Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

נכון בתי חולים מתמודדים עם החולים הקשים, לצערנו חלק מהם מתים (20%) , אבל חלק לא קטן מהחולים הקשים יוצא מבית החולים במצב סעודי.  רובם צריכים שיקום ארוך . את החלק הזה של השיקום עוד לא התחילו לראות אפילו.
זאת שגיאה לנסות בכלל להכין את בתי החולים לספוג תחלואה יותר קשה ממה שיש לנו עכשיו.
חד משמעית אנחנו לא צריכים לדעת להתמודד עם תחלואה קשה יותר, זה בדיוק מה שמייצר אצל הציבור תחושה 
שאפשר להשתולל , כי יש מקום בבתי חולים , אז אפשר להמשיך להדביק ולהידבק .. יש מקום.
צריך לקבוע סף כלשהו ולעבוד עליו. 
סגר ופתיחה על מנת לא להגיע לאותו סף 

לא, אנחנו כמדינה לא מוסגלים להתמודד כלכלית עם סגר כל 4-5 חודשים. כל שבוע של דחית סגר כזה ( כי מערכת הבריאות עומדת בכמות חולים קשים במספרים גדולים יותר ) שווה מיליארדים, עסקים מצליחים לשרוד, אבטלה לא מזנקת. אם המדינה תגיע לפשיטת רגל, לא יהיה מאיפה לשלם לרופאים, אחיות, תחזוקה של בתי חולים.
מי שלא חלה עכשיו, יחלה בעוד כמה חודשים ( וככה עד שיהיה חיסון ).
סגר זה רק דחיה, מוצא אחרון כדי להוריד תחלואה לרמה שניתן לתת טיפול רפואי איכותי למי שהגיע לבתי חולים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, malcishua כתב:

הכל יתכן. hence השימוש במילה ״פוטנציאלי״. אבל כאמור - הדיון הוא על שימוש בנתונים כרגע ולא על מה יהיה עוד 5 שנים. ושוב (בפעם ה-N..) - לדעתי, עם כל הרעש הפוטנציאלי, זה עדיין מדד אמין ויציב בהרבה ממספר המאובחנים היומי, ע״מ להשתמש בו כרגע כדי לקבל החלטות.

לא הכל ייתכן כי נניח פחות סביר שבגלל הקורונה אתה תמות מטראומה ממכשיר חד (מה שנקרא דקירה).

והשימוש בנתונים הוא נכון כל עוד לא הוכח שהוא אינו קשור בוודאות, שכן מה יקרה אם אתה לא תתחשב במי שמת נניח מדלקת ריאות ובעוד 5 שנים תגלה את הקשר לקורונה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, Potato כתב:

בטמקא עלתה כתבה שהכל כרגיל גם ברמות החרדית וגם במרכז תל אביב הפחות חרדית.

מקווה שהם הולכים עוד יומיים להוציא את כל כוח השיטור הקיים ולפרק את המדינה בדוחות אחרת המצב יתדרדר עוד יותר.

לא יודע מה קורה אצל האחים שלי ברמות החרדית, אבל פה 99.99999% מהעסקים סגורים. הראו בית קפה פוחז אחד שפתוח בכיכר דינזגוף. כל שאר המקומות סגורים. אני יוצא לסיבוב כל יום בערב, והרחוב מת. מעבר לזה שהכל סגור, אין גם ככ תנועה של מכוניות. אה ואפילו ראיתי שוטר ששאל אנשים לאן הם הולכים.

לפני כשעה, khalil כתב:

‏ד"ר וידר היא רופאה בכירה

לא הבנת עדיין שכל רופא שמתגד לסגר פשוט לא מבין על מה הוא מדבר?

לפני כשעה, sperial כתב:

'צטערת, אם זה לא פעל עד עכשיו זה כנראה לא יפעל גם מעכשיו.

לא היתה הסברה עד עכשיו. כשנתניהו מאשים את שאשא ביטון בכשלון הטיפול בקורונה, או אומר שמחפשים אותו כשתופסים את אחד מהיועצים שלו מפר בידוד - זו לא הסברה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בפייסבוק טבלאות תמותה, מחודש אפריל התמותה בישראל עלתה בהשואה ל-2019.

@יבגניפ משרד הבריאות מעלה קמפיין אחר קמפיין. בינתיים אני לא רואה את היעילות, אם כי בשבוע האחרון אני מתרשם שיש  שיפור מה בהתנהגות. אולי תגובה לסגר שגורם להבנת חומרת המצב. אבל אני במקומות מסיימים בחיפה, כך שזו התרשמות מוגבלת מאד. הכותרות בעיתונות מספרות סיפור אחר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

ראיתי בפייסבוק טבלאות תמותה, מחודש אפריל התמותה בישראל עלתה בהשואה ל-2019.

@יבגניפ משרד הבריאות מעלה קמפיין אחר קמפיין. בינתיים אני לא רואה את היעילות, אם כי בשבוע האחרון אני מתרשם שיש  שיפור מה בהתנהגות. אולי תגובה לסגר שגורם להבנת חומרת המצב. אבל אני במקומות מסיימים בחיפה, כך שזו התרשמות מוגבלת מאד. הכותרות בעיתונות מספרות סיפור אחר.

שוב אתה מסיק בהכללות ותוצאות על הסיבות. אני לא בטוח שזה נכון.

לגבי הקמפיינים - אני לא יודע מה הם תורמים. בית הזונות סביב הטיפול במגפה בתכלס, יחד עם איומים באינסוף מתים, גם השפיעו, כנראה, על יחס הציבור למחלה. ואני, כאמור, בניגוד אליך לא חושב שכולם לא שמים על ההנחיות. אי אפשר באמת לדבר ברצינות על זה שישראל של סוף אוגוסט 2020 נראתה כמו ישראל של סוף אוגוסט 2019. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שכולם שמים פס, אבל הרבה יותר מדי. 

לגבי טבלאות התמותה - ב-4 החודשים האחרונים המגמה נראית על פניה עקבית. עליה של 2-3 אחוזים בתמותה, לא מתוקנן לגודל האוכלוסיה. אבל צריך להביא בחשבון שהתמותה מקורונה עלתה מאד בחודשיים האחרונים, אני מניח - וממתין לעדכונים הרשמיים - שההפרשים עוד יגדלו, בתקוה שהאמצעים החדשים יביאו שעוד חודשיים - שלושה נתחיל שוב לראות ירידה בהפרשים מהשנה הקודמת.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקמפיינים בערבית הם בזיון, בדיוק הסיבה למה האוכלוסיה מתחלקת בין אלה שלא רואים סכנה בכלל ואלה שמפחדים לפתוח את חלון ביתם.

אי אפשר לכמת עליה לפי חודש, כי התמותה אמורה לעלות ויש רעשים, מכמתים לפי טרנדליין, עד יולי (לפני העדכון לאחור היינו בתת תמותה) אנחנו בעליה קלה, אבל לפי הניתוח שהבאתי ממי שיש לו סטטיסטיקה שלא זמינה לציבור, באוגוסט יש עליה משמעותית.

image.thumb.png.be3df783312e13bd8accb77f73f0d339.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

אם הייתי צריך לבסס את הידע שלי על קורונה על בסיס שיטוט בחיפה הייתי אומר שהיא לא עוברת דרך האף ובגדי ספורט מנטרלים אותה לגמרי.

• מצחיק 1
  • מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Potato ההודעות שלך על חיפה חוזרות על עצמן יותר מאלה שלי על מכונת כביסה. תעשה טובה, תעבור לחדרה.

• רעיון גרוע 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

@Potato ההודעות שלך על חיפה חוזרות על עצמן יותר מאלה שלי על מכונת כביסה. תעשה טובה, תעבור לחדרה.

לא זכור לי שאני חייב לך משהו.

מוזמן לחסום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מומחים - כי כל מי שמופיע בחדשות אומר את זה - תפסיקו את ההפגנות והתחלואה תרד.
אני חותם על זה שיפסיקו את ההפגנות ואחרי שבוע של סגר יראו איזה "השפעה עצומה" הייתה לסגר.
לצערי, שוב דבר כבר לא אמין והריח הוא פוליטי נטו. המשחק עם הנתונים, הדיווחים הלא אמינים, החוסר בקבלת החלטות והחותמת - ההתעקשות הבלתי נפסקת שלא יהיו הפגנות. כל חבר כנסת שעולה לדבר מהליכוד מגיע לנקודה הזאת למרות שלא הוכח שבאמת יש שם הדבקות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם 25 אלף תלמידים ממגזר החרדי מעל גיל 10 ממשיכים ללמוד כרגיל, כי אם יש הפגנות גם מותר ללמוד תורה...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמדו. וגם שיחזירו את שאר הילדים.
ושיבטלו את הסגר המטופש הזה.
סגר הוא לא פתרון והוא לא הפתרון.
הבעיה שהסגר הוא תירוץ למשהו אחר ולא במטרה להוריד את התחלואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, asix כתב:

שילמדו. וגם שיחזירו את שאר הילדים.
ושיבטלו את הסגר המטופש הזה.
סגר הוא לא פתרון והוא לא הפתרון.
הבעיה שהסגר הוא תירוץ למשהו אחר ולא במטרה להוריד את התחלואה.

סיקרנת....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...