Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

נכון, אבל גם את מה שהיה אפשר לעשות בחצי שנה אחרונה, נתקע בדרך. ולכן אין להם ברירה אלא שוב סגר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית לסגר הוא ההססנות והדחיינות של הממשלה וחוסר שיתוף הפעולה של הציבור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הוחלט כלום ולא יוחלט כלום. ביבי עד עכשיו לא מסוגל לקבל אחריות אישית, שזה פשוט מדהים. מאשים את שאשא-ביטון בתוצאות ההזנחה שלו.

אז סגר ועוד סגר ועוד סגר עד שלא תהיה מדינה וימשיכו להאשים את הציבור או השמאלנים או את הפרות ברפת.

התעלמו מהאפשרות באוגוסט, עכשיו הציבור משלם על זה.

השאלה היא, עד מתי אפשר להמשיך עם התנהגות כזו לפני שנראה מרד אזרחי מלא?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטמקא עלתה כתבה שהכל כרגיל גם ברמות החרדית וגם במרכז תל אביב הפחות חרדית.

מקווה שהם הולכים עוד יומיים להוציא את כל כוח השיטור הקיים ולפרק את המדינה בדוחות אחרת המצב יתדרדר עוד יותר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, vladclar כתב:

בתי חולים לא מתמודדים עם מספר מאומתים אלא עם מספר חולים קשה. ויכולת לקלוט כמויות חולי קורונה קשים לצד חולים אחרים לא יכולה להישאר ברמה שלפני המגיפה. לגל הראשון התכוננו, לגל השני לא כל כך ( גם לדברי נציג משרד האוצר ). היכולת לקלוט מספר גדול של חולים קשים ולטפל בהם משפיעה על אורך ותזמון הסגר , וכתוצאה מזה על פגיעה בכלכלה.
הגדלת יכולת לטפל במספר חולים קשים מקטינה פגיעה בכלכלה, זה גם זול יותר להשקיע ביכולת הזאת מאשר לספוג נזקים של סגר ממושך/ תדיר.
זה ללא הקשר ליכולת לבדוק כמות גדולה של אנשים ולבודד את מי שחולה או היה במגע עם חולה.

נכון בתי חולים מתמודדים עם החולים הקשים, לצערנו חלק מהם מתים (20%) , אבל חלק לא קטן מהחולים הקשים יוצא מבית החולים במצב סעודי.  רובם צריכים שיקום ארוך . את החלק הזה של השיקום עוד לא התחילו לראות אפילו.

זאת שגיאה לנסות בכלל להכין את בתי החולים לספוג תחלואה יותר קשה ממה שיש לנו עכשיו.

חד משמעית אנחנו לא צריכים לדעת להתמודד עם תחלואה קשה יותר, זה בדיוק מה שמייצר אצל הציבור תחושה 

שאפשר להשתולל , כי יש מקום בבתי חולים , אז אפשר להמשיך להדביק ולהידבק .. יש מקום.

צריך לקבוע סף כלשהו ולעבוד עליו. 

סגר ופתיחה על מנת לא להגיע לאותו סף 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, m3x7r3m3 כתב:

זה לא בהכרח מקורות רעש, זה פוטנציאלית מקורות רעש.

כל מקור רעש חבוי (כלומר, כזה שאין לך מדידה שלו) הוא ״פוטנציאלי״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, עכשיו שהסכמנו על זה, בעוד שנתיים-שלוש-חמש כשיחקרו לעומק את הנגיף הזה יוכלו להסתכל על ה-DB הקיים של תמותה, סיבות, תסמינים, תוצאות בדיקות וכו'.

מכאן יוכלו למשל לשלול קשר של תסמין מסוים ולהעיף את כל מי שנפטר עם התסמין הזה החוצה, זה לוקח בדיוק 5 דקות של עבודה. ואז ימשיכו להתמקד בתסמינים ומדדים שכן קשורים.

אם המצב היה הפוך, היה לוקח לך חודשים ושנות אדם (אם בכלל) לדוג מידע על אנשים שבזמנו לא סומנו כמתים מקורונה, אבל פתאום גילו קשר בין הקורונה לתסמין או למדד שהיה להם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אחלה, אבל הדיון הוא על השימוש הנוכחי במספר המתים כקריטריון כדי לקבל החלטות בזמן אמת. ושוב, אני חוזר על מה שכתבתי - עם כל הרעש (״הפוטנציאלי״..), זה כנראה המדד הכי יציב ואמין שניתן להסתמך עליו, בטח בהשוואה למספר המאובחנים היומי, ולדעתי גם בהשוואה למספר החולים קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, korola כתב:

אבל חלק לא קטן מהחולים הקשים יוצא מבית החולים במצב סעודי

יש נתונים לזה מלבד תחושה אישית וכתבות מפחידות בעיתונות בעולם?

לפני 39 דקות, korola כתב:

זה בדיוק מה שמייצר אצל הציבור תחושה שאפשר להשתולל

לא, זה הבית זונות... בעצם בבית זונות יש יותר סדר, של כול מה שקורה.

סגר, לא סגר, קורסים, לא קורסים. לא מצליחים להחליט בעצמם.

600 תקנים, בסוף יוצא שמילאו רק 250, הקצו עוד כסף, נעלם, לכאורה חילקו כסף - לא הגיע לאף אחד.

אם היית ילד והיה לך הורה כזה מבולגן ושהכול בבעיות - נראה לך שהיית גודל נורמלי וממושמע? נראה לך שהיית מתנהג כמו מישהו שההורים שלו מסודרים והמצב מובן?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, malcishua כתב:

הכל אחלה, אבל הדיון הוא על השימוש הנוכחי במספר המתים כקריטריון כדי לקבל החלטות בזמן אמת. ושוב, אני חוזר על מה שכתבתי - עם כל הרעש (״הפוטנציאלי״..), זה כנראה המדד הכי יציב ואמין שניתן להסתמך עליו, בטח בהשוואה למספר המאובחנים היומי, ולדעתי גם בהשוואה למספר החולים קשה.

נו ו?

ייתכן בהחלט שחלק גדול מאותו "רעש פוטנציאלי" בעוד 3-4-5 שנים יתברר כלא רעש בכלל, אלא פגיעה כלשהי מהוירוס שאנחנו נכון להיום פשוט לא מכירים אותו כפגיעה של הוירוס

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יתכן. hence השימוש במילה ״פוטנציאלי״. אבל כאמור - הדיון הוא על שימוש בנתונים כרגע ולא על מה יהיה עוד 5 שנים. ושוב (בפעם ה-N..) - לדעתי, עם כל הרעש הפוטנציאלי, זה עדיין מדד אמין ויציב בהרבה ממספר המאובחנים היומי, ע״מ להשתמש בו כרגע כדי לקבל החלטות.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, לי נראה שלא מספר המתים אלא המגמה במספר המתים, החולים אנוש והחולים קשה או המצריכים אשפוז. הרי מספר המתים מפגר בשבועיים - שלושה אחרי מספר הקשים שמפגר בשבועיים אחרי מספר הנדבקים. אני לא בטוח איזה מהם הוא מהדד הנכון, או שיש צורך חיצור איזה נוסחה המשלבת כמה מדדים - בעקרון דומה לזה של צבעי הרמזור אם כי בבחירה המתאימה לחיזוי העומס בבתי החולים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

‏ד"ר וידר היא רופאה בכירה ביחידה למחלות זיהומיות בשיבא, מטפלת בחולי הקורונה מהחולה הראשון שנחת במדינה ומכירה היטב את המורכבות.
119981226_804286336779361_5039134846410973910_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=TSY0YjU_OWcAX90gnIU&_nc_ht=scontent-mrs2-1.xx&tp=6&oh=1f5b52025334c7abd940bed8b1cdfe70&oe=5F8FE8DE
120003196_804286273446034_8440315585952973346_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=apa0fjuGT_IAX__RRVD&_nc_ht=scontent-mrs2-2.xx&tp=6&oh=51684d264ec1f853168f47c2a3f83789&oe=5F8DEDC5

119987914_804286386779356_4479615541617024678_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-MpAAQvs8vwAX9AAvXr&_nc_ht=scontent-mrs2-2.xx&oh=8a86cbe89134e056d9310d04614dce0c&oe=5F912F03

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

בטמקא עלתה כתבה שהכל כרגיל גם ברמות החרדית וגם במרכז תל אביב הפחות חרדית.

עזוב, גם כתוב שם שהתנועה בכבישים כמו כל יום רגיל למרות שמי שנסע היום בכביש יודע שזה ממש לא כך. איילון דרום בשעות האלה ליד מחלף השלום פקוק, עכשיו התנועה זורמת לחלוטין. גם הפקק הרגיל באזור קיבוץ גלויות של איילון צפון לא קיים.

עריכה אחרונה על ידי BarryG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי כאן מאמין בהסברה?

'צטערת, אם זה לא פעל עד עכשיו זה כנראה לא יפעל גם מעכשיו.

המכתב הזה היה צריך להכתב לפני חודש או חודש וחצי. בינתיים המגפה התפשטה בסדרי גודל אחרים.

ועניין אחרון - לא כל כך ברורה לי משמעות ביצוע סקרי קורונה במערכת החינוך. זה מצריך הערכות לוגוסטית לא פשוטה. יש בישראל 175,000 מורים. לעשות לכולם בדיקה שבועית פירושו לתפוס 50% מכמות הבדיקות שמבוצעת בארץ רק לצורך הסקר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...