Jump to content

zivk

מובילי הדעה
 • פרסום הודעות

  991
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

אודות zivk

 • דירוג
  מוביל דעה

צפיות אחרונות בפרופיל

2,077 צפו בפרופיל
 1. @odedia צריך למלא אוריאה במנועי 1.5 בכל כ-4000 ק"מ, ממלאים 10 ליטר שקונים בגלון. בתחנות דלק פז ניתן להשיג גלון 10 ליטר ב-30 שקלים. לגבי מה שאמרו לך, אולי התכוונו למשאבות אוריאה שבתחנות ואולי אמרו סתם, כל אוריאה שעומדת בתקן iso 22241 מתאימה ועד כמה שידוע לי הרוב המוחלט של מה שנמכר כאן בארץ הוא כזה.
 2. היי, לחבר שלי יש את התקלה ב-208 ואין לו אפשרות לתקן באחריות אצל לובינסקי. כבר פירקנו את המיכל ויש לנו זמן להמתין, אז אשמח לדעת למי בדיוק שולחים ומה העלויות במידה ויש לך פרטים כי לא כל כך הצלחתי למצוא שם בכל השרשור הארוך הזה. בנוסף לכך, יש פה מישהו שביטל את האוריאה ויכול אולי לפרט על התהליך והשלכותיו?
 3. זה ללא צליל, גם אני חיפשתי אצל אבא שלי איך להפעיל לו את הצליל ולא מצאתי כלום גם בספר רכב לא כתוב שיש אופציה להתראה קולית.
 4. תתחדש@Buki, באמת שזה משנה לגמרי את איכות החיים ברכב . המתאם לא עשה לך בעיות עם אספקת המתח לרדיו? אצלי בפיקאסו נאלצתי לסלול צמת מתח נפרדת, כי בהעברת מתח דרך המתאם המערכת שהתקנתי היתה נדלקת ונכבית כל הזמן בגלל מפלי מתח. ואוסיף דבר אחד לגבי המתאם הזה, הוא לא שומר על השמע של חיישני רוורס מקוריים במידה וקיימים. בכדי לשמור על השמע מהחיישנים יש צורך בעוד מתאם במקביל או במתאם משולב שכולל את שניהם.
 5. @ik3 אני משתמש ברכב שלי בשמן של טוטאל וגם לבעלים הקודם שמו שמן של טוטאל בטיפולים ולא היו בעיות עם השמן . ישנם גם עוד כמה חברי פורום שמשתמשים בשמן של טוטאל כבר תקופה ארוכה ומרוצים ממנו, אני לא חושב שיש משמעות גדולה למקום בו מעורבב השמן.
 6. השמן שצילמת בתמונה הראשונה הוא שמן זול שאני בספק אם הוא עם תקן של psa. השמן של eurolub הוא שמן סביר שהמוסכים קונים במחירים מצחיקים, מוסך מורשה שאני מכיר הציע לי לקנות ממנו גלון כזה ב-85 שקלים. הבעיה היא שהשמן הספציפי שצילמת של eurolub הוא לא השמן המתאים שעומד בתקן psa... זה השמן שעומד בתקן של psa (לפחות בזה הישן):
 7. zivk

  מתדלקי סולר

  5.04 לליטר במזומן נכון לאתמול, "דלק פארק הרכב" בשדרות ההסתדרות בחיפה.
 8. zivk

  סולר זול בצפון

  בדלק צומת אלונים יש סולר ב-5.18 לליטר, אבל רק במזומן.
 9. הכל הוזמן מאותה חנות בעליאקספרס: https://a.aliexpress.com/_d8D2XKK יש שם עוד המון דברים גם לפנים וגם לחוץ.
 10. אם אתם כבר מדברים על הפנים של ה-C5, אז נראה שבגלל שהרכב החל להמכר בסין עוד לפני שהוא נמכר באירופה, אז הסינים הוציאו לו כל מיני אבזרים נחמדים לשדרוג הפנים. אני התקנתי לאבא שלי ברכב כמה כאלו: למשל מכסה למשענת יד שהופך אותה לתא נוסף: מסגרת אלומיניום לתאורת המפות: והכי חשוב, חתיכות אלומיניום מוברש עם כיתוב שמכסות את הפלסטיק המבריק הזוועתי בדלתות:
 11. אחת הסיבות המרכזיות לעניין מערכות ה-mild hybrid במתח של 48v, מגיעה דווקא מעולם התחזוקה. עד למתח הזה לא נדרשת הסמכה או הכשרה מיוחדת על מנת לטפל ברכב, כי זה לא נחשב למתח "מסוכן".
 12. גם ב-C5 aircross המתזים מובנים בזרועות המגבים הקדמיים.
 13. במידה ונגרם נזק במשאבה המרכזית רוב הסיכויים שבאמת תרגיש את זה, אבל לפי מה שאתה אומר גם פירקת צינורות בלם וזה כבר עניין יותר בעייתי לדעתי. אם הבלמים יראו לך בסדר ואח"כ בנסיעה יהיה כשל בצינור שפירקת, אתה מאבד את הבלמים. אני לגמרי בעד לעשות לבד, להתנסות וללמוד, אבל יש דברים שעדיף לעשות לפחות פעם אחת עם מישהו שיש לו ניסיון ולהיות בטוח בעצמך מאשר לשלם על הטעויות שלך ביוקר.
 14. מצטרף לעצה של יגאל, נראה שהסתבכת ויכול להיות שכבר נגרם נזק. מדובר בבטיחות שלך ושל שאר משתמשי הדרך, לתת עצות מעל דפי הפורום זה כבר חסר אחריות בשלב הזה.
 15. אין ביצעת ניקוז ללא משאבה? עבדת לבד בשיטת הפמפום של הדוושה? בכל מקרה תזהר בלחיצה על הדוושה במידה ואתה לוחץ לחיצה עמוקה אתה עלול להרוס את המשאבה המרכזית.
×
×
 • Create New...