Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 25 דקות, sperial כתב:

כשיש לי כאב בחזה אני אלך לקרדיולוג, כשיש לי כאב גב אלך לאורתופד. לא להפך.

מעולה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, sperial כתב:

כמובן שאתם מתיחסים לחצי ההודעה שלי. הזכרתי שאני מעדיף את ההמלצות של דר אלרעי פרייס, ומיד אסביר למה. וכמובן גם פרופ גרוטו.

אז הזכרתי את מי שמונתה לאחראית על בריאות הציבור, שיש לה הכשרה וקרדיטים בתחום, שמכירה את השטח מתפקידה הקודם עד לפני חודש ושיושבת על הנתונים במשרד הבריאות. ואם לדעתה יש כעת צורך בסגר אני מקבל את זה, כי, מה לעשות, היא מוקד הידע. וכך גל פרופ גרוטו, שמה לעשות, המצא במוקד ההחלטטת ומצבסס על נתונים, לא על שמועות.

זכותך, זכות כל אחד אחר להסתכל על המספרים בעצמו, זה לא שאלה של מדיניות רפואה ציבורית מהנורמה, זאת התערבות בוטה החיי כל אחד ואחד, ואני אישית רוצה להבין בדיוק מה נדרש ולה. ספציפית בקשר לאלרועי פרייס היא היתה נציגת משרד הבריאות בועדה, אתה מוזמן לראות את רמת ההיכרות שלה עם המספרים שםף זה אחרי שהיא נתבקשה להכין את עצמה מבעוד מועד.

כאן הכתבה:

https://www.ynet.co.il/article/Sy3FVwQ4D?fbclid=IwAR1k8jYWTx43-htdK_vTFfsBA_F8Vo-dzP5-DXU_PpzXmur2-nEi1tOoRTI#autoplay

ככה מקצוען לא מתנהג לבית הנבחרים במדינתו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, HybridBoy כתב:

לא רציתי לפתוח שרשור חדש אז: יש אישור להגיע לראיון עבודה בסגר?
לא מצאתי משהו קונקרטי לגבי זה.

מאמין שכן.

זה לא סגר הרמטי, המשטרה לא מתייחסת אליו ככזה.

אני הייתי נוסע עם זימון לראיון ולא חושש יותר מידי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Gosser1860 כתב:

אמ;לק: יום מעולה לרוכבי אופניים

כשאתה צודק אתה צודק. אחלה 40 ק"מ היו לי.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, EliC25 כתב:

מי?

השוטרים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

קודם כל, אף אחד לא התייחס לחצי הודעה שלך. 

אתה היית בעד סגר עוד לפני שזה היה מגניב.  מפתיע מאוד באמת שאתה "מקבל את הרעיון". 

מה שנאמר לך, זה שיש לך הסבר למה אתה פוסל כל אחד שלא מסכים איתך - לא משנה מה הרקע, השכלה או העמדה שלו. אם הרופאים שאתה מסמתך עעליהם היו נגד סגר - היית מוצא גם הסבר למה הם טועים. וזה ניכר ועולה בכתיבה שלך. וההתייחסות בהתאם.

כשיש לך כאב גב ואתה הולך לאורטופד, יש סיכוי שהוא יפנה אותך לבדיקה או מומחה אחר. ובאף אחד מהמקרים האלו ההשפעה על העולם לא תחרוג מההשפעה שיש לכל מקרה פרטני של אדם חולה. קצת שונה מסגר על 9 מיליון בני אדם. השיקולים הם טיפה יותר מורכבים מהאם לתת לספריאל ארקוקסיה, או לשלחו אותו לmri. הדיון הוא סביב מגוון שאלות שהתשובות אליהן אמורות לעזור להבין האם סגר נדרש או לא. לכן גם דעתם של "סתם" רופאים בכירים או פרפסורים לרפואה שחווים את השטח או מנהלים את בתי החולים או יודעם לקרוא נתונים רלוונטית, גם אם אתה לא אוהב אותה. לעידית מטות אין כנראה רקע באפידמיולוגיה. אבל כנראה שעל שאלות כמו "האם בית החולים איכילוב מתקרב לקצה היכולת שלו לטפל בחולים?" היא יכולה לענות. וזו סתם דוגמא לשאלה בסיסית שעולה כשמחליטים על סגר. 

עכשיו, החלק הבאמת עצוב הוא, שממכלול המשתנים סביב הסגר, אף אחד לא מתיימר אפילו לקבוע בוודאות שהוא יביא לשיפור משמעותי. אלרעי פרייס, למשל, מתייחסת כ"ניסיון". ואתה בעד הסגר, אבל נדמה לי שלא כתבת פה אפילו הודעה אחת שמסבירה למה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sagibd95 כתב:

בקיצור כנראה שאני נוסע להפגין היום עם הדגלים השחורים... יהיה מעניין.

איפה יש? אני צריך להגיע לתל אביב וכמו שזה נראה בימים הקרובים אושרה רק הפגנה אחת בתל אביב ברחוב הדף היומי. והיא בכלל של חרדים.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, sagibd95 כתב:

הם לא אמורים לקבל אישור? נכנסתי לאתר הממשלתי שמצויינות בו כל ההפגנות וזה לא קיים שם

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, wa11a כתב:

איפה יש? אני צריך להגיע לתל אביב וכמו שזה נראה בימים הקרובים אושרה רק הפגנה אחת בתל אביב ברחוב הדף היומי. והיא בכלל של חרדים.

הגיע הזמן להתחזק ולהשים כיפה 🤣

לפני 57 דקות, wa11a כתב:

הם לא אמורים לקבל אישור? נכנסתי לאתר הממשלתי שמצויינות בו כל ההפגנות וזה לא קיים שם

לפי הגשר שאני נמצא לידו, המצב של ההפגנה הוא ללא משטרה, נוכחות חלשה אבל זה תמיד פעימות של אנשים, באים והולכים מההפגנה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתדר לי משהו 

באתר של משרד הבריאות מופיע 1616 חולים מחצות מתים 11

באתר worldometer מופיע 4531 חולים ו 30 מתים 

אז מי משחק לנו במספרים 

לא מסתדר 1 2020.jpg

לא מסתדר 2 2020.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, yor2 כתב:

לא מסתדר לי משהו 

באתר של משרד הבריאות מופיע 1616 חולים מחצות מתים 11

באתר worldometer מופיע 4531 חולים ו 30 מתים 

אז מי משחק לנו במספרים 

לא מסתדר 2 2020.jpg

עדיין לא בוצע עדכון לאתר

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...