אכן קיים אך הוא לא מאוד גדול כמו שנוטים לחשוב.

מה הסיכון בהחלפה אחרי יותר מ-100K?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...