Jump to content

zivk

מובילי הדעה
 • פרסום הודעות

  999
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות zivk

 • דירוג
  מוביל דעה

צפיות אחרונות בפרופיל

2,113 צפו בפרופיל
 1. מעניין אם תצליח להתחבר עם הסורק לרכב שלך, יש לי כזה ולא הצלחתי להתקין גרסה חדשה יותר מ-7.66 שלא עובדת עם רכבים משנת 2016 ( ניסיתי על 208 דיזל). גם כל המוכרים באליאקספרס כותבים באותיות הקטנות שהגרסה היציבה ביותר היא הראשונה שמתקינים שהיא 7.53. בנוסף שים לב שניתן להתקין רק על מערכות הפעלה 32 ביט ורק וינדוס 7 ומטה ( אני משתמש בנייד ישן רק לדיאגנוסטיקה).
 2. תקין לגמרי, בפתח של המפתח זה נראה כמו סתם לכלוך ולא חלודה.
 3. השקיעו במחבר המהיר הזה בכדי שכאשר תרצה לנתק מצבר לא תצטרך להשתמש במפתח רינג או כלי אחר שהוא מוליך, כך אין סיכוי שתגרום לקצר בטעות...
 4. לא הבנתי מה אתה מצפה שיגידו לך? זה נראה כמו סתם פוסט של בחור מתוסכל שמחפש רק מה שרע ברכב, רוב מה שהוא כותב זה שטויות. ואם תרצה תמונה של c3 פיקאסו 2011 עם צבע (שחור) במצב מצויין, אז אני יכול לספק לך כזו.
 5. זה החדש והקבוע, כאמור המחיר הבסיסי עלה ב-2000 שקלים וכעת מתחיל ב-155k.
 6. מסתבר שלובינסקי שינו את המפרט והעלו את המחיר ב-2000 שקלים, מעכשיו כל ה"פיל" דיזל מגיעות כך. תכלס הלוח שעונים זו תוספת שווה, החישוקי 18 פחות, לדעתי עדיף היה שיוסיפו את הפנסי לד במקום.
 7. 5000 ק"מ ?!? זה כלום, נמכרים כאן בארץ כלים עם טווח יותר מרשים ועם מוניטין מוכח שהם מחזיקים הרבה יותר. מפתיע שהצהירו על אורך חיים קצר כל-כך.
 8. אבא שלי קיבל היום בדואר קריאה לתיקון מסיבה של חשש לפליטת NOX, ערכתי בירור ומסתבר שהיצרן פתח ריקול בעקבות חשש לכך שמזרק האוריאה עלול להסתם. עפ"י משרד התחבורה הקריאה תקפה לרכבים שיוצרו בין ינואר לאוגוסט השנה. http://car.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=15612:13236&catid=18:recalls&Itemid=72
 9. @odedia צריך למלא אוריאה במנועי 1.5 בכל כ-4000 ק"מ, ממלאים 10 ליטר שקונים בגלון. בתחנות דלק פז ניתן להשיג גלון 10 ליטר ב-30 שקלים. לגבי מה שאמרו לך, אולי התכוונו למשאבות אוריאה שבתחנות ואולי אמרו סתם, כל אוריאה שעומדת בתקן iso 22241 מתאימה ועד כמה שידוע לי הרוב המוחלט של מה שנמכר כאן בארץ הוא כזה.
 10. היי, לחבר שלי יש את התקלה ב-208 ואין לו אפשרות לתקן באחריות אצל לובינסקי. כבר פירקנו את המיכל ויש לנו זמן להמתין, אז אשמח לדעת למי בדיוק שולחים ומה העלויות במידה ויש לך פרטים כי לא כל כך הצלחתי למצוא שם בכל השרשור הארוך הזה. בנוסף לכך, יש פה מישהו שביטל את האוריאה ויכול אולי לפרט על התהליך והשלכותיו?
 11. זה ללא צליל, גם אני חיפשתי אצל אבא שלי איך להפעיל לו את הצליל ולא מצאתי כלום גם בספר רכב לא כתוב שיש אופציה להתראה קולית.
 12. תתחדש@Buki, באמת שזה משנה לגמרי את איכות החיים ברכב . המתאם לא עשה לך בעיות עם אספקת המתח לרדיו? אצלי בפיקאסו נאלצתי לסלול צמת מתח נפרדת, כי בהעברת מתח דרך המתאם המערכת שהתקנתי היתה נדלקת ונכבית כל הזמן בגלל מפלי מתח. ואוסיף דבר אחד לגבי המתאם הזה, הוא לא שומר על השמע של חיישני רוורס מקוריים במידה וקיימים. בכדי לשמור על השמע מהחיישנים יש צורך בעוד מתאם במקביל או במתאם משולב שכולל את שניהם.
 13. @ik3 אני משתמש ברכב שלי בשמן של טוטאל וגם לבעלים הקודם שמו שמן של טוטאל בטיפולים ולא היו בעיות עם השמן . ישנם גם עוד כמה חברי פורום שמשתמשים בשמן של טוטאל כבר תקופה ארוכה ומרוצים ממנו, אני לא חושב שיש משמעות גדולה למקום בו מעורבב השמן.
 14. השמן שצילמת בתמונה הראשונה הוא שמן זול שאני בספק אם הוא עם תקן של psa. השמן של eurolub הוא שמן סביר שהמוסכים קונים במחירים מצחיקים, מוסך מורשה שאני מכיר הציע לי לקנות ממנו גלון כזה ב-85 שקלים. הבעיה היא שהשמן הספציפי שצילמת של eurolub הוא לא השמן המתאים שעומד בתקן psa... זה השמן שעומד בתקן של psa (לפחות בזה הישן):
 15. zivk

  מתדלקי סולר

  5.04 לליטר במזומן נכון לאתמול, "דלק פארק הרכב" בשדרות ההסתדרות בחיפה.
×
×
 • Create New...