Jump to content

Katom

 • פרסום הודעות

  163
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

52 נייטרלי

אודות Katom

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. זה אפילו יותר קל מזה, פשוט לחייג 106 וזה מנתב אוטומטית למוקד העירוני. וכמו שאמרת, בדרך תוך כמה שעות העניין מטופל.
 2. בBIOS לבחור boot from usb משהו כזה.. יש הממליצים לעשות מחיצות(C,D,E..) בשביל הסדר הטוב.
 3. כורסה במצב משומש, זקוקה לניקוי -150 2 שולחנות כמו חדשים - 70 משא ומתן בפרטי
 4. לדעתי פרץ מקבל הרבה יותר מדי קרדיט על כיפת ברזל. ההחלטה להתמגן מאיום רקטי ומרגמות קצר טווח לא הייתה שלו לפי מה שידוע לי. ההחלטה והרעיון לפתח מערכת רקטית להגנה מרקטות ומרגמות גם לא היו שלו. בשורה התחתונה, אמרו לו תבחר X או Y והוא בחר במה שבחר. סביר להניח שכל אדם שהיית שם בתפקידו היה בוחר אותו דבר. אגב, אין לדעת מה היה קורה אם היו בוחרים אחרת.
 5. "ידיעה" שהמקום הראוי לה הוא מדור רכילות. הנה כתבה שslow ride התכוון אליה https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5269547,00.html
 6. משהו כזה, אתה צריך את סעיף 18 כאן : https://www.gov.il/he/departments/policies/firearm_licensing_criteria וזה הטופס עם הפרטים: https://www.gov.il/he/service/firearm_license_for_memento_of_deceased אני לא יודע כמה אנשים באמת מאושר להם, מכיר אדם אחד שקיבל אקדח בירושה ואושר לו לשמור אותו כמזכרת.
 7. שים לב שכתבתי "חוק עזר". לפי מה שאני יודע - זה מה שמשנה (כמובן בנושאים ספציפיים כמו ביוב,ארנונה,איכות הסביבה,רוכלות,...)
 8. טרנספורטר ומגיני הטיפים בשרשור לדעתי מנסים להסוות את העניין שהם נותנים טיפ בגלל הנורמה,אם זה כאילו לתת טיפ למי שמצפה (אני תמיד מצפה ואשמח לקבל כסף, לא מכיר מישהו שיתנגד), אם זה כאילו לשליחים או טכנאים כי הם נוסעים בחום ובגשם אבל למנקה רחובות לא כי הוא הולך ברגל. לכל אדם שהשקיע מחשבה במנהג הזה ברור שתקופת הזמן הזאת, נותנים טיפ רק בגלל נורמה חברתית. היו פה טיעונים מצויינים של חברי הפורום נגד הטיפינג,תומכי הטיפינג לא התייחסו אליהם והמשיכו בקו שלהם - מה שמוכיח שיש להם אינטרס חזק שהמנהג הזה ישאר, כי כמו שאמר טרנספורטר, מאפשר לו לשלם 4 ספרות ולא 5. וכמו שכתבו חברי הפורום
 9. אם ככה אני ממליץ לעשות קודם סיבוב באגודות. אמנם כמו שאמרו, יש גל אימוצים בסגר והכלובים לא מלאים, אבל עדיין כדאי להגיע. יש יועצי אימוץ שאמורים להכיר בערך את אופי הכלבים שנמצאים ולקחת בחשבון את התנאים והעדפות שלכם ולהתאים לכם כלב ספציפי. לדעתי זה עדיף מלקנות\לאמץ כלב בפייסבוק מאנשים שרוצים שתיקחו את הכלב בכל מחיר ויספרו לכם אלף סיפורי לילה ולילה על איך הכלב מתאים בול לכם.
 10. מבחינה חוקית אין מה לעשות, חוקי עזר בערים שאני מכיר מדברים רק על בני אדם. כלומר משהו בסגנון "אדם לא יקים רעש, לא יפעיל מכונה.." וכו'.. אם רעש נובע מבע"ח - אי אפשר לתת דו"ח. זה באמת מטרד, אופציה אחת היא שוב לבקש מהבעלים להכניס אותו הביתה בשעות הלילה, אופציה אחרת היא לשים אטמים ולהתפלל שהבעלים יאלף את הכלב שלו. יכול להגיד שאני מכיר יוזמות של כמה חבר'ה בכמה ערים קטנות בארץ לחייב אנשים לעבור עם הכלב אילוף בסיסי ביחד עם תשלום אגרה או חיסון כלבת מה שזה לא יהיה. הבעיה שאי אפשר להכריח אנשים לאלף את הכלב ומפגש 1 או 2 לא יעזרו, אילוף הוא תהליך ארוך מאוד.. אתה יכול ל
 11. גזעי זה בהגדרה כלב עם תעודות. "גזעי בלי תעודות" זה במקרה הטוב "הורים לכאורה מאותו גזע שאינם אחים" , במקרה הרע "הרבענו נקבה עד שלא יכלה ללכת ואנחנו מוכרים את הגורים".
 12. כוונתי הייתה שעכשיו היא בשליטה ישראלית, כלומר הם חתמו על הפסקת אש למרות שירושלים עברה כולה לידיים יהודיות אחרי ששת הימים (הלגיון הערבי אפילו הפציץ אותה בששת הימים). חן ג. האיר את מה שפספסתי.
 13. לפי ויקיפדיה, ירושלים לא מוזכרת בקוראן. מה שגורם לי לתהות מתי היא הפכה לחשובה ומדוע. כמובן שזה לא מבטל את החשיבות, אפשר לתת כדוגמא את יום כיפור שיש חוקרים שטוענים שאין כלל קשר בין יום כיפור שמוזר בתנ"ך לבין יום כיפור שאנחנו מכירים היום. אבל גם אם מסתכלים על ירושלים, אם היא חשובה כ"כ לעולם הסוני מדוע הסכימו "לותר" עליה ? מדוע לא נלחמו עליה ?
 14. כתבתי את דעתי, אף אחד לא יהרוס את אל אקצא, גם לא פייגלין עם 120 מנדטים - לכן השאלות חסרות משמעות לדעתי. אבל אתה חושב אחרת, לכן אענה שכמו כל הפוליטיקאים - בנושא זה מה שמעניין אותי זה התחת שלי בלבד , ומכוון שמסגד אל אקצא עומד או שוכב לא יעשה אותי מאושר יותר (כמובן שבניתוק משאר הבעיות עם דתות אחרות שיש לנו) אני לחלוטין בעד להשאיר אותו עומד.
 15. הוא לכאורה קדוש רק לסונים. אני אומר לכאורה כי קודם כל, המיקום של מסגד אל אקצא נתון לפרשנות. ובגלל שהמיקום שלו נתון לפרשנות, לפני קום המדינה המסגד לפי עדויות ותמונות רבות היה מוזנח. http://www.eretzyisroel.org/~dhershkowitz/pic186e-m.jpg מה שעוד תומך בטענה שמסגד אל אקצא קדוש לסונים רק כשהוא בשליטת מדינת היהודים - כאשר כבשנו אותו, מדוע כל המדינות הסוניות לא הכריזו מלחמה על ישראל ? הרי הוא לכאורה ה2-3 הקדוש ביותר לסונים ? מה שגורם לי להאמין שגם אם נשטח מחר את הר הבית - לא תפרוץ מלחמת עולם שלישית. לדעתי פשוט יזכרו בזה שמסגד אל אקצא סביר להניח נמצא בשמים
×
×
 • Create New...