Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה לי אליכם, חבריי המלומדים והמנוסים: קניתי בדיל אקסטרים פנסצ'יק במיטב כספי (2.5$ ועוד קיבלתי עודף). הזמנתי שחור, כמו החיים שלי, שיתאים לבגדים- אבל קיבלתי כתום, שמתאים לחתול...

חפרתי 30 דקות איך אני יוצר קשר עם החנות לשאול מה עושים, אבל ללא הצלחה. כל מה שמצאתי זה את מרכז שירות הלקוחות שלהם, שנותן זיכוי במקרה שבו "המוצר הוא משמעותית לא כפי שתואר". לא בא לי לפתוח משהו על 2.5$, אבל הכתום הזה כל כך מכוער ובולט לעין...

יש למישהו רעיון?

תודה!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברווז אפשר את הלינק למוצר שקנית?

יכול להיות שמופיע בשם המוצר המילה Assorted?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית את הsjcam או את ה sj בלי המותג? כי ה sj wifi בלי המותג זה זיוף(באנגוד בעצמם רשמו והרבה מפספסים את זה).

לפי המחיר עושה רושם שהוא קנה את המקורי.. הזיוף עולה 97$.

ברווז - לסינים יש לפעמים קטע לשלוח צבע רנדומלי, תבדוק שלא כתוב משהו בקשר לזה בדף מכירה של המוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לא לישכוח שאפשר לנצל עליו את הקופון של האתר החדש ל5% NEWBG

הקופון של BGdeal לא תקף עליו כי הוא במחיר מבצע.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז- במחיר הזה מזמינים עוד אחד. רק לפני זה שלח מייל למוכר וספר שביקשת שחור וקיבלת כתום, ושאל אותו איך לוודא בהזמנה הבאה שאתה מקבל את הצבע הנכון.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז אפשר את הלינק למוצר שקנית?

יכול להיות שמופיע בשם המוצר המילה Assorted?

בוודאי. זה המוצר.

המילה לא הופיעה בתיאור, ובאישור ההזמנה הופיע במפורש: צבע שחור.

1006975 Mini 1W LED 35lm 1-Mode White Light Pen Style Flashlight - Black (1 x AAA) 2.30$ 1

מיקה, למה שאני ארצה להזמין עוד אחד? אני צריך אחד, וגם זה עבור העבודה בעיקר. בנוסף, זו הבעייה- יצירת קשר עם המוכר... זו הייתה השאלה שלי, איך ניתן ליצור קשר איתו :lol: לא מצאתי שם את האופצייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית את הsjcam או את ה sj בלי המותג? כי ה sj wifi בלי המותג זה זיוף(באנגוד בעצמם רשמו והרבה מפספסים את זה).

http://www.banggood.com/SJcam-SJ4000-WiFi-Car-DVR-Camera-Sport-DV-Novatek-Waterproof-p-939976.html

מפה קניתי זה זיוף?

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקה, למה שאני ארצה להזמין עוד אחד? אני צריך אחד, וגם זה עבור העבודה בעיקר. בנוסף, זו הבעייה- יצירת קשר עם המוכר... זו הייתה השאלה שלי, איך ניתן ליצור קשר איתו :lol: לא מצאתי שם את האופצייה.

מתנצלת, לא מכירה את דילאקסטרים, ומשום מה חשבתי שזה איביי... :/

בעיקרון, החזרה/החלפה פירושה שעלות המשלוח חזרה היא עליך, ומכיוון שעלות הפנס הזה קטנה מלכתחילה, זה כנראה לא יהיה שווה את זה, לכן הצעתי שפשוט תזמין עוד אחד. אבל כן, כדאי ליצור קשר עם המוכר לפני כן, לשתף אותו בבעיה ולראות מה הפתרון שלו. צר לי שאני לא יכולה לתרום יותר בזה...

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הרצון והניסיון לעזור בכל מקרה 8)

האמת, אני לא כל כך מרוצה מדיל אקסטרים. הזמנתי מהם בעבר 2 מטענים לסיגריה אלקטרונית, רק אחד מהם עובד כמו שצריך. השני מזייף.

זו (הפנס) הטעות השנייה שאני זוכר מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מרוצה מדיל אקסטרים.

בעבר רכשתי מוצר (כבר לא זוכר אפילו מה זה היה) ב-3.5$.

לאחר כחודש שלא הגיע יצרתי עם שירות הלקוחות שלהם קשר לומר שלא הגיע ולשאול מה יש לעשות בנידון - לא ענו.

אחרי שבועיים שלחתי עוד מייל שגם אליו לא התייחסו.

חטפתי את הג'ננה ופתחתי דיספיוט בפייפאל. לאחר יום קיבלתי מדיל אקסרים מייל (לא דרך פייפאל) שמבקשים ממני להתאזר בסבלנות ולהמתין שהמוצר יגיע ואם לא אכפת לי להיות נחמד אז שאסגור את הדיספיוט (כן, בטח. הנה אני עושה את זה...)

רשמתי את יצירת הקשר שלהם במחלוקת בפייפאל וביקשתי שכל התכתבות תהיה דרך פייפאל.

מאז לא שמעתי מהם ופייפאל זיכו אותי לאחר כמה שבועות נוספים מהסיבה שהמוכר לא ענה ונעלם.

ליצור איתי קשר אחרי שפתחתי דיספיוט בפייפאל הם ידעו אבל לתת שירות בסיסי על פאקינג 3.5$ זה היה להם קשה מדי.

מאז את הקניות שלי ברשת אני מעדיף לעשות באיביי, שם המוכרים נמדדים ופועלים בהתאם למרות מחיר קצת יותר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי. זה המוצר.

1006975 Mini 1W LED 35lm 1-Mode White Light Pen Style Flashlight - Black (1 x AAA) 2.30$ 1

הם התכוונו שהוא מאיר בשחור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי. זה המוצר.

במקרה הזה הייתי אומר שזה מוצר מהותית שונה ממה שהזמנת, זה לא שהם מראש טוענים שיש בכמה צבעים, הם טוענים שיש צבע אחד בלבד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מרוצה מדיל אקסטרים.

בעבר רכשתי מוצר (כבר לא זוכר אפילו מה זה היה) ב-3.5$.

לאחר כחודש שלא הגיע יצרתי עם שירות הלקוחות שלהם קשר לומר שלא הגיע ולשאול מה יש לעשות בנידון - לא ענו.

אחרי שבועיים שלחתי עוד מייל שגם אליו לא התייחסו.

חטפתי את הג'ננה ופתחתי דיספיוט בפייפאל. לאחר יום קיבלתי מדיל אקסרים מייל (לא דרך פייפאל) שמבקשים ממני להתאזר בסבלנות ולהמתין שהמוצר יגיע ואם לא אכפת לי להיות נחמד אז שאסגור את הדיספיוט (כן, בטח. הנה אני עושה את זה...)

רשמתי את יצירת הקשר שלהם במחלוקת בפייפאל וביקשתי שכל התכתבות תהיה דרך פייפאל.

מאז לא שמעתי מהם ופייפאל זיכו אותי לאחר כמה שבועות נוספים מהסיבה שהמוכר לא ענה ונעלם.

ליצור איתי קשר אחרי שפתחתי דיספיוט בפייפאל הם ידעו אבל לתת שירות בסיסי על פאקינג 3.5$ זה היה להם קשה מדי.

מאז את הקניות שלי ברשת אני מעדיף לעשות באיביי, שם המוכרים נמדדים ופועלים בהתאם למרות מחיר קצת יותר גבוה.

ואני לעולם לא מזמין מדיל אקסטרים כי לא מצאתי אופציה לשלם בפייפאל.

אשמח שתסביר איך שילמת דרך פייפאל כדי שיהיו לי עוד אופציות חוץ מאיביי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...