Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, sperial כתב:

דרך אגב, לכל מי שדורש "מספרים" מומלץ לקרוא את הידיעה הראשית בטמקא בשעה זו.

בשביל לדעת שחיפה זו חרא של עיר לא צריך מספרים,בבקשה מהכותרות:

Screenshot_2020-09-21-18-52-47-400_com.android.chrome.jpg

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, korola כתב:

תקרא שוב מה כתבת..  בפוסט המקורי שלך יש את המילה "כמה" 

בפוסט המקורי כתבת שכל עוד לא עולים בכמה סדרי גודל 

נכון, כמה סדרי גודל == יותר מאחד. מה לא מובן פה?

לפני 19 דקות, sperial כתב:

מלכישוע, אחד אחד:

1. כולם נחשבים למתים מקורונה. 

אבל זה בדיוק העניין, שלא כולם יכנסו לסטטיסטיקה שלך. ויש כאלה שיכנסו אבל גורם המוות שלהם בבירור לא היה קורונה.

ציטוט

2. המספר על  כי נפתחו עוד 2 מעבדות. כבר שבוע - שבועיים הוא מרחף סביב 55,000.

מה זה משנה למה עלו? ומי אמר שבשבוע הבא לא תפתח עוד מעבדה?

ציטוט

3. סקרי נוגדנים יתנו לך תמונה לאורך זמן, לא יהיו נתונים לפלוקטואציות היומות.

הם בעייתיים מהרבה סיבות אחרות. הנוגדנים נעלמים מהגוף אחרי זמן מה, והזמן הזה יכול להשתנות מאדם לאדם. יש גם השערה שאצל חלק לא מבוטל מהאוכלוסיה כבר יש נוגדנים בשל חשיפה קודמת לוירוסים אחרים מאותה משפחה. אבל מעבר לכל, כמו שאתה עצמך כתבת, בדיקת דם חובה ובסקלה הזאת היא בעייתית.

ציטוט

4. על הצהרת הלסינקי שמעת?

כן, עד כמה שאני יודע, היא נוגעת לניסויים בבני אדם, לא לבדיקות. אחרת דורות של חיילים יכולים לתבוע את המדינה על הבדיקות שעברו לפני ובמהלך השירות הצבאי.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הם נחשבים למתים מקורונה כי הם מתו מקורונה - הקורונה נישבת לגורם המדרדר. ו-כן. הנגיף ניתן לגילוי רק מספר ימים אחרי ההדבקה. אז החולה מתאשפז כאשר הנגיף כבר פעיל אבל עדיין לא ניתן לגילוי, ומתגלה רק כעבור מספר ימים.

2. כל עוד אחוז החיוביים קבוע לא בוצעו מספיק בדיקות, ויש מספר משמעותי של חולים שלא מאובחנים.

3. אני חוזר כל הזמן למחקר מאיסלנד - הם בדקו נוגדנים לאורך 4 חודשים, בפחות מ-10% מהחולים המאומתים הנוגדנים ירדו מתחת לסף הגילוי. אז יש למחקרים האלה בעייתיות אחרת, אבל לא זו.

4. הסקר שאתה מציע הוא בגדר ניסוי בבני אדם. בוא אגלה לך משהו: אפילו כדי לבצע איסוף של נתונים מתוך גיליון אתה צריך לקבל אישור של ועדת הלסינקי, בחלק מהמקרים אפילו הסכמה מודעת בכתב של הנבדקים. אז בודאי כאשר אתה מבצע בדיקות פולשנות או חצי פולשניות.

ממליץ לך להקשיב היטב לנדב איל. הוא קצת יותר מוכשר ממני, וקצת יותר משכיל ממני, אבל אם תקשיב לו תשמע בדיוק מה שאני מנסה להסביר לכם כבר כמה חודשים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, sperial כתב:

הרשה לי לומר חחחחחחח....

היכולת שלך להגן על עצמך מוגבלת - להתנזר לחלוטין מחברת בני אנוש.

אבל הוא צודק. אצלך זה הכול או לא כלום, שחור או לבן, אין באמצע.

אם אני משווה את מספר האנשים שהייתי נחשף אליהם עד מרץ 2020 ומאז, הבדל של סדרי גודל. אין מה להשוות. ואם כבר להידבק, אז להידבק מחשיפה קצרה, זה הוכח עוד בתחילת המגפה שהסיכון הכי גבוה הוא חשיפה לכמות גדולה של הווירוס בבת אחת.

אינוקולום וכיו"ב.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאין אפשרות להמנע לחלוטין מקשר אנושי. אבל כדי להצמצם סכנת הדבקה צריך לצמצם את מספר החשיפות ולקצר אותן מאד. ולצורך זה אתה צריך שיתוף פעולה של הצד האחר - לא פשוט במרב הציבורי הישראלי שבו כל אחד נצמד לאחרים ועטית מסכות כהלכתה שקולה ללהיות פראייר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, sperial כתב:

מה שאני מנסה להסביר לכם כבר כמה חודשים.

אתה נורא מתאמץ למצב את עצמך באיזה צד בינרי של הטובים, אלוהים יודע למה. קרא 1090 עמודי שרשור. תגלה שהרוב הפסיקו לזלזל במחלה די מזמן. אתה, לצד השני, בפניקה מוחלטת ממנה, ומשום מה לא מצליח להבין למה התחושה הזו לא עוברת לאחרים. הקצנות זה לא משהו שמשכנע אנשים אחרים. אבל גם ללא ההקצנות - הויכוח הוא לא בין מי שאומר שמותר הכל לבינך, היחיד שמבין שיש סכנה. הויכוח הוא בינך - אדם שלקח לו חודשים להבין למה זה בעייתי פשוט לסגור את כל המדינה, ועדיין לא מבין שיחסי הכוחות של בעל בית קפה אל מול לקוח הם לא יחסי כוחות של רופא אל מול מטופל - לבין שאר האנשים, שמפגינים קצת יותר רציונליות ומבקשים למצוא איזון. ושלא במפתיע, הצורך באיזון מוצג גם על ידי מי שלוקח חלק ממשי בקבלת ההחלטות, כולל רופאים בכירים. 

לפני 2 דקות, sperial כתב:

עטית מסכות כהלכתה שקולה ללהיות פראייר.

זה אירוני שאתה דורש "נתונים" אבל המשפט הזה הוא סתם. תחושת בטן שלך. תחושת הבטן שלי היא ש90% מהאנשים במקומות סגורים עם מסיכות. ברחובות הרבה פחות, אבל זה די חסר משמעות.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני - המדינה נסגרת כיון שלא ננקטו הצעדים שנועדו למנוע זאת. מצד אחד זו ההנהגה שעשתה תחרות ב"להיטיב עם העם" ולא נקטה צעדים מינימליים כאשר נדרשו, מצד שני זה ההמון שמצפצף צפצוף ארוך.

נכון שבימים האחרונים יש איזו הטבה בעטית מסכות, אבל, עדיין, לא חסרים אנשים שמסירים אותה ולא מבינים מה הבעיה בכך, כאשר הם יושבים בחדר ההמתנה או כאשר הם עומדים בתור בסופרמרקט. ודרך אגב, לרופא במרפאה אין שום סמכות כלפי הלקוח, הדבר היחיד שהוא יכול לעשות הוא לסרב לתת שירות ולקרוא לאיש הביטחון כדי לסלק את הסורר. בדיוק כמו בעל בית הקפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ההמון לא מצפמף צפצוף ארוך. זו ספקולציה שאתה לא מנסה אפילו לגבות. בדיוק כמו שלצד השני אי אפשר לגבות את הטענה שלא ראינו כאן את מה שקרה באיטליה או ניו יורק בזכות טיפול יוצא דופן.במשך חודשים ארוכים הקורונה היתה בעיה סקטוריאלית עד לא קיימת. המצב הלך והחמיר. אני מסכים שיש יותר ויותר ציניות ביחס להנחיות, כי לא היתה מדיניות, כי עסקים נפגעו ולא היה מי שיגבה  אותם, כי הסקטוריאליות מכרסמת בנו. וגם כי גורמי הרפואה הרלוונטיים מספרים לנו נתונים סותרים (עכשיו בערוץ 12 נטען שבשיבא מספרים שיש להם עוד עשרות מקומות לחולי קורונה, בזמן שמשרד הבריאות טוען שהם מלאים). אבל אתה כל יום ממרמר את עצמך עוד ועוד ועוד ועד על האוכלוסיה כאן ביחס לאירופה - ומה שם? סגר במדריד. עליה בתחלואה בצרפת, בבירטניה, בגרמניה. אז מה יש לך להגיד להם? ושם, אגב, לפחות לפי הדיווחים גם לא ממהרים לרוץ לסגר, כי מבינים, כנראה שהוא לא מצדיק את המטרה.

לגבי הסמכות שיש לך מול מטופל -  תסרב לטפל במישהו בלי מסיכה. זה ישפיע על המשוכרת שלך בסוף החודש? יגרום למרפאה להסגר?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, יבגניפ כתב:

לא, ההמון לא מצפמף צפצוף ארוך. זו ספקולציה שאתה לא מנסה אפילו לגבות. בדיוק כמו שלצד השני אי אפשר לגבות את הטענה שלא ראינו כאן את מה שקרה באיטליה או ניו יורק בזכות טיפול יוצא דופן.במשך חודשים ארוכים הקורונה היתה בעיה סקטוריאלית עד לא קיימת. המצב הלך והחמיר. אני מסכים שיש יותר ויותר ציניות ביחס להנחיות, כי לא היתה מדיניות, כי עסקים נפגעו ולא היה מי שיגבה  אותם, כי הסקטוריאליות מכרסמת בנו. וגם כי גורמי הרפואה הרלוונטיים מספרים לנו נתונים סותרים (עכשיו בערוץ 12 נטען שבשיבא מספרים שיש להם עוד עשרות מקומות לחולי קורונה, בזמן שמשרד הבריאות טוען שהם מלאים). אבל אתה כל יום ממרמר את עצמך עוד ועוד ועוד ועד על האוכלוסיה כאן ביחס לאירופה - ומה שם? סגר במדריד. עליה בתחלואה בצרפת, בבירטניה, בגרמניה. אז מה יש לך להגיד להם? ושם, אגב, לפחות לפי הדיווחים גם לא ממהרים לרוץ לסגר, כי מבינים, כנראה שהוא לא מצדיק את המטרה.

там хорошо, где нас нет

לפני 16 דקות, יבגניפ כתב:

לגבי הסמכות שיש לך מול מטופל -  תסרב לטפל במישהו בלי מסיכה. זה ישפיע על המשוכרת שלך בסוף החודש? יגרום למרפאה להסגר?

כנראה שאין כאלה באופן גורף,אלא מידי פעם.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Potato כתב:

там хорошо, где нас нет

יש שיר... בוא נגיד לא כולם במשפחה שלי רואים את החלק המצחיק שבו..:

גם לא צריך לשמוע יותר מדי כדי להבין מה הכוונה, אבל תקשיב. 

וזה גם ככה מניסיוני בינתיים.

ספוילר

В космос Мойши не летают, их с земли не выпускают,

Где гарантия, что жид, с космоса не убежи

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, pl7410 כתב:

חבר'ה אני מבקש, רק עברית או אנגלית על השולחן

זה לא הייטק פה (שם למדתי לקלל ברוסית, בעיקר מחשבים)

תהיה חזק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר הביתה מהעבודה, מדליק טלוויזיה ושם על חדשות 12, פוראת נסאר מדווח על מחלקת הקורונה החדשה בחניון תת קרקעי ברמב"ם, חותם את הדיווח בזה שזה מעיד על הקריסה במערכת הבריאות, מיד אחריו מנכ"ל משרד הבריאות חזי לוי מתחיל במשפט, מערכת הבריאות לא בקריסה ואין לנו שום בעיה לקבל חולים.
מסקנה : חזי לוי גזען ורצה להציג את הערבי כטמבל או שפוראת נסאר באמת טמבל.
ברצינות: ללא קשר למדיניות שתבוא, חשוב שמבוגר אחראי יכניס סדר במקהלת סוף העולם עכשיו במדיה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, khalil כתב:

חוזר הביתה מהעבודה, מדליק טלוויזיה ושם על חדשות 12, פוראת נסאר מדווח על מחלקת הקורונה החדשה בחניון תת קרקעי ברמב"ם, חותם את הדיווח בזה שזה מעיד על הקריסה במערכת הבריאות, מיד אחריו מנכ"ל משרד הבריאות חזי לוי מתחיל במשפט, מערכת הבריאות לא בקריסה ואין לנו שום בעיה לקבל חולים.
מסקנה : חזי לוי גזען ורצה להציג את הערבי כטמבל או שפוראת נסאר באמת טמבל.
ברצינות: ללא קשר למדיניות שתבוא, חשוב שמבוגר אחראי יכניס סדר במקהלת סוף העולם עכשיו במדיה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

@YORAM_LASS

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מי זה המבוגר האחראי...

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...