Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT MATCHBOX - פרוייקט מיקרו מערכת בסיטרואן איירקרוס C5 2020

lanosforce

פוסטים מומלצים

It's so ugly that's beautiful 

לא רואה אי-פעם מתישהו בהיסטוריה האנושית שהמשפט הזה התאים יותר מעכשיו.

• מצחיק 2

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, Tom_22 כתב:

למה בגרף אחרי יש נפילה משמעותית יותר בסף התדר הגבוה?

ואיפה זה ו-40k? 😜 או שזו מגבלה של ציוד המדידה/תצוגה?

לך תדע - טרק של רעש וורוד - זה אחד. - הוא מאופיין הרי עד 20 קילו ובנפילה לאורך כל התחום. - זה לא סוויפ וגם אם זה היה סוויפ - אני לא בטוח מה הלפטופ מסוגל להוציא בBT כתחום תדר...

הכרטיס קול של בהרנגר - לא יודע מה הטווח שתדר שלו גם לא הUMIK. 

בין אם הרמקולים מגיעים ל40K או לא - אני לא יודע לאמר, הרזולוציה שההגברה, העיבוד, הממיר מBT וגם הטלפון אמורים להיות מסוגלים לראות בה היא כפולה. ושוב ההבדל הוא לא בכמה גבוה זה מגיע, ההבדל הוא איך הדברים שאתה כן שומע, נשמעים. 

אני סה"כ ממש - אבל ממש עם רשמים טובים מהסט הזה, מהמגברי MATCH 

לגבי הB-CON אני עוד צריך להשלים את הDRC (מסיים את הכוונים כנראה עד שבוע הבא ואז ניגש לנושא הזה) 

ורק אז אני אוכל לתת כאן חווד מבוסס על הנושא. 

ו... בהמשך - מתכוון לשדרג את הנייד שלי לסדרת S מדגם כלשהוא - תמיכה בLDAC עם כל האפשרויות פתוחות. 

בA70 אני יכול להפעיל את התמיכה בLDAC בהגדרות של הBCON אבל לא מעבר לזה - האפשרויות של הHD AUDIO מוסתרות ממני גם באפשרויות מפתחים. 

• מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אתה מוכרח להתייעץ עם המקצוענים

אישית מה שהייתי עושה, חותך בסביבות ה78 אבל לא שוכח לחזק בעדינות באזור הגבוה של 285/5 כי זה חשוב בתדר הבינוני

מעבר לכך, כפי שניתן לראות בגרף שלך, הפרבולה במישור הקרטזי לא מספיק חדה בסמילאטוס רקטום, מה שמביא אותנו לצלילים קצת צורמים באזור של ה60,000 הרץ ולכן אם אתה מסיע את הכלב מאחור הוא יסבול נורא

כשאתה מסיים עם האיזונים של ימין / שמאל אל תשכח את המרכז כי שם כל הקולות הצפים תרתי משמע, גנץ יוכל לסייע לך עם זה אבל רק עם האוזן של הM16  בתדר של 900H לדקה

חוץ מזה, עבודה נהדרת!!

תמשיך לפנק אותנו עם גרפים שכדי להבין את הלפני/אחרי צריך גם שמיעה של עטלף וגם ראיה של נץ ובעיקר ישבן של שימפנזה אחרי מנת יתר של קונצרטה שמסוגל להתמיד בכל הדבר הזה

• מצחיק 5
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלך מזכירה לי מישהו מאוד ספציפי אין ספק :p

אבל לא, מה שקרה אתמול בסשן כוונים נוסף, הפעם על בסיס שמיעה בלבד.

התרכזתי בתפר בין הסאב למידבאסים. הניסיון לחבר בינם סופית כך שהסאב ישמע לחלוטין מקדמת הרכב.

קודם כל, המערכת מוגבלת הספק, לא רוצה שהיא תנגן חזק מידי כרגע בגלל חוסר רגישות של הווליום. ייפתר בהמשך אבל גם לא רוצה שהיא תנגן הרבה מעבר לזה בכלל.

הורדתי חיתוך ל60 ונראה שהמידבאסים והדלתות לגמרי סבבה עם זה.

שיניתי טיפה eq, יש לי גם אפשרות לשני פילטרים iir בכל ערוץ fir כן יודע איך זה נשמע כשקוראים את זה, ממבו ג'מבו ל99 אחוז מהאנושות

נתתי טיפול בתדרים 60, 90 ו100 ויש באס קידמי לא רע מהסט, מספיק בשביל למשוך את הסאב קדימה.

ועדיין משהו לא התחבר. הפכתי קטביות לסאב... בא לציון בועל!

זהו, נשאר לצאת לנהיגה ארוכה ולהבין אם אני סגור על הכוון ומשם חוזרים לשלב אחרון של מכשור. סשן של 12 סוויפים.

את הבניות של הטוויטרים כרגע עוצר למזג אוויר חמים יותר וכרגע מתעסק בלסיים כוון.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומיד למחלקת אשפוז בכפיה. אה סליחה, חופש בנורמנדיה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמסונג a70

LDAC עובד כמו גדול! זה פיצ'ר של מערכת הפעלה לא הטלפון. הטלפון בן 4 שנים ולא אמור לתמוך בזה לפי כל אתר אפשרי כמעט...

בקיצור, לא צריך לשגרג.

Screenshot_20240114-200313_Settings.jpg

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בענתיקה שלי למשל (אסוס זנפון 4) אין LDAC. רק aptX ו-aptX HD.

אבל ברירת המחדל של זה, כמו גם לגבי קצב דגימה וביטרייט מוגדרת כ-Use system Selection. ועם אוזניות שתומכות ב-aptX זה מוצא את זה לבד (יש אייקון שמופיע). השאלה היא אם אתה לא מגביל למעשה את הטלפון שלך לעבוד רק בתצורה שהגדרת בתמונה עכשיו ואז עם מערכות אחרות זה לא יעבוד כמו שצריך?

אגב, ראיתי אצלי עוד אפשרות של "Disable Absolute Volume".

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הוא לא מגביל אלא מאפשר לו לבחור במקסימלי. 

ראיתי גם עכשיו את האופציה לדסבל את האבסולוט ווליום אבל זה בדיוק מה שאני לא רוצה - אני מתכוון ממש בקרוב כבר לגשת לנושא השמשת הDRC ולראות אם זה פותר את הבעיה - יתכן וזו כבר תהיה סיבה לשדרג מכשיר בהמשך. כרגע אני מסתדר מצויין בלי האבסולוט ווליום. 

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוף, 

הגיעה תשובה ישירה מאלטרומדיה - לא צריך לחבר DRC בשביל שהפונקציה הזו תעבוד. 

אתמול בעקבות הפוסט של תם על זה שניתן לדסבל את האבסולוט ווליום בטלפון הגעתי למאמר שאומר שיכולות להיות בעיות של ההתנהגות של האבסולוט ווליום - בדיוק כמו כזו שחוויתי - שאין רגישות ווליום והוא רק על הכי גבוה והם בעצם כתבו שם שאם לא מאפשרים את הפונקציה הזו - אז אמורים להיות בBT שליטה נפרדת על הווליום של הטלפון שלי ושל המכשיר שאני מחובר אליו... 

אבל מה שאני לא חושב שניסיתי זה - 

להסיר צימוד מול הBCON מהטלפון שלי. 

להעביר את הביקון לאבסולוט ווליום כשהוא כבוי. 

להניע את הרכב 

ולנסות לצמד מהתחלה. 

אנסה גם את זה ואם זה לא יעבוד אנסה באמת לכבות את האבסולוט ווליום בטלפון ואז אראה אם משום מה יש לי אפשרות נפרדת לשליטה נפרדת בווליום מכל מכשיר וככה אולי אצליח להגיע לרגישות עוד יותר טובה. 

אם שום דבר מהדברים האלה לא יעבוד - אז כנראה שהטלפון שלי לא עובד עם זה טוב ובהמשך ישודרג - רק שזה פחות דחוף לי כי תכלס, אני מסתדר מצויין עם המצב הנוכחי. 

טכנולוגיה מעניינת. 

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה - לסכם את נושא האבסולוט ווליום 

כישלון

הייתי חושב שאולי הטלפון שלי לא בסדר אבל ביטלתי את דרך אפשרויות המפתחים את הפיצ'ר, אתחלתי את הטלפון - והשליטה למשל באזניות ANC שלי באמת השתנתה והווליום של הטלפון לא משפיע על הווליום של המכשיר. 

החזרתי את הפיצ'ר, אתחלתי - חזר לקדמותו. 

כשאני מחבר את הטלפון שלי לBCON והוא עם אבסולוט ווליום פעיל - אין לי רגישות ווליום, בכלל - זה או מקסימום או כלום. 

אני לא יכול לחבר את האופטי לכניסה 2 - (שגם ממנה זה לא עבד) כי ברוויזיה 3 של החומרה של הביט HD אי אפשר להפעיל דילוג מקורות אוטומטי מכניסה 2 (רק רוויזיה 4 ואני לא מתכוון לשדרג מכשיר). 

וכן - הסרתי צימוד וניסיתי לחבר חזרה - זה פשוט לא עובד.

אז מה האפשרויות שלי? 

1. להשאר ככה כמו שזה עובד לי עכשיו - חסרה לי טיפה רגישות בווליום ויש לי מלא אפשרויות משחק בהנחתות מתוך המכשיר - אבל זה ממש זניח, מבחינת איכות צליל זה לא משנה לי בכלל. 

2. להוסיף DRC ולקוות שזו היתה הפעם האחרונה שהוא יתפגר לי - יגיע בהמשך, אני מעדיף כרגע להשאר ככה. 

האם זה משהו שיגרום לי לוותר על הDSP הקיים? - לא, ממש לא 

העבודה עם הLDAC ושרשרת מלאה של HI RES - זה נשמע לי יותר טוב, יותר טוב מכל דבר שאי פעם חוויתי באופן אישי - אני ממש אוהב את זה. 

מה שנשאר כרגע - 

1. לסיים כוונים. 

2. להשמיש DRC. 

3. לבנות את הטוויטרים עד הסוף. 

אפרופו שמתי לב שבכל פעם שאני מנסה להפעיל את האבסולוט ווליום בBCON - הפרוססור עובר קבוע לOPTIC1 ולא קופץ חזרה למאסטר - גם סוג של WTF. 

צריך עכשיו להתחבר לרגע עם מחשב, להעביר למאסטר ולעשות FINALIZE ולהמשיך בחיי. 

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה מאוד לענות על זה.

כשאתה עובר לכבל, דיגיטלי הכוונה, אתה יכול לעבוד עם קצבי המרה גבוהים יותר מהdac ביציאה של כל זוג ערוצים ומעשית אפשר להגיע לקצבים של 24/192

באלפיין סטטוס למשל אפשר מעשית להגיע ל32/384

ההבדלים הם בניקיון, בפרטים. פשוט מאוד פילטרים מטמטיים יותר חדים.

אודיסון דרך אגב וויתרו על קואקס דיגיטל וזה מה שהרים לי גבה? למה? זה מוצר דגל.

אופטי מוגבל בעקרון ל16/96 שגם זה בפני עצמו מצויין אבל הסינון והדגימה להמרה פחות טובים. יש אנשים שטוענים ליכולת להבדיל האמת שאני לא מצליח לעמוד על הבדלים וגם במידה וכן, כנראה לאחר מספר דקות מתרגלים ודי.

איפה שכן יש הבדלים שמיעים זה בקדם מגבר, בצ'יפים מסויימים של dacים שעושים המרה יותר נקיה.

אבל לא עניתי לך על השאלה רק נתתי לך רקע.

איפה ההבדלים בbt?

ההבדלים הם לא לעומת כבל בעקרון אלא בין bt ל bt

קודם כל אתה רוצה להיות על גרסא 5

ואתה רוצה להיות על מקודד איכותי, שם נמצאים ההבדלים האמיתיים וכשזה מגיע לldac יש כמה יתרונות משמעותיים.

שני המקודדים הכי נפוצים הם sbc של אנדרואיד

וaac של אפל.

אפל יכולים לעבוד רק aac אבל בbt גרסא 5 קצבי ההעברה טובים, לא זוכר אותם כרגע והמקודד עצמו מסוגל להעביר פורמטים לא דחוסים של מידע, לוסלס הכוונה.

Sbc כאן אתה תרגיש הבדלים לרעה באנדרואיד ואתה תשאף לaptx ועדיף aptxhd שקצבי הדגימה וההעברה שלהם כבר מאוד גבוהים. אשתדל בהמשך לתת כאן מידע על ההבדלים.

אבל כשאתה מגיע לldac כאן כבר אתה מרוויח את מה שסוני הרחיבו במקודד ובפרוטוקול וזה קצבים של 960kbps והרחבה מ16 סיביות ל20 וגם 24 (אבל החומרה צריכה לתמוך בזה) בwireless hi res

מה שאני יכול לאמר בוודאות מהחוויה האישית שלי גם בהאזנה לאזניות שתומכות היי רזולושן וגם במערכת ברכב שתומכת באופן מלא בהיי רזולושן זה שמשהו במקודד הזה עובד מדהים!

היכולת להבליט דברים, היכולת להפריד בין דברים היא פשוט קיצונית לכל מה שהכרתי עד היום ובעיניי זה ממכר.

לא, מבחינת הסאונד זה לא הופך את המערכת לחזקה במיוחד, האמת היא ממש לא מערכת חזקה... זה לא הופך את הסאונד למלא יותר או חם יותר או בהכרח טוב יותר מאחרים אבל היכולת לשים לב לפרטים, הניקיון פשוט וואו, בעיני.

ראיתי היום איך דרך אפליקציית סטרימינג המקודד משתנה מldac בקצבים גבוהים לaptxhd דרך אפשרויות המפתחים זה מראה מה הטלפון בוחר בזמן שהוא מזרים קובץ מסויים דרך האפליקציה במקרה הזה deezer hifi 

הטענה היא שldac כבר ממש מתקרב בנתונים שלו לכבל קואקס, כן נכון או לא נכון, בשיא הרצינות לא ממש איכפת לי כי אם כן היה לא הייתי קונה את הציוד הזה.

אפרופו מבחינת איכויות צליל, לא שמתי לב לשום דבר בין aptxhd לבין ldac כלום... 

וגם, רק לעבור לbt זה לא מספיק, אתה צריך שהdsp וגם המגברים יוכלו לעבוד בתחום תדר כפול, בשביל להרוויח את הרזולוציה הזו מהתדר הכי נמוך של הסאב ועד התדר הכי גבוה שאתה מסוגל לשמוע... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק הפרוטוקול זה גם המכשיר עצמו, אניח כאן כמה תמונות להבנתכם...

IMG_2463.jpeg

IMG_2464.webp

IMG_2465.jpeg

• אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן, זה גם הציוד.

באמת, קניתי אזניות ביטול רעשים אקטיבי, מה נקרא anc בקצרה, תקציביות. 80 דולר כולל משלוחה.

למי שמתעניין anker soundcore life q35

אחרי קריאה, גם האזניה עצמה, הרמקול, מסוגל לתדרים מאוד גבוהים לצד קוטר 40 ממ שיכול בקלות להפיק תדרים נמוכים מאוד כשזה over ear 

ובשניה שהפעלתי אותן מה שתפס את תשומת ליבי זה

רמת הניקיון בכל תדר ותדר

רמת הפירוט

מידת ההדגשה של הצלילים הקטנים.

למשל, פעימות לב, פיצוצים, רעידות של באס... החוויה מלחיצה ממש. אם זה תחושה של הדף אוויר מפיצוץ או פשוט רעידה... זה נקי לחלוטין ממש אפשר להרגיש דרך הסאונד הדף, אוויר. זה מרגיש אמיתי.

כל מיני נקישות של אצבעות, מצילתיים, מקלות וכך הלאה הכל מרגיש אמיתי יותר.

וגם דברים כמו אוויר מכלי נקישה או קולות של זמרים, פשוט מודגשים בצורה יותר ריאלית, טיבעית.

בקיצור לפחות על אזניות anc טובות אני בהחלט אמליץ על החוויה. כאלו שיש עליהן סמלון של ווירלס היי רזולושן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו אומר לי שהיא לא תזמזם יותר... תחושה כזו, לא יודע למה.

ונרכש משיבויה, יפן דרך איביי. Sony nw-a105

בשביל 560 שקלים לא יכלתי לעמוד בפיתוי. נגן היי רזולושן של החברה שהיא הבעלים של הפרוטוקולים, המקודדים, המדיה. בדרך.

20240119_085121.jpg

20240119_090600.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...