Jump to content

zivk

מובילי הדעה
 • הודעות

  1,009
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

2,413 צפו בפרופיל

הנקודות של zivk

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

12

מוניטין

 1. אז מסתבר שלא דמיינתי שהרכב הזה חלף מולי היום בנס הרים...
 2. המקום הראשון שיהיה בו כשל זו מערכת ה-SCR (אוריאה), כל השאר ברכב הזה אמין מאוד. ולגבי הק"מ, יש כאלו גם עם ק"מ יחסית נמוך, רק צריך להיות סבלני. Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 3. ממה שיצא לי לשמוע מאנשים, ב-208 רגילות לפחות אנדרואיד אוטו לא עובד, רק ב-gti. בכל מקרה עדיין הממשק הישן איטי יותר, למרות שגם החדש לא משהו ולדעתי בכל הנוגע למולטימדיה psa נופלים מרוב המתחרים, לצערי. בנוסף במפרט של הספייסטורר כתוב שהבלימה האוטונומית היא עד 85 קמ"ש ולא 140 כמו בדגמים החדשים, מצריך בירור.
 4. אני כתבתי שמדובר בדגם ותיק בין היתר מהסיבה שבוקי ציין, מבחן הריסוק שלו כבר לא עדכני בהכרח. ובנוסף לכך, עד כמה שידוע לי מערכת המולטימדיה בדגם הזה היא עם הממשק הישן והאיטי וגם בלי אנדרואיד אוטו (אם חשוב לך). אבל בסה"כ ממעבר על המפרט נראה שכיום הוא מציע אבזור מכובד ביחס למחיר.
 5. 3 כסאות נפרדים יש לך גם בC5 איירקרוס והוא גם באותה גזרת מחיר, למרות שבספייס טורר השימושיות עדיפה. העניין היחידי עם ספייס טורר שזה כבר דגם יחסית ותיק.
 6. zivk

  רשמית: טסלה בישראל

  המשרה שמוגדרת remote היא משרה של טכנאי שטח למוצרי האנרגיה של החברה ולא של הרכבים. ככל הנראה יהיו גם ניידות שירות לרכב כמו בסרטון שצירפת, אבל מי שיפעיל אותן זה ה- senior service technician.
 7. מבחינת שרידות לאורך זמן ומכירה עתידית, אני מאמין שהדיזל יהיה עדיף על רכב היבריד במיוחד כשמדובר במונית. לגבי דלק יותר יקר, מעולם לא תדלקתי סולר במחיר יקר יותר מבנזין, לרוב הוא זול יותר ב-20-30 אגורות לליטר. כבר כמה שנים שכולם מספידים את מנועי הדיזל והתיבות הידניות ובסופו של דבר בכל פעם נראה שה"תוקף" שלהם מתארך מחדש.
 8. zivk

  מוסך נייד

  כמו שכתב ספריאל, לפחות כאן בישראל (ואני מאמין שגם בהולנד) קיימות תקנות והגדרות ספציפיות למה צריך להיות במוסך ואיך הוא צריך להיות מתוכנן. יש מידות מינימליות ל"תא עבודה" לכל סוג רכב (משאית, אוטובוס, פרייבט וכו') ויש גם את כל ענייני איכות הסביבה. בקיצור, קשה לי להאמין שדבר כזה ישים למשהו שהוא מעבר לתיקון דרך.
 9. כרגע לא ניתן לעשות את זה בארץ, לפחות לא עם תאים חדשים לחלוטין.
 10. זו שכונה חדשה לגמרי ויש סיכוי שתהיה שם גם איזו מכולת, הבנתי שיהיה שם גם בית ספר נוסף. נסיעה משם לקרית עמל שבה יש לך קופ"ח, סופר, דואר ועוד לוקחת משהו כמו 3 דקות. יש אוטובוס שעולה למעלה בתדירות של כל שעה בערך (אולי קצת פחות) ועד סביבות 10 בלילה. מבחינת תשתיות, לעת עתה זו כנראה השכונה הכי נורמלית בטבעון.
 11. מעניין אם תצליח להתחבר עם הסורק לרכב שלך, יש לי כזה ולא הצלחתי להתקין גרסה חדשה יותר מ-7.66 שלא עובדת עם רכבים משנת 2016 ( ניסיתי על 208 דיזל). גם כל המוכרים באליאקספרס כותבים באותיות הקטנות שהגרסה היציבה ביותר היא הראשונה שמתקינים שהיא 7.53. בנוסף שים לב שניתן להתקין רק על מערכות הפעלה 32 ביט ורק וינדוס 7 ומטה ( אני משתמש בנייד ישן רק לדיאגנוסטיקה).
 12. תקין לגמרי, בפתח של המפתח זה נראה כמו סתם לכלוך ולא חלודה.
 13. השקיעו במחבר המהיר הזה בכדי שכאשר תרצה לנתק מצבר לא תצטרך להשתמש במפתח רינג או כלי אחר שהוא מוליך, כך אין סיכוי שתגרום לקצר בטעות...
 14. לא הבנתי מה אתה מצפה שיגידו לך? זה נראה כמו סתם פוסט של בחור מתוסכל שמחפש רק מה שרע ברכב, רוב מה שהוא כותב זה שטויות. ואם תרצה תמונה של c3 פיקאסו 2011 עם צבע (שחור) במצב מצויין, אז אני יכול לספק לך כזו.
×
×
 • תוכן חדש...