Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, borsood כתב:

כן כבר ראינו כמה הם מבינים.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5698287,00.html

מי מוביל ומי מובל?

איך בדיוק זה סתר את מה שרשמתי?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4631

• SlowRide

4442

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

"גדולי התורה" כבר מזמן לא מחליטים כלום. הפוליטיקאים (גפני ליצמן ושות) במקרה הטוב ושמשים (כמו הנכד) במקרה הפחות טוב מובילים אותם באף.

• רעיון טוב! 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, borsood כתב:

"גדולי התורה" כבר מזמן לא מחליטים כלום. הפוליטיקאים (גפני ליצמן ושות) במקרה הטוב ושמשים (כמו הנכד) במקרה הפחות טוב מובילים אותם באף.

הם בסה"כ פסאדה, רק חסר שיכניסו להם ידיים כמו לבובות ventriloquist

רובם גם ככה נראים במצב שיגידו מה שתרצה שהם יגידו

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לי שמפלגת שלטון (שנמצאת כבר בשלטון, כן) מתנגדת לחוק נגד "טיפולי המרה" ( = התעללות פיזית ונפשית, כפי שזה פועל בכל מקום בעולם ואין ספק שגם פה) ומפלגת פרזיטים אומרת בקול גאה "זה מציפור נפשה של היהדות".

אני לא דתי, אבל בכל מקרה אלו לא הערכים היהודיים עליהם גדלנו. האמת, זה מצב כל כך אבסורדי שאין מה להגיד חוץ מ"לכו והשתגלו נא" למי שחושב כמוהם. לא נתפס.

• מעניין 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל אתרי החדשות לא עושים את עבודתם, לא מפרטים מה נוסח החוק, איך אפשר לאכוף אותו, מה הוא מגדיר כטיפול המרה..

כרגע,לי נראה שזו הצעת חוק שנועדה לעשות כותרות בומבסטיות(ולצערי לא מגנה על אלה שנאלצים לעבור את הטיפולים בלחץ של החברה שבה הם חיים), נראה שאין דרך לאכוף חוק כזה (נשנה את השם מטיפול המרה לטיפול מיני והנה זה שוב חוקי).

אגב, הצעת חוק אלטרנטיבית שלא עושה רעש אבל כן מגנה על קטינים- טיפול פסיכולוגי בקטינים יתבצע רק לאחר חוות דעת של מומחה ובאישור ההורים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Katom כתב:

אגב, הצעת חוק אלטרנטיבית שלא עושה רעש אבל כן מגנה על קטינים- טיפול פסיכולוגי בקטינים יתבצע רק לאחר חוות דעת של מומחה ובאישור ההורים.

לעתים, ואלו לא מקרים נדירים בכלל, הילד צריך טיפול גם בנגד לעמדת ההורים- ומדובר במצב שיכול להיות מציל חיים (בין אם ישירות או שגרת חיים תקינה) בעתידו של הילד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, MadCat_LE כתב:

עצוב לי שמפלגת שלטון (שנמצאת כבר בשלטון, כן) מתנגדת לחוק נגד "טיפולי המרה" ( = התעללות פיזית ונפשית, כפי שזה פועל בכל מקום בעולם ואין ספק שגם פה) ומפלגת פרזיטים אומרת בקול גאה "זה מציפור נפשה של היהדות".

אני לא דתי, אבל בכל מקרה אלו לא הערכים היהודיים עליהם גדלנו. האמת, זה מצב כל כך אבסורדי שאין מה להגיד חוץ מ"לכו והשתגלו נא" למי שחושב כמוהם. לא נתפס.

אני לא מצליח להבין עד הסוף מה המטרה של החוק?

טיפול שפוגע במטופל אסור כבר בחוק.

הרי אם יגיע מטופל לפסיכולוג ויגיד לו: תעזור לי לא לחיות כהומו, מה הפסיכולוג אמור לעשות?!
להגיד לו, טיפול כזה הוא לא חוקי, אני יכול רק לעזור לך לחיות בשלום עם העובדה שאתה הומו?

אני מתקשה להבין איך מוגדרים טיפולי המרה, איך יאכפו את החוק ומה בכלל מימדי התופעה (אם זו תופעה).

אני זוכר שבאחד התחקירים בטלוויזיה דיווחו על מתן תרופות פסיכיאטריות לדיכוי היצר המיני, לכאלו שדיווחו שהם בעלי נטיות הומוסקסואליות. לפחות מבחינת הגדרה משפטית, את זה אפשר למנוע.

אפשר... אבל מה אם המטופל מבקש את זה?

מה עם זה מה שהוא מעדיף?

בקיצור... אני לא מבין מה המטרה של כל זה?

לפני 2 שעות, Pika007 כתב:

לעתים, ואלו לא מקרים נדירים בכלל, הילד צריך טיפול גם בנגד לעמדת ההורים- ומדובר במצב שיכול להיות מציל חיים (בין אם ישירות או שגרת חיים תקינה) בעתידו של הילד.

אז שיתכבדו שירותי הבריאות וייפנו לבית המשפט.

לרופאים אין זכות להפקיע את האוטונומיה של ההורים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

הרי אם יגיע מטופל לפסיכולוג ויגיד לו: תעזור לי לא לחיות כהומו, מה הפסיכולוג אמור לעשות?!

בכלליות מה הוא אמור לעשות? לא יודע.

אבל טיפולי המרה בטוח לא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

בכלליות מה הוא אמור לעשות? לא יודע.

אבל טיפולי המרה בטוח לא.

אוקי, נתחיל מהתחלה.

מה זה "טיפולי המרה"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, תמשיך את המחשבה שלך.

מה זה טיפול המרה אפשר למצוא בגוגל כמו בעברית כך גם באנגלית.

מה פיטרסון אומר על טיפולי המרה?

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, David32 כתב:

נו, תמשיך את המחשבה שלך.

מה זה טיפול המרה אפשר למצוא בגוגל כמו בעברית כך גם באנגלית.

מה פיטרסון אומר על טיפולי המרה?

פיטרסון לא אומר כלום על טיפולי המרה.

שאלתי אותך מה הם טיפולי המרה. מהתשובה אני יכול להבין שלא השקעת דקה מחשבה בזה. רצת עם העדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, falou כתב:

להגיד לו, טיפול כזה הוא לא חוקי, אני יכול רק לעזור לך לחיות בשלום עם העובדה שאתה הומו?

אממ.. כן?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, יבגניפ כתב:

אממ.. כן?

בחייאתק.

זה לא אתי.

פסיכולוג מטפל בכל מקרה לגופו. אם בא אדם ואומר לו שהוא רוצה להתגרש, זה לא אומר שהוא אוטומטית לוקח אותו לכיוון הזה, אבל זה גם לא אומר שלא. הוא מנסה לברר את המניעים שלו, להכיר אותו, ולנסות להוביל אותו לעשות בחירה מושכלת.

עכשיו, נניח שאדם נשוי עם ילדים... לא מגלה שהוא הומו, אבל נמצא במשבר, כי הוא לא יכול להתכחש לכך יותר. הוא בא לפסיכולוג ואומר לו: תעזור לי להשאר נשוי, למרות הנטייה שלי. אשתי חשובה לי, הילדים חשובים לי, המשפחתיות. אם אני אצא מהארון, אני אצטרך להתגרש, ואז מה?

אז לכל אדם יש נסיבות חייו, ויכול להיות שהפסיכולוג יוכל להוביל אותו לפתרון שכן יכלול יציאה מהארון, חלקית או מלאה, בלי שייצטרך לוותר על המשפחה, ואולי יביא אותו למקום בו הוא יבין שהוא עושה שקר בנפשו, ולא יוכל להמשיך להיות איש משפחה ואולי (וזו האופציה שאתה ממליץ להפוך לפלילית), לעזור לו לחיות כהטרוסקסואל, ואולי לא להגשים את עצמו מבחינת הנטייה המינית, אבל לשמור על שאר הדברים בחייו.

אם הפסיכולוג חושב שהאופציה האחרונה היא הכיוון הרצוי למטופל, והוא זורם איתו לשם, אם הוא לא עושה כן, הטיפול שלו לא אתי.

נ.ב. אני לא מבין מה החוק מנסה לעשות, אבל אי אפשר לחוקק חוק שאומר למטפל נפשי מה הערכים שהוא צריך להנחיל למטופל. זה נוגד את כל מהות הטיפול הנפשי. בנוסף, אם מאן דהוא לא רוצה לחיות כהומו, למרות שהוא אכן נמשך לגברים, זו זכותו. אתה לא יכול להפקיע את האוטונומיה שלו על חייו בזה שאתה אוסר עליו לקבל עזרה במימוש בחירתו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, falou כתב:

שאלתי אותך מה הם טיפולי המרה. מהתשובה אני יכול להבין שלא השקעת דקה מחשבה בזה. רצת עם העדר.

חבל שהחלטת. כי דקה או שתיים של מחשבה כן הקדשתי. אבל אני לא הולך לנבור לתוך הנושא הזה, בעיקר כי אינני הומוסקסואל ואפילו אם נסתכל על הספקטרום אז אין לי משיכה לגברים.

אבל, אני כן סוג של סמולן, ולא חושב שלהיות גיי זאת סטיה שצריך לתקן.

אני גם חושב שהרצון של אינדיבידואל לשנות את משיכתו המינית כנראה מגיעה מכך שהסביבה אינה מקבלת אותו (אחרת תפדל, מה הבעיה) או מגבילה אותו. 

לכן אני לא רואה בטיפול המרה כמשהו חיובי.

לפני 7 דקות, falou כתב:

עכשיו, נניח שאדם נשוי עם ילדים... לא מגלה שהוא הומו, אבל נמצא במשבר, כי הוא לא יכול להתכחש לכך יותר. הוא בא לפסיכולוג ואומר לו: תעזור לי להשאר נשוי, למרות הנטייה שלי. אשתי חשובה לי, הילדים חשובים לי, המשפחתיות. אם אני אצא מהארון, אני אצטרך להתגרש, ואז מה?

יעני הוא תמיד ידע שהוא הומו והוא נדחק לתוך מערכת יחסים הטרוסקסואלית היכן שהוא סבל. והוא רוצה לשמור על הנישואין אבל לא לקיים יותר יחסים עם אשתו אלא עם גברים אחרים.

ואתה לא רואה את יסוד הבעיה?

לפני 7 דקות, falou כתב:

לעזור לו לחיות כהטרוסקסואל, ואולי לא להגשים את עצמו מבחינת הנטייה המינית

אבל הוא לא הטרוסקסואל, ומה שאתה מציע זה טיפול שימשיך את הסבל שהיה לו עד עכשיו, רק בניסיון להיות עם חיוך (מזוייף) על הפנים.  

אבללללל,

אם החברה הייתה טיפה יותר פתוחה לעיניין, הוא היה חי בשלום עם עצמו ומקיים יחסי מין עם זכרים אחרים, ומאמץ ילד או אם פונדקאית (אני מכיר את הבעיתיות החלקית בנושא ולא רוצה להיכנס אליו)

עריכה אחרונה על ידי David32
  • מעניין 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...