Jump to content

דני 9999

 • הודעות

  618
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

1,726 צפו בפרופיל

הנקודות של דני 9999

משקיען

משקיען (5/14)

21

מוניטין

 1. יש לי כזה 2018 אכן צריכת הדלק ממש טובה שבוע הבא נוסע לאילת מחיפה אחזור לעדכן מהצריכת הדלק
 2. ראיתי היום בבית שאני מתעניין בו. זה מרכזיית מים sp או משהו אחר?
 3. אודה לעזרה עם משכנתא בסך 360000 פריסה עדיפות ל 15 שנה אפשר גם 20 החזר חודשי 3000 שח. רוצה לדעת מה נחשב לפריסה טובה בטרם ניגש לבנק
 4. שלום אם למישהו יש המלצה מנסיון על אדריכל בחיפה לטובת שיפוץ בית יד 2 שיפוץ לא גדול חדר אמבטיה ותכנון נקודות חשמל ובטח עוד דברים יצוצו. תודה
 5. מבין אותך לגמריי אבל יש פה עניין של רכב באחריות. אלא אם כן יתנו לי הצעת מחיר ללא מצתים מיוזמתם ואז אני מכוסה.
 6. מבין אותך ויש צדק בדברייך. בחנתי את האופצייה הזו אם אני כבר שם. לגביי ההפרש, לא יודע לומר כי עדיין לא קיבלתי הצעה מהמוסך שלי. הקטע של האחריות גם מעניין אותי. נראה מה יגידו במוסך שלי, מחכה להצעה. תודה
 7. שלום הרכב שלי סוזוקי קרוסאובר 2018 נכנס לשנת האחריות האחרונה ( הארכתי אחריות לשנה 4 ) בטיפול הקרוב לפי הספר יש להחליף שמן+פ נוזל בלם ומצתים. המצתים הם מסוג אירידיום לפי הספר הם מוחלפים ב 60K או 48 חודשים. חודש הבא זה טיפול 60 למרות שהרכב יעמוד על 52K אולם כן יחלפו 48 חודשים. הנציג במורשה אמר שאולי אין טעם להחליף כי לא הגעתי ל 60K אולם לגביי אחריות לא ידע לומר לי האם היא תפגע אם לא אחליף. ( במידה ויקרה משהו ) אני עושה 10K בשנה ככה שטיפול הבא אהיה על בערך 62K עוד אציין כי במקרה יוצא שאני בזמן מועד הטיפול באילת ככה שקיבלתי הצעה ממורשה אילת על סך 1346 ש"ח ( אין מעמ ) לטיפול הכולל מצתים. בכל מקרה אני מתלבט מה לעשות האם להחליף מצתים או לא. 60K למצתי אירידיום זה לא מעט?
 8. נותן מתנה בערך נמוך יותר. כל מה שאתן זה נטו נכנס להם לכיס. בניגוד לאירוע עצמו שבו חלק ילך לכיסוי המנה. תכננתי לתת 800 בארוע שמזה היה נשאר להם נטו אולי 300 לאחר עלות מנה ככה נשאר להם 600 ביד.
 9. תודה המשכתי בחיי לפני 4 שעות. השוטרת כנראה רק רצתה להעיר לי. אין דרך לתת לי דוח. אין מדובר בשוטרת תנועה אלא כנראה שוטרת עירונית ללא כל מכשיר מדידה/צילום כזה או אחר. תודה לכולם.
 10. שלום עקפתי ניידת עם שוטרת היתה בקיה פיקנטו. בתוך העיר. לקראת סוף הכביש נמצדה אלי מהצד ואמרה שלי שנסעתי מהר ושאלתי אותה איך היא יודעת ענתה לי ראיתי בכמה עקפת אותי לפי הרכב שלי כנראה לפי לוח שעונים ואם אני יודע כמה המהירות המותרת. זהו. סגרה חלון ונסעה. אין מצלמות מהירות ולא ראיתי משהו ברכב שלה. יכול להיות שרשמה מספר רכב מה סיכוי לקבל דוח בדואר?
 11. תדליק אותו שהכיסוי מפורק כמו בתמונה. סביר להניח שחסר גז ואז הצנרת מתכסה קרח ואז מתחילה הפשרה. היה לי בדיוק אותו סיפור.
 12. הנה, עוד פחות מחודש זה אמור לקרות. הכנו מסלול המשפחה בארהב כבר הכינה לנו רכב ( החליפו לעצמם ואנחנו ניקח ) VW ATLS 2019 מתחילים להתרגש אולי הפעם זה אכן יקרה.
 13. יש לי כיור בלנקו כבר כמעט 10 שנים התקנה שטוחה מעולה. אין תלונות מלבד זה שהוא מוכתם די בקלות. אבל טיפה אקונומיקה והוא מבריק בשנייה. כתם אחד לא נשאר.
×
×
 • תוכן חדש...