Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, khalil כתב:

חלאס עם הנראטיב הטפשי הזה באמת, יש אפידימיולוגים נגד הסגר, הרבה, מהשמות הכי מוכרים עולמית, פה בישראל יש גם והם הופיעו בדיונים בועדת הקורונה, אבל גם אם אין, חוסר בתת התמחות באיפידימיולוגיה לא אומר שצריך להשכיר את קבלת ההחלטות בנושא גרנדיוזי כמו סגר משתק לקבוצה מצומצמת.

מומחה בנגיפים זה אדם שלא שווה לשמוע לו בדיון על מגפה ויראלית? זאת רמת הטיעונים שהגענו אליה?

מעניין מהי ההתמחות של זה שקוטל כל דעה שלא מתיישבת עם גישתו.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. בדיוק כפי שלא הייתי רוצה לקבל טיפול מאחד הנובליסטים מהטכניון, למרות שהם רופאים בהכשרתם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, sperial כתב:

שיתחילו אכיפה במקומות הסגורים. נראה לי שאם בכלל אוכפים זה דווקא בפתוחים. אכן הם צריכים להיות בעדיפות ב', אבל יש גם עניין של נראות. שוטר שיתן שני דו"חות במעבר חציה מרכזי ישיג אפקט הרתעתי יותר גדול.

לא.

שוטר שיתן שני דוחות במעבר חציה מרכזי יבזבז את הזמן שלו, ויגרום לקנס להראות כמו מס.

האמת שבכלליות הקנסות הם מיותרים לאנשים בודדים במרחב הציבורי. הבעיה היא לא שם.

לפני 6 דקות, sperial כתב:

לא. בדיוק כפי שלא הייתי רוצה לקבל טיפול מאחד הנובליסטים מהטכניון, למרות שהם רופאים בהכשרתם.

כי האפידמיולוגים שאתה כן בוחר להסתמך עליהם הביסו הרבה אפידמיות בחייהם? 

אתה לא אוהב את זה שאומרים לך שאתה לא מסוגל לכבד או לקבל שום דיעה שלא מתיישבת על המילימטר עם מה שאתה מאמין בו, אבל זה בדיוק זה.

מישהו מתנגד לסגר? הוא לא מבין כלום. רופא? אין לו גישה לנתונים. יש לו? טוב נו ההתמחות שלו לא נכונה. מה הוא גם בהתמחות הנכונה? אה בטח זה תאורטי מדי.

זה עץ החלטות יפה שעדיין אפשר לתמצת אותו ל"ספריאל מסכים איתו? צודק. לא מסכים איתו? טועה".

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שחוקר מהטכניון יחתוך לך את האפנדציט או יוציא לך זכוכיות מהרגל,יש רופאים/אחיות שהוכשרו לזה אבל במקרה קצה כמו המקרה הנ"ל יש מקום לעוד דעות חוץ מאנשים שלכאורה הוכשרו להתעסק בתחום.

אם לצורך העניין נתקעתי על בעיה מסובכת שאין לי מושג מה הפתרון שלה למרות שאני ה"מומחה",מה אכפת לי שגם מתמטיקאי או פיזיקאי ייסתכלו עליה ויחוו דעה?

הנסיון שלך לדחוף הכל לתוך קופסאות מוגדרות חוטא למציאות הדיי מסובכת שבה אנו נמצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפדמיולוגיה זה תחום מדע שנמצא במחלוקת מאוד גדולה הרבה לפני שהיתה קורונה, בעיקר מכיוון התזונה, ויש הרבה מחנות, להתייחס לזה כאל מקור ברור להחלטות פשוטות זה פשוט אי הבנה משווע לטבע התחום ולמגבלות הגדולות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמעט שום קשר בין מה שאודי קימרון כתב לבין תחום ההתמחות שלו או מה שהוא עושה בחיים. הוא העלה מספר נקודות מנומקות (שעם חלקן אני מסכים, אגב), אבל במקום להתייחס עניינית לטיעונים שלו, כנראה שיותר קל ללכת לטענה ההזויה ש״הוא רק חוקר נגיפים״, ולכן דעתו לא נחשבת...

עריכה אחרונה על ידי malcishua
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בממשלה עובדים על מתווה הפגנות בקפסולות. טענת העותרים : למה בית כנסת חייב בקפסולות והפגנה לא ?
שכחו רק את עניין האויר הפתוח מול חדר ממוזג.
מה כן צריך לשפר בהפגנות: צפיפות במחסום המשטרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

נסעתי היום בבוקר לסבא וסבתא שלי במרחק רבע שעה ממני להביא להם אוכל לחג.

סליחה על השאלה המוזרה, אבל איזה סוג של אוכל הבאת להם, ביתי או מצרכים בסיסיים כמו חלב ושימורים? אני גם צריך לנסוע להורים שנמצאים במרחק של כשעה נסיעה, השאלה אם אותם כמה מצרכים בסיסיים שהם צריכים ושאינם יכולים לקנות לבד ישכנעו את השוטר לתת לי לעבור 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע בבידוד אבל גם אם לא לא הייתי מעלה על דעתי לנסוע להורים שגרים 10 דקות ממני ואני עוד עובד עם אבא שלי.

אם חסר משהו יש משלוחים מהסופר. למה לסכן סתם אנשים מבוגרים?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נמנעת לפגוש את ההורים שלך מאז ההתפרצות של המגפה במרץ? כי אם לא, אין בזה שום היגיון דווקא עכשיו לא לראות אותם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 3
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Night Driver כתב:

ומה ההבדל בין השליח שמביא משלוחים מהסופר לבין בן משפחה שמביא מצרכים? והשליח אפילו מסוכן יותר, מפני שהוא נחשף ליותר אנשים בפרק זמן מאוד קצר במהלך יום העבודה שלו.

מה גם שלבן המשפחה יש יותר אינטרס לשמור על בריאותם של אותם מבוגרים. 

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Coresh כתב:

סליחה על השאלה המוזרה, אבל איזה סוג של אוכל הבאת להם, ביתי או מצרכים בסיסיים כמו חלב ושימורים? אני גם צריך לנסוע להורים שנמצאים במרחק של כשעה נסיעה, השאלה אם אותם כמה מצרכים בסיסיים שהם צריכים ושאינם יכולים לקנות לבד ישכנעו את השוטר לתת לי לעבור 

מבושל.

המטרה שלהם היא למנוע התקהלויות וארוחות גדולות,נסעתי בשעה שהיא לא שעת חג או עומס לבד.

איזה אינטרס יש לו לסובב אותי חזרה?הם מפעילים שיקול דעת.

לפני 51 דקות, Night Driver כתב:

אני כרגע בבידוד אבל גם אם לא לא הייתי מעלה על דעתי לנסוע להורים שגרים 10 דקות ממני ואני עוד עובד עם אבא שלי.

לא הבנתי מה אתה בא להגיד.

אם אתה עובד אז אתם נפגשים.

אם אתה בבידוד אז אסור לך לצאת מהבית,מה הנקודה?

לפני 40 דקות, save כתב:

השליח מניח ארגזים ליד הדלת בנוהל. מתקשר ובורח.
חפש תירוץ אחר לסוע לראות את ההורים

לא ראיתי,

מסרתי והלכתי.

לקח לי כל העניין חצי דקה.

הלוואי והייתי יודע למה אני נותן פה הסברים לאנשים...

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, Potato כתב:

אין שום סיבה שחוקר מהטכניון יחתוך לך את האפנדציט או יוציא לך זכוכיות מהרגל,יש רופאים/אחיות שהוכשרו לזה אבל במקרה קצה כמו המקרה הנ"ל יש מקום לעוד דעות חוץ מאנשים שלכאורה הוכשרו להתעסק בתחום.

כמובן שאתם מתיחסים לחצי ההודעה שלי. הזכרתי שאני מעדיף את ההמלצות של דר אלרעי פרייס, ומיד אסביר למה. וכמובן גם פרופ גרוטו.

כשיש לי כאב בחזה אני אלך לקרדיולוג, כשיש לי כאב גב אלך לאורתופד. לא להפך.

אז הזכרתי את מי שמונתה לאחראית על בריאות הציבור, שיש לה הכשרה וקרדיטים בתחום, שמכירה את השטח מתפקידה הקודם עד לפני חודש ושיושבת על הנתונים במשרד הבריאות. ואם לדעתה יש כעת צורך בסגר אני מקבל את זה, כי, מה לעשות, היא מוקד הידע. וכך גל פרופ גרוטו, שמה לעשות, המצא במוקד ההחלטטת ומצבסס על נתונים, לא על שמועות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

לא הבנתי מה אתה בא להגיד.

אם אתה עובד אז אתם נפגשים.

אם אתה בבידוד אז אסור לך לצאת מהבית,מה הנקודה?

אנחנו עובדים יחד ויושבים במרחק 6 מטר אחד מהשני (ושומרים מרחק ככל הניתן גם בין שאר העובדים).

גם לפני הבידוד אני לא מגיע אליהם הביתה ונושא הבידוד עלה כי הריחוק הזה היה לפני הסגר ויהיה גם אחריו.

ראיתי שהשארת והלכת שזה כמובן משהו אחר. הבנתי שהגעת לבקר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...