Jump to content

zivk

מובילי הדעה
 • פרסום הודעות

  1,002
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות zivk

 • דירוג
  מוביל דעה

צפיות אחרונות בפרופיל

2,194 צפו בפרופיל
 1. מבחינת שרידות לאורך זמן ומכירה עתידית, אני מאמין שהדיזל יהיה עדיף על רכב היבריד במיוחד כשמדובר במונית. לגבי דלק יותר יקר, מעולם לא תדלקתי סולר במחיר יקר יותר מבנזין, לרוב הוא זול יותר ב-20-30 אגורות לליטר. כבר כמה שנים שכולם מספידים את מנועי הדיזל והתיבות הידניות ובסופו של דבר בכל פעם נראה שה"תוקף" שלהם מתארך מחדש.
 2. כמו שכתב ספריאל, לפחות כאן בישראל (ואני מאמין שגם בהולנד) קיימות תקנות והגדרות ספציפיות למה צריך להיות במוסך ואיך הוא צריך להיות מתוכנן. יש מידות מינימליות ל"תא עבודה" לכל סוג רכב (משאית, אוטובוס, פרייבט וכו') ויש גם את כל ענייני איכות הסביבה. בקיצור, קשה לי להאמין שדבר כזה ישים למשהו שהוא מעבר לתיקון דרך.
 3. כרגע לא ניתן לעשות את זה בארץ, לפחות לא עם תאים חדשים לחלוטין.
 4. זו שכונה חדשה לגמרי ויש סיכוי שתהיה שם גם איזו מכולת, הבנתי שיהיה שם גם בית ספר נוסף. נסיעה משם לקרית עמל שבה יש לך קופ"ח, סופר, דואר ועוד לוקחת משהו כמו 3 דקות. יש אוטובוס שעולה למעלה בתדירות של כל שעה בערך (אולי קצת פחות) ועד סביבות 10 בלילה. מבחינת תשתיות, לעת עתה זו כנראה השכונה הכי נורמלית בטבעון.
 5. מעניין אם תצליח להתחבר עם הסורק לרכב שלך, יש לי כזה ולא הצלחתי להתקין גרסה חדשה יותר מ-7.66 שלא עובדת עם רכבים משנת 2016 ( ניסיתי על 208 דיזל). גם כל המוכרים באליאקספרס כותבים באותיות הקטנות שהגרסה היציבה ביותר היא הראשונה שמתקינים שהיא 7.53. בנוסף שים לב שניתן להתקין רק על מערכות הפעלה 32 ביט ורק וינדוס 7 ומטה ( אני משתמש בנייד ישן רק לדיאגנוסטיקה).
 6. תקין לגמרי, בפתח של המפתח זה נראה כמו סתם לכלוך ולא חלודה.
 7. השקיעו במחבר המהיר הזה בכדי שכאשר תרצה לנתק מצבר לא תצטרך להשתמש במפתח רינג או כלי אחר שהוא מוליך, כך אין סיכוי שתגרום לקצר בטעות...
 8. לא הבנתי מה אתה מצפה שיגידו לך? זה נראה כמו סתם פוסט של בחור מתוסכל שמחפש רק מה שרע ברכב, רוב מה שהוא כותב זה שטויות. ואם תרצה תמונה של c3 פיקאסו 2011 עם צבע (שחור) במצב מצויין, אז אני יכול לספק לך כזו.
 9. זה החדש והקבוע, כאמור המחיר הבסיסי עלה ב-2000 שקלים וכעת מתחיל ב-155k.
 10. מסתבר שלובינסקי שינו את המפרט והעלו את המחיר ב-2000 שקלים, מעכשיו כל ה"פיל" דיזל מגיעות כך. תכלס הלוח שעונים זו תוספת שווה, החישוקי 18 פחות, לדעתי עדיף היה שיוסיפו את הפנסי לד במקום.
 11. 5000 ק"מ ?!? זה כלום, נמכרים כאן בארץ כלים עם טווח יותר מרשים ועם מוניטין מוכח שהם מחזיקים הרבה יותר. מפתיע שהצהירו על אורך חיים קצר כל-כך.
 12. אבא שלי קיבל היום בדואר קריאה לתיקון מסיבה של חשש לפליטת NOX, ערכתי בירור ומסתבר שהיצרן פתח ריקול בעקבות חשש לכך שמזרק האוריאה עלול להסתם. עפ"י משרד התחבורה הקריאה תקפה לרכבים שיוצרו בין ינואר לאוגוסט השנה. http://car.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=15612:13236&catid=18:recalls&Itemid=72
 13. @odedia צריך למלא אוריאה במנועי 1.5 בכל כ-4000 ק"מ, ממלאים 10 ליטר שקונים בגלון. בתחנות דלק פז ניתן להשיג גלון 10 ליטר ב-30 שקלים. לגבי מה שאמרו לך, אולי התכוונו למשאבות אוריאה שבתחנות ואולי אמרו סתם, כל אוריאה שעומדת בתקן iso 22241 מתאימה ועד כמה שידוע לי הרוב המוחלט של מה שנמכר כאן בארץ הוא כזה.
 14. היי, לחבר שלי יש את התקלה ב-208 ואין לו אפשרות לתקן באחריות אצל לובינסקי. כבר פירקנו את המיכל ויש לנו זמן להמתין, אז אשמח לדעת למי בדיוק שולחים ומה העלויות במידה ויש לך פרטים כי לא כל כך הצלחתי למצוא שם בכל השרשור הארוך הזה. בנוסף לכך, יש פה מישהו שביטל את האוריאה ויכול אולי לפרט על התהליך והשלכותיו?
 15. זה ללא צליל, גם אני חיפשתי אצל אבא שלי איך להפעיל לו את הצליל ולא מצאתי כלום גם בספר רכב לא כתוב שיש אופציה להתראה קולית.
×
×
 • תוכן חדש...