Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לא בטוח. כשאתה יוצא לחל"ת מפסיקים את ההפקדות לפנסיה, קרן השתלמות ועוד.
גם את הרכב ( אם יש) אתה חייב להחזיר כי גם אם אתה בחל"ת אתה צריך לשלם שווי שימוש ( למרות שאתה לא משתמש כי אתה בבידוד אבל אלה החוקים).
אם לא היה לי ימי מחלה הייתי קונה את הימים בכסף כדי שלא יעצרו את ההפקדות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שיקרה מעשית. דומני שכדי לקבל תשלום חל"ת מבט"ל נדרש חל"ת של חודש, ובתנאים הנוכחיים יתכן שהמעסיק ימנע מלאפשר זאת על מנת לא להפסיד מענקים. אבל איני מצוי בפרטי הכללים, שמשתנים חדשות לבקרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, sperial כתב:

בית המשפט העליון ביטל את נושא ההכרה בבידוד (הכוונה לבידוד מונע, לא למחלה מאומתת) כימי מחלה, אם כי נתן איזו תקופת הסתגלות שאיני זוכר מתי מסתיימת, אבל זה בספטמבר.

קראתי על זה בפייסבוק (נראה לי המקור הכי לא טוב לחפש בו) מדובר עד סוף החודש הזה. מה הפרוצדורה כרגע? הנייר שיש במשרד הבריאות?

מישהו? מישהי?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מכיר - כן. ממתינים להוראות חדשות.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

ההולנדים יותר ממושמעים מהישראלים

לא בהרבה.

ספוילר

זה בזמן שראש הממשלה רוטה מספר על זה שהזהירות חייבת לחזור ושיתחילו הגבלות באיזורים "אדומים". 
סתם אנקדוטה

לפני 4 שעות, sperial כתב:

ומשטרת הולנד אינה משטרת ישראל המוחלשת.

אני עם הלפרין, כשהמשטרת ישראל רוצה היא יכולה. לחלק דוחות זה לא בדיוק מדע טילים.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלק דוחות זה לע מדע טילים, אבל צריך כח אדם שיוקצה לצורך זה בלי למשוך את השמיכה יותר מדי ממקומות אחרים. אנחנו מכירים את המבצעים של מתנ"א, אבל יודעים גם שהם קצרים, כי אין מי שימשיך אותם. 

התיחסות הממשלה למשטרה היא בבחינת הסוס שלומד לעבוד בלי לקבל חציר. בסוף הוא קורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עלול להתקל במחסום ולהיות מוחזר לביתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

זה לא מתקמפל כי יש איזה באג בתכנית של כל החברה הישראלית, נדמה לי שאפילו hard wired. כל אחד מחליט מה חשוב לו, ואין שום התחשבות בסביבה. ובמגיפה כמו הקורונה, שבה בלימה מצריכה שיתוף פעולה של כוווווולם, הבאג הזה גורם התרסקות כל המערכת.

אני לא מצפה (לצערי, הרב) שאנשים יתחשבו בסביבה. אני מנסה להסתכל על התועלת האישית שלהם בלבד - עדיף מנקודת מבט תועלתנית לשבת קצת בבית מאשר להידבק ולשבת במיון בשיא המגיפה, ואז להתאשפז בשיא הלחץ ולקבל טיפול "לא אופטימלי".

למרות שאחרי שרואים את המוני הקשישים שמסתובבים בחוץ בלי מסכות / עם מסכות על הסנטר / רק על הפה - באמת שאני כבר לא מבין כלום.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת הזןג שלי חזרה אתמול מהעבודה הביתה, מרחק של רבע שעה, ועצרו אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל המבוגרים באמת (מעל גיל 85) יש כנראה חוסר הבנה, או שלא אכפת להם לחלות ולמות. הבעיה היא שהם עלולים להפיץ את המחלה לאנשים שרוצים לחיות.

הבעיה הקשה שלי היא עם הצעירים ששמים ז' ולא מוכנים לעטות מסכה בשום תנאי. אלה שלא מוכנים להתחשב באף אחד אחר. הייתי רוצה לראות שוטרים בלבוש אזרחי מחלקים דוחות בסופרים, בקניונים ובמרפאות. ואם ישאר כח אדם אז גם על המדרכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי-עטיית מסכה זו תופעה שקיימת בכל קבוצות הגיל. זה נחמד להאשים צעירים, אבל הם ממש לא היחידים שמזלזלים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 2 שעתיים, sperial כתב:

זה מה שיקרה מעשית. דומני שכדי לקבל תשלום חל"ת מבט"ל נדרש חל"ת של חודש, ובתנאים הנוכחיים יתכן שהמעסיק ימנע מלאפשר זאת על מנת לא להפסיד מענקים. אבל איני מצוי בפרטי הכללים, שמשתנים חדשות לבקרים.

זה ירד ל-14 יום. בבידוד של שבועיים, זה על הקצה. אם חזרת לעבודה ביום ה-14 זה מספיק? האם צריך לחזור ביום ה-15?

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, sagibd95 כתב:

בקיצור - 
אם אני רוצה לנסוע היום לבת הזוג שלי שגרה במרחק שעה וחצי נסיעה, אצליח להגיע או לא?

קשה לך להתאפק ? נסה את ZOOM ...

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, EliC25 כתב:

בת הזןג שלי חזרה אתמול מהעבודה הביתה, מרחק של רבע שעה, ועצרו אותה.

עקרונית תקבל דוח של 2500 שקל

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...