Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעתיים, korola כתב:

מה?  אתה טרנספורטר 2?  

אתה באמת חושב שכל מפגיני בלפור הם תושבי ירושלים ? כבר מ 18:00 מדווחים על פקקים בכניסות לירושלים

בגלל מפגיני בלפור.

אתה טועה. מדובר בירושלמים שיצאו לבלות בתל אביב בסופש ועכשיו חוזרים הביתה.

• מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד סוגרים הכל- הכל צריך להיות סגור

אין שום סיבה שמסעדות יפתחו. מסעדות הם חלק גדול בכל ההדבקות

היום גם פרסמו שהסיכוי להדבק בטיסה הוא גדול

באותה מידה צריך להגביל את כמות האנשים ברמי לוי וכו'.  ולהתחיל לאכוף שבאמת שומרים על הנחיות במקומות האלה

לא יכול להיות שאנשים יעמדו אחד על השני בתור, ואם אתה רוצה לשמור על עצמך ושומר 2 מטר יעקפו אותך

אם ממילא הכל סגור ויש פחות עבודה ברחוב למה שפקחים לא יעברו בסניפים האלה ויתנו דוחות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר - אני לא יודע אם אתה ציני לגבי המסעדות, אבל אתמול פורסמו 2-3 מחקרים שהראו שהמסעדות הן מוקדי הדבקה משמעותיים (מדובר במחקרים מארה"ב, שם המרחב האישי יתר גדול מאשר אצלנו).

לגבי הסדר בסופרמקרקטים - בתחילת המגפה הוא נשמר יפה, אבל בישראל, כמו בישראל, הכל התמסמס עם הזמן.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 שעות, חולגי כתב:

זהו שאל תגרד בעין אחרי שאתה מלטף עגלה מזוהמת בסופר (לא מסוגל להתאפק ? תנגב את כל מה שאתה נוגע בו...)

וגם אל תדחף אצבע לפה 

נגעת בעגלה מזוהמת, אחרי זה נגעת בכל המוצרים שאתה מעמיס עליה, אחרי זה גם הקופאית נגעה בהם במידה ולא השתמשת בקופה אוטומטית, אחרי זה ארזת הכל בשקיות והעברת למכונית, נגעת בכל השקיות. הלכת להחזיר את העגלה, סגרת את הבגאז' ושמת ידיים על ההגה וההילוכים. הגעת הביתה, הוצאת את המפתח ופתחת את הדלת, עוד לפני שהעברת את כל המוצרים בשקיות. 

גם אם הקפדת לא לגעת בפנים, לסדר את המשקפיים או להחליף למשקפי שמש ברכב, אתה מגיע הביתה עם ידיים מזוהמות, שקיות מזוהמות ורכב מזוהם.

עכשיו קצת מאוחר מדי לשטוף ידיים. לא עדיף היה לחטא את העגלה בכניסה לסופר?

חוץ מזה שידיים כדאי לשטוף בכל מקרה כל כמה זמן.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיא הגל הראשון הסופרים לפחות בסביבה שלי היו מקפידים על כמות מקסימלית של אנשים בפנים. עכשיו אפילו המדחום הפך לבדיחה - שמו מדחום אוטומטי בכניסה בחלק מהסופרים, וגם אם בא מישהו עם חום 40 - לא יהיה מי שיגיד לו לא להכנס, או ידרוש ממנו למדוד מלכתחילה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אתה מחטא את העגלה בסופר, אף אחד אינו מבטיח לך,

שאריזת החלב דווקא (או מוצרים אחרים) - לא נגע בה עובד עם ידיים לא נקיות / מזוהמות, ושהזיהום לא עבר לשקיות ולרכב.

אחרי שאני מגיע הביתה - רוחץ ידיים. מסדר את המקרר (נוגע בחלב הארור, כן ?) - רוחץ ידיים.

לפני שאוכל - רוחץ ידיים.

זה עניין של שינוי הרגלים שצריכים לעבור.

מה שלא נראה לי הגיוני (חיטוי עגלה) - לא אבזבז עליו זמן ולא אנרגיה (אתה יכול לחטא, זה בוודאי לא מזיק אבל מיותר - הסברתי כבר מדוע אני חושב כך).

בקשר לרכב - אני לא מודאג - איני מלקק לא את ההגה ולא את ידית ההילוכים.

חוץ מזה תראה לי נגיף עארס, שיחזיק 70-80 מעלות ברכב סגור.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

טרנספורטר - אני לא יודע אם אתה ציני לגבי המסעדות, אבל אתמול פורסמו 2-3 מחקרים שהראו שהמסעדות הן מוקדי הדבקה משמעותיים (מדובר במחקרים מארה"ב, שם המרחב האישי יתר גדול מאשר אצלנו).

לגבי הסדר בסופרמקרקטים - בתחילת המגפה הוא נשמר יפה, אבל בישראל, כמו בישראל, הכל התמסמס עם הזמן.

לא יודע איפה הבנת שאני ציני

אם החליטו שהכל סגור אין סיבה שמסעדות יפתחו

לגבי סופרמרקטים (ולא רק שם..גם הום סנטר אייס וכו') צריך לעבור פקח פעם פעמיים ביום ולבדוק ששומרים מרחק בתור.

לא שומרים ? קנס ישר. בלי להתווכח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 ימים המסעדות חצי סגורות וכבר מתחילים לבכות

הענף שלי סגור מעל חצי שנה, בין היתר בגלל הפרת הנחיות קשה במסעדות

כשאני הולך לגלידריה ואמור להצמד לויטרינה בין 10 אנשים שעומדים אחד על השני זה מסוכן

כי בעל הבית לא דורש  מאנשים להמתין בחוץ ולהכניס זוג זוג

כשאני הולך למקדונלדס ועומד בעמדת איסוף ליד 4-5 אנשים זה מסוכן

כשמסעדות צריכות 2 מטר  בין שולחן לשולחן ועושות רק חצי מטר זה מסוכן

כשמסעדה אמורה להכניס 30 איש בפנים עושה חוצץ זכוכית עלוב ודלת ענקית שפתוחה תמיד, אני לא חושב שהחוצץ עוצר את הוירוס מלצאת לחדר הצמוד
כשמגישים לי אוכל בלי מסכה זה מסוכן
כשאמרו 30 איש במרפסת והכניסו 150 זה מסוכן
כשאני עומד בתור באייס ומנסה לשמור 2 מטר אבל לוקחים לי את התור אז צריך לעמוד צמוד לאנשים, ומנהל הסניף לא חושב לאכוף את זה בעצמו - זה מסוכן

המשטרה והממשלה מודעות לעבירות הקשות האלה שגורמות באופן ישיר לעליית התחלואה ולא עושות שום דבר

אז כן סגר כללי זה פתרון

שכולם יהיו סגורים בצורה שווה

רק ככה התחלואה תרד

123213.png

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Transporter כתב:

כשאני הולך למקדונלדס ועומד בעמדת איסוף ליד 4-5 אנשים זה מסוכן

בחיטוב???מה אתה חולה קורונה מי עושה דברים כאלה?

• מצחיק 3

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא יודע לגבי מסעדות אבל בכביש אין שום סגר. יצאנו שישי בבוקר לצפון וחזרנו היום. כל הניידות שראינו היו בנתיבים הנגדיים וגם לא היו שום עומסים מיוחדים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporter לפי הדיווחים בעיתונות גם בענף שלך יש הרבה מפרי תקנות, ולא מדובר ב-101 מוזמנים במקום 100. כמובן שזה לא מפחית מחומרת ההפרות האחרות.

הענף שלך לא סגור בגלל המסעדות, אלא בגלל שילוב של נגיף מסוכן, ניהול שערורייתי של המשבר ואוכלוסיה חסרת משמעת בסיסית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנות מטופשות ודרקוניות מידי.

ברור שאנשים יפרו אותן.

צריך היה להתמקד בכמה דברים בסיסיים ולדאוג להם במקום לנסות לתפוס הכל.

ריחוק+מסיכות במקומות סגורים היו פותרים את הבעיות לפחות בחלקן.

אירועים צריך לסגור,מסעדות רק בהושבה בחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, asix כתב:

או כמו שגמזו אמר - נגיף חמקמק. תשובה של פרופסור.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

תשובה של פרופסור שצריך להסביר דברים לעם.

רוב הציבור(וגם אני בתוכו) לא יודע מה זה נגיף ומה ההבדל בינו לוירוס/חיידק/זיהום וגו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...