Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 1 שעה, יבגניפ כתב:

סביר שהיא מטומטמת מדי בשביל אפילו האג'נדה הזו. אבל אני לא מכיר אותה.

יש מיעוט מאמינים בארץ לFSM. אז קשה לי להאמין שהיא מטומטמת מדי כדבריך

עריכה אחרונה על ידי נמרוד...
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם אנקדוטה: ראיתי בפייס לפני שבועיים שפעם ראשונה חייל הצליח לקבל פטור זקן על בסיס היותו פסטפארי..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ניסיתי לטעון שנדבקים בהפגנות, אין לי את הידע הזה ואין לי נתונים.

אני רק אומר שזה לא הגיוני שמתוך 5,000 נדבקים ביום אף אחד מהם לא מדווח שהוא היה בהפגנה בבלפור.

זה המשפט שמארגני ההפגנות חוזרים עליו.

אני טוען שמבחינה סטיסטית  אם מגיעים 15,000 מפגינים כל שבת, אז הסיכוי שאף אחד מהם לא יתגלה ככחולה מאובחן בשבוע השוטף שואף לאפס.

יבגני - אתה רק צועק שהחישוב שלי דפוק מבלי להוכיח שום דבר. 

ואפילו יש לי הוכחה שאתה לא קורא בכלל את החישוב,   השארתי טעות ענקית .. בסדר גודל שלם.

ואתה אפילו לא עלית על זה... אז איך בכלל אפשר לקיים דיון איתך בנושא?

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, אליה כתב:

סתם אנקדוטה: ראיתי בפייס לפני שבועיים שפעם ראשונה חייל הצליח לקבל פטור זקן על בסיס היותו פסטפארי..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

תתפלא זו לא הפעם הראשונה, ר'אמן

עריכה אחרונה על ידי נמרוד...
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Night Driver כתב:

דווקא היום יש הרבה דרכים למחות בלי להתקהלשיירות רכבים או כל דרך יצירתית אחרת.

אתה לא יכול לעשות שיירת רכבים  כשיש מגבלה של 500 מטר

לתלות שלט במרפסת? פחות נראה לי

לפני 3 שעות, MadCat_LE כתב:

בהחלט יהיה אסון אם הפסקת ההפגנות תבוא כצו מהממשלה או משהו דומה.

אין שום בעיה להגביל התקהלות ואני חושב שהמשטרה כבר עושה את זה בהפגנות. לאסור - פוליטי לחלוטין ואם יקרה, אתמוך מיידית באנרכיה מוחלטת עד שהממשלה תיפול. חופש מדיקטטורה חשוב יותר מביבי ומהדבקה נקודתית שספק שבכלל קיימת.

מה הבעיה לעשות גדרות ולעשות קפסולות ?

כמו שעושים בכניסה למופעים בפארק

הפרדות מהכניסה לאיזור של בלפור

שבכל מתחם יכנסו רק 50 איש וכולם יעמדו ביחד אבל עם ריחוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

אתה לא יכול לעשות שיירת רכבים  כשיש מגבלה של 500 מטר

אתה יכול אם אתה מפגין.

כשכל אחד ברכבו אין הדבקה וכנראה שהעניין יהיה קביל.

לפני כשעה, Transporter כתב:

מה הבעיה לעשות גדרות ולעשות קפסולות ?

כמו שעושים בכניסה למופעים בפארק

הפרדות מהכניסה לאיזור של בלפור

שבכל מתחם יכנסו רק 50 איש וכולם יעמדו ביחד אבל עם ריחוק

כשיהורם גאון מופיע בפארק הירקון נמכרים 5000 כרטיסים בתקופת קורונה לצורך העניין.

הבן אדם ה5001 שיגיע לא ייכנס כי אין לו כרטיס.

בהפגנות אתה לא יכול למנוע מאדם את החופש להפגין,ומצד שני המשטרה מנסה ליצור שגרת חיים לדרי הרחוב והרחובות הצמודים שזה אומר לתחום אותה לאיזור כלשהו.

מכאן קיבלת התנגשות ושכל מתווה קפסולות יהיה לא יעיל בהפגנות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.ynet.co.il/news/article/HyeKvGDSv 

ב-4 שעות במיון קורונה הבנתי: אתם נוהגים בטמטום

כבר הייתי בבתי חולים בעבר, אבל צעקות, לחץ, עומס ופחד כאלה טרם חוויתי.
זה נראה כמו בית חולים שדה בסרט מלחמה. מסר למכחישי המגפה

אני משתף את החוויה המינורית שלי מסיבה אחת: כדי להגיד ישירות למי שמדקלם משפטים כמו "מתים עם קורונה, לא מקורונה",
"בארץ הנגיף מתנהג אחרת",  "זה סגר פוליטי", "אין טעם במסכות", "התחלואה היא בגלל החרדים"
(באותו ערב, ממה שזיהיתי, אגב, לא היה חרדי אחד): אתם נוהגים בטמטום. פשוט כך.

יש מלחמה שם בחוץ, ואנשים איבדו את זה. בין אם בגלל תיעוב לממשלה שאחראית למצב הזה (תחושה שלה אני שותף),
בין אם בגלל כאב אמיתי על אובדן פרנסה
ובין אם בגלל פינוק וחוסר יכולת לוותר לזמן קצר מחייכם על חדרי הכושר/ נסיעות לחו"ל/ מסעדות/ חתונות/ בתי ספר/ בתי כנסת.
  • אהבתי 3

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Potato כתב:

מה הסגר בא לתרץ?

שאלת מה הסגר בא לתרץ. הסגר לא בא לתרץ שום דבר. הסגר בא לקחת מהאזרח הפשוט זכויות יסוד בסיסיות בטענה למגיפת הקורונה. איך תשלוט על חופש התנועה של אנשים? איך תמנע מאנשים להביע את דעתם? איך תשתמש בכספים שלהם ובכך תשלוט על העתיד שלהם? כספי הפנסיה של כולנו פזורים שם כאילו אין מחר. כאשר לוקחים לך את חופש התנועה, אתה תגיד תודה כשישחררו לך קצת מההגבלות. ואם לא ישחררו את כל ההגבלות. התרגלת כבר לחיות עם חלק מההגבלות. אותו דבר חופש הביטוי. היום יש לך זכות לומר הכל אם זה לא מסית/גזעני. מחר יגידו שאתה יכול לומר הכל חוץ מ..וחוץ מ.. וחוץ מ....אבל יחסית להגבלות זה מצב זהב. תקבל את המצב או שתלחם עליו? אולי כבר יהיה מאוחר מדי? כאשר מנהיג קורא להפגנות פראסה אתה יכול להבין איך הוא רואה את זכות היסוד הזאת. ביבי הכין את התשתית הרבה זמן. גרם לכל התומכים שלו ולכל השרים שלו לצעוק אין תפילות-אין הפגנות. להכניס את זה למשוואה ביחד. וכולם דיקלמו. אם יש הפגנות יש תפילות. ועכשיו ביבי הכניס את האלמנט. הכניס את תפילת יום כיפור למשוואה שזאת התפילה הכי חשובה לעם היהודי. גורם לאנשים להבין שלא תהיה תפילת כל נדרי בגלל ההפגנות. יותר מזה שביבי גאון פוליטי אני חושב שהוא מאוד רע וגורם לנזק עצום לחברה הישראלית שייתכן שלא נוכל לשקם אותה. זאת הסיבה שהוא לא הגיב עד היום להפגנות. חיכה לנקודה הזאת. הניסיון לגרום למספרים מפחידים היא דרך פעולה, וזה לא המצב בשטח. נפלט לפרופסור גרוטו שאם אתה נבדק בעיר אחרת ואתה יוצא חיובי אתה יכול להבדק בעיר אחרת ולצאת שלילית. יועילו כל הרופאים בפורום להסביר לי איך דבר כזה הגיוני מבחינה מדעית אם זה לא נסיון לשחק עם המספרים.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הבדיקה הזו נותנת תוצאה מהימנה ב 60-70% מהמקרים. לכן שתי בדיקות עוקבות יכולות לתת תוצאה שונה. עניין של רגישות .
הסגר נועד לתת קצת חמצן למערכת הבריאות החנוקה. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הסגר בא להראות שהם עושים משהו לטובת האזרחים כמענה לנתוני התחלואה שהתקשורת מפרסמת, למרות שבפועל הם משחקים בקקי אחד עם השני. הסגר הזה לא יועיל למצב הרפואי ממגוון סיבות (חוסר אמון בממשלה, חגים, אכיפה דפוקה, מגבלות מטופשות) ורק יזיק למצב הכלכלי כי אנשים לא יכולים לעבוד בגלל הילדים ועוד עסקים נסגרים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הבדיקה הזו נותנת תוצאה מהימנה ב 60-70% מהמקרים. לכן שתי בדיקות עוקבות יכולות לתת תוצאה שונה. עניין של רגישות .
הסגר נועד לתת קצת חמצן למערכת הבריאות החנוקה. זה הכל.

אם זאת מהימנות הבדיקה איך אפשר להתייחס ברצינות לנתונים האלה?
בתי החולים אמרו שהם לא קורסים. משרד הבריאות מנסה לשכנע אותם שהם כן קורסים כי הוא צריך נתונים אחרים ממה שבתי החולים הציגו.
בקיצור בלוף. וכשעורמים שקרים על שקרים על שקרים הכל קורס פנימה על האזרח.
מי שרוצה שיהיה בסגר. שישים גם מסיכה שהוא עובר מחדר לחדר בבית ושישים כפפות כשהוא מתקלח.
כל יום שעובר נחשף עוד מהבלוף. וזה לא רק בישראל.
נקודה אחת למחשבה - כשהיה את הסיפור עם הדור 5g כולם התעקשו שכרגע זה לא רלוונטי, אין תכנון וכל מי שחושב על הקונספירציה חי בפלנטה אחרת. לא נכנס למקום האם זה מסוכן או לא. אבל כמה שהכחישו שהטכנולוגיה לא בדרך ולא עובדים על התשתית בשלב הזה מתגלה שבזמן הסגר הראשון פרסו את התשתית ועכשיו מפעילים את הרשת החדשה ( זה כבר לא ניחוש זאת עובדה לפי הפירסומות שמפמפמים ברדיו). אז למה כולם הכחישו בסגר הראשון שלא מניחים אנטנות ותשתית לדור 5?
למה היה כזה מאמץ להכחיש את זה?
אותו דבר עם ההפגנות. משקיעים כל כך הרבה אנרגיה באיסור שלהם שאני יודע בוודאות שמסתתר משהו שמסתירים מאיתנו.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@asixאין שום קונספירציה. המחלה הזו עושה שמות והתגובה המגומגמת מחמירה את הנזק. אתמול היו קרוב ל-7000 מאומתים. 

הנזק לכלכלה נגרם על ידי ממשלה הססנית ועל ידי חורשי מזימות כמוך, שבגללם הטיפול במגיפה מתמסמס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולי שיט לאן הגענו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו את הפרק ב netflix . Social dilemma
תאוריות קונספירציה פורחות בזמן משבר כלכלי. בעיקר ברשתות חברתיות. אנשים מטפסים על הקירות .קרקע פורה.

אם פותחים מחלקת אישפוז בחניון תת קרקעי במקום לנייד חולים : תבין לבד. המערכת חנוקה ולא מהיום. המערכת חולה כרונית . מיטות אשפוז במסדרונות. זה חדש לך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@asixאין שום קונספירציה. המחלה הזו עושה שמות והתגובה המגומגמת מחמירה את הנזק. אתמול היו קרוב ל-7000 מאומתים. 

הנזק לכלכלה נגרם על ידי ממשלה הססנית ועל ידי חורשי מזימות כמוך, שבגללם הטיפול במגיפה מתמסמס.

ואולי זה בגלל שאנשים מקבלים נתונים לא אמינים וגורמים לפניקה מיותרת בציבור ?
אם אתה קורא לי חורש מזימות כי זאת דעתי אז אני יכול לקרוא לך זורע פניקה ובהלה על הדעה שלך.

תראו את הפרק ב netflix . Social dilemma
תאוריות קונספירציה פורחות בזמן משבר כלכלי. בעיקר ברשתות חברתיות. אנשים מטפסים על הקירות .קרקע פורה.

אם פותחים מחלקת אישפוז בחניון תת קרקעי במקום לנייד חולים : תבין לבד. המערכת חנוקה ולא מהיום. המערכת חולה כרונית . מיטות אשפוז במסדרונות. זה חדש לך ?

ובו זמנית מראים מיטות ריקות במחלקות קורונה בבתי חולים אחרים. זה שלא מניידים חולים ויוצרים מצג של עומס זה ניהול כושל או מגמה ליצירת פניקה ולחץ בציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...