Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

כמו תמיד האזרחים שומרי החוק והצייתנים משלמים על ההפקרות של אלו שלא שמים את האות השביעית.

זה קורה בכביש, זה קורה בבירוקרטיה, ועכשיו זה קורה גם בחופש התנועה. 

המדינה שלנו לא יודעת להתמודד עם הפרות החוק על ידי אחוזים קטנים מהאוכלוסיה ולכן כולנו משלמים את המחיר.

כולם יודעים שיש חתונות המוניות, שיש התקהלויות המוניות בחוף הים בלי שמירת מרחק, אנשים ששמים מסיכה על הצוואר ליופי וכו'. 

עכשיו כולנו משלמים את המחיר וגם אחרי הסגר נמשיך לשלם כי בתחום הזה שום דבר לא ישתנה. 

יש לי חבר שכבר שנים נמצא עם המשפחה בסינגפור.

שאלתי אותו אם האכיפה הדרקונית שם לא מפחידה אותו. 

הוא ענה שבדיוק להיפך, לאזרח שומר חוק זה המצב האידיאלי - אין בריונות, אין לכלוך, אין רעש. 

בכל מקרה, היות וזה המצב, המדינה היתה צריכה לקחת את הכסף ששפכו עד עכשיו על הסגרים, לבנות עוד בתי חולים ולתקצב אכיפה ושטיפת מוח.

המסר צריך להיות - "הכל פתוח, שימו מסיכות ואל תתקהלו, גורלכם בידכם."

• אהבתי 1
  • מעניין 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה קרה לך, המדינה צריכה להתעסק בקטנות ולעשות דיונים של שעות על כמה אנשים מותר להיות בהפגנה ובתפילה! זה הרבה יותר חשוב מאשר לאפשר לאנשים להתפרנס. עבודה זה למטומטמים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר הלמ"ס עדכנו את נתוני התמותה עד חודש אוגוסט (כולל) - אומנם בחודש אוגוסט נפטרו כ-350 איש יותר מאשר באוגוסט אשתקד, אך זה לא משהו שלא נראה בעבר (למשל 2015 ביחס ל-2014 או 2018 ביחס ל-2017).

באשר לתמותה ב-2020 עד כה - מדובר כרגע על כ-370 יותר נפטרים מאשר ב-2019. הפרש שאינו חורג מהנורמה ביחס לשנים קודמות.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, EliC25 כתב:

זה בכלל לא מזיז לי. אכפת לי שבשישי וראשון אנחנו לא נעבוד וזה הימים הכי הכי חזקים בשנה (סוגרים קופה בערך פי 10 מיום רגיל...)

הקטע הזה של להיזכר ברגע האחרון במשהו הוא לא מאפיין של הממשלה, אלא של העם :)

אני הלכתי להצטייד באופניים לילדים בסניף הירושלמי של ״מצמן״, ממש בבוקר של הסגר -

היו שם כמאה זוגות אופניים לילדים, שרק מחכים לקונים.

להצטייד שבוע שלם מראש? השתגעת? מי חושב בטווחי זמן שכאלה?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם בבית הר׳ מגליציה פותחים היום בקבוקי תירוש.

הנה עוד אחד שהוא בטח בהתמחות הלא נכונה, או שאין לו גישה לנתונים או לא יודע מה עוד:

פרופ׳ חגי לוין מ״הדסה״ מתנגד לסגר ולסיפורים על זה שהסגר ישפר את המצב.

ההצעה שלו היא הכי פשוטה יש: הנחיות שלא מתחלקות ל30,0000 תתי סעיפים ולא מייצרות מציאות דפוקה בה כל אחד בטוח שהזה לידו מקמבן כדי להחריג את עצמו מההנחיות.

אבל זה מורכב מדי למדינה המפגרת שלנו. יותר קל לנהל את המדינה כאילו אנחנו גילדות בימי הביניים.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגר ישפר את המצב ללא ספק באיזורים הלא חרדיים/צפופים.

קשה לי להאמין שאפשר לשרוד 8 נפשות בדירת 3 חדרים במשך חודש,בטוח יסתובבו אצל השכנים וההדבקה תימשך.

שיבדקו פחות...

מסכים יותר ויותר עם לב,סגר לא יפתור כלום,מי שצריך להזהר שיזהר במיוחד ושכולם יקפידו על מסיכות וריחוק.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה - רק בריאות, החלמה מהירה.

איתי (וגם נהג לילה האמת)-  

I Love You Hug GIF by Latch

עריכה אחרונה על ידי David32
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יעשו סגר עד אחרי סוכות, אחרי זה ישחררו קצת, יחלקו 500 שקל לראש ויגידו "תעשו חיים". מפה לשם בסביבות פורים שוב סגר כללי עד אחרי פסח. זה ימשיך להתגלגל ככה עד שיהיה חיסון מוכח.

• מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרווחת הכי גדולה בכול הסיפור הזה זאת הכלבה של ההורים, כול היום יש מישהו בבית.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, David32 כתב:

הם יחסית פחדנים

לא אלו של חיפה לפי מה שסיפרו לי

לפני 3 שעות, Potato כתב:

סגר מלא על המגזר הפרטי ומקומות עבודה,מישהו באוצר שם מחרבן כסף בערימות למה מהלך כזה יעלה הון!

כן, אנחנו מחרבנים כסף

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטה חסרת כל היגיון בניגוד לכל דעת גורמי המקצוע.

למה לסגור מפעל של אינטל שעובד לפי כל התנאים הכי מחמירים? למה לסגור מפעל לזכוכית עם 20 עובדים במשמרות שונות?

אני פשוט לא מאמין לאן עוד נגיע. מה עשינו רע שנתקענו עם הנהגה כזאת כל כך הרבה זמן? מהההההה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Ragnar כתב:

החלטה חסרת כל היגיון בניגוד לכל דעת גורמי המקצוע.

למה לסגור מפעל של אינטל שעובד לפי כל התנאים הכי מחמירים? למה לסגור מפעל לזכוכית עם 20 עובדים במשמרות שונות?

אני פשוט לא מאמין לאן עוד נגיע. מה עשינו רע שנתקענו עם הנהגה כזאת כל כך הרבה זמן? מהההההה

הסיבה היא פשוטה, ומי שהסתכל החוצה מהחלון או הסתובב ב"סגר" של השבוע הנוכחי מבין את זה.

ה"אני בדרך לעבודה" זה התירוץ מספר אחת, פתאום בשעה 6 בערב או אפילו 8 בערב מלא אנשים נוסעים "לעבודה"

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...