Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים אני מחפש מסך קטן ונייד (או נטען מהרכב) שיש לו כניסת RCA, חשוב שיהיה זול - זה לשימוש די חד פעמי (אם יש למישהו באיזור חיפה או רחובות אני אשמח לעזרה)

משהו כזה ?

http://www.ebay.com/itm/New-3-5-Inch-TFT-LCD-Screen-Monitor-Reverse-Camera-Car-Rear-View-Backup-1pcs-/281336957126?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item4180fd48c6&vxp=mtr

אם יש לך לפטופ אז יש דונגל USB :

http://www.ebay.com/itm/1-USB-2-0-Video-Audio-VHS-to-DVD-Converter-Capture-Card-Adapter-/301225772891?pt=US_Video_Capture_TV_Tuner_Cards&hash=item462274875b

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תפרסם קישורים ונראה.

הקישור הקודם שפרסמת באמת נראה כמו עוד עוקץ של איזה סיני (והיו הרבה כאלה בדיוק באותו סגנון).

בבקשה:

פה , פה , פה , פה וגם פה.

ד"א , גם אני הזמנתי את השלט האנברסלי להגה.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם נראים כמו עוקץ. בקושי יש פידבקים (כולל ההוא עם ה-134 פידבקים).

אתה יכול לתאר מהו העוקץ? האם הוא לא מתכוון לשלוח לי את המוצר ?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתאר מהו העוקץ? האם הוא לא מתכוון לשלוח לי את המוצר ?

או שהוא לא ישלח כלום, או שהוא ישלח לך גרגיר של אורז (בצחוק, אבל הכוונה לסתם משהו חסר ערך ומשמעות).

היו כבר הרבה מקרים כאלה ב-Ebay.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אם מדברים על מציאות, עדיין של שבועיים - שלושה שבועות, יהיה הבלאק פריידי, למי שרוצה לקנות מוצרים איכותיים ולא שטויות כדאי לחכות.

אני שנה שעברה רכשתי מצלמה של ניקון בהפרש של 700₪ מהארץ (דגם שעלה בארץ 2000₪) כולל מיסים ומשלוח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ישנם שני סוגים של שלטים אוניברסלים להגה במחיר הזה,

יש לי את שניהם והשני (לא זה שבקישור) הרבה יותר מוצלח מכמה בחינות-

1) הגומיה שמחזיקה את המוצר להגה הרבה יותר מוצלחת מחתיכת הבד שבאה עם השלט בקישור

2) השידור יותר רציני- שני לדים במקום אחד

3) יש יותר כפתורים- לא בטוח שייתרון, תלוי בצורך

מה שכן השלט השני יותר מכוער.

הנה המוצלח יותר:

http://www.ebay.com/itm/Universal-Steering-Wheel-Remote-Control-Learn-Car-Audio-Video-CD-DVD-GPS-MP3-S9-/390639567110?

עריכה: אפשר כנראה למצוא אותו בקצת יותר זול (18 שקל במקום 21) אבל בזמנו כשקניתי עשיתי שקלול פידבק \ מחיר שגרם לי לקנות מהמוכר הזה- אני לא מבטיח שהוא הכי משתלם כרגע :-P

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה הכיוון לחיפוש ביוטוב?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מתאם שמתחבר ב HDMI של הטלוויזיה ומוציא BLUETOOTH (כלומר HDMI TO BLUETOOTH), משהו איכותי באיכות טובה.

נמאס לי להתעסק עם הכבלים של הHDMI מהטלוויזיה למחשב כל פעם, אני רוצה לשדר לה בעזרת בלוטוס.

אם אפשר מוצר שהתנסתם בו ולא לתת לי חיפוש כללי של איביי. תודה

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא ממש יודע מה אתה צריך כנראה, כי אתה עושה סלט.

תתחיל מלהגדיר מה בדיוק התוצאה שאתה רוצה, ותן לאחרים לייעץ לך מה הדרך הטובה ביותר להשיג את זה.

בלוטות' מיועד להעביר אודיו בלבד, HDMI משמש לוידאו + אודיו. אם אתה רוצה רק לנגן מוזיקה מהמחשב לטלויזיה - אתה צריך מתאם מבלוטות לRCA או PL (כניסת שמע אנלוגית של הטלויזיה), וזה בהנחה שיש לך כבר משדר בלוטות' מובנה בלפטופ. אם לא - צריך גם משדר שיתחבר ללפטופ.

אבל אני מניח שהכוונה שלך זה לנגן סרטים או לראות את המסך של המחשב על הטלויזיה. למטרה הזאת בלוטות' לא רלוונטי בכלל.

יש משדרי HDMI אבל זה סיפור מאד יקר (מעל 200$), למשל כזה :

http://www.aliexpress.com/item/HDMI-wireless-transmission-is-extended-30m-1080P/540511989.html

אופציה עדיפה - סטרימר/TV BOX, שינגן את התכנים שנמצאים על המחשב דרך WIFI, ויתחבר בHDMI לטלויזיה (XBMC זו התוכנה הנפוצה שעושה את זה הכי טוב). אני משתמש במשהו כזה וזו האופציה העדיפה בעיניי לניגון סרטים עם מינימום כאבי ראש.

אם אתה רוצה מערכת מחשב של ממש עם וינדוס ודפדפן וכו' יש גם מיני מחשב עם מעבד קטן וזול של אינטל שנקרא NUC, סדר גודל של 700-1000 ש"ח :

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=BOXDN2820FYKH0

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אני חייב לשתף SSD במחיר הכי נמוך שאני מכיר SSD 250GB Samsung SSD 840 EVO

יותר זול בכ-250 שח מכל מה שמוכרים בארץ.

רוצו לקנות מעניק למחשב חיים חדשים.

13 פידבקים? :roll::roll:

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...