Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קניתי מנורת תירס דומה - כזו עםפ למעלה 86 לדים nxud 505 והספק של 13 ואט, צבע "לבן חם (בקיצור - צהבהב, משהו כמו 2700K)- אכזבה רבתי. האור מגיע מתוך נקודות מרוכזות, במבט ישיר מסנוורת מאד מה שמחייב אהיל אוטם, מצד שני תאורה חלשה מאד. שימשה אותי לנסיון בחדר אמבטיה יום אחד ומנורת ה-CFL בהספק 20 ואט daylight הוחזרה לאחר כבוד - גם יותר נעימה וגם מספקת הרבה יותר אור למרות מספר lumen די דומה, לפי זכרוני.

עשיתי כמה נסיונות עם "תירסים" בהספקים שונים. נורת הלד היחידה שנותנת אור דומה ל CFL של 20 וואט היא לד של 20 וואט. אגב, אור "קר" נראה בהיר יותר מאור "חם" באותו ההספק.

לפי מה שהבנתי צריך ליקנות רק נורות מבוססות הלדים החדשים 5630/5730, ואני יכול לאשר שהנורה שקניתי שבתמונה שמוצהרת כ"7W 560LM Pure White 30 SMD 5630 " מספיקה באופן מושלם לחדר קטן שבוחרים בצבע הלבן, קניתי גם בצהוב והוא באמת ניראה חלש בהרבה מהדגם הלבן.

לדעתי לסלון וכו' צריך באמת נורות שמוצהרות קרוב ל20W לפחות מבוססי 5630/5730.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים שאתה מציין הם מידות כל LED בעשיריות מילימטר, כלומר 5050 פירושו שכל LED הוא בגודל 5X5 מ"מ, ואילו 5730 הם בגודל 5.7X3 מ"מ. צריך לבדוק גם את צפיפות הלדים או מספרם הכולל בגוף התאורה - ומתוך כך לחשב את השטח המפיק אור.

מסכים אתך לחלוטין לגבי יב התאורה של warm white לעומת daylight וכן הצבעים שביניהם.

הדבר שהםפריע לי ביותר במונרת התירס הוא שמדובר במקורות אור קטנים ומרוכזים מאד - שכתוצאה מכ גורמים סינוור, אלא אם משתמשים בבית אטום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מקור הדגם של הלדים הוא במידות שלהן, אבל חוץ מהבדלי הגודל יש הבדלים ביעילות ותקופת האור שלהם.

לפי מה שהבנתי ה5730 דיי דומה ל5630 שסמסונג רשמה עליו פטאנט ולכן הסינים עשו עוד קצת שינוים וקראו לו5730.

שניהם יותר טובים מ5050 לפי מה שמצוי ברשת (השוואה 1:1).

לגבי הסינוור- זו באמת בעיה עם הנורה חשופה - בינתיים אצלי הנורות מכוסות ע"י זכוכית חלבית של בית המנורה, באמת לא חושב שנורת תירס חשופה תיהיה נעימה לעין בלילה.

האם אין חיפויים חלביים לנורות התירס כמו שבזמנו הוצע בנורות הלהט?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המציאה החדשה:

אוזניות awei ES-900i

קישור-

http://www.ebay.com/itm/awei-ES-900i-Colorful-3-5mm-Earphone-Headphone-For-MP3-MP4-PC-Cell-Phone-iPhone-/191138245831?pt=AU_MobilePhoneAccessories&var=&hash=item2c80ba2cc7

למחיר האפסי שלהן הן פשוט מצויינות. אריזה איכותית, שמע טוב מאוד, מומלץ!

הזמנתי מפוקל פרייס הגיע תוך 20 יום עלה לי 7.35$ משלוח חינם.

http://www.focalprice.com/EP0091G/AWEI_ES900i_3.5mm_Plug_In_ear_Style_Flat_Cable_Earphone_with_1.2m_Cable_for_MP3.html

אפשר קישור ל

Xioami piston light?

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה חודשים ועוד לא קיבלתי את סוללת הXioami שהזמנתי מבנג-גוד, למי אני פונה ומה אני עושה?:cry:

Aviad Vaizman

Fujitsu TEN Eclipse 7100 color

Hertz Hi-Energy HSK165 + ML 28 @ JL Audio 300/4

Ascendant Audio Havoc 12 @ Sundown Audio SAZ-1500D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המלצה לpower bank שמתאים גם ללפטופים?

http://www.aliexpress.com/item/15000mAh-Multi-Function-Car-Battery-Charger-Jump-Starter-Mobile-Phone-Power-Bank-Laptop-Rechargeable-Battery-Free/1523615896.html

יש מי שאומר שזה ה-דבר הבא!

[h=1]12V Mini Jump Starter 16800mAh Car Battery Charger Multi-Function Mobile Phone Power Bank Laptop Tablet pc Rechargeable Battery[/h]

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קניתי היום דרך הBANDGOOD את הSJ4000 WIFI ב102$

בנוסף קניתי:

גומי לראש (במקרה שלי-לקסדה, שיהיה למילואים)

בטריה נוספת

מטען בטריה חיצוני

שלושת אלו ב15$

ועוד מקל (סטיק) של 105 ס"מ מתואם לSJ4000 ב30 ש"ח.

אחחחח ביזבוזים מהאינטרנט, יותר טוב מכל דבר אחר...

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...