Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

הבעיה שהיהודים זה עם תחמן.

אישרו ספורט ? פתאום כולם נהיו לי ספורטאים ויוצאים עם בגדי ספורט וכל המשפחה לטייל.

כל הקלה שנותנים (ושרעיונית היא נכונה) - תסמכו על עם ישראל שידעו לעוות אותה ולהרוס אותה.

זאת הסיבה שעל יהודים צריך סגר מלא בלי לנשום, רק ככה מבינים.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאחת ממטרות הסגר היא חינוך, לגרום לעם ישראל להבין שהתחמנות הורגת (בריאותית וכלכלית). אלא שבינתיים עם ישראל עושה לממשלה בית ספר.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לסגור אנשים. זה לא הפתרון למרות שכולם מנסים לשכנע שזה הפתרון.
הפתרון זה חינוך, שקיפות, דוגמא אישית והנחיות נכונות.
לבוא ולסגור אנשים בבית יתן פתרון לשבוע. לא מעבר לכך.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בפסח , גם עכשיו מפחדים מאיבוד שליטה מוחלט והדבקות המוניות בחגים.
לא חינוך אוכלוסיה ולא שום דבר אחר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial

אתה צריך לתת לבני אדם מגבלות פשוטות ונוחות לביצוע.

מסיכה במקומות סגורים וקיים מפגשים חברתיים באוויר הפתוח.

אם אני ארצה להזמין מחר 10 חברים לשבת אצלי אני אזמין והם גם יגיעו-אין אכיפה.

אבל אנחנו נשב בסלון בתוך הבית ולא במרפסת,כי יכול לעבור שוטר/פיקוח עירוני ולתת דו"ח.

אז ההגבלות עשו בדיוק את ההפך ממה שהן היו אמורות להשיג ובמקום שנשב במרפסת בכיסאות במרחק סביר אחד מהשני כולנו נידחס

על הספות בסלון וסיכויי ההדבקה יעלו מ30% ל85%(סתם זרקתי,אבל נשמע סביר).

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שמפסח עברו הרבה דגים בים והרבה זגזוגים.
לדעתי צריך לשים בעל מקצוע, כמו גמזו אבל שלא התלכלך בפוליטיקה, שאין מישהו שמנהל אותו והתפקיד שלו לטפל בקורונה.
לא ראש הממשלה, לא שר הבריאות, ולא מנכ"ל משרד הבריאות.
שראש הממשלה יתעסק בכל שאר העיניניים במדינה. הקורונה צריכה להיות מחוץ לתחום שלו. כרגע הוא לא משדר אמינות ולכל החלטה שלו יש ניחוח פוליטי.
שיזוז הצידה ויתן לבעל מקצוע לנהל את זה. זה ישדר הרבה יותר אמינות ויגרום לכך שעם ישראל יהיה יותר ממושמע.
כרגע חסר אמינות ולכן זאת התוצאה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@asixלמה ברבש סרב לקבל את התפקיד? כיוון שלא רצו לאפשר לו לנהל את המשבר בלי מעורבות פוליטית. אני מניח שאילו קיבל את המינוי היה פורש אחרי הפגישה הראשונה עם כץ, אדלשטיין או שאשא-ביטון.

@asafasrafהתירוץ לגבי העוזר של נתניהו לא בלתי הגיוני, יש נוהל קיצור בידוד במצבים מסויימים, כרוך בשתי בדיקות מטוש. אבל זה ל-10 ימים, לא ל-5. כמובן שאיני מצוי בפרטי הארוע שעליו אתה מדבר. הצד השני הוא שאם מישהו נכנס לבידוד 5 ימים אחרי החשיפה ופועל לפי אותו נוהל - שהוא נוקשה ודורש עמידה בשורה של תנאים - הוא אכן ישהה בבידוד 5 ימים.

@Potato כולם תחמנים, כולם. האפשרות היחידה שאני רואה לאכיפה במצבים שאתה מתאר היא ענישה לפי ממצאי חקירה אפידמיולוגית. זה כבר בעייתי מבחינת האתיקה, מה גם שה"חקירות הטכנולוגיות" הן שערוריה גם בלי הוספת פן פלילי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.9.2020 בשעה 15:47, MadCat_LE כתב:

(רק רציתי לפרוק קצת, עזבו קורונה, אתם יודעים מה זה כשכל המשפחה נדבקת בוירוס של שלשולים והקאות מהגן?)

לפחות פעמיים או שלוש בשנה 😐

בתאריך 17.9.2020 בשעה 15:51, מרק10 כתב:

בעיה מהתחת.

גם בעיה לתחת

בתאריך 17.9.2020 בשעה 19:08, khalil כתב:

העליתי פה טענה מספר רב של פעמים שאין שינוי בתמותה בישראל (בהסתמך על דיווחים מהתקשורת), אני מתקן, כי יש מידע חדש, מוזמנים לקרוא, כנראה שבגל השני יש באמת עליה דרמטית בתמותה.

שים לב למשפט הבא שנכתב כתגובה אליך, על ידי, לפחות פעם אחת:

ציטוט

הסבר סביר בהרבה ל"תת התמותה" הוא שהסגר המהיר והנחרץ שביצענו במרץ-אפריל הוריד באופן משמעותי את סך התמותה. במילים אחרות, זה שכרגע יכול להיות שהתמותה בישראל אינה פי כמה וכמה אלא "רק" כמה מאות יותר מהצפוי, מהווה ראייה לכך שלפחות בהתחלה, פעלו כאן באופן נכון, ולא שכל הקורונה הזו היא שטויות. האם מישהו חושב שאם אף אחד לא פורץ לכספת הבנק, אפשר לוותר על כל האבטחה? בוודאי שלא.

אבל את השטות הזו של "אין שינוי בתמותה" המשכת לפמפם, לפחות מודה ועוזב ירוחם.

בתאריך 18.9.2020 בשעה 14:02, David32 כתב:

אתה רוצה שראש הממשלה ישב סתם בבידוד, למרות שהוא נבדק באופן קבוע?

שישב בבידוד כמו שגנצוש ישב בבידוד.

תיאורטית כל המסע הזה עם הטקס חתימה היה אמור להיות הרמטי, אנשים שנבדקו לפני הטיסה, נשארו בקפסולה בכל המסע וחזרו ונבדקו שוב, ולכן לא אמורים להיות בבידוד.

למשל כאן

הבעיה היא ששמעתי לפחות על אחד מפמליית רוה"מ שיצא מהקפסולה בשביל לרוץ.

אגב אותו אחד שיצא לרוץ, הפר את הבידוד גם אחרי שחזר

לפני 14 שעות, David32 כתב:

מה זה, עשיתי מיני ליאור, לאן הוא נעלם? שוב יום חופש?

הכשרתי אותך היטב.

חמישי לקחתי חצי יום, עשינו ארוחת חג מוקדמת אצל ההורים שלי, סה"כ 6 נפשות, שישי שבת ראשון חג אז הייתי עם אשתי והילדה כל היום

לפני 15 שעות, Potato כתב:

ואם אני ממש חייב לדחוף אצבע,לאן מותר?

זה בכוונה ההרמה להנחתה הזו?

לפני כשעה, asix כתב:

אבל זה לא יפתור את מה שבאמת רוצים להפסיק.

מוות מיותר?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם גמזו היה צריך לסרב לקבל את התפקיד וכך גם כל איש מקצוע אחר.
גמזו עשה טעות ולכן העם כבר לא מאמין לו.
רק כשיוציאו את הפוליטיקה מהקורונה העם יתחיל להקשיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.9.2020 בשעה 16:07, khalil כתב:

זכותך, זכות כל אחד אחר להסתכל על המספרים בעצמו, זה לא שאלה של מדיניות רפואה ציבורית מהנורמה, זאת התערבות בוטה החיי כל אחד ואחד, ואני אישית רוצה להבין בדיוק מה נדרש ולה. ספציפית בקשר לאלרועי פרייס היא היתה נציגת משרד הבריאות בועדה, אתה מוזמן לראות את רמת ההיכרות שלה עם המספרים שםף זה אחרי שהיא נתבקשה להכין את עצמה מבעוד מועד.

כאן הכתבה:

https://www.ynet.co.il/article/Sy3FVwQ4D?fbclid=IwAR1k8jYWTx43-htdK_vTFfsBA_F8Vo-dzP5-DXU_PpzXmur2-nEi1tOoRTI#autoplay

ככה מקצוען לא מתנהג לבית הנבחרים במדינתו.

אני בא כרגיל לשים רגע מראה.

ככה מקצוען (או ליתר דיוק פקיד, פקיד בכיר, אבל פקיד) כן מתנהג לבית הנבחרים במדינתנו, והסיבה היחידה שהוא מתנהג ככה היא התפיסה שהשתרשה.

לפי התפיסה הזו הפקידים ובמיוחד הבכירים הם שומרי הסף, שמונעים מהפוליטיקאים לקבל החלטות על בסיס הפוליטיקה.

אם תקרא ותבין את "ביורוקרטיה כפוליטיקה" של דינה זילבר אתה תבין בדיוק למה אני מתכוון.

ספוילר קטן:

ציטוט

טענתי היא כי במדינה המנהלית חשיבותו של המנהל הציבורי ראשונה במעלה. לפיכך חשוב שהדרג הפקידותי יכיר בכוחו לעצב מדיניות בנושאים קרדינליים. המגמה החשובה היא העתקת מרכז הכוח השלטוני ויכולת ההכרעה המעשית בשאלות של מדיניות, מהדרג הפוליטי הנבחר לדרג הפקידותי הממונה. תהליכים אלו מתרחשים במסווה של נייטרליות ושל מומחיות אובייקטיבית, תוך עקיפת ההליך הדמוקרטי וסיכונו, מבלי ליתן דין וחשבון לציבור הרחב שגורלו נקבע בדרג הפקידותי.

התחום המשפטי הוא דוגמה לתחום בו שולטת שפה משלו, ההופכת נפוצה ומובנת יותר בחברה הממושפטת שלנו. השיח השורר בו הוא שיח פנימי של מומחיות. מונחים כמו סבירות ומידתיות הם חלק משיח פנימי של גילדה מקצועית. לאדם מן היישוב שאינו בעל השכלה משפטית אין אפשרות אמיתית לפצחו. באופן הזה מתאפשר המשכה של שליטת המומחים המרכזיים באופן קבלת ההחלטות. קבוצות אינטרס אחרות, הנעדרות את הכרת הקודים הנדרשים, אינן יכולות אפילו להתחרות בתנאים שווים על אפשרות עיצוב המדיניות.

רק תעשה הקבלה לרגע מהתחום המשפטי לתחום הרפואי, אז תבין עד כמה מהפכת המשפטוקרטיה מבית אהרון ברק דפקה עוד תחום בחיים שלנו, רק שהפעם אתה נמצא בצד שמרגיש שמחליטים בשבילך בלי לספור אותך, ברוך הבא לעגלה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, sperial כתב:

@Potato כולם תחמנים, כולם. האפשרות היחידה שאני רואה לאכיפה במצבים שאתה מתאר היא ענישה לפי ממצאי חקירה אפידמיולוגית. זה כבר בעייתי מבחינת האתיקה, מה גם שה"חקירות הטכנולוגיות" הן שערוריה גם בלי הוספת פן פלילי.

אני רואה אפשרות אחרת.

אתה לא יכול בשום סיטואציה לכלוא בן אדם בבית לחודש,אף אחד לא "יזרום" עם זה וההפרות יהיו מחתרתיות ולך תחפש מי הדביק ואיפה.

תאפשר לאנשים להפגש,אבל תסביר את הסכנות.

אתה תקבל הרבה יותר שיתוף פעולה אם תגיד "שבו בחוץ,ותשמרו מרחק אחד מהשני ותקטינו את ההדבקות ב75%" מאשר 

"תנעלו את עצמכם בבית ותורידו את ההדבקות ל0%".

מאחד תוציא 60% תועלת ושיתוף פעולה של הציבור ומהשני תקבל אנטי ונסיונות לעקוף אותו בכל צורה אפשרית ולהערכתי,התוצאה בשורה התחתונה תהיה הרבה פחות טובה.

ההצעה הבאה שלך היא לתת לשכן שהלשין על התקהלות 500 שקל וברור שאף אחד לא רוצה להגיע לשם....

לפני 35 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה בכוונה ההרמה להנחתה הזו?

ברור,אלא מה?

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר החולים בעליה גם באברופה, למרות ששם כולם מנומסים, מקפידים על כל ההנחיות ומפליצים מי ורדים אחד לשני בפה.

העולם לא בינארי. לא אנשים טובים שהביסו את הקורונה ולא אנשים רעים שלא מבינים שמתים ממנה.

לא רק תחמנים ורק צדיקים.

הבלגן הקיצוני בישראל תורם להתפשטות המחלה. גם הסקטוריאליות.

להגיד כל הזמן "כולם חראות חוץ ממני" זה נחמד לאגו. זה לא משקף את המציאות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

מספר החולים בעליה גם באברופה, למרות ששם כולם מנומסים, מקפידים על כל ההנחיות ומפליצים מי ורדים אחד לשני בפה.

העולם לא בינארי. לא אנשים טובים שהביסו את הקורונה ולא אנשים רעים שלא מבינים שמתים ממנה.

לא רק תחמנים ורק צדיקים.

הבלגן הקיצוני בישראל תורם להתפשטות המחלה. גם הסקטוריאליות.

להגיד כל הזמן "כולם חראות חוץ ממני" זה נחמד לאגו. זה לא משקף את המציאות.

נו באמת....

400 עמודים יש פה שני אנשים שרק מראים כמה גדול הנקניק שלהם וכמה הם ורק הם צודקים.

עכשו נזכרת להיות מופתע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...