Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

כי לפני חצי שנה היה סגר אמיתי. היום יש ברדק אמיתי.

כי לפני חצי שנה היו כמה עשרות חולים. היום יש עשרות אלפי חולים - תחשוב מה ההבדל מבחינת קצב הפצת הנגיף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, asix כתב:

מלבד הוצאת דיבה אינני מסכים איתך כלל.

אז השאלה היחידה היא איפה שמים את הקו האדום.

אתה טוען שרק הוצאת דיבה, אני טוען שהמציאות קובעת את הקו האדום.

המציאות בישראל אינה זהה למציאות באבו-דאבי למשל, ולכן הקו האדום ייקבע במקום אחר בשני המקומות.

בכל מקרה אתה מבין שזה:

לפני 44 דקות, asix כתב:

קודם כל כן - חופש הביטוי זאת זכות יסוד שאין לאיש את הזכות לאסור אותה.

פשוט לא נכון.

חופש הביטוי הוא זכות, כמו כל זכות, עם כוכבית, השאלה רק מה כתוב בכוכבית.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא נכון.

חופש הביטוי הוא זכות, כמו כל זכות, עם כוכבית, השאלה רק מה כתוב בכוכבית.
אתה נותן למישהו שלא אמין בעליל לקבוע לך את הכוכבית. בהצלחה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

כי לפני חצי שנה היה סגר אמיתי. היום יש ברדק אמיתי.

כי לפני חצי שנה היו כמה עשרות חולים. היום יש עשרות אלפי חולים - תחשוב מה ההבדל מבחינת קצב הפצת הנגיף.
היום אנשים קצת יותר מחושבים ולא מתנהלים בפחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אנשים מתנהלים בחוסר הבנה וחוסר אחריות מוחלט.

דרך אגב - הזכות להגנה על חייבו, גופו וכבודו של אדם מעוגנים בשני סעיפים בחוק יסוד: כבוד האדם וחרותו. זכות ההפגנה מעוגנת רק בפסיקה, שכן חוק היסוד שבו היא היתה אמורה להיות מעוגנת לא נחקק.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם חושבים שבתי החולים שונים מהמוכר בשוק? 

גם בבתי חולים יש אנשים שרוצים להתפרנס, יש להם מחלקות שלמות של רופאים ובעלי מקצוע שלא קשורים לקורונה.

מלא סוגי טיפולים וניתוחים לא דחופים , זאת הפרה החולבת שלהם , מזה הם עושים את הכסף.

יש כתבה מאלפת בגלובס , על הכסף של בתי החולים ולמה מנהלי בתי חולים מסרבים להצהיר שהם בקריסה. 

הם פשוט לא רוצים לסגור את הפעילות הרווחית שלהם, הם לא יגידו שהם בקריסה כי אז יסגרו/סגרו להם את האפשרות להרוויח כסף.

בדיוק כמו בעלי המסעדות ובעלי אולמות האירועים - כולם צועקים אצלנו אין הדבקות רק אל תסגרו אותנו. 

הבעיה של גמזו - היא חצי רגל מנהל בית חולים , אז הוא לא ממש רוצה להכריז על סגר מלא כי זה יפגע לו בעסק.

אבל הוא מתחיל להבין שאין ברירה , אז הוא יוצא במין הכרזות של חצי מסכים "אני לא אכשיל את הממשלה"

"אתמוך בכל החלטה של הממשלה".

כמו שזה נראה כרגע מההדלפות , הולכים להכריז על מצב חירום ככה שניתן יהיה לדלג על האישור בכנסת. 

וגנץ מיישר קו עם ביבי בנושא. 

image.thumb.png.cd654ab5ee3427e764f2dd355c55db4b.png

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אתה חושב, שפשוט לנהל בית חולים בגרעון?

הפעילות האלקטיבית הזו חשוב לבריאות הציבור לא פחות מבדיקות הקורונה. ואל תשכח, בישראל בתי החולים אינם פרטיים והם אינם פועלים למטרות רווח. שירותי השר"פ שרווחיים לקבוצה מסויימת של רופאים קיימים בבתי חולים ספורים.

לאוצר יש איזו שיטה מעוותת ליצור גרעונות עמוקים ואז, כאשר רואים שהסוס עומד למות מרעב, לזרוק כמה עצמות. 

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, korola כתב:

למה אתם חושבים שבתי החולים שונים מהמוכר בשוק? 

גם בבתי חולים יש אנשים שרוצים להתפרנס, יש להם מחלקות שלמות של רופאים ובעלי מקצוע שלא קשורים לקורונה.

מלא סוגי טיפולים וניתוחים לא דחופים , זאת הפרה החולבת שלהם , מזה הם עושים את הכסף.

יש כתבה מאלפת בגלובס , על הכסף של בתי החולים ולמה מנהלי בתי חולים מסרבים להצהיר שהם בקריסה. 

הם פשוט לא רוצים לסגור את הפעילות הרווחית שלהם, הם לא יגידו שהם בקריסה כי אז יסגרו/סגרו להם את האפשרות להרוויח כסף.

בדיוק כמו בעלי המסעדות ובעלי אולמות האירועים - כולם צועקים אצלנו אין הדבקות רק אל תסגרו אותנו. 

הבעיה של גמזו - היא חצי רגל מנהל בית חולים , אז הוא לא ממש רוצה להכריז על סגר מלא כי זה יפגע לו בעסק.

אבל הוא מתחיל להבין שאין ברירה , אז הוא יוצא במין הכרזות של חצי מסכים "אני לא אכשיל את הממשלה"

"אתמוך בכל החלטה של הממשלה".

כמו שזה נראה כרגע מההדלפות , הולכים להכריז על מצב חירום ככה שניתן יהיה לדלג על האישור בכנסת. 

וגנץ מיישר קו עם ביבי בנושא. 

image.thumb.png.cd654ab5ee3427e764f2dd355c55db4b.png

תקשיבו לזעקת אנשי המקצוע אתם לא מבינים כלום!

אל תקשיבו לאנשי המקצוע, הם רק רוצים כסף! ביבי, נדב אייל וינון מגל צריכים להציג לכם את תמונת המצב בבתי החולים!

מבולבלים? גם אנחנו...

העיתונות חופרת את עצמה לשפל עמוק מים המלח.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, asix כתב:

אתה נותן למישהו שלא אמין בעליל לקבוע לך את הכוכבית. בהצלחה.

אחרי שבג"צ דחה את תביעת הדיבה של חיילי מילואים נגד מוחמד בכרי (מקור), אפשר להבין שבישראל של לאחר המהפכה החוקתית, הזכויות המוקנות לך תלויות במי אתה.

חופש הביטוי של במאי ערבי שקרן, בדאי גדול מחופש הביטוי של יהודי שקרן לא פחות.

אז אתה חושב שאתה לא נותן למישהו לא אמין בעליל לקבוע לך את הכוכבית? יש לי חדשות בשבילך

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב שבו מספיק ש 61 חברי כנסת יכולים לחוקק חוקים מבלי שמישהו יכול לעצור אותם זה מצב יותר מסוכן לדעתי.
אם זה היה 80 חברי כנסת הייתי מקבל את הדעה שלך.
אבל 61 חברי כנסת בפסקת ההתגברות המדוברת זה מצב מסוכן מאוד. אבל זה דיון לפוסט אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מסוכן יותר לדעתך מצב שבו 61 חברי כנסת, שאני ואתה בוחרים, יחליטו על חוק, מאשר מצב שבו 3 שופטי בג"צ יישבו בדין ומתוכם 2 יחליטו?

ולא רק זה, אלא שאת אותם 2 שופטי בג"צ בוחר גוף, שבו נבחרי הציבור הם מיעוט?

שאלוהים יעזור, ואתה עוד מביא טיעונים של דמוקרטיה

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יש לי אמון במערכת המשפט. מה שראש הממשלה מנסה לערער.
שופטים אמורים להיות נטרלים ומונעים מעשיית צדק.
כאשר אני רואה שסביב ראש הממשלה יש חבורה של יס-מנים שהוא הקיף סביבו אז אני בהחלט מפחד מהחלטה של 61 חברי כנסת כגון מיקי זוהר ודומיו שיעשו הכל בשביל לרצות את אדוניהם ללא מחשבה וללא עקרונות.
אם זה היה 75-80 חברי כנסת זה היה הגיוני. במצב של 61 חברי כנסת זה מצב מסוכן לדעתי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל את השופטים אתה לא בחרת, מה דמוקרטיה בזה? 

עזוז, נושא אחר לגמרי ולא צריך להיכנס לזה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום היגיון באמון שלך.

61 זה יותר מ-3.

אתה יודע שחוק יסוד כבוד האדם וחירותו שהשופטים אוהבים לנפנף בו כאור הדמוקרטיה חוקק ברוב של 32 ח"כים בעיצומה של ממשלת מעבר?

32 ח"כים שקבעו חוק שניתן לביטול רק על ידי 61...האם זו דמוקרטיה?

זה קרקס לא דמוקרטיה.

איך אתה מוכן לשים את חייך בידי 3 שופטים שאף אחד לא בחר בהם ולא ב-61 חברי כנסת?

אנשים פה מבולבלים לחלוטין 

• אהבתי 2

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, asix כתב:

עדיין יש לי אמון במערכת המשפט. מה שראש הממשלה מנסה לערער.
שופטים אמורים להיות נטרלים ומונעים מעשיית צדק.
כאשר אני רואה שסביב ראש הממשלה יש חבורה של יס-מנים שהוא הקיף סביבו אז אני בהחלט מפחד מהחלטה של 61 חברי כנסת כגון מיקי זוהר ודומיו שיעשו הכל בשביל לרצות את אדוניהם ללא מחשבה וללא עקרונות.
אם זה היה 75-80 חברי כנסת זה היה הגיוני. במצב של 61 חברי כנסת זה מצב מסוכן לדעתי.

למה יש לך אמון במערכת המשפט?

למה בעיניך חיות יותר אמינה מביבי אחרי שהיא נתפסה בשקרים בוטים פעם אחר פעם למען טובתה האישית?

למה בעיניך פוגלמן יותר אמין מביבי אחרי שהוא עשה הסכם ניגוד עניינים, הוריד ממנו שם אחד, דן בעתירה מסוימת שנוגעת באותו שם (עוזרת לשעבר), ולאחר מכן החזיר את אותו השם להסכם ניגוד העניינים שלו?

עזוב את זה, למה יש לך יותר אמון ברוב של 2 מתוך 3 אנשים שלא נבחרים מאשר ברוב של 61 מתוך 120 של אנשים שכן נבחרים?

אולי בכלל הבעיה היא לא הסתה מצד ביבי נגד מערכת המשפט, אולי הבעיה היא הסתה כבר עשורים מצד מערכת המשפט נגד נבחרי הציבור?

אין לי בעיה שתגיד כמו אדם דתי - זו האמונה שלי ולא משנה העובדות, אבל הערכתי שאתה לא כזה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...