Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, asix כתב:

לפי מה שאתה אומר 24/7 הוא נמצא בבלפור. אין סבירות שידבק במקום אחר?

לא 24/7 (כי הוא גם לא עובד 24/7), וגם חלק משמעותי מהעבודה שלו זה הכנות והערכות מצב לפני ההפגנה, שהייה בהפגנה עצמה, ואחרי זה תחקירים וסיכומים.

ככה שגם אם ההפגנה עצמה היא 3-4 שעות הוא יכול להיות עסוק בהפגנה גם 7-8 שעות עם המסביב.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סבירות שהוא נדבק מהידית בתחנת דלק.

אבל יש סבירות גבוהה יותר שאדם שנמצא בקרבת המון צועק שהתקבץ מכל הארץ במשך מספר שעות ארוך ביום יידבק שם.

לא?

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה בדיוק התכוונתי כשכתבתי את זה:

לפני 42 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בהתחשב בתפקידו ובמה שהוא בעיקר עושה בשבוע האחרון (שזה השגחה על ההפגנות) יש יותר מסיכוי סביר שהוא נדבק בהפגנות

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, korola כתב:

אז תחשבו כמה יקר עולות לנו ההפגנות האלה?  15,000 איש (או פחות) עושים נזק למדינה הרבה יותר

מהנאשם בפלילים.. שאולי גרף מילארד או שניים

אריה דרעי - לא אני, אוטואנטישמי ידוע - אריה דרעי, סיפר שהוא הולך להתפלל בחוץ השנה. הוא גם סיפר שהיו המון נדבקים בבתי כנסת בראש השנה. בגל הראשון הוא סיפר שהקורונה פגעה במגזר החרדי והם צריכים להבין למה. אבל זה בטעות, ברגעים נדירים של אינטגריטי שלא ממש קיימים אצלו או במפלגה שלו. בכל זאת, כמו שאמרה פעם שכנה חרדית שניסתה לשכנע את אמא שלי להתחרד, אנחנו היהודים צריכים לעשות מה שמצווה אלוקים - לא לשאול שאלות. ולמי איכפת שהקורונה היא עדיין בעיקרה מחלה של החרדים?

אני מסכים שההפגנות לא באות טוב בעין למי שלא מצליח להבין שיותר קשה להדבק בחוץ מאשר במשרד, בישיבה שבה לא מקפידים על כלום, תפילה המונית או כל חלל סגור אחר. לכן אני חושב שההתעקשות של המפגינים להמשיך להפגין היא לא פחות ממטומטמת. הם פשוט נופלים במלכודת שביבי בנה להם. הם גם לא אשמים באמת בתחלואה, הם גם יתפסו ככאלו והם גם משמשים כהצדקה לברדק למי שעושה מה שבא לו מימלא. אבל העיקר הוא שהם לא אשמים בעליה בתחלואה. בדיוק כמו האנשים שאני רואה רצים בים. והמאמץ הסטנדרטי לייצר איזה סימטריה, שהוא משום מה מקובל מאוד אצלנו, מנותק מהמציאות. ולא רק שהוא מנותק מהמציאות, הוא גם לא משנה לכלום. כי זה תרוץ. כאילו מספר המפגינים בבלפור - זה מה שיקבע אם החרדים ילכו שוב להיות מרטירים בבתי הכנסת או לא. 

בעולם אידאלי ההנחיות לא אמורות להתייחס לא אליהם ולא לחרדים פרטנית. התקהלות בפנים עד איקס אנשים. אירועים בחוץ עד וואי. סוף סיפור.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לזה בדיוק התכוונתי כשכתבתי את זה:

יש כאלה שלא מבינים למה לא כל השנה סגר הרי המשכורת דופקת ויש כאלה שלא מבינים הסתברות בסיסית....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

אני מסכים שההפגנות לא באות טוב בעין למי שלא מצליח להבין שיותר קשה להדבק בחוץ מאשר במשרד, בישיבה שבה לא מקפידים על כלום, תפילה המונית או כל חלל סגור אחר. לכן אני חושב שההתעקשות של המפגינים להמשיך להפגין היא לא פחות ממטומטמת. הם פשוט נופלים במלכודת שביבי בנה להם. הם גם לא אשמים באמת בתחלואה, הם גם יתפסו ככאלו והם גם משמשים כהצדקה לברדק למי שעושה מה שבא לו מימלא. אבל העיקר הוא שהם לא אשמים בעליה בתחלואה. בדיוק כמו האנשים שאני רואה רצים בים. והמאמץ הסטנדרטי לייצר איזה סימטריה, שהוא משום מה מקובל מאוד אצלנו, מנותק מהמציאות. ולא רק שהוא מנותק מהמציאות, הוא גם לא משנה לכלום. כי זה תרוץ. כאילו מספר המפגינים בבלפור - זה מה שיקבע אם החרדים ילכו שוב להיות מרטירים בבתי הכנסת או לא. 

אני רק שאלה - מה ההבדל בין הפגנה של 4000 אנשים ברחוב בלפור ובין תפילה של 4000 אנשים בכותל?

לפני 16 דקות, Potato כתב:

יש כאלה שלא מבינים למה לא כל השנה סגר הרי המשכורת דופקת ויש כאלה שלא מבינים הסתברות בסיסית....

עם כל הצחוק בנושא אני דיי בטוח שספריאל ממשיך לעבוד בסגר ולא יושב בבית כשהמשכורת דופקת.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

עם כל הצחוק בנושא אני דיי בטוח שספריאל ממשיך לעבוד בסגר ולא יושב בבית כשהמשכורת דופקת.

פראייר,עדיף לשבת בבית ולקבל כסף....

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Potato כתב:

בהחלט עדיף מלעבוד בעיבוד שבבי בחום של 36 מעלות צלזיוס ללא מזגן ולקבל משכורת של 6000 שקלים.

• מצחיק 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Potato כתב:

באותו סכום אני מעדיף לעבוד ולא לשבת בבית אבל זה אני

• רעיון טוב! 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, מרק10 כתב:

בהחלט עדיף מלעבוד בעיבוד שבבי בחום של 36 מעלות צלזיוס ללא מזגן ולקבל משכורת של 6000 שקלים.

אתה בכוח מזכיר לי את העבודה הקודמת שלי אה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח באשר לסוגיה ש"הכל בגלל ההפגנות". בסופו של דבר ליושב בבלפור יש אינטרס מובהק להגביל אותן. אם ההחלטה פוליטית או לא, זה משהו אחר והשרשור הזה כבר מזמן הפך ליותר מדי פוליטי ולכן אני אניח את זה בצד.

ערד ניר בחדשות 12 אתמול חזר ואמר מס' פעמים, ואף בכעס, ליאיר שרקי כי על פי נתונים שהציג אריה דרעי בגל הראשון, כ-70 אחוז נדבקים הינם חרדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני רק שאלה - מה ההבדל בין הפגנה של 4000 אנשים ברחוב בלפור ובין תפילה של 4000 אנשים בכותל?

אם אתה אוסר אחד אז אתה אנטי דמוקרטי ואם אתה אוסר את השני אתה אנטי יהודי. 

עכשיו אפשר להתעסק בקקי עד מחר ולהמשיך עם השיח המפלג הזה ולהפוך את זה לעוד שטות של קבוצה א' מול קבוצה ב'(זוכר מהדיון השני?) או פשוט להיות ענייניים ולקבוע שכל התקהלות מעל x אנשים במקום סגור/פתוח אסורה. אבל מדובר בפוליטיקאים ישראלים שנמשכים כמו זבובים לקקי אז להיות ענייני זו בכלל לא אופציה ריאלית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Ragnar כתב:

אני לא בטוח באשר לסוגיה ש"הכל בגלל ההפגנות". בסופו של דבר ליושב בבלפור יש אינטרס מובהק להגביל אותן. אם ההחלטה פוליטית או לא, זה משהו אחר והשרשור הזה כבר מזמן הפך ליותר מדי פוליטי ולכן אני אניח את זה בצד.

ערד ניר בחדשות 12 אתמול חזר ואמר מס' פעמים, ואף בכעס, ליאיר שרקי כי על פי נתונים שהציג אריה דרעי בגל הראשון, כ-70 אחוז נדבקים הינם חרדים

אשאל לרגע שאלה אחרת - האם ההחלטה שאין התקהלויות, כלומר חברנו טרנספורטר יושב בבית ולא יכול להעלות מופעים ואירועים, וחברינו החרדים יתפללו בבית או בחוץ עד 20 איש, וחברינו עם המסעדות לא יוכלו להפעיל מסעדות עם ישיבה בחוץ בכלל.

אבל ההפגנות יימשכו כרגיל, האם ההחלטה הזו להחריג רק את ההפגנות היא החלטה פוליטית?

לי התשובה ברורה.

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

אם אתה אוסר אחד אז אתה אנטי דמוקרטי ואם אתה אוסר את השני אתה אנטי יהודי. 

עכשיו אפשר להתעסק בקקי עד מחר ולהמשיך עם השיח המפלג הזה ולהפוך את זה לעוד שטות של קבוצה א' מול קבוצה ב'(זוכר מהדיון השני?) או פשוט להיות ענייניים ולקבוע שכל התקהלות מעל x אנשים במקום סגור/פתוח אסורה. אבל מדובר בפוליטיקאים ישראלים שנמשכים כמו זבובים לקקי אז להיות ענייני זו בכלל לא אופציה ריאלית.

זה מה שאני אומר, למה צריך להחריג רק פעולה אחת? ומי שעשה את זה הוא לא (רשמית) פוליטיקאי, הוא יועמ"ש.

זה מתקשר גם לשאלה שלי למעלה בהודעה הזו אבל גם למה שדיסקסנו כאן אתמול עם אסי, הפוליטיזציה של המשפט בת'כלס וזה שמיום ליום מצטייר שלמרות ההאשמות, המפלגים והמסיתים הראשיים הם בכלל משפטנים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אשאל לרגע שאלה אחרת - האם ההחלטה שאין התקהלויות, כלומר חברנו טרנספורטר יושב בבית ולא יכול להעלות מופעים ואירועים, וחברינו החרדים יתפללו בבית או בחוץ עד 20 איש, וחברינו עם המסעדות לא יוכלו להפעיל מסעדות עם ישיבה בחוץ בכלל.

אבל ההפגנות יימשכו כרגיל, האם ההחלטה הזו להחריג רק את ההפגנות היא החלטה פוליטית?

לי התשובה ברורה.

מבחינה משפטית הזכות שלך לחופש ההפגנה/מחאה גוברת על הזכות שלך לחופש העיסוק או התנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שזה לא נכון (תשאל את מפגיני גוש קטיף) אלא שחופש העיסוק נחקק בחוק יסוד (!) שמיועד לו.

איפה חוק היסוד של זכות ההפגנה?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...