Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת שלא ידוע לגבי זה, אני דיי בספק.

sku127463%20(3).jpg

טוב, הסכינים האלה כבר ניראים מומלצים, נימכרו בכמויות והביקורות טובות, אחי גם הזמין בהתחלה שעלה כ11$ ובשבוע הקרוב אם ירצה הדואר ניראה לי כבר נקבל ואוכל לתת לכם חוות דעת מניסוי על זקן גרוזיני :-)

יש קופוני הנחה גם עליהם וברכישת כמות המחיר צונח לסביב ה8$ למארז של 8 סכינים לג'לט:

http://bit.ly/Gilette_Blades

קופון בהזמנה מעל 20$- 8% הנחה:ONLY01

קופון בהזמנה מעל 50$- 15% הנחה:ONLY02

מה שמצחיק הוא שהקופונים במקור לקטגוריית כלי עבודה-לא יודע איך סכין גילוח ניכנס לשם- אבל לא מיתלונן :-):

http://bit.ly/1ntDSwu

בשעה טובה הסכינים הגיעו :-),

להפתעתי הם הגיעו באריזה מקורית אטומה ולא סתם זרוקים בניילון, אכן ניראים כמו מקוריים והכי חשוב שעכשיו אחרי שהתגלחתי איתם -הם מגלחים בידיוק כמו המקורי!

גילוח חלק ונעים, חותך זיפים של גרוזיני בלי להרגיש, אין חתכים והעור חלק כמו טוסיק של תינוק :-).

כעת רק נישאר ליבדוק במיבחן הזמן כמה גילוחים אפשר יהיה להוציא מימנו, לדעתי שווה את המחיר של 9.99$ לשמינייה וחבל שבזמנו לא הזמנתי עוד וניצלתי את הקופון של 25% שכיום כבר פג :-(.

אחי מזמין כעת לכולנו לכל השנה :-).

התמונות-ליחצו להגדלה, צולמו ב5MP:- למי שיש אריזה מקורית אשמח שישווה ויתן חוות דעת.

1_5.jpg1_2.jpg

1_1.jpg1_6.jpg

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים נעלמה לי האופציה לבחור משלוח מהיר באפשרויות משלוח ואני יכול לבחור רק משלוח בחינם מישהו יודע מה המקור לתקלה?? זה הורס לי את כול החוויה מאייבי.

להלן expedited shipping

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא ידוע לגבי זה, אני דיי בספק.

בשעה טובה הסכינים הגיעו :-),

להפתעתי הם הגיעו באריזה מקורית אטומה ולא סתם זרוקים בניילון, אכן ניראים כמו מקוריים והכי חשוב שעכשיו אחרי שהתגלחתי איתם -הם מגלחים בידיוק כמו המקורי!

גילוח חלק ונעים, חותך זיפים של גרוזיני בלי להרגיש, אין חתכים והעור חלק כמו טוסיק של תינוק :-).

כעת רק נישאר ליבדוק במיבחן הזמן כמה גילוחים אפשר יהיה להוציא מימנו, לדעתי שווה את המחיר של 9.99$ לשמינייה וחבל שבזמנו לא הזמנתי עוד וניצלתי את הקופון של 25% שכיום כבר פג :-(.

אחי מזמין כעת לכולנו לכל השנה :-).

התמונות-ליחצו להגדלה, צולמו ב5MP:- למי שיש אריזה מקורית אשמח שישווה ויתן חוות דעת.

1_5.jpg1_2.jpg

1_1.jpg1_6.jpg

נראים זהים למקור ובמחיר..בדיחה לעומת המחיר שעושקים אותנו כאן בארץ.

אזמין גם.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין הזה מראה עיניים (גם ב- 5MP) לא עוזר. התנסתי כבר בזיופים שהיו טובים כמו המקור, ואחרים שנראים כמו המקור אבל כ"כ לא חדים שפשוט הושלכו לפח כי לא ניתנים לשימוש.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים נעלמה לי האופציה לבחור משלוח מהיר באפשרויות משלוח ואני יכול לבחור רק משלוח בחינם מישהו יודע מה המקור לתקלה?? זה הורס לי את כול החוויה מאייבי.

להלן expedited shipping

רכשת קופון לאפשרות זו ? :wink:

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשת קופון לאפשרות זו ? :wink:

לא זכור לי ככה שכנראה לא.

חודש שעבר רכשתי שני מגיני מסך מזכוכית עם משלוח מהיר פעם ראשונה שהשתמשתי באפשרות ואני מקווה שזאת לא פעם אחרונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי גם כאלה 'מקוריים', או ככה חשבתי. במבט בוחן לא הצלחתי לעלות על הבדלים בינם למקוריים.

ההבדל התגלה במשך הזמן, אני מחזיק את הסכין במקלחת. המקוריים היו מחזיקים שבועיים שלושה בלי בעיה.

המזוייפים גם מאבדים מהחדות מהר יותר, ומה שיותר חמור - אחרי כמה ימים הציפוי פלסטיק מתחיל להתפורר ולהתפרק, וגם הפס לחות פשוט נפל.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין הזה מראה עיניים (גם ב- 5MP) לא עוזר. התנסתי כבר בזיופים שהיו טובים כמו המקור, ואחרים שנראים כמו המקור אבל כ"כ לא חדים שפשוט הושלכו לפח כי לא ניתנים לשימוש.

אני קניתי גם כאלה 'מקוריים', או ככה חשבתי. במבט בוחן לא הצלחתי לעלות על הבדלים בינם למקוריים.

ההבדל התגלה במשך הזמן, אני מחזיק את הסכין במקלחת. המקוריים היו מחזיקים שבועיים שלושה בלי בעיה.

המזוייפים גם מאבדים מהחדות מהר יותר, ומה שיותר חמור - אחרי כמה ימים הציפוי פלסטיק מתחיל להתפורר ולהתפרק, וגם הפס לחות פשוט נפל.

בישביל זה ברכה פה ליבדוק :-),

בינתיים זה ניראה ומגלח כמו מקורי-כעת רק נישאר ליראות איך יהיה בעוד שבוע לאחר מס' גילוחים(גרוזיני שהיה מיתגלח כל 12 שעות בצבא)+ ליראות אם לא נוצרת חלודה וכו'.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריי ששתיים נסרפו למישהו יש המלצה למטעם לאוטו עם שתי יציאות (מצלמה ופלאפון) איכותי שיחובר כל היום?

בנתיים אני נוטה להזמין אנקר

http://www.ebay.com/itm/Belkin-Car-Charger-for-iPhone-Pad-Tablets10Watt-5V-2-1A-Ultra-compact-/281347352896?pt=US_Tablet_eReader_Chargers_Sync_Cables&hash=item41819be940

בנוסף הזמנתי את המוצר הזה (אחרי ניסיון של מישהו מהעבודה שיש לו כזה)

טוב למי שחושב מבעיות של מתח ואמפרים שהמטענים מוציאים למכשירים

מראה את המתח ואת האמפר שהמכשיר צורך בזמן נתון

http://www.ebay.com/itm/400724768396?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה!

אולם ביקשתי עם שני יציאות, ובנוסף המטען של בילקין לא כל כך מומלץ ברשת.

התקציב הוא 50-70 ש"ח למטען, כנרא שאזמים את המטען של אנקר עם שתי יציאות, הוא במחיר סביר יחסית לשאר האיכותיים.

עריכה: לגבי הטסטר שהוספת, מזה נותן לך לדעת מה הצריכת זרם? המתח זה דווקא שימושי לבדיקת איכות המטען(בעומס), אבל הזרם נקבע על ידי המכשיר, ברגע שישתנה הוא כבר התקלקל(בהנחה והכבל מתאים וכו)

עריכה אחרונה על ידי SHAI-SPORTWAGON
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, מאיפה אני מזמין בשמים?

אמזון מסרבים לשלוח לארצנו האהובה והזקורה, ואיביי יקר כמו בארץ.

תודה רבה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...