Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT MATCHBOX - פרוייקט מיקרו מערכת בסיטרואן איירקרוס C5 2020

lanosforce

פוסטים מומלצים

כן אני מודע לזה היטב - הווליום של הפיו לא ישלוט - אבל הCARPC כן אמור. הסוני - לא יודע. אבל הCARPC אמור לשלוט בווליום כל עוד אני לא משתמש באפליקציה נוסח UAPP הבקרת ווליום של מערכת ההפעלה תעבוד. 

• מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פרוייקט CARPC דור ההמשך - האמנם

אני בספק גדול כמה אשתמש בפתרון הזה לאורך זמן - כמובן הוא עדיין בבניה כי אני עדיין ממתין לחלקים - הרגע זה הגיע:

image.png.f3b6f6a0137a9c9524e9530a2d782f3a.png

ספק כוח למצת רכב שמוציא - כן זו לא טעות - 65 וואט, יכול להטעין כל לפטופ בפועל. (מבחינת חשמל יש פיוז 10 אמפר על שקעי מצת - הם אמורים להיות מסוגלים לשאת 120 וואט יציב) 

וכבל Y-OTG בשביל הסוני - הכבל YOTG - עובד! הסוני נטען. 

פרוייקט CARPC

ממתין כרגע לכבלים שיגיעו בכדי לטעון את הMICROSOFT SURFACE GO וכאן כבר אני נכנס למיני פרוייקט הזריז שאני הולך לכסות כאן - הידע למען הקהילה והדורות הבאים.

הזמנתי לפני חודש ומשהו - כמו שכבר כתבתי טאבלט PC של מיקרוסופט מהסדרה הקטנה יותר - הGO - שזה אומר מסך 10 אינטש מעבד 4415Y אם אני זוכר נכון של AMD 

הבעיה - כשמריצים עליו WIN בגרסא מלאה - מתוך 64 גיגה אחסון - כמעט 40 אינם. 

מתוך 4 גיגה ראם - 3 אינם. 

והוא רץ קבוע על איזה 25 אחוז מהCPU. 

סה"כ עובד יפה חייב לציין. 

קודם כל אני משתמש בו לצורך ניהול הDSP אז התקנתי עליו את תכנת הDSP שלי.

ואני גם משתמש בו למדידות אז הותקנו עליו - REW וגם TUN וגם OSM וגם HOLMIMPULSE 

ואח"כ הוא הולך לשמש כנגן - אז התקנתי עליו DEEZER - אממה... 

בWIN גם באפליקציה של דיזר גם באתר - השורה שמריצה את השיר קטנה ואין מחוות אצבעות - כלומר אני לא יכול להעביר שיר לא קדימה לא אחורה ולא לעשות פליי פאוז מבלי שאצטרך לפגוע בלחצנים קטנים עם האצבע וזה NO GO לנהיגה - אז את זה פתרתי בצורה אלגנטית שתיכף אסביר. 

הדבר הראשון - סיקור של המוצר 

ואז החלטתי שאני רוצה להריץ עליו גם אנדרואיד כלשהו - למה? כי האפליקציה של DEEZER באנדרואיד זה פשוט תענוג כמה זה נוח. 

נוגעים במסך לא משנה איפה זה עושה PLAY או PAUSE

אצבע ימינה או שמאלה - זזים שיר קדימה או אחורה. 

כאן לאחר התייעצויות עם "שופי" - חבר טוב לתחום - התחלתי לעשות מספר שינויים. 

אז הדבר הראשון שעשיתי זה להתקין TINY11 שזו גרסא מופשטת של חלונות 11 PRO 

מה שזה עשה - 

חלונות בגרסאת טייני לוקחת סה"כ 8 גיגה - אז ככה שצמצמתי את הכונן ב21 גיגה למחיצה שאותה הפניתי לטובת מערכת הפעלה שנקראת FYDE OS 

והתקנתי FYDE OS

המכשול הבא שנתקלתי בו הוא שהDUAL BOOT לא עבד לי וכן יכלתי להעלות את הFYDE רק מכונן USB ויש מלא דברים מגניבים היום שאפשר להביא כמו למשל מפצל USB טייפ C שיש בו גם נפח אכסון M2 בנפח 512 גיגה... אבל לא - הפתרון היה פשוט

הייתי צריך להתקין עורך UEFI (מחיצת BOOT ) ופשוט לשנות את הסדר שהDUAL BOOT יהיה ראשון ולשמור. וזהו זה פתר את זה. 

ועכשיו אני יכול פשוט לברור בין אנדרואיד פשוט מאוד כנגן או בין TINY11 

איך אני הולך לפתור את נושא הווליום והעברת השירים במידה ואני אנגן דרך WIN (יעבוד גם דרך האנדרואיד כבר ווידאתי) 

ככה: 

image.png.fec2de79587710298d57536d81bb0fc7.png

בקר ווליום שקניתי עוד לDS שם הניסיון איתו לא צלח - על WIN או על FYDE הוא פשוט עובד פגז! 

לחיצה קצרה זה מיוט או לצאת ממיוט.

סיבוב ימינה שמאלה זה ווליום. 

לחיצה וסיבוב ימינה או שמאלה זה שיר קדימה או אחורה. 

עובד גם על הדיזר - פגז! 

מה אני מרוויח מכל זה? 

1. הבקרת ווליום בFYDE היא עם 26 שלבים בניגוד ל15 בטלפון - כבר כאן "ניצחתי". 

2. הבקרת ווליום בWIN היא בת 50 שלבים.

3. הבקרת ווליום בווקמן היא בת 120 שלבים. 

המטען 65 וואט יכול להטעין עם כבל טעינה נפרד משקע C (מגנטי וממש מגניב) או את הסרפייס או את הווקמן (או את שניהם). 

4. מסך 10 אינטש. 

5. יכולת להתחבר לDSP ולעשות שינויים וגם מדידות בכל רגע שמתחשק לי. 

6. חיבור לDAC מאוד מאוד איכותי של FIIO עם צ'יפ ES9038 עם תמיכה בכל פרוטוקול אפשרי כמעט וכל מהירות דגימה כולל DSD (אבל אני יוצא ממנו אופטי אז סתם נחמד לדעת שאפשר). 

ברגע שיגיע הK3 - מחבר לו כבל אופטי ואם אין הפתעה נוספת שפשוט תטרפד את כל מה שכתבי מעלה (ואני לא שולל שזה יקרה) הצלחתי לבנות פתרון שיעקוף את התלות בDRC לשביאות רצון מלאה שלי. 

ועדיין הכי נוח זה פשוט כמו שאני עכשיו עם הטלפון - אז הDRC יושמש בכל מקרה בלי שום קשר לשום דבר. 

• אהבתי 1
  • מעניין 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה זה למצוא מוצר אחד שיש בו את כל מה שאתה מחפש ובו זמנית שהכל יעבוד כמו שעון שווייצרי וכל פיצ'ר יעבוד כמו שאתה רוצה.

ואז אתה מגלה שלכל יצרן יש את הקריזות שלו או המגבלות שלו והדרך שלו...

ואז אתה צריך להיות ממש, אבל ממש יצירתי בשביל להפוך את זה למה שרצית. To own it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן , ולכן בחרתי בנגן חיצוני שיתחבר דרך קואקס ישר לdsp ועל הדרך לשלם על זה בחוסר בנוחות במחנת מיקום וויתור על כפתורי שליטה שבהגה. רק שלמזלי יש 35 צעדים בווליום של dsp

עריכה אחרונה על ידי 98civic

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוף... 

מבחינת איך הדברים יושבים במקום שלהם - זה סבבה לגמרי: 

image.thumb.jpeg.78c7d17e235a4a11ca6afb881964e918.jpeg

הטאבלט PC יושב חזק! על החריץ בקונסולה המרכזית ונצמד ממש טוב למגנט - יש מספיק מקום לבקר ווליום. 

אממה - הניסיון שרואים בתמונה היה בחיבור BT מהFYDE לBCON 

ומתברר שגם הFYDE לא תומך LDAC 

וגם אין לו יכולת שליטה בווליום של עצמו כשהוא מחובר לBCON וזה פשוט נכשל. 

אז אמרתי טוב נחכה שהFIIO NEW K3 יגיע ונוציא אופטי - היום מה שהגיע היה:

image.thumb.jpeg.f524c2e6330cfc9900ce05d430d2b502.jpeg

שזה DAC מדהים! אבל זה DAC ומגבר אזניות (יותר יקר בפער מהK3) ולא ממיר לאופטי... אז אין לי מה לעשות עם זה - פתחתי קריאה מול המוכר כנראה איאלץ להחזיר אותו ושישלח לי את הK3. 

אבל בסופו של דבר הפרוייקט הקטן הזה כנראה ייכשל כי הבנתי פשוט שזה לא נוח! אני מעדיף את הטלפון בכל מקרה אז כשעוד קצת יתחמם - אטפל בנושא של להחזיר את הDRC לרכב הזה - יש לי מיקום מצויין בשבילו בקונסולה ולהעביר כבלים זה ממש קל. 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למההה? למה אני ככה חסר יכולת דחיית סיפוקים למההההה

בקיצור קניתי USB DAC שהוא גם OPTIC CONVERTER של לא פחות מאשר SMSL! 

image.thumb.png.de28b419398d7527b1c4b995ae5e41f4.png

את הBTR7 או שאשמור כי הוא כזה חמווווווד או שאמכור לחבר 

ממתינים. 

לפני 17 שעות, 98civic כתב:

אין לו יציאה קואקס? זה מכשיר באמת מעולה

לBTR אין יציאות דיגיטליות - זה מוצר אודיופילי לאזניות IN EAR בעיקר. 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעלתי את הBTR7 של FIIO ואני חייב לאמר - וואו! 

היות והזמנתי את הSMSL והוא כבר בדרך, אמרתי לעצמי, קיבלתי מוצר אמנם שלא הזמנתי ואני לא צריך אבל הוא מוצר יקר יותר וגם מוצר שמקבל ביקורות ממש מהללות מסוקרי ציוד אודיו. 

וברגע שחיברתי אליו את הקראקן רייזר (ספיישל אדישן) שיש לי בעבודה (זה אזניות מאוד מאוד מסוגלות - וממש הפתיעו אותי לטובה, דרייבר 50 מ"מ ואטימה נהדרת) 

מהצליל הראשון שנוגן ע"י שיר בDEEZER מהטלפון שלי בחיבור USB - העיניים שלי פשוט נפערו לעומת ההבדלים בלשמוע את אותו השיר, מאותה האפליקציה דרך הUSB DAC של רייזר - מהמחשב של העבודה. 

פשוט הבדלים מהותיים בבהירות, בכוח של מכת תופים, בהדהוד אוויר של התופים, של כלי נשיפה של זמר - ההדגשה על הפרטים - זה היה בדיוק אותו הוואו שקיבלתי מההפעלה הראשונה של הANKER LIFECORE PRO - אבל עם עוד יותר כוח כי המגבר THX הזה פשוט מעיף את הרייזר הזה לרמה שעוד לא הכרתי מהם. 

יש גם אודיו טכניקה M50 אפרופו. 

מפה לשם החלטתי להשתמש בBTR7 הזה למודל טכני כDAC ולראות איך הסוני מתנהג ואיך הSURFACE GO מתנהג כשהוא מריץ FYDEOS וכשהוא מריץ TINY11 

והנה התובנות שלי - קודם כל הSONY 

image.png.1806dca4102b3f00fd43bff672cff82b.png

כן - הSONY בניגון של טרק מקומי שקיים עליו - העביר את התוכן בDSD שזה הפרוטוקול הכי מתקדם היום למיטב ידיעתי - האם זה נשמע מדהים? כן, האודיו נשמע היטב דרך האזניות אבל לא בשום פער שהיה יכול לגרום לי לזהות שמדובר כאן במשהו שהוא חדש לי - מצטער - אין הבדל מבחינתי. 

אממה - כשהסוני מחובר בUSB למקור חיצוני - אין לו שליטה על הווליום וכבר כאן - הוא נפסל סופית לשימוש כתחליף לטלפון שלי. 

ואז העברתי את הBTR לSURFACE GO והרצתי אותו עם מערכת הפעלה FYDE OS 

שמעתי את אותו השיר בDEEZER גם דרך הFYDE גם דרך הTINY וגם דרך הטלפון שלי

FYDE OS

מערכת ההפעלה הזו מזהה את הBTR בחיבור USB כUSB AUDIO 1.0 וקצב הדגימה שראיתי על הBTR היה נמוך משמעותית מהשאר 48K על 16 סיביות 

ואיכות האודיו בקראקן היתה פחות או יותר כמו שאני מכיר אותה מהשימוש היום יומי שלי בהן דרך הDAC USB שהן סופקו איתו דרך המחשב של העבודה - שומעים טוב אבל ביחס לקפיצה שתיארתי כאן בציוד - עמום, פחות נקי, פחות מדוייק - בפער ניכר עם הבדלי שמע ברורים. 

רגישות הווליום נהדרת - אבל איכות האות פחות. כרגע - הFYDE נפסל - עדיין לא סופית כי אני רוצה לבחון אם יש יכולת להפעיל תמיכה בHD AUDIO כרגע נראה שאין.

TINY11

התקנתי את הדרייברים של FIIO ומה שראיתי זה שאני מנגן ב48K אבל ב32 סיביות לתוך הBTR7 

רגישות ווליום פשוט פנטסטית! 

נוחות - לא נוח לתפעל DEEZER מWIN - אבל יש לי גלגלת ווליום שיכולה גם לעשות פליי פאוז ולהעביר שיר קדימה אחורה. 

ואיכות שמע - מדהים!

דרך הA70 שלי בUSB וגם בLDAC

כמובן - אותה אפליקציה אותו שיר - בטלפון ראיתי דווקא קצבים גבוהים יותר של 96K ו24 סיביות - מדהים באותה מידה ולא יכול לעמוד על הבדלים - גם אם ישנם מזעריים, לא מבדיל בינם. 

עדיין לא פוסל סופית את הSURFACE כפתרון - כנראה לא יהיה פתרון רצוף אבל כזה שלימי חול, נסיעות לעבודה - ארצה לנסות לתקופה לפני שאני הולך על הפתרון הקל והברור של החזרת בקר הווליום של המעבד עצמו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ואני שמח לדווח על הצלחה! 

האתגר היה למצוא תחליף הולם וראוי לשלט ווליום של הDSP - דהיינו הDRC MP 

בוצע! 

הותקנה כרגע תשתית באופן פרוביזורי בלבד - 

image.thumb.jpeg.c1a42a5faeb92a4f4f5d5fadae50dba8.jpeg

נמתח כבל אופטי מהכניסה אופטית של הBCON אל הSMSL

מהSMSL נמתח כבל USB למפצל USB C 

הותקן גלגל ווליום USB וחובר אל המפצל C 

הותקן מטען ביסוס 65 וואט שמטעין גם את הטאבלט וגם את הטלפון שלי בו זמנית

כבל מתח מגנטי לSURFACE

מגנט שתופס את הסרפייס למקומו. 

והופס - עובד! 

image.thumb.jpeg.614513569da44d863757043e44d9daf4.jpeg

בדרך לעבודה היום הפעלתי את הSURFACE GO דרך הTINY11 והרצתי ממנו DEEZER

איכות שמע - לא נפגמה - לא שם לב לשום הבדל בפן הזה - הSMSL עושה עבודה מדהימה!

הגעתי לעבודה עם טאבלט PC והטלפון שלי טעונים מלא! 

וגולת הכותרת - בקרת הווליום 

וואו! בקרת ווליום של 50 קפיצות ממה ששמתי לב - פשוט עובד מדהים! אין שום "קפיצה" פתאומית ברגע מסויים בווליום והדינאמיות נשמרת גם בעוצמות שמע הנמוכות ביותר ואפשר להגיע לכל איזון אפשרי של עוצמת השמע באפס פשרות. 

ואם אני רוצה לשלוט בסאב או לקפוץ בין מקורות - זה WIN... אני יכול פשוט להתחבר לתוכנה של הDSP - זה מסך מגע ויש לי גם סטילוס (עט - עכבר עפרון) אני יכול לעשות כל העולה על דעתי כולל דברים שהDRC לא מסוגל לעשות. 

שליטה באפליקציה -

בWIN11 הדיזר לא ממש נוח אבל הגלגלת ווליום עובדת נהדר - שיר קדימה, שיר אחורה, פליי פאווז וגם ווליום בלי שום בעיה כלשהיא. 

מהמסך זה קטן מידי גם ב10 אינטש בכדי להתעסק עם זה בנסיעה אבל יש מקלדת BT אם אני רוצה לחפש שירים לא חייב את המסך מגע וכך הלאה. 

היום אחר צהריים אנסה להפעיל את הFYDE OS (אנדרואיד) - שם השליטה היא דרך הממשק הפנטסטי של DEEZER לאנדרואיד - הכל עובד עם מחוות אצבע וזה פשוט נהדר לרכב. 

ואם בקרת הווליום תהיה טובה מספיק ואיכות השמע דרך הFYDE לא נפגמת - הפתרון יהיה מלא! 

היה שווה להתעקש ולהתאמץ גם אם אחזיר את הDRC בסופו של דבר. 

כרגע מה שנשאר זה להעביר את הכבל האופטי דרך גוף הרכב ולא פרוביזורי. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאמת היא עכשיו אני יכול גם לעדכן לגבי - 

FYDE OS עם שילוב של SMSL 100PRO 

פשוט עובד פגז!

הבקרת ווליום יותר ממספיק רגישה. 

הממשק של דיזר באנדרואיד הוא פשוט ונוח ומתאים לשימוש ברכב.

דרך הUSB יש תמיכה מלאה בHD AUDIO ואין שום בעיה בפן הסאונד. 

תענוג!

נשאר לי להעביר את הכבילה מוצנע ברכב. 

לסיים בניה של הטוויטרים היות ומזג האוויר כבר נהיה נוח זה יקרה איפשהו בשבועיים הקרובים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין או לא יש עליו כבר תור.

הצנעתי היום את הכבל האופטי ואת הsmsl, כבל הusb עובר דרך חור שישבה בו נורה אופצינאלית בתא חפצים אל מאחורי הקונסולה אז הרבה יותר נקי ומסודר עכשיו.

עוד קצת שיתחמם אעשה את הגימור לטוויטרים ובא לציון בועל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...