Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 49 דקות, asix כתב:

ואולי זה בגלל שאנשים מקבלים נתונים לא אמינים וגורמים לפניקה מיותרת בציבור ?
אם אתה קורא לי חורש מזימות כי זאת דעתי אז אני יכול לקרוא לך זורע פניקה ובהלה על הדעה שלך.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

הוא לא זורע פאניקה ובהלה באף אחד,

מדליק את עצמו על עצמו בעיקר.

לפני 49 דקות, asix כתב:

ובו זמנית מראים מיטות ריקות במחלקות קורונה בבתי חולים אחרים. זה שלא מניידים חולים ויוצרים מצג של עומס זה ניהול כושל או מגמה ליצירת פניקה ולחץ בציבור.

יש סיכוי לא רע שזו דרך להוציא כספים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין ההפגנות - הטעות הקריטית של @korola זה שהוא אשכרה מאמין שהיו בהפגנה 15K אנשים.

סתם לדוגמה המשטרה טוענת שבכיכר רבין כולל הרחובות שמסביב, לא כולל מזרקות, במות וחניונים יש מקום ל-30K אנשים.

וזה יעני המקום הכי גדול בארץ להפגנות, כמה נראה לך נכנסים בפאקינג רחוב בלפור באמצע ירושלים בשכונה ישנה וצפופה?

לדעתי החישוב שלך לא נכון קודם כל מהסיבה הזו - אין ולא היו 15K וכנראה גם לא 5K.

ובכל זאת התחושה שלי היא שלאורך חודשים ההפגנות הללו מתקיימות ולכן הסיכוי שלא היה שם עד היום אפילו חולה אחד (ולעומת זאת בסופר השכונתי שמשרת נניח 30 אלף איש בהגזמה היו כמה חולים בכמה מועדים) הוא שואף לאפס. לא סביר.

באופן אישי קיום הפגנות בזמן שאוסרים פעילויות אחרות, מהסיבה היחידה שהן הפגנות - זה ביזיון לשלטון החוק.

מצד שני כשמבינים שהממשלה (למעט המריונטה ניסנקורן) בעד הגבלת התקהלויות ללא אבחנה אבל שלטון היועמ"ש אוסר (ומצד שני טוען שלא פירסם זאת בחוו"ד רשמי - רוצה ללכת עם ולהרגיש בלי). אז אני בעד לשלח את היועמ"ש הזה לשבת במחלקות קורונה ולא בדיוני ממשלה.

@asix זה שהנתונים לא קיימים, לא מטויבים, לא מפורסמים או אפילו לא נכונים - לא פוטר אותך מהפעלת שכל ישר. לדעתי לפחות. אבל זה בגלל שלדעתי יש לך שכל ישר, אחרת לא היו ציפיות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי אמר שאני לא מפעיל שכל ישר? אני שם מסיכה במקומות עם אנשים ( לא כשאני לבד ברכב הפרטי), לא מצטופף במקומות המוניים, פעם ראשונה בחיי שלא אלך לבית כנסת ביום כיפור, מאוד נזהר אבל חושב שכל המהלך שמובילים את המדינה הוא מסוכן ולא נכון. אני חושב שלא באמת נלחמים בקורונה אלא עושים מהלכים פוליטיים בחסות הקורונה.
זה שהדעה שלי שונה זה אומר שאני לא מפעיל את השכל הישר? מי קבע? בינתיים כל הנתונים מוכיחים שאני דווקא צודק וככל שמנסים לסתור את הדעה שלי מתגלה כל פעם שקר נוסף של השלטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי - אז כלפי עצמך אתה מפעיל שכל ישר, אבל כל עוד הפלבס מתקהלים בבלפור בהמוניהם - כלפיהם לא צריך להפעיל שכל ישר.

אתה בהקבלה כמו הגנרל ששולח את החיילים למות בעודו יושב בבונקר.

ולכל זה אין שום קשר למשפט הזה:

לפני 4 דקות, asix כתב:

אני חושב שלא באמת נלחמים בקורונה אלא עושים מהלכים פוליטיים בחסות הקורונה.

שאני מסכים איתו ב-1000% לא ב-100%.

ועדיין כששעון מקולקל צודק פעמיים ביום (כלומר המהלכים הפוליטיים נכונים למלחמה בקורונה) אני אתמוך בהם.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, m3x7r3m3 כתב:

באופן אישי קיום הפגנות בזמן שאוסרים פעילויות אחרות, מהסיבה היחידה שהן הפגנות - זה ביזיון לשלטון החוק.

זו הסיבה שראש ממשלה לא יכול לכהן תחת כתבי אישום.
יותר מחצי מדינה לא מאמינה לו וחושדת בכל צעד שהוא עושה. אי אפשר לנהל ככה מדינה. הבנאדם נמצא בניגוד אינטרסים תמידי, גם כשהוא ישן הוא עסוק בחלומות של איך הוא מבטל את המשפט ומחסל את בתי המשפט.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מעניין 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי - אז כלפי עצמך אתה מפעיל שכל ישר, אבל כל עוד הפלבס מתקהלים בבלפור בהמוניהם - כלפיהם לא צריך להפעיל שכל ישר.
אתה בהקבלה כמו הגנרל ששולח את החיילים למות בעודו יושב בבונקר.

ולכל זה אין שום קשר למשפט הזה:

שאני מסכים איתו ב-1000% לא ב-100%.
ועדיין כששעון מקולקל צודק פעמיים ביום (כלומר המהלכים הפוליטיים נכונים למלחמה בקורונה) אני אתמוך בהם.
זה ההבדל ביננו - אני לא חושב שהמהלכים הפוליטיים שלדעתך נכונים למלחמה בקורונה הם למלחמה בקורונה. לדעתי המהלכים מתעטפים במעטפת של מלחמה בקורונה לצרכים אחרים שלא קשורים כלל לקורונה.

לגבי המפגינים - אני לא שולח אף אחד ואני כן חושב שכל אחד צריך להיות אחראי לעצמו. עליו להיות זהיר כפי שהוא חושב לנכון.
וכל המתפללים שנסעו לאומן? מה ההבדל? ומתפללים שחושבים שלהתפלל זה הדבר החשוב בעולם? מה ההבדל? אבל לא לקחו להם את זכות התפילה. גם את זכות המניין לא לקחו להם.
אבל כשאתה מפרק הפגנה ל 10 אנשים אז זאת כבר לא הפגנה זאת בדיחה ודיי סתמת לאנשים את הפה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לעניין ההפגנות - הטעות הקריטית של @korola זה שהוא אשכרה מאמין שהיו בהפגנה 15K אנשים.

קרוב, אבל לא שם..

החישוב הבסיסי שלי נכון ואני מוכן להמשיך לדון בו.  באוכלוסייה הכללית 1 ל 300 יגלה/התגלה כמאובחן בשבוע הקרוב.

אבל 1ל 300 מתוך 15,000 זה רק 50 ולא 500... זה שאף אחד לא שם לך לזה אומר משהו.

אם תבדקו את האתר של משרד הבריאות , תראו שה 1 ל 300 די חוזר על עצמו ברוב הערים בארץ,

רוב הערים בארץ נמצאים באיזור של 1 ל 

קחו לדוגמא את חולון.

1173 חולים פעילים , 633 התגלו ב-7 ימים האחרונים.

שימו לב שברוב הערים חצי מהחולים הפעילים התגלו בשבוע האחרון!

עכשיו הנתון האחרון בטבלה, חולים פעילים ל 10,000 נפש,  בחולון יש 63, אנחנו כבר יודעים שבערך חצי התגלו בשבוע האחרון , אז 30 חולים התגלו על 10,000 אנשים בחולון.

כלומר 1 ל 333. 

באופן דומה אפשר לראות גם את פתח תקווה - 54 חולים פעילים לכל 10,000, גם בפתח תקווה חצי התגלו בשבוע האחרון.  אז בפתח תקווה יש לנו 27 מתוך 10,000 ,  כלומר 1 ל 370.

בני ברק זה סיפור אחר.. יש 138 חולים פעילים ל 10,000 , קצת פחות מחצי התגלו בשבוע אחרון,

עדיין כנראה באיזור ה 60 התגלו בשבוע האחרון לכל 10,000 . וזה מביא אותנו ל 1 ל 166.

בתל אביב המצב טוב יותר - בערך 20 חולים מאומתים מהשבוע האחרון ל 10,000 .

עדיין גם בתל אביב יש 1 ל 500. 

אם תיקח אקראית אדם אחד, אז הסיכוי שהוא בריא ולא יתגלה כחולה - 299 ל 300. 

אם תיקח 2 אנשים , אז הסיכוי ששניהם לא יתגלו כחולים זה 299/300 בריבוע.

אם תיקח 1000 איש , הסיכוי שאף אחד מהם לא יתגלה כחולה בשבוע הקרוב זה 299/300 בחזקת 1000.

וזה כבר מספר נמוך של 3% בלבד. 

ולכן הסיכויים שבהפגנה שיש בה יותר מ 1000 איש (לא מתקרב אפילו ל 15,000) , אף אחד לא יתגלה כחולה בשבוע שיעבור לו, הוא סיכוי אפסי. 

image.thumb.png.81bbadf113b0992763c3edc2da2bdc3d.png

לפני 8 דקות, asix כתב:

וכל המתפללים שנסעו לאומן? מה ההבדל? ומתפללים שחושבים שלהתפלל זה הדבר החשוב בעולם? מה ההבדל? אבל לא לקחו להם את זכות התפילה. גם את זכות המניין לא לקחו להם.
אבל כשאתה מפרק הפגנה ל 10 אנשים אז זאת כבר לא הפגנה זאת בדיחה ודיי סתמת לאנשים את הפה.....

לא לקחו?   לא מנעו מהם ?

איפה אתה חי?

גמזו שלח מייל ישירות לנשיא אוקרינה לסגור את הגבול, מנעו מ 30,000 אנשים לעשות את מה שהם רוצים לעשות. 

בהפגנות עד היום לא מנעו מאף אחד.

שלא יגבילו ל 10 ,  שיגבילו ל 1000 , ל 500?

שיהיה אתר שניתן להירשם מראש  (כמו שעשו לסליחות בכותל).

תהיה הגרלה וכל שבוע יתנו אישור לכמות מוגבלת להגיע להפגנה. 

כל מי שיגיע בלי אישור שיקבל קנס 500 ש"ח.

זה גם סוגר לך את הפינה עם האוטובוסים של החרדים שכאילו נוסעים להפגנות.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, asix כתב:

ואולי זה בגלל שאנשים מקבלים נתונים לא אמינים וגורמים לפניקה מיותרת בציבור ?

שמע, בהתחלה אמרנו שהעלו את מספר הבדיקות ולכן יש עלייה בתחלואה.

אבל אם זכור לך - בגל הראשון היה 15 אלף בדיקות בערך ביום ובשיא הגיעו ל700 מאומתים, כלומר 4 וחצי אחוזים.

היום כבר יש לך 11 אחוזים, וזה אחרי שניפחו את הבדיקות. כל מי שלמד קצת סטטיסטיקה יודע שכשאתה מגדיל את המדגם שלך אתה מתקרב לממוצע באוכלוסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לקחו?   לא מנעו מהם ?
איפה אתה חי?
גמזו שלח מייל ישירות לנשיא אוקרינה לסגור את הגבול, מנעו מ 30,000 אנשים לעשות את מה שהם רוצים לעשות. 
בהפגנות עד היום לא מנעו מאף אחד.
שלא יגבילו ל 10 ,  שיגבילו ל 1000 , ל 500?
שיהיה אתר שניתן להירשם מראש  (כמו שעשו לסליחות בכותל).
תהיה הגרלה וכל שבוע יתנו אישור לכמות מוגבלת להגיע להפגנה. 
כל מי שיגיע בלי אישור שיקבל קנס 500 ש"ח.
זה גם סוגר לך את הפינה עם האוטובוסים של החרדים שכאילו נוסעים להפגנות.
ואז הפוליקטאים נכנסו לעניינים ונטרלו את גמזו ונתנו להם היתר לטוס לאומן.

אבל אם זכור לך - בגל הראשון היה 15 אלף בדיקות בערך ביום ובשיא הגיעו ל700 מאומתים, כלומר 4 וחצי אחוזים.
היום כבר יש לך 11 אחוזים, וזה אחרי שניפחו את הבדיקות. כל מי שלמד קצת סטטיסטיקה יודע שכשאתה מגדיל את המדגם שלך אתה מתקרב לממוצע באוכלוסיה.
זה יפה כשאתה מאמין למספרים. ואם לדעתך המספרים לא נכונים? מה שווה ההצגה של המספרים?

זו הסיבה שראש ממשלה לא יכול לכהן תחת כתבי אישום.
יותר מחצי מדינה לא מאמינה לו וחושדת בכל צעד שהוא עושה. אי אפשר לנהל ככה מדינה. הבנאדם נמצא בניגוד אינטרסים תמידי, גם כשהוא ישן הוא עסוק בחלומות של איך הוא מבטל את המשפט ומחסל את בתי המשפט.
זאת בדיוק הסיבה לכל הכאוס במדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, EliC25 כתב:

זה רק במדגם אקראי, או יותר נכון מדגם שלוקח בחשבון את מאפייני האוכלוסייה ובתוך כל קבוצה של אפיון,

לוקח דגימות אקראיות.

פה אין לך מדגם אקראי , דוגמים את מי שמבקש הפנייה מרופא לבדיקה, לכן זה לא נכון שאתה מתקרב לממוצע באוכלוסיה. 

אבל זה נכון שאם בגל הראשון בדקו 15,000 ביום וקיבלו 700 מאומתים , אז היום המצב ממש גרוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, korola כתב:

זה רק במדגם אקראי, או יותר נכון מדגם שלוקח בחשבון את מאפייני האוכלוסייה ובתוך כל קבוצה של אפיון,

לוקח דגימות אקראיות.

פה אין לך מדגם אקראי , דוגמים את מי שמבקש הפנייה מרופא לבדיקה, לכן זה לא נכון שאתה מתקרב לממוצע באוכלוסיה. 

אבל זה נכון שאם בגל הראשון בדקו 15,000 ביום וקיבלו 700 מאומתים , אז היום המצב ממש גרוע. 

לא בהכרח,

אם אתה יודע שיש מאומת באיזו ישיבה או שכבה ד באיזה בית ספר סיכוי טוב שתשלח את כולם לבדיקה.

אתה מראש בודק את אלה שהגיוני שנדבקו/חלו ולא דוחף סתם מטושים לאנשים אקראיים ברחוב(או בבית).

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, korola כתב:

לוקח דגימות אקראיות.

נכון אבל בקצב הבדיקות הנוכחי, תוך 5 חודשים אתה מכסה את כל האוכלוסיה, בתנאי שמספר הבידוקת אלו אכן מספר הבדיקות הראשונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים מוצאים עוד חורים בגבינה השווצרית.

בעל חנות בגדים , פשוט הציב ארגזים של פירות וירקות ופתח את החנות,

הוא היה ב"אושר עד" וב "רמי לוי" ראה שהם פתוחים ומוכרים גם בגדים וגם פירות וירקות,

אז הוא התרחב ל "אושר לוי" וכעת הוא מוכר בגדים וירקות ופירות.

בקצב הזה כל החנויות יפתחו. 

אני רק רוצה לראות את חדר הכושר הראשון שיהפוך להיות מרכז מיון פירות וירקות. 

ויעשה אימונים בהרמת מלונים ואבטיחים. 

https://www.mako.co.il/news-israel/2020_q3/Article-de0d209c9d9b471026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

image.thumb.png.f2b51b4a0cd2ad2a9510fa25c7192daa.png

לפני 10 דקות, EliC25 כתב:

נכון אבל בקצב הבדיקות הנוכחי, תוך 5 חודשים אתה מכסה את כל האוכלוסיה, בתנאי שמספר הבידוקת אלו אכן מספר הבדיקות הראשונות

מה זה עוזר לך ב 5 חודשים לכסות את כל האוכלוסייה? 

אצלנו למשל פתחו דרייב אין למשך כמה ימים, בהתחלה קיבלו רק מי שיש לו הפניה מרופא.

תוך שעות גמרו את כל המטושים שהם הביאו איתם וסגרו באמצע היום.

אחרי 3 ימים , פתאום ב 17:00 בערב העבירו הודעה בקבוצות ביישוב שהם מקבלים גם בלי מרשם רופא.

כנראה כבר לא הגיעו לבדיקות אנשים עם הפנייה מרופא.

ואז סגרו את הדרייב.

אני בטוח שאם היו נותנים לך את הנתונים הגולמיים,  היית יכול לראות מה האחוזים של החיובים מאלה שהגיעו עם הפנייה מרופא לעומת אלו שהגיעו בלי הפנייה מרופא.

אם מדובר באותו אחוז חיוביים , אז כל ההפנייה מרופא מיותרת. 

אבל אני בטוח שמתוך אלו שמגיעים עם הפנייה אחוז החיוביים יהיה גבוה יותר מאשר אלו בלי הפנייה. 

ולכן אם תפתח יום אחד את הבדיקות ל 100,000 , אחוזי החיוביים ירד מ 10%. 

וגם הפוך, אם תגביל שאתה בודק רק אנשים עם תסמינים , תקבל פתאום 30% חיוביים. 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@farkash7

פרקשי זה לא רלוונטי, ניגודי אינטרסים תמידיים קיימים ברוב אם לא כל התפקידים הבכירים.

עכשיו נניח שניגודי אינטרסים הם משהו שאפשר להימנע ממנו - נבחן את המציאות לפי ההנחה הזו:

ביבי יתפטר עם הגשת כתב אישום (ונדבר על פוטנציאל הדיפ סטייט לזה אחר כך)

חיות הייתה צריכה להתפטר לפני שישבה בדין בנושא חברות ביטוח (בעלה עו"ד שמייצג חברות ביטוח, ואילולא היא הייתה בדעת מיעוט - המיוצגים שלו היו מרוויחים כסף, במיליונים או מיליארדים לאורך שנים).

מנדלבליט היה צריך להתפטר לפני שדן בנושא ההפגנות (הוא גם צד בנושא הזה, לא פחות מביבי)

חברי הכנסת היו צריכים להתפטר לפני שדנים בנושא המשכורת שלהם וכו'.

היה שופט שהוציא מפירוט ניגודי העניינים שלו אדם מסוים, דן בעניינו והחזיר אותו לאחר מכן לאותה רשימה.

בפועל? מצפים רק מבכיר אחד שלא יהיו לו ניגודי עניינים

לפני 4 דקות, asix כתב:

זה ההבדל ביננו - אני לא חושב שהמהלכים הפוליטיים שלדעתך נכונים למלחמה בקורונה הם למלחמה בקורונה. לדעתי המהלכים מתעטפים במעטפת של מלחמה בקורונה לצרכים אחרים שלא קשורים כלל לקורונה.

אני לא טוען לדעת אם המהלכים נועדו למלחמה בקורונה, אני טוען שאם הם לא למלחמה בקורונה - "מתוך שלא לשמה, בא לשמה", אם הם כן אז זה השעון המקולקל שמראה שעה נכונה פעמיים ביום.

ככה או ככה אם המהלך נכון לא אכפת לי מה המניעים אליו

לפני 12 דקות, asix כתב:

לגבי המפגינים - אני לא שולח אף אחד ואני כן חושב שכל אחד צריך להיות אחראי לעצמו. עליו להיות זהיר כפי שהוא חושב לנכון.

לא באופן ישיר אבל התוכן של ההודעות שלך כולל מנגינת "סוף הדמוקרטיה" נועדה לכך.

לפני 13 דקות, asix כתב:

לא צריך להיות הבדל, אם מותר תפילה של 20 בשטח פתוח - מותר הפגנה של 20 בשטח פתוח.

למעשה בהגדרה לא צריך להיות כתוב מה הצורך, אלא מה הכמות בחוץ ומה הכמות בפנים. פשוט וקל וברור.

לפני 50 דקות, asix כתב:

אבל הדתיים יגידו את אותו הדבר על התפילה בבית הכנסת בראש השנה ובכיפור, ו"שמחת תורה בלי הקפות של עשרות אנשים זאת בדיחה".

או שכולם מוותרים או שכולם לא מוותרים, אם כולם לא מוותרים (כמו עכשיו) אין לאף אחד זכות להתלונן על השני שלא מוותר על מה שחשוב לו!

זה גועל נפש של התנהלות להתלונן על הדתיים שלא מוותרים על מה שחשוב להם בזמן שבהפגנות אסור לגעת, והסיבה כשמרדדים אותה עד הסוף זה "כי זה שלי", כמו הילדים בגן.

לפני 50 דקות, korola כתב:

קרוב, אבל לא שם..

החישוב הבסיסי שלי נכון ואני מוכן להמשיך לדון בו.  באוכלוסייה הכללית 1 ל 300 יגלה/התגלה כמאובחן בשבוע הקרוב.

אבל 1ל 300 מתוך 15,000 זה רק 50 ולא 500... זה שאף אחד לא שם לך לזה אומר משהו.

עזוב, לדעתי עם הנטייה להכפלות של כמויות אנשים בהפגנות אפילו 5K לא היו.

לפני 27 דקות, korola כתב:

אני רק רוצה לראות את חדר הכושר הראשון שיהפוך להיות מרכז מיון פירות וירקות. 

ויעשה אימונים בהרמת מלונים ואבטיחים. 

מהר תרשום פטנט

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Potato כתב:

לא בהכרח,

אם אתה יודע שיש מאומת באיזו ישיבה או שכבה ד באיזה בית ספר סיכוי טוב שתשלח את כולם לבדיקה.

אתה מראש בודק את אלה שהגיוני שנדבקו/חלו ולא דוחף סתם מטושים לאנשים אקראיים ברחוב(או בבית).

זה גם היה אז, אפילו עם הגבלות יותר חמורות (ממש מנעו מאנשים להיבדק כי לא היו בדיקות).

דווקא היום שולחים יותר אנשים לבדיקות גם אסימפטומטים בגלל שיש מספיק.

אז לכאורה האחוז היה אמור לרדת והוא רק עולה

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...